آموزش لوازم خانگی

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا | معرفی لباسشویی پاکشوما و اسنوا

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا | معرفی لباسشویی اسنوا و پاکشوما، مزایا و معایب لباسشویی پاکشوما و اسنوا

وقتی که قصد خرید لوازم خانگی را دارید به این فکر می افتید، که کدام برند را انتخاب کنید. از جمله لوازم خانگی های مهمی که در هر منزل از آن استفاده می شود ماشین لباسشویی می باشد. ولی برخی از افراد نمی دانند که کدام برند را انتخاب کنند، که مناسب شان باشد. برند های اسنوا و پاکشوما هردو از جمله برندهای شناخته شده و معتبر در بازار می باشند. اما انتخاب از بین این دو محصول کار راحتی نخواهد بود. برای این کار بهتر است، که اطلاعاتی در مورد هر کدام از ماشین‌های لباسشویی اسنوا و پاکشوما داشته باشید. این کار موجب می شود، که انتخاب و خرید شما راحت تر باشد.

معرفی ماشین های لباسشویی هر برند

وقتی که قصد دارید ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما را با یکدیگر مقایسه کنید، باید به صورت کلی معرفی آنها را دانسته و قابلیت ها و ویژگی های هر کدام از آنها را بدانید، تا بتوانید تصمیم بگیرید، که کدام یک از آنها برای شما مناسب تر می‌باشد. در ادامه هر کدام از این برندها را معرفی می‌کنیم.

لباسشویی

معرفی لباسشویی اسنوا

اسنوا از جمله برندهای لوازم خانگی معتبر محسوب می شود، که محصولات این برند کاربردی و پر قدرت می باشد. برند اسنوا در تولید لباسشویی نیز بسیار موفق عمل کرده است و دلیل آن هم به کار بردن موتور های بسیار قوی در این محصولات می باشد. ظرفیت این محصول بالا بوده و برای خانواده های پرجمعیت و متوسط می تواند انتخاب بهتری باشد.

ماشین لباسشویی اسنوا دارای برنامه های شستشوی زیادی می باشد و بسیاری از افراد به همین دلیل به طرف انتخاب و خرید این محصول می روند. روی بیشتر ماشین های لباسشویی اسنوا نمایشگر هایی وجود دارد، که به افراد کمک خواهد کرد، که کدهای خطا و ارور ها را متوجه شده و هر چه زودتر مشکلات به وجود آمده را پیگیری و برطرف کنند.

معرفی لباسشویی پاکشوما

برای این که بتوانید ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما را با یکدیگر مقایسه کنید، باید برند پاکشوما نیز برای شما معرفی گردد، تا بتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب بگیرید. ماشین لباسشویی پاکشوما در مدل های مختلف و انواع اقسام و با کیفیت تولید و عرضه می گردد. اگر در اطرافیان شما از این محصول استفاده می کنند، حتماً می توانید رضایت آنها را ببینید.

حتما بخوانید:   راهنمای فارسی ماشین لباسشویی کندی Candy | کلیدها و برنامه‌های ماشین لباسشویی کندی

موتوری که در لباسشویی پاکشوما به کار برده شده است نسبتاً قوی می باشد و ظرفیت آنها برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب و بالا می باشد. برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی پاکشوما متنوع است، که از مزیت های مهم این محصول به شمار می رود. همچنین صفحه نمایشگری در لباسشویی پاکشوما تعبیه شده است، که می توانید ارور ها را در آن مشاهده کرده و برای برطرف کردن آن اقدامات لازم را انجام دهید.

برند پاکشوما در تولید همه محصولات می‌تواند با دیگر برندها رقابت داشته باشد و یکی از ویژگی های بسیار مهم محصولات برند پاکشوما این است، که قیمت آنها مناسب بوده و قیمت بالایی ندارند. این برای بسیاری از کاربران از جمله مزیت های بسیار بزرگ و مهم به حساب می آید.

مقایسه ویژگی های لباسشویی پاکشوما و اسنوا

در مقایسه ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما نباید یک جانبه این کار را انجام داد، بلکه باید تفاوت های این دو محصول را از لحاظ قیمت، خدمات، عمومی و فنی با یکدیگر مقایسه کنید، تا بتوانید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

 • مصرف انرژی ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما هر دو در اکثر مدل ها A و A+ می باشد بنابراین جزو محصولات کم مصرف محسوب شده و از نظر مصرف انرژی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.
 • در زمان خرید لوازم خانگی باید به بودجه خود توجه داشته باشید. از نظر قیمت باید وضعیت خود را بسنجید. محصولات برند پاکشوما نسبت به برند اسنوا قیمت کمتری دارند و این از جمله مزیت های بسیار مهم محصولات برند پاکشوما می باشد. اگر بخواهید میانگین را بدانید، باید بگویم، که میانگین قیمت لباسشویی پاکشوما بین نه الی پانزده میلیون و میانگین قیمت لباسشویی اسنوا میان‌ ده الی نوزده میلیون می باشد و برای بسیاری از افراد در مقایسه لباسشویی اسنوا و پاکشوما این عامل مهم ترین تعیین کننده به شمار می آید.
 • از لحاظ گنجایش باید بگوییم، که ظرفیت لباسشویی های پاکشوما و اسنوا هردو بین شش الی نه کیلوگرم می باشد. ولی در مدل های گوناگون ظرفیت ها متفاوت خواهد بود، که شما باید با توجه به تعداد اعضای خانواده و نیاز خود انتخاب مناسبی را داشته باشید.
 • ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما هر کدام برنامه های شستشوی متنوعی دارند، که در مدل های گوناگون تعداد آنها با یکدیگر فرق دارد و هر چقدر که قیمت آنها بالاتر باشد، برنامه ها و قابلیت های محصولات نیز بیشتر خواهد بود. این ماشین های لباسشویی هر کدام بیش از ده برنامه برای شستشوی لباس ها دارند.
 •  تنوع هر دو محصول بسیار زیاد است، ولی برند اسنوا نسبت به برند پاکشوما دارای تنوع زیادتری می باشد. مدل های دوقلو و ساده در برند پاکشوما از برند اسنوا بیشتر است. از نظر خدمات پس از فروش و گارانتی هر دوی این محصولات خدمات خوب و معتبری را ارائه می دهند.
حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از لباسشویی هیتاچی Hitachi | راهنمای فارسی لباسشویی هیتاچی

مزایا و معایب هر کدام از برندهای پاکشوما و اسنوا

برای اینکه بتوانید مقایسه بهتری بین محصولات داشته باشید بهتر است، که مزایا و معایب هر کدام از آنها را بدانید، تا در زمان خرید بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. در واقع برای انتخاب هر کدام از لوازم خانگی باید مزایا و معایب محصولات مختلف را بررسی کرده و با یکدیگر مقایسه کنید، تا از انتخاب و خرید و خود پشیمان نشوید.

لباسشویی

مزایای لباسشویی برند اسنوا

ماشین لباسشویی برند اسنوا دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد، که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • کم مصرف بودن ماشین لباسشویی اسنوا: بزرگترین مزیتی که می‌توان برای برند اسنوا نام برد این است، که محصولات این برند بسیار کم مصرف می باشند، که موجب می‌شود افراد زیادی برای خرید، این برند را انتخاب کنند.
 • برنامه های شستشوی متنوع در ماشین لباسشویی اسنوا: از مزیت های مهم دیگری که ماشین لباسشویی برند اسنوا دارد این است، که برنامه های شستشو در این دستگاه بسیار بالا می باشد و می توانید انواع گوناگون پارچه، پرده، پتو و… را درون دستگاه خود شستشو دهید.
 • سیستم شروع با تأخیر: از دیگر قابلیت های مهم ماشین لباسشویی اسنوا این است، که دارای سیستم شروع با تأخیر می باشد. یعنی شما می توانید ماشین لباسشویی خود را به گونه ای تنظیم کنید، که چه زمانی آغاز به کار کند.
 • نانو سیلور: ماشین لباسشویی اسنوا دارای تکنولوژی نانو سیلور می باشد. به این معنا که در محفظه لباسشویی یون نقره آزاد می گردد و موجب می شود، که انواع میکروب و ویروس و قارچ ها از بین بروند. این قابلیت موجب می‌شود، که عمر مفید دستگاه شما بیشتر شده و میزان مصرف انرژی آن کاهش پیدا کند.
 • نمایشگر ال ای دی: ماشین های لباسشویی با برند اسنوا دارای نمایشگر ال ای دی می‌باشند، که مشکلات و ارور های دستگاه را نمایش می دهند و شما می توانید در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم برای برطرف کردن آنها را انجام دهید.
 • از دیگر مزیت های ماشین لباسشویی اسنوا می توان به صرفه جویی در مصرف برق و آب، استفاده راحت و ساده از دفترچه راهنما، کوتاه بودن مدت زمان شستشو، با توجه به ویژگی ها و آپشن های فوق العاده دارای قیمت مقرون به صرفه بودن، لرزش و صدای بسیار کم شستشوی خوب لباس ها اشاره کرد.
حتما بخوانید:   آب رفتن داخل جاروبرقی | عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی

معایب لباسشویی اسنوا

 • روشن نشدن لباسشویی اسنوا بدون داشتن دلیل خاص
 •  باز نشدن درب دستگاه به طور کامل
 •  تخلیه نشدن آب لباسشویی اسنوا
 •  کیفیت پایین قطعه ها و بدنه لباسشویی اسنوا

مزایای لباسشویی پاکشوما

 • در مدل های مختلف ماشین لباسشویی پاکشوما می توانید دمای آب را تنظیم کنید.
 • می توانید خروجی آب گرم را در کنار خروجی آب سرد به کار ببرید.
 • دارای برنامه های متعدد و متنوع برای شستشوی لباس ها می باشد.
 • می توان کنترل دما را در ماشین لباسشویی پاکشوما انجام داد.
 • جنس ماشین لباسشویی پاکشوما مناسب می باشد.
 • می توان تعداد دور موتور و چرخش آن را تنظیم نمود.
 • قابلیت پردازش آب سخت در لباسشویی پاکشوما وجود دارد.
 • چون لباسشویی پاکشوما دارای موتور با کیفیت و قوی می‌باشد، لرزش و سر و صدای آن کم است.

معایب لباسشویی پاکشوما

افراد زیادی از این محصول استفاده می کنند، ولی بیشتر آنها به طور کامل از آن رضایت دارند و در مورد معایب این لباسشویی بازخوردی دریافت نمی‌شود. ماشین های لباسشویی پاکشوما در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید و عرضه می گردد. همه مدل ها کیفیت شان بالا نیست و لباسشویی هایی که قیمت پایین تری دارند ممکن است، که مشکلاتی داشته باشند. مثلاً برخی از ماشین های لباسشویی پاکشوما که قیمت پایین تری دارند، مصرف برقشان بالاتر است یا مدت زمان شستشو بیشتر خواهد بود و به این ترتیب مصرف آب نیز بالاتر خواهد رفت به غیر از این موارد در مورد لباسشویی پاکشوما معایب خاص دیگری گزارش نگردیده است.

سخن تکمیلی

در این مقاله ماشین های لباسشویی اسنوا و پاکشوما به طور کامل با یکدیگر مقایسه شده و مزایا و معایب هر کدام از آنها را بیان کردیم. هر کدام از این محصولات ویژگی‌های خاص خود را دارند، که باید با توجه به نیاز خود یکی از این موارد را انتخاب کنید.

31

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا | معرفی برند پاکشوما و اسنوا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

مقایسه ماشین لباسشویی پاکشوما و اسنوا

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x