تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg

تعمیرات یخچال بلومبرگ | نکات مهم تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg

یخچال فریزرهای بلومبرگ در نقاط مختلف از شمال تا جنوب تهران در محل شما به همراه تعمیرکاران آموزش دیده و خدمات رسمی به تعمیر و عیب یابی فریزر بلومبرگ می‌پردازد. شما با استفاده از خدمات نمایندگی‌های تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه‌های خود تان صرفه جویی کنید.

اینجا برای شما مقالاتی آماده کردیم که اگر علاقه‌ای به تعمیرات و مباحث فنی داشته باشید به کمک این مقالات می‌توانید به تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر بلومبرگ خود بپردازید. از مواردی که ما برایتان فراهم کردیم می‌توان به هزینه‌های تعمیر یخچال، دلایل ارور و راهنمای استفاده از دستگاه اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg

ایبک امداد توانست با کسب بیش از نیم قرن تجربه به همراه کادری مجرب و متعهد در حوزه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ جزء شناخته شده‌ها و قدیمی‌های این بخش است. این مجموعه همواره در این تلاش است تا بتواند با کمک رضایت مشتریان و تجربیات خود بتواند بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه کند.

استفاده از خدمات نمایندگی بلومبرگ این مزیت‌ها را به همراه دارد:

 • عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ توسط قطعات فابریک
 • گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه برای تمامی خدمات این نمایندگی
 • وجود تعمیرکاران متعهد و آموزش دیده در زمینه تعمیر و عیب یابی
 • مشتری مداری بی نظیر توسط تعمیرکاران هنگام تعمیر و عیب یابی یخچال در محل شما
 • نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg در تهران
 • قبل از هر چیز با نزدیک ترین شعبه نمایندگی بلومبرگ تماس برقرار کنید
 • شما علاوه بر تماس می‌توانید درخواست آنلاین هم در سایت این مجموعه ثبت کنید.
 • پس از تماس یا درخواست آنلاین پیامکی حاوی نام تکنسین و کد اشتراک به شما ارسال می‌شود.
 • تعمیرکار مشخص شده در عرض کمتر از یک ساعت به محل شما مراجعه می‌کند.
 • پس از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار نمایندگی، به مشتری فاکتور و ضمانت نامه تقدیم میگردد.
 •  در آخر از شما درباره نحوه ارائه خدمات توسط تعمیرکار نمایندگی نظرسنجی می‌شود و هرگونه انتقاد و پیشنهادی را سرلوحه کار خودمان قرار میدهیم.
 • اگر شما به تازگی اقدام به خرید این دستگاه کرده‌اید حتماً با شماره نمایندگی که بر روی برگه گارانتی درج شده است تماس بگیرید تا از خدمات و نصب رایگان بهره ببرید.
حتما بخوانید:   نحوه ی فعال و غیرفعال کردن قفل کودک در یخچال اسنوا

خدمات پس از فروش یخچال فریزر بلومبرگ به چه صورت است؟

یکی از بهترین راه‌ها برای تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر بلومبرگ استفاده از خدمات پس از فروش آن است. به همین منظور ما در این بخش کیفیت ارائه این خدمات را با هم بررسی می‌کنیم.

تعمیر یخچال بلومبرگ

لازم به ذکر است که به دلیل وجود برخی مسائل سیاسی نمایندگی‌های رسمی شرکت بلومبرگ دیگر نمی‌توانند به صورت مستقیم در کشور ما حضور داشته باشند از این رو گارانتی و خدمات ارائه شده این یخچال‌ها توسط شرکت‌های داخلی صورت می‌گیرد و شما برای بهره مندی از آن می‌توانید با شماره‌ای که روی ضمانت نامه درج شده است تماس حاصل فرمایید.

اگر این خدمات به اندازه کافی برای شما رضایت بخش نبود می‌توانید از تعمیرگاه مجاز مجموعه آی بی امداد استفاده کنید که شعبه‌های مختلفی از شمال تا جنوب تهران دارد و در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

تعمیر فریزر بلومبرگ در محل و منزل شما

یکی از حساس ترین کارها تعمیر یخچال در محل است به همین دلیل نیاز به تعمیر کاری مجرب و آموزش دیده دارد. ایبک امداد همواره با قطعات فابریک که ضمانت رسمی۳ الی ۱۲ ماهه دارد به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر شما می پردازد. در ادامه با مزیت‌های تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در محل بیشتر آشنا می شویم

 1.  با استفاده از این خدمات هزینه اضافی جهت انتقال دستگاه به خارج از منزل نمی کنید.
 2. دیگر خطری دستگاه شما را ناشی از انتقال دستگاه به خارج از منزل تهدید نمی کند.
 3. به صورت حضوری و از نزدیک می توانید شاهد عملکرد تعمیرکار باشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ چه ویژگی هایی دارد؟

حتماً می‌دانید که تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ باید به بهترین شکل انجام شود تا از خرابی های مجدد جلوگیری شود. به همین دلیل انجام این امر باید توسط فرد متخصص صورت گیرد و شخص غیر متخصص نمی‌تواند این کار را به خوبی انجام دهد. در مجموعه بزرگ ایبک امداد تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ تعمیرکاران مجرب و آزموده ای وجود دارند که یخچال شما را به بهترین شکل ممکن عیب یابی و تعمیر می کنند. این تعمیرکاران برای یخچال های شما از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیرکاران مجرب ایبک امداد در محل شما به عیب یابی و تعمیر دستگاه تان می پردازند.خدمات عیب یابی و تعمیرات با گارانتی و ضمانت نامه معتبر توسط تعمیرکار ارائه می گردد.

حتما بخوانید:   پایین آمدن دمای فریزر به چه علت اتفاق می افتد؟

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی ایبک امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

آیا مجموعه ایبک امداد در تهران نمایندگی رسمی این شرکت است؟

مجموعه ایبک امداد نمایندگی رسمی بلومبرگ نیست و از این شرکت مجوز ندارد. ایبک امداد صرفاً به عنوان نماینده تعمیرات محصولات این برند فعالیت می کند.

آیا تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در این مجموعه شامل گارانتی میشود؟

تمامی خدمات موجود تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ که توسط تعمیرکاران نمایندگی چه در مرکز تعمیر و یا در محل ارائه می شود، دارای گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه است.

زمان مورد نیاز برای حضور تعمیرکار در محل مشتری مورد نظر چقدر خواهد بود؟

پس از ثبت درخواست توسط مشتری، تعمیرکار یخچال فریزر بلومبرگ در کمتر از یک ساعت در محل حاضر میشود..

عیب یابی یخچال فریزر بلومبرگ توسط تعمیرکار ایبک امداد

یکی از مواردی که باعث افزایش طول یخچال و حفظ کیفیت موجود آن میشود عیب یابی یخچال فریزر توسط تعمیرکار نمایندگی است. به نقل از نمایندگی ایبک امداد عدم وجود سرما موردی است که برای این دستگاه مشکل ساز میشود اما علاوه بر آن موارد دیگری نیز وجود دارند که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

 • برفک زدن در یخچال فریزر بلومبرگ
 • عدم دیفراست
 • منجمد نشدن مواد غذایی موجود در یخچال فریزر
 • آبریزی دستگاه
 • بوی بد مواد غذایی در یخچال فریزر

با وجود هر مشکلی در دستگاه شما نیاز به نگرانی نیست چرا که نمایندگی ایبک امداد عیب دستگاه شما را در همان روز تشخیص میدهد و اقدام به رفع آن می کند

نکات مهم تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

 • یخچال فریزرهای بلومبرگ توسط اجزای الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده
 • هر مشکل خاصی که در قسمت های الکترونیکی دستگاه مانند برد و یا قسمت مکانیکی آن نظیر کمپرسور بوجود بیاید نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در محل آن ایرادات را رفع میکند.
 • استفاده از محافظ برق هنگام استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ یک ضرورت است.
 • قبل از انجام هر گونه اقدامی ابتدا دستگاه را از برق بکشید و موارد ایمنی را رعایت کنید.
 • پس از اتصال دستگاه به برق و شروع کار دستگاه قبل از هر چیزی درجه ترموستات آن را روی متوسط قرار دهید.
 • این یخچال فریزر را در کنار سایر دستگاه های گرمایشی نصب نکنید.
 • در زمان نصب یخچال به تمامی مواردی که در دفترچه راهنما ذکر شده رعایت کنید و در صورت نیاز با نمایندگی رسمی تعمیرات تماس برقرار کنید.
 • حتماً به نظافت داخل و بیرون دستگاه توجه کنید و اجازه ندهید که گرد و غبار در پشت دستگاه ایجاد شود.
 • پس از مشاهده هرگونه ارور و کد خطا حتماً با نمایندگی تماس برقرار کنید.
 • به سرویس این یخچال فریزر به صورت دوره‌ای اهمیت دهید
 • همانطور که می دانید استفاده از خدمات نمایندگی های غیر مجاز و ضررهای جبران‌ ناپذیری به یخچال فریزر شما وارد می کند بنابراین حتماً از نمایندگی های مجاز برای حفظ کیفیت یخچال استفاده کنید.
حتما بخوانید:   مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

هزینه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

هزینه های عیب یابی تعمیرات این یخچال ها را برای شما شرح دادیم با آگاهی کامل از خدمات این نمایندگی بهره مند شوید. اختلاف قیمت این نمایندگی دلایل ویژه ای دارد که در اینجا برخی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم. قطعاً استفاده از قطعات متفرقه با قطعات فابریک هزینه‌ای متفاوت برای شما ایجاد می کند مدت زمانی که نمایندگی برای دستگاه شما گارانتی ارائه می دهد باعث تغییر قیمت می‌شود. قدیمی و یا جدید بودن یخچال فریزر بلومبرگ به دلیل وجود تکنولوژی متفاوت هزینه تعمیر را متفاوت خواهد کرد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در تهران

یکی از محبوب ترین تولیدکنندگان دستگاه‌های یخچال برند بلومبرگ است. از آنجا که در این یخچال های فریزر جدیدترین تکنولوژی ها به کار رفته است برای عیب یابی و تعمیرات آن باید از تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات رسمی استفاده شود. ایبک امداد که یک تعمیرگاه مجاز مرکزی است در این عرصه پیشرو بوده و خدمات معتبری به مشتریان ارائه می دهد. تعرفه هایی که در این مجموعه قرار دارد مطابق با نظارت نهادهای مربوطه بوده و شما برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه میتوانید در قسمت نظرات ارتباط خود را برقرار کنید.

تعمیر یخچال بلومبرگ

مناطقی که تحت پوشش نمایندگی بلومبرگ

در شمال تهران ایبک امداد شعبه های مختلفی در این مناطق دارد

بلوار کاوه، کامرانیه، فرمانیه، نیاوران، الهیه، شمیرانات، تجریش، فرشته، زعفرانیه، جمشیدیه، جماران، سعد آباد، دولت، شریعتی، دیباجی، پاسداران، آجودانیه، اقدسیه، پل رومی، شریعتی، میرداماد، اندرزگو، جردن، یخچال، ظفر، آتی ساز، سعادت آباد، شهرک غرب و زرگنده.

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، مطهری، یوسف آباد، امیر آباد، شیراز، شیخ بهایی، میدان ونک، عباس آباد، جلال آل احمد، شهرآرا، شهرک والفجر، کارگرشمالی، گیشا و شهرک آزمایش.

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در شرق تهران

پیروزی، سیدخندان، رسالت، نارمک، تهرانپارس، شیان، لویزان، ارتش، حکیمیه، آهنگ و افسریه.

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در جنوب تهران

خانی آباد، نازی آباد، شاهپور، حافظ، منیریه، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، شادآباد، یافت آباد، امامزاده حسن، مهر آباد، شهرری، باقرشهر، ورامین و عبدل آباد.

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

در این مقاله به بررسی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ پرداخته شده است.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا