لوازم خانگی

خدمات تعمیرات چرخ گوشت بایترون Bitron

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون Bitron | ارائه خدمات تعمیرات چرخ گوشت بایترون در تهران و کرج

چرخ گوشت بایترون یک محصول بسیار با کیفیت و زیبا می باشد که اگر از آن به خوبی استفاده کنید سال های زیادی می تواند برای شما کار کند در این مقاله از ایبک امداد می خواهیم روش های نگهداری و همچنین مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون را برای شما توضیح دهیم و شما را با آن آشنا کنیم.

نمایندگی های چرخ گوشت بایترون در تهران

بسیاری از برندهای خارجی به دلایل تحریم و مشکلات اقتصادی نمایندگی های خود را به خارج از کشور منتقل کردند ولی شرکت‌های داخلی به عنوان واسطه، مسئول ارائه خدمات شرکت های خارجی در ایران می باشند شما می توانید در صورت خرابی در چرخ گوشت بایترون خود با نمایندگی های تعمیرات چرخ گوشت بایترون تماس بگیرید و از خدمات این نمایندگی ها بهره مند شوید مزایای این نمایندگی ها عبارتند از:

 • خدمات در محل
 •  استفاده از قطعات اصل و فابریک
 •  قطعات تعویض شده در چرخ گوشت بایترون دارای گارانتی می باشد.
 • جهت خدمات انجام شده فاکتور ارائه می شود.
 •  استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب

مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون

اگر شما در منزل خود از چرخ گوشت بایترون استفاده می کنید باید بگوییم هر چند که این چرخ گوشت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ولی با این حال باز هم ممکن است با مشکلاتی روبرو شود اگر شما در چرخ گوشت بایترون خود با مشکلی روبرو شدید می توانید با مطالعه این مقاله بعضی از مشکلات چرخ گوشت بایترون را برطرف کنید ولی گاهی ممکن است مشکلات چرخ گوشت جدی بوده و باید به وسیله تعمیرکار برطرف شود در این صورت به هیچ وجه چرخ گوشت خود را دستکاری نکنید.

در ادامه شما را با مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون آشنا کرده و روش های عیب یابی آن را هم برایتان توضیح می دهیم تا در صورت نیاز بتواند در منزل مشکل را برطرف کنید.

حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس SIEMENS

چرخ گوشت بایترون

دلایل روشن نشدن چرخ گوشت بایترون چیست؟

یکی از مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون روشن نشدن چرخ گوشت می باشد دلایل بروز این مشکل عبارت است از:

 • احتمال دارد پریز برق که شما دستگاه را به آن متصل کرده اید دچار قطعی شده باشد برای این منظور چرخ گوشت را به پریز دیگری وصل کنید.
 • احتمال دارد کلید خاموش و روشن چرخ گوشت بایترون دچار خرابی شده باشد در این صورت حتماً باید برای تعمیر آن به تعمیرکار مراجعه کنید.
 • اتصالی کردن سیم پیچ داخلی چرخ گوشت می تواند باعث روشن نشدن چرخ گوشت شود اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً با نمایندگی های تعمیرات چرخ گوشت بایترون تماس بگیرید.

دلایل صدای زیاد چرخ گوشت بایترون چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که شاید بسیاری از شما با آن روبرو شده باشید صدای زیاد چرخ گوشت است البته باید بگوییم که چرخ گوشت به طور معمول دارای صدای زیادی می باشد ولی اگر شما متوجه صدای غیر عادی در چرخ گوشت خود شدید باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • امکان دارد تکه استخوان در قسمت داخلی چرخ گوشت گیر کرده باشد و در اثر برخورد استخوان با تیغه چرخ گوشت، صدای ناهنجار ایجاد شود.
 • اگر روغن گریس قطعات داخلی دستگاه تمام شود باعث ایجاد صدا در دستگاه چرخ گوشت بایترون می شود.
 • برای اینکه این مشکل را برطرف کنید باید قطعات داخلی چرخ گوشت را به طور کامل روغن کاری کنید.
 • خراب شدن بلبرینگ های چرخ گوشت بایترون می تواند باعث سر و صدا در چرخ گوشت شود اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

دلایل بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت بایترون چیست؟

اگر شما در منزل از چرخ گوشت بایترون استفاده می کنید حتماً تا حالا با این مشکل روبرو شده اید که گوشت از چرخ گوشت خارج نشود برای اینکه این مشکل را برطرف کنید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر در گوشت شما رگ، چربی، پوست و یا استخوان باشد باعث می شود که گوشت به راحتی از خروجی خارج نشود برای اینکه این مشکل را برطرف کنید بهتر است که چربی و پوست و استخوان را از گوشت جدا کنید.
 • اگر تیغه چرخ گوشت خراب شود باید آن را تیز و در صورت نیاز تعویض کنید.
 • اگر مواردی را که برایتان بیان کردیم بررسی کردید ولی باز هم مشکل برطرف نشد باید با نمایندگی های تعمیرات چرخ گوشت بایترون تماس بگیرید.

دلایل جرقه زدن چرخ گوشت بایترون چیست؟

یکی دیگر از مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون جرقه زدن دستگاه می باشد اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را چک کنید:

 • امکان دارد جرقه زدن در اثر اصطکاک در چرخ گوشت ایجاد شود.
 • اگر داخل چرخ گوشت رطوبت وارد شود باعث می شود که در داخل دستگاه چرخ گوشت جرقه ایجاد شود سعی کنید گوشت را با آب داخل چرخ گوشت نریزید.
 • اگر سیم های داخلی چرخ گوشت اتصالی کند باعث ایجاد جرقه در چرخ گوشت می شود در این صورت باید با تعمیرکار تماس بگیرید.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیر جارو شارژی آرچلیک Arcelik |علت خاموش شدن ناگهانی

نکات ایمنی و روش نگهداری صحیح چرخ گوشت بایترون

اگر شما تمایل دارید که چرخ گوشت شما عمر زیاد و استهلاک کم داشته باشد باید نکات مهمی را در رابطه با استفاده کردن از آن رعایت کنید:

۱- محفظه ی چرخ گوشت را چک کنید.

وقتی می خواهید چرخ گوشت را راه اندازی کنید ابتدا باید داخل محفظه و قطعات آن را خوب نگاه کنید تا جسم خارجی داخل چرخ گوشت نباشد در هنگام سر هم کردن  قطعات چرخ گوشت، دقت داشته باشید که چرخ گوشت به برق وصل نباشد. چرخ گوشت را روی سطح صاف بگذارید تا هوا در زیرا آن جریان پیدا کند و موتور آن داغ نکند.

۲- گوشت را خرد کنید.

گوشتی را که می خواهید داخل چرخ گوشت بریزید از قبل خرد کرده و آماده کنید. هیچگاه قطعات درشت را داخل چرخ گوشت قرار ندهید زیرا احتمال دارد در محفظه گیر کند و در کار کرد چرخ گوشت شما اختلال ایجاد کند.

۳- مواد آبدار داخل چرخ گوشت نریزید.

سبزیجات و سیب زمینی و یا موادی را که آبدار هستند داخل چرخ گوشت نریزید زیر آب این مواد به داخل دستگاه نفوذ کرده و باعث خراب شدن چرخ گوشت شما می شود و یا گاهی ممکن است باعث کندی تیغه چرخ گوشت هم بشود.

۴- به چرخ گوشت استراحت بدهید.

اگر گوشت زیادی را می خواهید چرخ کنید هیچ گاه به طور مداوم و پشت سر هم این کار را انجام ندهید بهتر است ده دقیقه به چرخ گوشت استراحت داده و در مرحله بعدی بقیه گوشت ها را چرخ کنید.

۵- هیچگاه انگشت خود را داخل چرخ گوشت نکنید.

برای فرو کردن گوشت در داخل محفظه هیچ‌گاه از انگشت و یا دست خود استفاده نکنید باید به وسیله استوانه پلاستیکی گوشت را داخل محفظه فشار دهید هیچگاه چرخ گوشت را در دسترس کودکان قرار ندهید. اگر متوجه شدید که درون محفظه گوشت قرار دارد ولی چرخ گوشت نچرخیده و گوشت بیرون نمی آید دستگاه چرخ گوشت را خاموش کنید و آن را از برق بکشید و قطعات را باز کرده و مشکل را پیدا کنید امکان دارد پوست و یا لثه در دور تیغه گیر کرده باشد.

۶- چرخ گوشت را خالی روشن نکنید.

خالی روشن کردن چرخ گوشت باعث می شود به موتور آن فشار وارد شده و چرخ گوشت داغ شود اگر حس کردید که تیغه دستگاه شما کند شده و به سختی مواد را چرخ می کند آن را خاموش کنید و دستگاه را بررسی کنید.

حتما بخوانید:   آشنایی با جاروبرقی دایسون Dyson | خلاقانه ترین جاروبرقی در قرن بیستم

۷- چرخ گوشت خود را در معرض گرما و رطوبت نگذارید.

هیچ گاه چرخ گوشت خود را در جای بسیار گرم و مرطوب قرار ندهید زیرا به موتور چرخ گوشت آسیب وارد می شود چرخ گوشت و وسایل برقی دیگر را در محیط های خشک قرار دهید.

روش شستن و تمیز کردن چرخ گوشت بایترون

یکی از روشهای نگهداری چرخ گوشت تمیز کردن و شستن اصولی دستگاه است اگر شما چرخ گوشت بایترون خود را به خوبی شستشو ندهید باعث می شود که گوشت های چسبیده به قطعات چرخ گوشت در دفعات بعدی فاسد شده و ایجاد مسمومیت غذایی کند و یا باعث کپک زدگی داخل دستگاه می شود پس حتماً باید بعد از استفاده از چرخ گوشت به خوبی قطعات آن را بشویید.

برای اینکه شستن قطعات چرخ گوشت راحت تر شود می توانید بعد از استفاده از چرخ گوشت مقداری نان خشک داخل دستگاه بریزید و دستگاه را روشن کنید. نان خشک به همراه چربی ها و گوشت های باقی مانده از داخل دستگاه پاک شده و بیرون می آید، بعد از آن می توانید چرخ گوشت بایترون را خاموش کنید و از برق درآورید سپس قطعات آن را باز کرده و در ظرف آب گرم بخیسانید و بگذارید کمی در آب گرم بماند بعد قطعات دستگاه را با مایع شوینده و اسکاج بشویید.

 • دقت داشته باشید که هیچگاه نباید قطعات داخل چرخ گوشت را در ماشین ظرفشویی قرار دهید زیرا رنگ آن ها رفته و باعث فرسایش قطعات خواهد شد.
 • هنگامی که می خواهید تیغه چرخ گوشت را بشویید بسیار دقت کنید زیرا تیغه تیز بوده و امکان دارد باعث بریدن دست شما شود.
 • وقتی شما قطعات را داخل آب گرم خیس کرده اید قطعات به راحتی شسته می شود بعد از اینکه قطعات را شستید آنها را روی یک حوله تمیز قرار دهید و با دقت خشک کنید تا زنگ نزند.

چرخ گوشت بایترون

سخن پایانی

در این مقاله برای شما در مورد مشکلات متداول در چرخ گوشت بایترون و همچنین روش های نگهداری صحیح از چرخ گوشت بایترون مطالبی را بیان کردیم.

اگر در این زمینه سوال و یا مشکلی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگوی شما باشند.

111111111111111111

31

خدمات تعمیرات چرخ گوشت بایترون

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

روش شستن و تمیز کردن چرخ گوشت بایترون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا