لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات محصولات براون Braun

نمایندگی تعمیر محصولات شرکت براون در ایران | نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی BRAUN در تهران

براون یک کمپانی جهانی با رتبه بالایی در تولید لوازم آشپزخانه کوچک می باشد. نمایندگی های براون در ایران سعی کردند تا خدمات تولیدات براون را برعهده بگیرند آبمیوه گیری، غذاساز، گوشکوب برقی و غیره از محصولات براون می باشند که با قیمت مناسبی به فروش می رسند در این مقاله از ایبک امداد می خواهیم شما را با نمایندگی تعمیرات براون و محصولات آشپزخانه براون آشنا کنیم.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی براون

محصولات براون در تمامی شهر های ایران مورد استفاده کاربران قرار می گیرد به همین دلیل براون در تمام شهرهای ایران نمایندگی هایی قرار داده تا خدمات مورد نیاز مشتریان را به آنها ارائه کند شما در صورت نیاز می توانید با نمایندگی های براون تماس بگیرید تا در اسرع وقت از خدمات در محل این نمایندگی ها بهره مند شوید مزیتهای تعمیر لوازم خانگی براون در محل عبارت است از:

 • نظارت شما بر عملکرد تعمیرکار نمایندگی در منزل
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک در منزل
 • جابجا نکردن دستگاه
 • صرفه جویی در هزینه ها

خدمات نمایندگی های مرکزی براون در تهران

وقتی یکی از لوازم برقی منزل دچار خرابی می شود مراجعه کردن به هر تعمیرکاری کار درستی نمی باشد امروزه وسایل برقی از قیمت بالایی برخوردارند و تعمیر آن بسیار اهمیت دارد زیرا اگر شما تعمیر لوازم برقی براون خود را به شخص نابلد بسپارید امکان دارد باعث خرابی بیشتر در لوازم برقی براون شود.

باید برای تعمیر لوازم برقی منزل به نمایندگی های تعمیرات براون مراجعه کنید تا اشخاص متخصص با استفاده از قطعات اورجینال بتوانند دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر کنند این شرکتها تعمیراتی کاملاً تضمینی داشته و اگر شما دوباره با مشکلی روبه رو شوید به صورت رایگان وسیله شما را تعمیر می کنند تعمیرکاران با سابقه و ماهر در نمایندگی های براون آماده خدمت به کاربران گرامی می باشند.

حتما بخوانید:   نحوه خدمات تعمیرات توستر براون BRAUN Toaster | نحوه نگهداری از توستر براون

محصولات براون

چگونگی تعمیر آبمیوه گیری براون در نمایندگی های تعمیرات

در گذشته فقط آبمیوه فروشی ها دستگاههای آبمیوه گیری داشتند ولی امروزه در بیشتر آشپزخانه‌ها آبمیوه گیری برقی دیده می شود آبمیوه گیری براون ظاهری بسیار شیک و کلاسیک داشته و از کیفیت عالی برخوردار است شما می توانید با آبمیوه گیری براون طعم خوش آب میوه را در کنار اعضای خانواده خود تجربه کنید.

یکی از امتیازات آبمیوه گیری براون این است که تفاله هایی که از میوه باقی می ماند کاملاً خشک بوده و در واقع آبمیوه به صورت کامل گرفته شده و به هدر نمی رود در موارد زیر می توانید به نمایندگی های آبمیوه گیری براون مراجعه کنید:

 • اگر آبمیوه گیری شما روشن نمی شود و خاموش شده است.
 • اگر آبمیوه گیری در هنگام کار کردن با صدا و لرزش همراه است.
 • اگر موتور آبمیوه گیری داغ کرده باشد.

در موارد بیان شده لازم است که یک تعمیرکار مجرب دستگاه آبمیوه گیری براون شما را تعمیر کند برای این منظور می توانید با نمایندگی های تعمیرات براون تماس بگیرید.

در ادامه می خواهیم چند نمونه از مشکلات متداول در آبمیوه گیری براون را همراه با عیب یابی برایتان بیان کنیم.

چرا آبمیوه گیری براون روشن نمی شود؟

می خواهیم برای شما دلایل روشن نشدن آبمیوه گیری براون را توضیح دهیم اگر آبمیوه گیری براون روشن نمی شود چه کاری باید انجام دهیم؟ در صورت روشن نشدن آبمیوه گیری موارد زیر را بررسی کنید:

 • قبل از انجام هر کاری ابتدا دو شاخه دستگاه را بررسی کنید و ببینید آیا دوشاخه به پریز برق وصل است یا خیر؟
 • در مرحله بعدی از سلامت پریز برق اطمینان پیدا کنید.
 • کلید خاموش و روشن دستگاه را چک کنید.
 • گاهی ممکن است خرابی از کلید دستگاه باشد.
 • سیمهای مدار و اتصالات دستگاه را بررسی کنید.
 • موتور دستگاه را چک کنید احتمال دارد موتور آسیب دیده باشد.

چرا آبمیوه گیری آب میوه ها را نمی گیرد؟

اگر آبمیوه گیری براون شما میوه ها را له کرده و آب آنها را به خوبی نمی گیرد موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از دلایل مهم که می‌تواند باعث بروز این مشکل شود استفاده از میوه های نرم و له می باشد اگر شما از میوه های نرم و له استفاده کنید فیلتر آبمیوه گیری دچار گرفتگی شده و آب میوه از آن خارج نمی شود.
 • دلیل بعدی می تواند تیغه و صفحه زیر تیغه دستگاه آبمیوه گیری باشد بعد از مدتی امکان دارد تیغه آبمیوه گیری آسیب دیده باشد و یا کند شده باشد در این صورت باید تیغه آبمیوه گیری را تعویض کنید.
 • اگر بین تیغه و صفحه زیر آن فاصله ایجاد شود، می‌تواند باعث گرفته نشدن آب میوه ها بشود.
حتما بخوانید:   ارزانترین لباسشویی ایرانی|نکات مهم در خرید لباسشویی ایرانی

چرا موتور آبمیوه گیری داغ می کند؟

اگر احساس کردید که بدنه آبمیوه گیری شما بیش از اندازه داغ شده است باید موارد زیر را چک کنید:

 • اگر مقدار زیادی میوه را به یک باره داخل دستگاه بریزید به موتور دستگاه آبمیوه گیری براون فشار وارد آمده و داغ خواهد کرد.
 • خالی کار کردن آبمیوه گیری باعث داغ کردن دستگاه می شود.
 • هیچگاه میوه های سفت را داخل آبمیوه گیری نریزید.
 • میوه هایی مانند بِه بدلیل سفتی باعث فشار وارد شدن به موتور خواهد شد و یا حتی ممکن است تیغه های موتور هم آسیب ببیند.
 • قرار دادن دستگاه روی موکت و فرش باعث داغ شدن موتور و بدنه دستگاه می شود.
 • اگر نکاتی که برای بیان کردیم را رعایت نکنید احتمال آسیب دیدگی دستگاه آبمیوه گیری براون شما وجود دارد و امکان دارد موتور دستگاه بسوزد.

معرفی غذاساز براون Braun

غذاساز یک وسیله پر استفاده در آشپزخانه های امروزی می باشد اگر بخواهیم غذاساز را به یک وسیله تشبیه کنیم باید آن را به آچار فرانسه ی آشپزخانه تشبیه کرد غذاساز بسیار کاربردی و با صرفه است و رفاه زیادی با خود به همراه می آورد اگر شما غذاساز براون در منزل دارید شاید بخواهید بیشتر با این غذاساز آشنا شوید.

چرا باید در آشپزخانه خود از غذاساز براون استفاده کنیم؟

غذاساز براون در دو نوع دستی و برقی موجود است این غذاساز ها ابزارهای چندکاره ای می باشند که در کارهایی مانند تکه کردن سیب زمینی، پوره کردن گوجه فرنگی، خرد کردن سبزی، رنده کردن، هم زدن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد البته هر کدام از این موارد تیغه های جدا و مخصوص به خود را دارد.

مشکلات متداول غذاساز براون

اگر شما در منزل خود از غذاساز براون استفاده می‌کنید ممکن است با مشکلاتی در غذاساز روبرو شوید در ادامه می خواهیم چند نمونه از مشکلات متداول در غذاساز براون را برای شما توضیح دهیم این مشکلات عبارت می باشند از:

 1. روشن نشدن غذاساز براون
 2.  تنظیم نادرست غذاساز براون
 3. مشکل در میکروسوئیچ
 4.  اختلال در برق
 5.  خاموش شدن ناگهانی دستگاه غذاساز براون
 6.  نچرخیدن تیغه در غذاساز براون
 7. جرقه زدن غذاساز
 8.  روشن نشدن موتور و کار نکردن غذاساز
 9. صدا دادن غذاساز

 روشن نشدن غذاساز براون

اگر غذاساز براون شما روشن نمی شود احتمال دارد قطعات آن درست قرار نگرفته باشد شاید شما اطلاعات کافی در مورد غذاساز و جایگذاری قطعات آن نداشته باشید. بسته نشدن درب غذاساز می تواند مهمترین دلیل روشن نشدن دستگاه غذاساز براون باشد.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر چای ساز فلر | نمایندگی تعمیرات چای ساز FELLER

دلایل روشن نشدن دستگاه غذا ساز عبارتند از:

  ۱- تنظیم نادرست دستگاه

یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه غذاساز می تواند تنظیم غلط دستگاه باشد ممکن است شما درب دستگاه را در جای خود قرار نداده باشید برای این منظور درب دستگاه را باز کرده و دوباره آنرا ببندید تا دستگاه غذاساز کار خود را شروع کند.

۲- وجود اشکال در میکروسوئیچ

اگر میکروسوئیچ دستگاه غذاساز با مشکل روبه رو شود می تواند باعث روشن نشدن غذاساز شود یا اگر مشکلی در زغال دستگاه غذاساز به وجود بیاید باعث می شود که دستگاه روشن نشود این بدین معنی است که چیزی بین کلکتور و زغال دستگاه گیر کرده و یا اینکه زغال کند شده است، این مشکل باعث خواهد شد که دستگاه قادر به روشن شدن و درست کار کردن نباشد.

۳- وجود اختلال در برق دستگاه

یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث روشن نشدن دستگاه غذاساز شود اختلال در برق دستگاه است اگر چنین مشکلی برای شما به وجود آمد بهتر است به هیچ وجه خودتان دستگاه را باز نکنید و حتماً برای تعمیر به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید زیرا این یک کار تخصصی بوده و امکان دارد به دستگاه شما آسیب وارد شود.

چرا دستگاه غذاساز براون جرقه می زند؟

اگر دستگاه غذاساز شما جرقه می زند می تواند دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل شود مواردی که می تواند باعث جرقه زدن غذاساز شود عبارت است از:

 • کم بودن فشار فنر
 • لق شدن بلبرینگ و بوش
 •  سوختن بالشتک یا آرمیچر
 •  کند شدن تیغه کلکتور
 • باریکی شفت آرمیچر
 •  سوختگی فنر پشت زغال

محصولات براون

نتیجه گیری:

در این مقاله از ایبک امداد برای شما در مورد نمایندگی های تعمیرات براون و مزایای این نمایندگی‌ها موارد مهمی را بیان کردیم و در ادامه شما را با چند نمونه از محصولات باکیفیت براون آشنا کرده و مشکلات متداول در آبمیوه گیری و همچنین غذاساز براون را برایتان نام بردیم.

اگر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی براون با مشکلی برخورد کردید بهتر است با نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی براون تماس بگیرید و از خدمات در محل این نمایندگی ها استفاده کنید.

اگر در این زمینه مشکل و یا سوالی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگوی شما باشند..

نمایندگی تعمیرات محصولات براون

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

چرا دستگاه غذاساز براون جرقه می زند؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا