تعمیرات اجاق گاز

بررسی کیفیت اجاق گاز سام SAM|مزایا و معایب اجاق گاز سام

بررسی کیفیت اجاق گاز سام|مزایا و معایب اجاق گاز سام، امکانات اجاق گاز سام

افرادی که می‌خواهند اجاق گاز سام خریداری کنند مایل هستند، که در مورد کیفیت اجاق گاز اطلاعات بیشتری داشته باشند و بدانند که این اجاق گاز چه امکاناتی دارد و همچنین این سوال نیز ممکن است برای آنها پیش آید، که اجاق گاز سام ساخت کدام کشور است؟ در این مطلب قصد داریم که به این سوالات و همچنین به سوالات دیگری که امکان دارد برای کاربران پیش آید پاسخ دهیم و اطلاعات کاملی راجع به اجاق گاز سام ارائه دهیم.

امکانات اجاق گاز سام

با توجه به اینکه محصولات سام در کنار محصولات سامسونگ قرار گرفته اند، انتظارات از این محصول به خصوص اجاق گاز سام بالا است. برخی از کاربران معتقد هستند که کیفیت اجاق گاز های سام با کیفیت اجاق گاز های سامسونگ برابر می باشد. در ادامه امکاناتی که اجاق گاز های سام دارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 •  بعضی از قطع های اجاق گاز های سام از برند سامسونگ تهیه می شود به همین دلیل کیفیت اجاق گاز در حد بالا است.
 •  اجاق گاز هایی که از مدل مبله می باشند چون ترموکوپل و فندک و خودکار دارند، از ایمنی بالایی برخوردار هستند.
 •   در اجاق گازهای سام از شیشه نشکن روی درب فر، شبکه های چدنی و استیل مقاوم در برابر خط و خراش استفاده شده است به همین دلیل اجاق گاز سام دارای استحکام و دوام بسیار زیادی می باشد.
 •   اجاق گاز های سام در ایران به صورت کامل مونتاژ می گردند. این امر موجب شده است، که قیمت این محصول نسبت به محصولات مشابه خارجی پایین تر باشد.

تاریخچه کارخانه تولید کننده اجاق گازهای سام

بهتر است قبل از اینکه اجاق گاز های سام را خریداری کنید، در مورد تاریخچه کارخانه تولید کننده این محصول اطلاعاتی داشته باشید و بدین طریق اطلاع پیدا کنید، که محصولات این برند چرا به محصولات سامسونگ نزدیک هستند؟

 •  پس از اینکه تحریم ها علیه کشورمان از سال ۹۵ به بعد سنگین تر شد، دیگر برندهای خارجی تمایل زیادی به حضور مستقیم در کشورمان نداشتند. وقتی که برند کره ای سامسونگ از ایران خارج شد، شرکت سام الکترونیک بسیار نگران شد چون که این برند نماینده مجاز و رسمی برنده کره ای سامسونگ در ایران بود و با خارج شدن برند سامسونگ از کشور احتمال ورشکستگی آن وجود داشت.
 •  وقتی که برند کره‌ای سامسونگ از کشورمان خارج شد، در سال ۹۷ شرکت برند تولید لوازم خانگی سام را تاسیس کرد. شرکت سام با شرکت سامسونگ قراردادهای بلند مدتی بست و بعضی از قطعه های محصولات خود را از برند سامسونگ تهیه کرد.
 •  امروزه برند سام الکترونیک یا همان سام از محبوب ترین و مطرح ترین برند های تولید کننده لوازم خانگی در بازار ایران می باشد و بسیاری از مصرف کنندگان از محصولات این شرکت استفاده می کنند و رضایت زیادی دارند.
حتما بخوانید:   نحوه تعمیر اجاق گاز ورتکس | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ورتکس

اجاق گاز سام

اجاق گاز سام ساخت کجاست؟

همانطور که گفته شد در محصولات سام از قطعه های برند سامسونگ استفاده می‌شود. در این حالت این سوال برای کاربران ممکن است، که پیش آید، اجاق گاز سام ساخته کدام کشور است؟

 •   اجاق گازهای سام وقتی که به صورت کارشناسی و جزئی مورد بررسی قرار می‌گیرند با این مورد مواجه می‌شوند، که قطعه های کره ای در این محصول به فراوانی دیده می شود و تقریبا می توان گفت که شاکله اصلی اجاق گازهای سام را قطعات برند سامسونگ تشکیل داده است.
 •  وقتی اجاق گاز سام مورد بررسی قرار می گیرد، به این واقعیت پی برده می شود که شرکت سام در تولیدات اجاق گاز های برند خود فقط به مونتاژ آنها می پردازد.

خدمات پس از فروش اجاق گاز سام

کیفیت اجاق گاز سام در سطح بالایی قرار دارد و محصولات برند سامسونگ از لحاظ کیفیت بسیار نزدیک می باشد. در ادامه در مورد خدمات پس از فروش اجاق گاز های سام اطلاعاتی را به شما می دهیم:

 •  برند سام مثل برندهای ایرانی، تمام تلاش خود را می‌کند که خدمات پس از فروش خوبی را به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و در این مورد موفق عمل کرده است. چون نمایندگی رسمی لوازم خانگی سام در همه استان ها حضور دارد و در نتیجه مشتریان به راحتی به این مراکز دسترسی دارند.
 •  اما چنانچه از خدمات پس از فروش این برند راضی نیستید و یا اجاق گاز سام شما شامل خدمات پس از فروش نیست، می توانید تعمیرات این محصول را به تعمیرگاه های مجاز دیگر بسپارید.

اجاق گاز سام با کدام محصولات رقابت می‌کند؟

 •  با توجه به اینکه اجاق گاز های سام دارای سطح کیفیت بالایی هستند و رقیب جدی برای اجاق گاز های ایرانی مثل، اسنوا، پیلوت و آلتون به حساب می آید. اگر آمار فروش این برندها را مورد بررسی قرار دهید، در مورد فروش اجاق گاز ارقام نزدیک به همی را خواهید دید.
 •  اجاق گاز برند سام با اجاق گاز های خارجی مثل لوفرا و کندی نیز توانایی رقابت دارد و این بدین معنا است، که کیفیت اجاق گاز سام در حد بسیار بالایی می باشد.
حتما بخوانید:   راهنمای اجاق گاز لاجرمانیا|اجزای مختلف اجاق گاز لاجرمانیا

چرا اجاق گاز سام بخریم؟

برق قسمت های قبلی در مورد کیفیت اجاق گاز توضیحات مفصلی داده شد و رقبای اجاق گاز های سام را شناسایی کردید و متوجه شدید، که مزیت اجاق گاز سام نسبت به دیگر محصولات مشابه چیست؟

کیفیت بالای اجاق گاز سام

وقتی که کیفیت اجاق گاز سام را مورد بررسی قرار دادیم، متوجه شدیم که این شرکت در خیلی از محصولات خود از قطعه های کره ای سامسونگ استفاده می‌کند و این موضوع یک مورد تایید بر کیفیت محصولات برند سام می‌باشد.

اجاق گاز سام

قیمت مناسب اجاق گاز سام

کیفیت اجاق گاز سام در حد کیفیت اجاق گازهای برند خارجی می‌باشد، ولی از لحاظ قیمت اجاق گاز بسیار ارزان تر و به صرفه تر از محصولات برند خارجی می باشد.

معرفی بهترین اجاق گاز برند سام

یک خرید مطمئن و خوب خریدی است، که هم از نظر مدل معتبر و مطمئن باشد و هم برند معتبری داشته باشد. برای اینکه بتوانید خرید خوبی باشید، در این قسمت بهترین اجاق گاز سام را معرفی می‌کنیم. با استفاده از نظر مصرف کنندگان در مورد اجاق گاز سام، در این قسمت کیفیت بهترین اجاق گاز های سام را مورد بررسی قرار می دهیم.

بررسی کیفیت اجاق گاز های برند سام مدل gc-s۹۶۶۰gst

این مدل اجاق گاز برند سام از نظر مصرف کنندگان از بهترین اجاق گاز های سام و حتی در برخی موارد بهترین اجاق گاز هایی است، که در بازار ایران وجود دارد. امکانات اجاق گاز های این مدل عبارتند از:

 •  بدنه استیل مقاومی دارند.
 • دارای شبکه‌های چدنی هستند.
 •  این مدل اجاق گاز مجهز به ترموکوپل تاپ تایم و فندک می‌باشد.
 • فن انتقال حرارت دارد.
 • موتور جوجه گردان دارد.

مزایا و معایب اجاق گازهای سام از نظر مشتریان

اگر میخواهید نظرات صادقانه افرادی که از اجاق گاز سام استفاده می کنند را بدانید پیشنهاد می کنیم که به قسمت مزایا و معایب اجاق گاز سام از نظر مصرف کنندگان این محصول توجه داشته باشید چون در رسانه ها فقط ویژگی ها و امکانات مثبت محصولات گفته می شود و به نقاط ضعف محصولات کمتر پرداخته می شود.

مزایای اجاق گاز سام از نظر مصرف کنندگان

 •  کیفیت عمومی این محصول نسبتاً بالا می باشد.
 • محصولات برند سام دارای خدمات پس از فروش خوبی هستند.
 • عیب یابی و تعمیر اجاق گاز سام راحت و آسان می باشد.
 •   اجاق گاز های سام فر جا داری دارند.
 •   قیمت این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه به صرفه تر است.
حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از اجاق گاز مجیک شف

معایب اجاق گاز سام از نظر مصرف کنندگان

 •  اجاق گاز هایی که توسط برند سام تولید می شوند، تنوع کمی دارند.
 •   اجاق گاز های سام طراحی خوبی ندارند.
 •   اجاق گاز های سام رنگ بندی ندارد.

بررسی کیفیت اجاق گاز سام از نظر تعمیرکاران

اگر جواب سوالات خود را در مورد اجاق گاز سام تا این قسمت نتوانستید دریافت کنید، توصیه می‌شود تا نظر کارشناسان و متخصصین در این زمینه را نیز مطالعه کنید:

 • وقتی که متخصصین و تعمیرکاران کیفیت اجاق گاز سام را مورد بررسی قرار می دهند، به این نتیجه می رسند که چون در اجاق گازهای سام از قطعه‌های کره ای سامسونگ استفاده شده است، اجاق گاز سام گزینه بسیار مناسبی برای افرادی می‌باشد، که به کالاهای خارجی علاقه دارند، اما با قیمت محصولات خارجی مشکل دارند. چون اجاق گاز سام نسبت به اجاق گاز های خارجی قیمت ارزان تری دارد.
 •  تکنولوژی و طراحی اجاق گاز های سام از نظر متخصصین خیلی مناسب نیست، ولی این برند با خدمات پس از فروش خوبی که دارد و کیفیت بالای قطعات این محصول، اجاق گاز سام می تواند برای مدت طولانی و سال های زیاد در آشپزخانه شما بدون مشکل کار کند.
 •  و در آخر تعمیرکاران به این نکته تاکید می‌کنند، که اجاق گاز های سام از محصولاتی نیستند که به طور مرتب دچار مشکل شوند. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت برای مدت طولانی از اجاق گاز سام بهره مند شوید و با مشکلی مواجه نخواهید شد.

سخن تکمیلی

در هر خانه ای آشپزخانه از مکان‌های خاص می باشد، که باید به وسایلی که داخل آن قرار داده می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد توجه کافی شود. یکی از وسایل مهم در لوازم آشپزخانه اجاق گاز می باشد، که امنیت آن نیز بسیار مهم است. بنابراین وقتی که اجاق گاز خریداری می کنید، باید حساسیت زیادی از خود نشان دهید. در سال های اخیر برندهای ایرانی توانسته اند که اجاق گاز هایی با کیفیت بسیار خوب تولید و به بازار عرضه کنند و رضایت مشتریان را در پی داشته باشند. بهترین مارک اجاق گاز ایرانی را به راحتی نمی توان از دیگر برندها انتخاب کرد. چون هر کدام از آن ها خاصیت های خاص خود را دارند. در این مقاله سعی کردیم، که به صورت کامل کیفیت اجاق گاز سام را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی کیفیت اجاق گاز سام SAM

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معرفی کامل اجاق گازهای سام

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا