تعمیرات لباسشویی

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ | تعمیرات لباسشویی در محل

نکات اصولی درخصوص ماشین لباسشویی بلومبرگ | دلیل صدای زیاد لباسشویی Bloomberg

امروزه ماشین لباسشویی از مهمترین لوازم خانگی در خانه ها به شمار می رود. ولی باید در نظر داشته باشید، تهیه ماشین لباسشویی با کیفیت به معنای مدنظر قرار دادن گستره وسیعی از مواردی همچون راندمان انرژی، ابعاد، خصوصیات و قیمت مناسب می باشد. اما یک دستگاه هر اندازه هم دارای کیفیت بالایی باشد، خرابی یا آسیب دیدن آن و نیاز به تعمیرات، امری گریزناپذیر است. غالباً لوازم برقی که به طور مداوم از آنها استفاده می شود، در مقایسه با لوازم کم مصرف به مراتب بیشتر نیاز به تعمیر پیدا می کنند. ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای مدل های مختلفی است که هر یک از آنها دارای یک دفترچه راهنما هستند و کد خطاهای احتمالی و مشکلات لباسشویی و طریقه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در آن نوشته شده است. علاوه براین، این ماشین های لباسشویی دچار بعضی از خرابی ها و ایراداتی می شوند که در تمامی مدل ها یکسان است.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

چنانچه لباسشویی بلومبرگ شما دچار ایراد شده و لباس های چرک نیز روی هم تلنبار شده است، و در فکر چاره برای این موضوع هستید. بهتر است از مزایای استفاده از خدمات مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید. این مزایا به شرح زیر می باشند:

 • تعمیرات در این مراکز با به کارگیری قطعات اصلی به منظور حفظ کیفیت دستگاه شما صورت می گیرد.
 • خدمت رسانی تکنسین های حرفه ای، سبب افزایش طول عمر دستگاه شما می شود.
 • پس از تمام شدن خدمات ضمانت نامه و فاکتور هزینه ها و توضیح خدمات را دریافت خواهید کرد.
 • به غیراز اینکه تعمیرکار در محل شما خدمت رسانی انجام می دهد، تا به اتمام رسیدن زمان ضمانت نامه دستگاه از خدمات پشتیبانی نیز برخوردار می شوید.

بعضی از ویژگی های ماشین لباسشویی بلومبرگ

کمپانی بلومبرگ، در سال 1883 به وسیله برنارد بلومبرگ در کشور آلمان راه اندازی شد. این کمپانی ابتدا در زمینه صنعت متالورژی و جوشکاری فعالیت می کرد. ولی بعد از آن در سال های 1935 تا 1949، زمینه کاری خود را به تولید لوازم خانگی تغییر داد، که از برجسته ترین محصولات این کمپانی ماشین لباسشویی است. از خصوصیات ماشین های لباسشویی بلومبرگ می توان شستشوی همزمان انواع لباس، سیستم تنظیم آب خودکار، برنامه های متنوع شستشو، قفل کودک و کیفیت تولید آن ها را نام برد.

حتما بخوانید:   راهنمای ریست کردن ماشین لباسشویی

نکات مهم درباره ماشین لباسشویی بلومبرگ

به علائم روی دستگاه همواره توجه کنید، به ویژه هنگامی که برنامه خشک کن را انتخاب کرده اید. چراکه سبب بالا رفتن دما می شود و چنانچه به دما توجه نداشته باشید و افزایش پیدا کند موجب چروکی لباس ها می گردد. بنابراین پیش از انتخاب برنامه خشک کن بایستی از یک دور تند برای آبگیری استفاده کنید.

 • به گنجایش دیگ ماشین لباسشویی توجه داشته باشید. چراکه برای کارکرد درست دستگاه نباید بیشتر از ظرفیت دستگاه لباس درون آن قرار دهید.
 • میزان مواد شوینده ای که استفاده می کنید، باید در تناسب با حجم لباس ها و کارکرد دستگاه باشد. زیرا سبب آلودگی شده و مقدار زیاد آن تاثیری در روند تمیزی لباس ها ندارد.
 • همواره محفظه و فیلتر پودر شوینده را بعد از چندین بار استفاده، تمیز کنید.
 • به صورت مداوم چک کنید که دستگاه دارای کوچکترین نشتی آب نباشد.
 • چنانچه صدای غیرعادی از دستگاه شنیدید، سریع دستگاه را خاموش کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بلومبرگ

ممکن است این موضوع برایتان رخ داده باشد که، لباس ها را درون ماشین لباسشویی ریخته، ولی بعد از آن متوجه شده اید ماشین لباسشویی شما دچار ایراد و مشکل شده است. در این شرایط اذیت کننده و اعصاب خراب کن، یافتن دقیق ارور یا ایراد دستگاه، کار ساده ای نیست. به خصوص زمانی که شما در این حیطه از دانش کافی نیز برخوردار نباشید.

ایراد ماشین لباسشویی بلومبرگ امکان دارد ساده باشد و خودتان به سادگی بتوانید آن را برطرف کنید. ولی در بعضی از مواقع ممکن است مشکل پیچیده بوده و نیاز باشد دستگاه شما توسط یک تکنسین مجرب تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ رفع شود. این نکته اساسی را نباید فراموش کنید که، یافتن ایراد ماشین لباسشویی بلومبرگ و برطرف کردن آن باید به وسیله اشخاص با صلاحیت در این حیطه انجام شود.

دستکاری های غیرحرفه ای، امکان دارد باعث بیشتر شدن ایرادات دستگاه شود و علاوه بر آن هزینه ها و خسارات دیگری را هم به ماشین لباسشویی بلومبرگ شما وارد سازد.

حتما بخوانید:   دلایل بوی سوختگی در ماشین لباسشویی چیست؟

علت نشتی ماشین لباسشویی بلومبرگ

نشتی آب در زمان شستشوی لباس توسط ماشین لباسشویی بلومبرگ، از مشکلاتی است که ممکن است برای شما پیش بیاید.

 • چنانچه این مشکل برای دستگاه پیش آمد، ماشین لباسشویی را خاموش کنید.
 • بعد از آن شیلنگ تخلیه و شلنگ ورودی را مورد بررسی قرار دهید تا از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • علاوه براین اتصال درست شیلنگ ها را نیز خوب چک کنید.
 • شیر ورودی و دیگر اتصالات را هم بررسی کنید تا سفت و بدون ایراد باشند.
 • فیلتر دستگاه را هم چک بررسی کنید تا دارای مسدودیت نباشد.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

علت وجود صدای زیاد در لباسشویی بلومبرگ

وجود صدای زیاد در لباسشویی بلومبرگ می تواند به دلیل های متفاوتی باشد. در ادامه مطلب به تعدادی از این دلایل می پردازیم:

خراب بودن بلبرینگ لباسشویی

خرابی بلبرینگ درام یکی از علل وجود صدای زیاد در لباسشویی بلومبرگ است. به جهت بررسی کردن آن، درام را با دست بچرخانید و اگر صدایی را شنیدید بدین معنا است که بلبرینگ را باید تعویض کنید.

قدیمی بودن قطعات

علاوه بر مورد قبل، قدیمی و فرسوده بودن قطعات پلاستیکی هم می تواند سبب به وجود آمدن صدای زیاد در ماشین لباسشویی بلومبرگ شود. در نتیجه با تعویض این لوازم این مشکل برطرف خواهد شد.

وجود جسم خارجی در ماشین لباسشویی

امکان دارد داخل مخزن دستگاه جسمی گیر کرده باشد، که با بیرون آوردن آن مشکل رفع می گردد.

تمیز شسته نشدن لباس ها توسط ماشین لباسشویی بلومبرگ

این ایراد ممکن است به دلیل موارد مختلفی رخ دهد که در زیر به بیان آنها می پردازیم:

برنامه شستشو نامناسب

اولین مورد انتخاب کردن برنامه نامتناسب با نوع لباس ها می باشد. بنابراین از تناسب حجم لباس ها و برنامه شستشویی که استفاده می کنید مطمئن شوید.

حجم لباس ها

علاوه بر مورد قبل، حجم و میزان لباس ها را در تناسب با گنجایش مخزن انتخاب کنید. لباس ها بایستی به سادگی قادر به چرخش بوده و میزان آب کافی در مخزن برای شستشو باید جریان داشته باشد.

شوینده نامناسب

دقت کنید که به کارگیری شوینده های نامرغوب هم می تواند سبب تمیز نشدن لباس ها شود و علاوه برآن به لباسشویی بلومبرگ نیز صدمه برساند.

ایراد در فیلتر لباسشویی

احتمال دارد فیلتر لباسشویی دچار مشکل شده باشد، آن را بررسی کرده و چنانچه نیاز به تعویض داشت آن را تعویض کنید.

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ

به دلیل ایجاد نوسانات برق و یا شستن لباسشویی و همچنین وارد شدن ضربه خارجی به ماشین لباسشویی، ممکن است برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ دچار ایراد شود. که در این شرایط با تعمیر کردن یا تعویض قطعه برد الکترونیکی لباسشویی بلومبرگ این مشکل برطرف می شود. برای پیشگیری از بروز این مشکل نیز بایستی از محافظ برق استفاده کنید.

حتما بخوانید:   کد خطای TE در ماشین لباسشویی ال جی LG

برد الکترونیکی لباسشویی بلومبرگ از مهم ترین اجزای دستگاه است و تمامی دستورهای ماشین لباسشویی به وسیله این برد صورت می گیرد. بنابراین تعمیر این قطعه به داشتن تخصص در زمینه الکترونیک نیاز دارد.

تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ

موتور لباسشویی بلومبرگ هم از قطعات مهمی می باشد که امکان دارد به خرابی هایی مانند خرابی بلبرینگ موتور لباسشویی، تمام شدن ذغال لباسشویی، خراب شدن تاکومتر ماشین لباسشویی و دیگر خرابی هایی از این قسم دچار شود. در صورت بروز هر یک از خرابی های نام برده، شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ از تکنسین های ماهر در این زمینه کمک گرفته و از قطعات اصلی برای تعویض قطعات استفاده کنید.

قفل شدن در ماشین لباسشویی بلومبرگ

در ماشین لباسشویی به گونه ای طراحی می شود که تنها در هنگام شستشو قفل شود و پس از مدت کمی بعد از اتمام شستشو باز شود. بعضی مواقع با ایجاد مشکل در ماشین لباسشویی، درب آن باز نمی شود. در این شرایط ممکن است خرابی دستگاه به دلایلی مانند خرابی قفل در، تخلیه نشدن آب، فعال ماندن قفل کودک و … باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

نکات مهم سرویس و نگهداری در تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

سرویس و نگهدای ماشین لباسشویی بلومبرگ توسط مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ باعث می شود تا در هزینه های اضافی تعمیر صرفه جویی شود.

 • به طور سالانه دستگاه خود را سرویس کنید.
 • برای شستشوی لباس ها توسط ماشین لباسشویی از مواد شوینده در حجم پایین استفاده کنید.
 • اگر کدخطا یا خطایی بر روی صفحه نمایش مشاهده کردید، فوراً با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید.
 • در زمان یافتن عیب دستگاه از قطعات اصل بهره بگیرید.
 • ماشین لباسشویی را در تراز کامل قرار داده و نصب کنید.
 • در زمانی که ماشین لباسشویی بلومبرگ را نصب می کنید به نکاتی که در دفترچه راهنما برای شما نوشته شده دقت کنید.

نتیجه گیری

بهره گیری از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ به حفظ و نگهداری کیفیت و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی شما کمک بسیاری می کند. بنابراین توجه داشته باشید در زمان استفاده از خدمت رسانی و سرویس های مراکز غیرمجاز، آسیب بسیار جدی را به ماشین لباسشویی خود وارد خواهید کرد.

31

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x