تعمیرات ظرفشویی

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل توسط متخصص | خدمات پس از فروش ظرفشویی

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ استان تهران یک تعمیرگاه رسمی و مجاز در سراسر تهران بزرگ است که در زمینه عیب یابی و رفع عیب ظرفشویی بلومبرگ فعالیت می‌کند. برای رفاه مشتریان عزیزمان تعمیرکاران ایبک امداد برای تعمیر لوازم خانگی شما در محل حاظر می‌شوند و شما برای تعمیر وسایل خود نیازی به حمل آن ندارید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در ادامه این مقاله درباره نحوه عیب یابی، دفترچه راهنمای فارسی، دلایل ارور و رفع خطا ها و هزینه تعمیرات  آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.

مشتریان عزیز با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد از 75 درصد صرفه جویی در هزینه های تعمیر بهرمند شوید.

بروز هرگونه ایراد در ظرفشویی بلومبرگ می‌تواند دردسر ساز باشد. چنانچه دانش و تخصص در زمینه  تعمیر را ندارید بهتر است وارد عمل نشوید تا آسیب جدی به قطعات وارد نشود. در صورت ایجاد هرگونه مشکل در ظرفشویی بلومبرگ با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت در محل حاضر شوند.

درصورت هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ داشتید، می‌توانید در پایان مقاله قسمت دیدگاه سوالاتتان را بپرسید تا متخصصین ما در ایبک امداد پاسخگو شما کاربران گرامی باشند.

محتوا پنهان
1 شیوه تماس با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران
1.10 تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg توسط تعمیرکار ایبک امداد

شیوه تماس با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران

روش های تماس با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران به صورت زیر است:

 1. در صورتی که احساس کردید ایرادی در ظرفشویی بلومبرگ شما به وجود آمده، در اولین فرصت با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تماس بگیرید.
 2. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به سایت درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.
 3. تعمیرکاران ظرفشویی بلومبرگ ایبک امداد کمتر از یک ساعت برای عیب یابی در محل حاظر می‌شوند.
 4. به این نکته توجه کنید که تعمیر تخصصی بردهای الکترنیکی ظرفشویی بلومبرگ در این مرکز انجام می‌شود و تمامی خدمات ایبک امداد دارای گارانتی معتبر 3 الی 12 ماهه می‌باشد.
 5. چنانچه به نمک، مایع براق کننده، قرص و مایع جلا دهنده نیاز داشتید با شماره مراکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید.
 6. در پایان می‌توانید در نظرسنجی ایبک امداد برای سنجیده شدن کیفیت کار تعمیرکار ماشین ظرفشویی بلومبرگ شرکت نمایید.

بعد از خرید ظرفشویی بلومبرگ، روی کالا یک برچسب حاوی شماره تماس نمایندگی های استان تهران درج شده که می‌توانید با آنها تماس بگیرید. در غیر این صورت با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ  ایبک امداد تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران

مرکز ایبک امداد با بیش از نیم قرن سابقه و برخورداری از متخصصین های متعهد، و مهارت دیده در زمینه تعمیرات تمامی محصولات بلومبرگ جزء بهترین ها در این عرصه می‌باشند. باعث افتخار ما هست با استفاده از تجربه ها و قانون های مدیریتی و جلب رضایت مشتریان در این زمینه بهترین باشیم.

بخشی از مزیت های استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در استان تهران را برای شما عزیزان بازگو خواهیم کرد:

 • تعمیرکاران این مرکز از قطعات اصل و با کیفیت استفاده می‌کنند.
 • در ایبک امداد حتی به درخواست خود مشتری هم امکان استفاده از قطعات غیر اصل و متفرقه وجود نخواهد داشت.
 • در همه روز های هفته و ایام تعطیل می‌توانید به خدمات این مرکز دسترسی داشته باشید.

تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ ایبک امداد ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه دارد.

چگونه از خدمات پس از فروش ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg استفاده کنیم؟

برند بلومبرگ Bloomberg برای ظرفشویی خود خدمات پس از فروش و ضمانت نامه رسمی و معتبری را ارائه می‌دهد. از آنجایی که بلومبرگ یک برند خارجی است و امکان نظارت کامل بر خدمات پس از فروش در کشور را ندارد، خدمات پس از فروش ظرفشویی بلومبرگ را بعضی از شرکت های داخلی ارائه می‌دهند، برای ارتباط با آنها به برچسب روی کالا که حاوی شماره تماس نمایندگی معتبر این برند است تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش این برند بهرمند شوید.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

درصورتی که از خدمات ظرفشویی بلومبرگ رضایت کافی را نداشتید و یا مهلت ضمانت نامه شما به پایان رسیده بود می‌توانید از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد استفاده کنید. تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات در این مرکز با بهترین کیفیت و همچنین با گارانتی معتبر انجام می‌شود.

تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در محل

ایبک امداد با نیم قرن سابقه در زمینه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل با تجربه ترین تعمیرگاه معتبر در استان تهران است. تعمیرظرفشویی بلومبرگ توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی بلومبرگ باعث بیشتر شدن عمر ماشین ظرفشویی شما می‌شود. مرکز تعمیرات بلومبرگ از قطعات اصل و بهترین مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما استفاده می‌کند. به این نکته توجه کنید که برای تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ حتما از قطعات فابریک استفاده شود.

همچنین حمل و نقل دستگاه سنگین و هزینه بر است ؛ به همین دلیل مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در محل مزیت های زیادی  را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

 1. صرفه جویی در هزینه ها
 2. صرفه جویی در وقت
 3. صرفه جویی در پرداخت هزینه جابجایی ظرفشویی
 4. نظارت کامل در حین تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در محل
حتما بخوانید:   تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما | نحوه تعمیر و رفع عیب ظرفشویی Pakshoma

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در ایبک امداد چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند؟

چنانچه که ماشین ظرفشویی شما دچار نقص فنی شد، باید در اولین فرصت برای تعمیر و عیب یابی  دستگاه خود توسط مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ اقدام کنید. یکی از بهترین و باکیفیت ترین مراکز در رابطه با تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ مرکز معتبر ایبک امداد است . مشتریان با استفاده از خدمات این مرکز از مزیت های زیادی برخوردار می‌شوند که به بخشی از آنها اشاره کرده ایم:

 • تمامی خدمات مرکز تعمیرات ایبک امداد به وسیله متخصصین و بهترین و ماهر ترین تعمیرکاران و تکنسین های ما به شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود.
 • مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات ظرفشویی را به همراه ریز فاکتور رسمی و معتبر و گارانتی شرکتی ارائه می‌دهد.
 • هرگونه خدمات این مرکز به همراه قطعات اصل در منزل یا محل کار شما مشتری عزیز ارائه می‌گردد.
 • مصرف کنندگان می‌توانند با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در مرکز ایبک امداد هزینه تعمیرات خود را به مقدار زیادی کاهش دهند.

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در ایبک امداد چقدر زمان می‌برد؟

ممکن است بعضی اوقات ظرفشویی بلومبرگ دچار اختلال در کارکرد خود شود. مصرف کنندگان وقتی با این مشکل مواجه می‌شوند به دنبال افراد متخصصی هستند تا ظرفشویی بلومبرگ آنها را هرچه سریعتر عیب یابی و تعمیر کند تا از آسیب های جدی تر به دستگاه جلوگیری شود. در مجموع مدت زمان صرف شده برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ بستگی به بخش های مختلف دستگاه دارد که  کدام بخش دچار مشکل شده است، و مدت زمان تعمیر هر بخش متفاوت است.

در ادامه چند مورد از عوامل تاثیر گذار بر زمان تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بلومبرگ برای شما بازگو خواهیم کرد:

 • نوع خرابی ظرفشویی بلومبرگ
 • مقدار خرابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ

تکنسین های ایبک امداد برای تعمیر ظرفشویی بلومبرگ به محل اعزام می‌شوند و در اولین فرصت دستگاه شما را مورد بررسی و عیب یابی قرار می‌دهند و به شما مدت زمان صرف شده برای تعمیر ظرفشویی بلومبرگ را اعلام می‌کنند.

در مجموع تعمیرکاران و تکنسین هایی که در ایبک امداد فعالیت می‌کنند، از دانش و تخصص بالایی در زمینه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ برخوردار هستند و همچنین از تجهیزات پیشرفته ای برای برطرف کردن ایرادات ظرفشویی شما به کار می‌برند. به همین خاطر می‌توانند هر چه سریعتر دستگاه شما را مورد بررسی و عیب یابی قرار داده و به تعمیر آن بپردازند. وقتی که تکنسین ایبک امداد برای تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ به منزل یا محل کار شما مراجعه می‌کند، بعد از بررسی ظرفشویی بلومبرگ مدت زمان صرف شده برای تعمیرات ظرفشویی را اعلام خواهد کرد.

شما عزیزان می‌توانید بعد از تماس با کارشناسان ایبک امداد بعد از بیان خرابی ظرفشویی بلومبرگ خود، از صرف زمان تعمیرات آن مطلع شوید.

سرویس کردن ظرفشویی بلومبرگ به چه صورت از خرابی های آن جلوگیری می‌کند؟

اگر از ظرفشویی خود مراقب های لازم را نکنید، بعد از گذشت مدت زمان طولانی ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوید و ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg شما نیاز به تعمیرات زیاد و هزینه بری داشته باشد. برای پیشگیری از بروز اختلال در کارکرد ظرفشویی به شما پیشنهاد می‌کنیم که بعد از یک دوره مشخص اقدام به سرویس ظرفشویی بلومبرگ خود نمایید.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

 

 • هزینه هایی که صرف سرویس ظرفشویی بلومبرگ می‌شود بسیار پایین است اما هزینه تعمیر یک قطعه یا تعویض آن بسیار هزینه بر است.
 • شما می‌توانید با سرویس کردن ظرفشویی بلومبرگ خود از بروز آسیب های جدی به قطعات مختلف جلوگیری کنید.
 • برای بالا بردن کیفیت دستگاه بهتر است به صورت دوره ای سرویس شود تا ظرفشویی شما از طول عمر بیشتری برخوردار شود.

تعمیرکار مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

وسایل برقی مثل ظرفشویی بعد از گذشت مدت زمان طولانی دچار اختلال در کارکرد و بروز ایرادات در بخش های مختلف می‌شود. همچنین برطرف کردن این مشکلات بسیار سخت است چون از قطعات پیچیده ای استفاده شده و افراد بی تجربه و غیر متخصص نمی‌توانند آن را به درستی تعمیر کنند و ممکن است به دستگاه آسیب بیشتری وارد کنند. مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد از تکنسین های متخصص و با سابقه ای استفاده می‌کند که می‌توانند ایراد دستگاه شما را بهتر و سریعتر رفع کنند.

 • با استفاده از تعمیرکاران آموزش دیده و با سابقه ایبک امداد به طول عمر ظرفشویی خود اضافه کنید زیرا دستگاه شما را به درستی عیب یابی و تعمیر می‌کنند.
 • تعمیرکاران مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در محل از دانش و مهارت بالایی برخوردارند.
 • تعمیرکاران این مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهند.
 • و همچنین تکنسین های ایبک امداد برای تعویض قطعات ظرفشویی بلومبرگ شما از قطعات با کیفیت و اصل استفاده می‌کنند.

سوالات پرتکرار شما عزیزان از کارشناسان ایبک امداد در رابطه با تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

سوالات پرتکرار شما عزیزان از کارشناسان ایبک امداد در رابطه با تعمیر ظرفشویی بلومبرگ  Bloomberg  به این شرح است:

 •  ایبک امداد نمایندگی  رسمی تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در کشور است؟

ایبک امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ  در کشور نیست، اما تمامی خدمات تعمیر و عیب یابی ظرفشویی بلومبرگ را ارائه می‌دهد.

 • چگونه هزینه های  تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد مشخص می‌شود؟

هرگونه هزینه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد بر اساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه است.

 • چگونه صورتحساب تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود را پرداخت کنیم؟

متقاضیان عزیز می‌توانند بعد از رضایت کامل از تعمیرات هزینه را به تکنسین های مربوطه پرداخت کنند.

 • آیا تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد از ضمانت نامه معتبری برخوردار است؟

تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ درایبک امداد از ضمانت نامه معتبری به مدت 3 الی 12 ماه برخوردار است.

نکات مهم نگهداری و سرویس ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg  توسط تعمیرکار ایبک امداد

نکات مهم نگهداری و سرویس ظرفشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار ایبک امداد به صورت زیر است:

شیوه تمیز کردن در مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

اگر به صورت منظم در فصل های مختلف ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود را تمیز کنید طول عمر دستگاه شما افزایش می‌یابد و همچنین بروز اختلال در عملکرد ظرفشویی را کاهش می‌دهد.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

 • قبل از هرکاری ظرفشویی را خاموش کرده و فلکه ورودی آب را ببندید و جدا کنید.
 • برای بدنه خارجی و درب ماشین ظرفشویی از یک پاک کننده ملایم استفاده کنید.
 • برای تمیزکردن پانل کنترل از مواد شوینده به هیچ عنوان استفاده نکنید و فقط با یک دستمال مرطوب آب تمیز و پاک کنید.
 • نکات مهم نگهداری و مراقبت از ظرفشویی بلومبرگ را که از زبان یک تعمیرکار ظرفشویی بلومبرگ است را جدی بگیرید.

طریقه تمیز کردن فیلترهای ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg توسط تعمیرکار ایبک امداد

برای تمیز شسته شدن ظروف باید به صورت دوره ای فیلتر ها و اسپری آبفشان را به صورت منظم تمیز کرد. در مجموع ظرفشویی بلومبرگ دارای سه فیلتر می‌باشد.

 • فیلتر اصلی
 • فیلتر درشت
 • میکرو فیلتر

برای تمیز کردن فیلتر ها از روش های زیر استفاده کنید:

 1. سبد پایین تر از ظرفشویی را جدا کنید.
 2. فیلتر ضخیم را به سمت راست چرخانده و آن را به بالا ” A ” بکشید.
 3. فیلتر اصلی را بکشید “B” .
 4. به روی دو زبانه از فیلتر زبر و میکرو فیلتر را آزاد کنید “C”.
 5. برای تمیز کردن فیلتر ها از آب و فرچه تمیز استفاده کنید.
 6. تنظیم کننده های اصلی را تغییر دهید.
 7. فیلتر اصلی و فیلتر میکرو  را جایگزین کنید.
 8. فیلتر درشت که در داخل فیلتر اصلی است را به سمت عقب برگردانید تا کلیک کند.
 9. ظرفشویی خود را بدون مطمئن شدن از اینکه فیلتر ها به درستی نصب شده اند، راه اندازی نکنید و فیلتر را به صورت منظم تمیز کنید.

تمیز کردن اسپری آبفشان ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در مرکز تعمیرات ایبک امداد

اضافه های خاک یا کلسیم می‌تواند کارکرد درست اسپری آبفشان جلوگیری کند، به همین خاطر به صورت منظم اسپری را بررسی کنید.

 1. بازوی اسپری پایین
 2. بازوی اسپری بالا
 3. سبد پایین را از ظرفشویی جدا کنید.
 4. بازوی اسپری پایین را به سمت بالا بکشید. (A)
 5. پیچ اتصال بازوی اسپری بالا را باز کرده و بازوی اسپری را بکشید. (B)
 6. سلاح های اسپری را در زیر آب تمیز کنید.
 7. اسلحه های اسپری را جای خود قرار دهید.
 8. مطمئن شوید پیچ ها سفت شده باشند.
 9. تمیز کردن ورقه فیلتر شلنگ ورودی آب (به مدل آن بستگی دارد.)
 10. از ورود خاک و رسوبات با استفاده از یک فیلتر در ورودی آب جلوگیری کنید.
 11. فیلتر شلنگ ورودی آب را به صورت منظم بررسی کنید تا مانعی نداشته باشد.
 12. شیر آب را ببندید و فیلتر را خارج کنید و با آب تمیز کنید. سپس فیلتر تمیز را جایگزین کنید.
 13. شلنگ ورودی آب را به قسمت پایین بکشید و شیر آب را دوباره باز کنید.
حتما بخوانید:   مرکز تعمیرات بلومبرگ Blomberg در شهر کرج

نمک، قرص و مایع جلادهنده ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg درمرکز تعمیرات ایبک امداد

قطعات مکانیکی و الکترونیکی ظرفشویی  نمی‌تواند به صورت مستقل ظروف را تمیز کند و تحویل شما دهد. به همین دلیل به یک مواد شوینده مناسبی نیاز داریم تا به روند شستشو ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg کمک کند.

در مجموع 3  مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما نیاز است:

 • نمک
 • قرص
 • مایع جلادهنده

قرص فول برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما به طور مستقل کفایت می‌کند؛ زیرا هم جرم گیر دارد، هم موادشوینده و هم مایع جلادهنده.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

به همین منظور بهتر است از قرص ماشین ظرفشویی فینیش فول اصل استفاده کنید که به صورت مستقل از مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ می‌توان آن را تهیه نمود.

نمک ظرفشویی بلومبرگ  Bloomberg درمرکز تعمیرات:

 1. در ماشین ظرفشویی یک قطعه به نام رزین وجود دارد که کار آن گرفتن سختی آب برای شستشو می‌باشد.
 2. سختی آب در رزین جمع می‌شود و نیاز به تمیز کردن آن دارد تا خود را براس شستشو بعدی ظرفشویی آمده کند.
 3. اما کار نمک در ظرفشویی این است که در 5 دقیقه رزین را شستشو دهد تا برای شستشو بعدی آماده شود.
 4. در ریختن نمک ماشین ظرفشویی بلومبرگ دقت کنید به دلیل اینکه سختی آب در مناطق مختلف کشور متفاوت است.

مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در مرکز تعمیرات ایبک امداد

شاید این مشکل برای شما و دوستانتان اتفاق افتاده باشد، که ماشین ظرفشویی ظروف را خط می‌اندازد و یا  ظروف پس از شستشو کامل لکه دار هستند؛ دلیل این ایراد مایع جلادهنده مصرفی شما می‌باشد.

 • در 5 دقیقه آخر مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی بلومبرگ همراه با بخار آب ظروف را براق می‌کند.
 • اگر میزان  مایع جلادهنده زیاد باشد ظروف را خش می‌اندازد.
 • همچنین اگر مایع جلادهنده کم باشد باعث لکه دار شدن ظروف می‌شود.

البته همیشه لکه دار شدن ظروف و افتادن خش روی آنها به خاطر کم یا زیاد بودن مایع جلادهنده نیست، گاهی ممکن است که شما برنامه اشتباهی به ظرفشویی خود داده باشید و یا برد الکترونیکی دچار مشکل شده است.

توضیح مزیت های استفاده از ظرفشویی بلومبرگ توسط تکنسین ایبک امداد:

تعمیر کار ماشین ظرفشویی بلومبرگ به مزیت های این دستگاه اشاره کرده است تا اطلاعات خود را افزایش دهید:

 

 • به این نکته توجه کنید که استفاده از ظرفشویی بلومبرگ تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف آب می‌شود.
 • اگر مقایسه کنیم، باید بگوییم که درصورتی که بخواهیم 144 ظرف با دست بشوییم، حدود 85 لیتر آب مصرف می‌کند؛ در حالی که اگر همان تعداد را با استفاده از ظرفشویی بلومبرگ بشویید حدود 15 لیتر آب مصرف خواهد شد. و در بعضی از مدل ها کمتر از 9 لیتر آب مصرف می‌شود.
 • با استفاده از ظرفشویی بلومبرگ خانم ها می‌توانند وقت بیشتری را در کنار کانون گرم خانواده حضور داشته باشند.
 • با استفاده از ظرفشویی بلومبرگ از شستن ظروف بعد از مهمانی ها راحت می‌شوید و بعد از صرف شام در کنار خانواده و عزیزان خود لذت ببرید.
 • در فرایند شسته شدن ظروف توسط ظرفشویی بلومبرگ از آب گرم استفاده می‌شود که باعث ضدعفونی شدن ظروف می‌شود.
 • در صورتی که از شوینده مناسبی برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ استفاده کنید، ظرف های شما همیشه تمیز و براق و همچنین شفاف باقی خواهند ماند.
 • شوینده ها به پوست دست آسیب های شدیدی وارد می‌کنند، اما زمانی که از ظرفشویی بلومبرگ استفاده می‌کنید شما با شوینده ها هیچ تماسی ندارید.
 • در پودر ها و قرص های ظرفشویی بلومبرگ،  از موادی به نام  کلره و اکسیژنه استفاده شده که برای فرایند ضدعفونی ظروف به کار میرود.

راهنمای آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ظرفشویی دستگاهی است که به صورت مداوم در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل چنانچه نکات لازم برای استفاده از ظرفشویی بلومبرگ رعایت نشود، دستگاه ممکن است با ایرادات مختلفی مواجه و عملکرد آن مختل شود؛ در این شرایط اصولا مصرف کنندگان به دنبال پیدا کردن راهکارهایی برای تعمیر ظرفشویی بلومبرگ و برطرف کردن ایراد آن می‌باشند. در این مواقع است که راهنمای آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

مصرف کنندگان در صورتی که اطلاعات و دانش کافی ندارند می‌توانند به کمک راهکار هایی که در این مقاله به اشتراک گذاشته شده توسط مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد اقدام به عیب یابی و تعمیر مشکلات سطحی ماشین ظرفشویی خود در محل نمایند.

تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg توسط تعمیرکار ایبک امداد

در این قسمت ایرادات رایج ظرفشویی بلومبرگ را برای شما بازگو کرده ایم. تمامی این ایرادات متداول از تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار ایبک امداد استخراج شده است.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

سولات متداول که مصرف کنندگان از تعمیرکار ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد می‌پرسند، به شرح زیر است:

 • اگر  ظرفشویی بلومبرگ عمل شستشو را انجام ندهد ما چه کاری باید کنیم؟
 • چک کنید که پریز  درست متصل شده باشد.
 •  آیا همه فیوزها به درستی  کار می‌کنند؟
 •  آیا فلکه آب به صورت کامل باز شده ؟
 • آیا درب  ظرفشویی بسته شده؟
 • آیا دکمه روشن / خاموش را فشار داده اید؟
 • آیا فیلتر در مصرف آب و ظرفشویی بسته شده است؟

طریقه تعمیرات و عیب یابی  ظرفشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار ایبک امداد به شرح زیر است.

دلایل کار نکردن ظرفشویی چیست؟ برای برطرف کردن عیب و تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ چه باید کرد؟

در صورتی که دستگاه در کارکرد ضعیف عمل کرد، موارد زیر را برای برطرف کردن و تعمیر ظرفشویی بلومبرگ مورد بررسی قرار دهید:

 • فیوز حرارتی ظرفشویی بلومبرگ را بررسی کنید.
 • احتمال قطعی فیوز حرارتی می‌باشد.
 • بخش چفت درب ظرفشویی باز مانده است.
 • برد کنترل اصلی را چک کنید.
 • اگر برد کنترل آسیب دیده باشد دستگاه از کار می‌افتد.

چنانچه ایراد ظرفشویی بلومبرگ برطرف نشد با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران تماس بگیرید.

دلایل خشک نشدن ظرف ها در ظرفشویی بلومبرگ چیست؟برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ چه باید کرد؟

چنانچه ظرف ها در دستگاه خشک نشدند، برای تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ موارد زیر را مورد بررسی قراردهید:

 مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

 • امکان خراب شدن المنت هیتر است، دریچه هوا را چک کنید.
 • موتور فن دریچه هوا را مورد بررسی قرار دهید.
 • دریچه هوا، باعث خارج شدن هوا گرم و مرطوب از دستگاه می‌شود.
 • ممکن است دریچه هوا درست باز نشده باشد، که باعث شده رطوبت روی ظرف ها جا بماند و ایجاد لک کند.

درصورتی که همچنان با این مشکل مواجه بودید می‌توانید با تعمیرکار مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

دلیل شسته نشدن ظروف در ظرفشویی؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه باید کرد؟

چرا ظروف به خوبی در ظرف شویی بلومبرگ Bloomberg  شسته نمی‌شود، برای حل این مشکل از راهکار های زیر پیروی کنید:

 • ظرف های خود را به همان صورتی که در دفترچه راهنمای بلومبرگ فارسی گفته شده در ظرفشویی قرار دهید.
 • برای ظروف کثیف تر از برنامه طولانی تر استفاده کنید.
 • اگر از این برنامه استفاده کنید، شستشو ظروف در دمای بالاتری انجام می‌گیرد.
 • قبل از شروع برنامه، با چرخاندن دستی مطمئن شوید که پروانه ها در بالا و پایین به صورت آزاد می‌چرخند.
 • به صورت مرتب فیلتر را کامل باز کرده و طبق راهنمای دفترچه راهنما آنها را با آب جاری بشویید.
 • بعد از شستن فیلتر آن را در جای خود قرار دهید.
 • در صورتی که از شوینده های پودری استفاده می‌کنید دقت کنید ک در جای مرطوب قرار ندهید.
 • چنانچه درب پودر ها را باز کرده اید آنها را در ظروف درب دار ریخته و نگهداری کنید.
 • برای آسودگی ذخیره سازی، پیشنهاد می‌کنیم از قرص های شستشو استفاده کنید.
 • لطفا به نکات سرویس و همچنین نگهداری ظرفشویی بلومبرگ دقت داشته باشید.
حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی جی پلاس | آموزش کامل ظرفشویی GPlus

درصورت وجود مشکل با کارشناسان ما در ایبک امداد تماس بگیرید.

 آب درون ظرفشویی تخلیه نمی‌شود؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه کاری باید انجام دهیم؟

چنانچه آب درون ظرفشویی شما تخلیه نمی‌شود برای برطرف کردن این مشکل موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

 

 • قطعات لوله سوپاپ موجود در مخزن تخلیه را چک کنید.
 • احتمال دارد ظرفشویی بلومبرگ شما به یک پمپ تخلیه یا یک موتور جدید نیاز داشته باشد.
 • امکان استفاده از ظرف های درون ظرفشویی نیست، و شما نمی‌توانید از آنها استفاده کنید.
 • به دلیل اینکه هنوز به خوبی شسته نشده اند و باقی مانده غذا ها روی آنها مانده است.
 • احتمال دارد بعد از باز کردن درب دستگاه آب به درون آشپزخانه سرازیر شود و آشپزخانه شما کثیف خواهد شد.
 • احتمالا بهد از پایان کار ظرفشویی، هنوز درون آن پر از آب باشد.

در صورت وجود این ایراد شما عزیزان می‌توانید با تعمیرکاران مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در تماس باشید.

چرا ظرفشویی صدای غیرطبیعی دارد؟ برای رفع عیب و تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه کاری باید کنیم؟

چنانچه با صدای غیرطبیعی در ظرفشویی خود مواجه شدید، برای تعمیر ظرفشویی بلومبرگ موارد زیررا بررسی کنید:

 • احتمالا پمپ ظرفشویی شما دچار آسیب جدی شده است.
 • حلقه بلبرینگ یا بازوی آبپاش ممکن است شکسته باشد برای تعویض یا تعمیر آن اقدام کنید.
 • احتمال دارد ظرف ها را به درستی در جای خود قرار نگرفته است.
 • بازوها در هنگام حرکت به ظرف ها  برخورد کرده و سر و صدا ایجاد ‌کنند.

در صورتی که  ظرفشویی شما صدای غیرطبیعی دارد، برای برطرف کردن مشکل بامرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

دلایل نشت آب از زیر ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه باید کرد؟

چنانچه ظرفشویی شما نشت آب دارد موارد زیر را چک کنید:

 • پمپ آب ظرفشویی را چک کنید.
 • امکان پاره شدن یا پوسیدگی واشر درب است.
 • محل اتصال شلنگ آب به شیر ورودی آب را بررسی کنید.
 • منافذ بازوی آبپاش را چک کنید.
 • امکان دارد  آب بیشتر به سمت درب ظرفشویی پخش شود و در آخر آب به بیرون نشت پیدا کند.

درصورتی که مشکل نشت آب ظرفشویی شما حل نشد، از خدمات تعمیرگاه معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در استان تهران بهره مند شوید.

دلیل باقی ماندن آب در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه کاری باید انجام دهیم؟

چنانچه آب در ظرفشویی شما باقی ماند، به نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران دقت کنید:

 • مرتب فیلتر های مسدود شده را تمیز کنید.
 • سیستم فیلتر کامل را باز کنید طبق دفترچه راهنما فارسی و در آب جاری بشویید.
 • مشدود شدن شلنگ
 • چرخیده شدن و تاخوردگی شلنگ زهکشی
 • طبق توضیحات در دفترچه راهنما فارسی شلنگ زهکشی را متصل کنید.

دلیل قفل نشدن درب ظرفشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه باید کرد؟

اگر درب ظرفشویی شما قفل نمی‌شود، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ مورد بررسی قرار دهید:

 • در صورتی که قفل درب ظرفشویی بلومبرگ پوسیده شده باشد درب آن بسته نخواهد شد.
 • از تعمیر کار مربوطه بخواهید تا قفل درب را برای شما تعویض کند.
 • یکی از دلایل موجود برای بسته نشدن درب اختلال های الکترویکی می‌باشد.

چنانچه قفل نشدن دستگاه حل نشد، با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در استان تهران در تماس باشید.

دلیل باقی ماندن لکه روی ظروف چیست؟ برای تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg چه باید کرد؟

چنانچه روی ظروف لکه هایی باقی ماند، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg انجام دهید:

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

 • مواد کمک شستشو ظروف  از باقی ماندن آب بر روی سطح آنها و همچنین ایجاد لکه جلوگیری می‌کنند.
 • یکی از راهکار ها در صورت وجود لکه بر روی ظرف ها استفاده از مواد کمک شستشو است.

دلایل بوی بد ظرفشویی جدید چیست؟ شیوه عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ  Bloomberg چگونه است؟

 •  ظرفشویی جدید حاوی بوی عجیب و غریبی می‌باشد. کع بعد از چند بار شستشو از بین می‌رود.
 •  این مشکل طبیعی است و جای نگرانی ندارد.
 • در دراز مدت از شستشو ظرف ها در ظرفشویی بلومبرگ خودداری کنید.
 • اگر به سرعت ظرف ها را درون ظرفشویی قرار می دهید،  ظرفشویی خود را اجرا کنید .

اگر همچنان با بوی بد دستگاه مواجه بودید، با مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تماس بگیرید.

علت حل نشدن شوینده در ظرفشویی چیست؟ نحوه تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ چگونه است؟

اگر با حل نشدن شوینده در دستگاه مواجه شدید روش های زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • قطعه ای به اسم دیسپنسر در ظرفشویی قرار گرفته است، که وظیفه آن رقیق کردن شوینده است.
 • درصورتی که دیسپنسر درست کار نکند، قرص ظرفشویی حل نخواهد شد.
 • البته اگر قرص ظرفشویی فاسد باشد هم باز نخواهد شد.
 • پیشنهاد می‌کنیم  این مواد را در یک مکان خنک و خشک نگهداری کنید.

دلایل وارد نشدن آب به ظرفشویی چیست؟ روش تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ چگونه است؟

چنانچه با مشکل وارد نشدن آب به ظرفشویی مواجه شدید موارد زیر را چک کنید:

 • مطمئن شوید که شیر آب باز است.
 •  شیر آب را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، آن را کامل باز کنید تا آب بیشتری وارد ظرفشویی شود.
 • در قدم اول برق ظرفشویی بلومبرگ را قطع کنید.
 • شناور درون ظرفشویی را پیدا کنید.
 • وقتی شناور را به بالا و پایین حرکت دهید، بلند می‌شود.
 • اطراف لوله شناور را تمیز کنید و اگر تکه های غذا در آن باقی مانده است تمیز کنید.
 • آشغال های روی توری در کف ظرفشویی را تمیز کرده و از پاک شدن فضایدرون ظرفشویی مطمئن شوید.

درصورتی که ایراد وارد شدن آب به ظرفشویی ادامه داشت، می‌توانید از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در استان تهران کمک بگیرید.

تعرفه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg

می‌توان گفت تمامی هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ برحسب قیمت مصوبه اتحادیه می‌باشد. برای رفع دغدغه شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ کاملا شفاف سازی شده است.

تعرفه خدمات تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ  Bloomberg در ایبک امداد

چنانچه شما عزیزان با بروز خرابی هایی در ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود روبه رو شده اید، و می‌خواهید از هزینه های تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ مطلع شوید در این قسمت از ایبک امداد به تعرفه حدودی تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ و مدل های مختلف آن اشاره خواهیم کرد:

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ تعرفه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ
تعویض شیربرقی ظرفشویی بلومبرگ 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ظرفشویی بلومبرگ 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ظرفشویی بلومبرگ 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ظرفشویی بلومبرگ 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ماشین ظرفشویی بلومبرگ 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه  ظرفشویی بلومبرگ 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت  ظرفشویی بلومبرگ 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب  ظرفشویی بلومبرگ 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ماشین ظرفشویی بلومبرگ 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از ارائه خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ  Bloomberg در ایبک امداد

نتیجه گیری از ارائه خدمات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در ایبک امداد به صورت زیر است:

 • تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg  را تنها با قطعات اصل بلومبرگ انجام خواهیم داد.
 • برای صرفه جویی در هزینه تا 75 درصد، می‌توانید از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ استفاده نمایید.
 • ایبک امداد تمامی خدمات ارائه شده تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ را ضمانت می‌کند.

شما فقط یک بار با تعمیرکاران مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ Bloomberg در استان تهران تماس بگیرید تا از تعمیرات به صرفه این مجموعه بهرمند شوید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

در این مقاله به بررسی خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ پرداخته شده است.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x