تعمیراتتعمیرات لباسشویی

راهنمای قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ samsung

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

آموزش نحوه فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی برند سامسونگ یکی از ویژگی‌های اساسی در ماشین لباسشویی است که می‌تواند ماشین لباسشویی را برای کودکان قفل کند و از دسترسی کودکان به آن جلوگیری کند و فعال و غیرفعال کردن ماشین لباسشویی امنیتی کودک نیاز به دانش دارد که با نحوه استفاده از قفل کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا شوید. در این مقاله از ایبک امداد به موضوعات بسیار مهمی از جمله نحوه فعال‌سازی قفل کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ، غیرفعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه استفاده از قفل کودک در صورت خرابی می‌پردازیم.

خلاصه آموزش نحوه ی فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ:

در این قسمت خلاصه ای از مقاله ی آموزش نحوه ی فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ را آورده ایم تا دسترسی راحتی به مقاله داشته باشید.

قفل کودک در لباسشویی سامسونگ چه کاربردی دارد؟
 • قفل کودک به کودکان اجازه نمی‌دهد ماشین لباسشویی را روشن، خاموش و درب را باز کنند.
 • قفل کودک می‌تواند خطرات احتمالی برای کودک را جلوگیری کند.
چگونه قفل کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ را روشن کنیم؟
 • گزینه‌های Temp و Spin/Flush را برای مدت زمان سه ثانیه نگه دارید.
 • گزینه‌های – و + را با هم برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • گزینه‌های temp و spin را همزمان برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ را باز کنیم؟
 • گزینه‌های Temp و Spin/rinse را برای مدت زمان سه ثانیه نگه دارید.
 • گزینه‌های – و + را با هم برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • گزینه‌های temp و spin را همزمان برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
اگر قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ غیر فعال نشد چه باید بکنیم؟
 • ممکن است قبلاً قفل کودک (Child Lock) را فعال کرده باشید، اما از وجود آن اطلاعی نداشته باشید.
 • اگر قفل کودک غیرفعال است اما همچنان دستگاه مشکل دارد، به احتمال بسیار زیاد دستگاه شما مشکل فنی دارد و نیاز به تعمیر دارد.
حتما بخوانید:   راهنمایی کامل برای خرید ماشین لباسشویی

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی سامسونگ

روش کار قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ:

مکانیزم قفل کودک در ماشین های لباسشویی برند سامسونگ این درد می خورد که اگر فرزندی شلوغ کار در خانه دارید دیگر نیاز نیست نگرانی دستکاری دستگاه ماشین لباسشویی خود باشید زیرا با این دکمه ی قفل کودک می توانید تمام دکمه های ماشین لباسشویی را قفل کنید. بعد از قفل کردن دیگر کودک عزیزت شما هر چقدر هم به دکمه های ماشین لباسشویی دست بزند تغیری در برنامه ی شستشو ایجاد نمی شود و هیچ آسیبی به کودک وارد نمی شود. البته باید گفت که قفل بعد از تمام شدن فرآیند شستشو نیز باز نمی شود و برای باز کردن آن باید مراحل دیگری را انجام دهید که در ادامه برای شما گفته ایم. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

سامسونگ نیز مانند برند‌های دیگر ماشین لباسشویی از قفل کودک در دستگاه‌های ماشین لباسشویی خود استفاده کرده است. اگر قفل ضد کودک فعال باشد، دسترسی کودک به تمام دکمه‌ها و همچنین برنامه‌های شستشوی در ماشین‌های لباسشویی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. اگر قفل ماشین‌های لباسشویی فعال باشد، درب دستگاه ماشین لباسشویی به هیچ وجه باز نمی‌شود و برای باز شدن درب ماشین لباسشویی ابتدا باید قفل ضد کودک را غیرفعال نمایید. دلیل اینکه درب باز نمی‌شود جلوگیری از ورود کودک به درون دستگاه ماشین لباسشویی می‌باشد و در صورت باز شدن درب دستگاه ماشین لباسشویی امکان دارد کودک درون ماشین لباسشویی بیفتد.

چگونه قفل کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ را روشن کنیم؟

روش فعال کردن قفل‌های در تمامی دستگاه‌ها ماشین لباسشویی برند  سامسونگ برای تمامی برند‌ها تماما یکسان می‌باشد فقط ممکن است تنها در یکی از مراحل با هم فرق داشته باشند. اگر قصد دارید با روشن کردن قفل کودک دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ از کودکان عزیزتان مراقبت کنید مرحله‌هایی که در زیر ذکر شده است با دقت و توجه، مرحله به مرحله انجام دهید. از مراحلی که در هنگام فعال کردن توجه کردن به زمان فشار دادن دکمه‌ها می‌باشد. در حالت عادی وقتی درب قفل نباشد یک ثانیه فشار دهید تا درب باز شود. ولی از آنجا که قفل یک عملیات پیچیده است باید دکمه‌های ذکر شده را ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل فعال شود. اگر زمان کمتری نگه دارید قفل کودک فعال نمی‌گردد. رایج‌ترین روش‌هایی که برای فعال‌سازی قفل استفاده می‌شود را در زیر برای شما آورده ایم:

 • گزینه‌های Temp و Spin/Flush را برای مدت زمان سه ثانیه نگه دارید.
 • گزینه‌های – و + را با هم برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • گزینه‌های temp و spin را همزمان برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
حتما بخوانید:   علت آبگیری نکردن آب ماشین لباسشویی سامسونگ samsung

دوباره می‌گوییم که این روش‌ها جزو رایج‌ترین‌ها هستند. اینکه از کدام یک استفاده می‌کنید به مدل دستگاه ماشین لباسشویی شما بستگی دارد. در ماشین لباسشویی‌های جلو و بالا نیز متفاوت است. اگر اطلاعاتی در مورد استفاده از قفل کودک در دفترچه راهنما پیدا نکردید یا متوجه نشدید، می‌توانید برای یادگیری آن در اینترنت جستجو نمایید و یا از فروشنده‌ی دستگاه خود سوال نمایید.

چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی برند سامسونگ را باز کنیم؟

از آنجایی که امکان فعال و غیرفعال کردن قفل کودک سامسونگ در برخی از مدل‌های این دستگاه وجود دارد، بهترین راه و روش برای یافتن مراحل فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک، استفاده کردن از دفترچه‌ی راهنمای ماشین‌های لباسشویی برند سامسونگ می‌باشد. بنابراین، اگر به دفترچه راهنمای دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ خود دسترسی ندارید، می‌توانید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید. زیرا بیشتر اوقات از این روش‌های که در زیر گفته شده است برای فعال و غیرفعال کردن قفل کودک در ماشین‌های لباسشویی برند سامسونگ استفاده می‌کنند. برای فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در ماشین‌های لباسشویی برند سامسونگ میتوانید یکی از سه مراحل زیر را امتحان کنید:

 • گزینه‌های Temp و Spin/rinse را برای مدت زمان سه ثانیه نگه دارید.
 • گزینه‌های – و + را با هم برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • گزینه‌های temp و spin را همزمان برای مدت زمان سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی سامسونگ

اگر قفل کودک ماشین لباسشویی برند سامسونگ غیر فعال نشد چه باید بکنیم؟

برای اینکه قفل کودک را در دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ غیر فعال کنید، در ابتدا مراحل باید علت اصلی غیر فعال نشدن قفل کودک را پیدا کنید. قفل کودک بر روی پنل و همچنین در نزدیکی تایمر دستگاه ماشین لباسشویی قرار دارد. البته فعال کردن عملکرد قفل کودک می‌تواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند. ممکن است از قبل این ویژگی را در ماشین لباسشویی خود فعال کرده باشید، اما با توجه به این موضوع که از فعال بودن قفل اطلاعی نداشتید، مشکوک هستید که مشکلی و خرابی در دستگاه به وجود آمده است. در بالای متن نوشتیم که اگر قفل کودک دستگاه فعال باشد درب ماشین لباسشویی برند سامسونگ باز نمی شود. اگر فرزند دارید، در ابتدا بررسی نمایید که آیا این سنسور در دستگاه فعال می‌باشد یا خیر، سپس مراحل را ادامه دهید. اگر مطمئن شدید که قفل کودک غیرفعال می‌باشد اما همچنان باز دستگاه ماشین لباسشویی شما مشکل دارد، احتمال بسیار زیادی دارد که دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار مشکل فنی شده است و نیاز به تعمیرات دارد. برای تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ باید با یک تعمیر کار مجرب برای تعمیر دستگاه هماهنگ کنید. میتوانید برای این منظور از سایت ایبک امداد نیز کمک بگیرید، برای راهنمایی بیشتر ادامه ی مطلب را بخوانید.

حتما بخوانید:   علت گرد وخاک در جاروبرقی چیست ؟

تعمیرات ماشین لباسشویی برند سامسونگ:

اگر از خرابی دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ خود مطمئن شدید باید اقدام به تعمیر دستگاه نمایید برای این کار می‌توانید از نمایندگی‌های موجود این برند در شهرتان کمک بگیرید ولی ما به شما راه کار بهتری را پیشنهاد می‌کنیم.

می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی برند سامسونگ خود با شماره‌های موجود در صفحه‌ی تماس با ما در سایت ایبک امداد تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست شما بعد از حدود یک ساعت شما تعمیرکار مجموعه‌ی ایبک در منزل شما حضور یافته و دستگاه ماشین لباسشویی شما را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت قطعات تعمیر می‌نماید.

درباره ی سایت ایبک امداد:

سایت ایبک امداد تشکیل شده از مجموعه ای از بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی در سراسر ایران می باشد که آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. شما می توانید با تماس با مجموعه ی ایبک امداد بدون اینکه لوازم خانگی خراب خود را از خانه بیرون ببرید به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایید و مشکلات آن را حل نمایید. سایت ایبک امداد یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی می باشد که با کمترین قیمت بهترین و بالا ترین کیفیت تعمیرات را می توانید تجربه نمایید.

برای اطمینان به سایت ایبک امداد می توانید به نظراتی که مشتریان عزیز ما در سایت قرار داده اند مراجعه کنید و نظراتی که در سایت قرار داده اند را بخوانید و با استفاده از آن نظرات به درصد اطمینان بالایی نسبت به مجموعه ی ایبک امداد و همینطور کیفیت کار و قطعات مصرفی در تعمیرات توسط تعمیرکاران ما پیدا کنید و بعد تعمیر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

آموزش نحوه ی فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

آموزش نحوه ی فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی برند سامسونگ را در این مقاله می توانید بیاموزید برای این کار سه روش بسیار رایج وجود دارد که در مقاله آمده است برای این منظور مقاله را کامل بخوانید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x