تعمیرات یخچال

مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید

مقایسه یخچال دوقلو با ساید بای ساید|امکانات و ویژگی های یخچال فریزر دوقلو و ساید بای ساید

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

هر کدام از این دو نوع یخچال امکانات و ویژگی های منحصر به فردی دارند و در بازار محبوبیت خاصی پیدا کرده اند. در این مطلب قصد داریم، به صورت کامل یخچال فریزر دوقلو و یخچال ساید بای ساید را با همدیگر مقایسه کنیم و مزایا و معایب هر کدام را توضیح دهیم، تا بتوانید در زمان خرید با داشتن آگاهی های لازم انتخاب مناسب و درستی داشته باشید.

مقایسه یخچال دوقلو و ساید بای ساید

چنانچه قصد دارید یخچال خریداری کنید و نمی توانید به راحتی از بین یخچال فریزر های ساید بای ساید و یخچال فریزر های دوقلو انتخاب راحتی داشته باشید، بهتر است که با ویژگی های هرکدام آشنا شوید و امکانات و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهید. با داشتن آگاهی و اطلاعات لازم می توانید تصمیم گیری راحت تر و ساده تری داشته باشید. در ادامه ویژگی های گوناگون یخچال ساید بای ساید را برایتان می گوییم.

یخچال‌ ساید بای ساید

یکی از یخچال های شیک و مدرن که در بازار موجود است، یخچال ساید بای ساید می‌باشد. این یخچال در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی داشته و بین افراد محبوب است. یخچال ساید بای ساید با امکانات ویژه و ظاهر متفاوت مورد استقبال افراد قرار گرفته و در بازار فروش خوبی دارد. این مدل یخچال ها از دو بخش مجزا تشکیل شده اند، که این دو بخش به یکدیگر چسبیده هستند. یک سمت یخچال ساید بای ساید فریزر است و یک سمت دیگر آن یخچال می باشد. در زبان انگلیسی ساید به معنی کنار، پهلو و سمت می‌باشد. به همین علت به این نوع یخچال ساید بای ساید می گویند. یخچال های ساید بای ساید معمولاً در دو رنگ نقره ای و سفید در بازار وجود دارند. به رنگ نقره ای در اصطلاح سیلور گفته می‌شود و از یخچال های ساید بای ساید برند سفید گران قیمت تر می‌باشد. انتخاب رنگ یخچال بستگی به سلیقه شما دارد.

حتما بخوانید:   خرابی های رایج در یخ ساز یخچال وستینگ هاوس

یخچال

مزایای یخچال‌ ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید دارای مزایای کیفی و فنی زیادی می باشند، که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 •  یخچال ساید بای ساید مجهز به سیستم سیستم سوپرکول می‌باشد. این سیستم از ضروریات یخچال های مدرن محسوب می شود. این قابلیت موجب می گردد، که بتوانید غذای گرم را در یخچال قرار دهید و دمای بالای آن بر روی دمای یخچال تاثیر نخواهد گذاشت. یخچال ساید بای ساید با استفاده از این سیستم دما را به حالت اولیه و پیش از ورود غذا برمی گرداند.
 •  در یخچال های ساید بای ساید بخشی تعبیه شده است که وکیوم فرش نام دارد. اگر مواد غذایی حساس را در این قسمت قرار دهید، مواد غذایی شما برای مدت بیشتری تازه خواهد ماند و طعم واقعی خود را حفظ خواهد کرد.
 •  یخچال‌ ساید بای ساید به فیلترهای مختلفی مجهز می باشند و این فیلترها هیچ بویی را در یخچال باقی نمی گذارند. این قابلیت موجب می شود، که بتوانید در یخچال فریزر ساید بای ساید انواع مواد غذایی با رنگ ها و طعم های گوناگون قرار دهید. طوری که طعم و بوی آنها بر روی یکدیگر تاثیر نگذارد.
 •  یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای یخساز و آبسردکن می باشند. در برخی از مدل ها به شیر آب شهری متصل است. در برخی مدل‌های دیگر آن درون یخچال، محفظه‌ای برای این کار تعبیه شده است.
 •  در یخچال های ساید بای ساید پنل های کنترلی وجود دارد و این موجب می شود، که شما بتوانید از برنامه های مختلفی مانند تنظیم دمای داخلی، قفل کودک و آبسردکن آن به راحتی استفاده کنید.
 • یخچال بای ساید بای ساید دارای سیستم خنک کننده هوا می باشند و رطوبت و دمای یخچال را به خوبی تنظیم می کنند. این قابلیت موجب می شود، که هوای درون یخچال به صورت متعادل بماند.
 •  در ساید بای ساید سیستم جریان هوای چندگانه وجود دارد، که موجب می‌شود هوا در تمامی بخش های فریزر و یخچال به صورت یکنواخت به گردش درآید.

معایب یخچال ساید بای ساید

وقتی که می‌خواهید دو نوع محصول را با یکدیگر مقایسه کنید بهتر است، که با معایب آن نیز آشنا باشید. قبل از اینکه اقدام به خرید یخچال ساید بای ساید کنید بهتر است، با مشکلات و معایبی که دارد آشنا باشید:

 •  یخچال های ساید بای ساید وزن زیادی دارند و چون دو قسمت آن به یکدیگر چسبیده است، حمل و نقل این وسیله دشوار خواهد بود. باید به این نکته توجه داشته باشید، که این یخچال فضای زیادی را اشغال خواهد کرد به همین دلیل در صورتی که در آشپزخانه و منزل خود جای کافی ندارید، گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.
 • در برخی از مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید فیلترهای تصفیه آب وجود دارد، که باید به صورت دوره ای و تقریباً هر ۶ ماه یک بار آن را عوض کنید، که همراه با هزینه های خواهد بود.
حتما بخوانید:   نحوه جرم گیری بخارشو|آموزش رسوب گیری بخارشو

یخچال

ویژگی‌های یخچال های دوقلو

در این قسمت یخچال فریزر های دوقلو را هم به صورت کامل مورد بررسی قرار داده و مزایا و معایب آن را به صورت کلی برایتان بیان می کنیم، تا بتوانید مقایسه یخچال ساید بای ساید و دوقلو را انجام دهید.

مزایای یخچال‌ فریزر دوقلو

 •  یخچال فریزر های دوقلو نسبت به یخچال فریزر های ساید بای ساید قیمت کمتری دارد. بنابراین اگر به قیمت حساس هستید و می‌خواهید محصول ارزان تر تهیه کنید، می تواند یک مزیت باشد.
 • یخچال فریزر های دوقلو فضای بزرگتر و باز تری دارد.
 • اگر همیشه یخچال فریزر شما پر است و به جای بیشتری نیاز دارید بهتر است که یخچال فریزر های دوقلو را انتخاب کنید.
 •   یخچال فریزر های دوقلو دارای دو موتور جداگانه می باشند. قسمت فریزر یک موتور و قسمت یخچال موتور دیگری دارد. این موجب می شود که یخچال فریزر های دوقلو دوام بیشتری داشته باشند.

معایب یخچال فریزر دوقلو

 •  با توجه به اینکه انرژی گران‌تر شده است افراد وقتی که می‌خواهند محصولی را تهیه کنند، به میزان مصرف انرژی آن باید توجه ویژه داشته باشند. با توجه به اینکه یخچال های دوقلو دو موتور جداگانه دارند، مصرف برق آنها نسبت به دیگر یخچال ها کمی بیشتر خواهد بود.

نظرات مصرف کنندگان در مورد یخچال‌ فریزر دوقلو و ساید بای ساید

در تبلیغات هر محصول معمولاً نقاط قوت و مزیت‌های آن محصول گفته می شود. برای اینکه از مزایا و معایب محصول مورد نظر آگاهی کافی داشته باشید بهتر است، نظر افرادی که قبلاً از آن استفاده کرده‌اند را بدانید. در این قسمت نظرات مصرف کنندگان یخچال ساید بای ساید و دوقلو را برای شما آورده ایم، تا با نگاهی به آنها در مورد خرید هر کدام از آنها تصمیم بگیرید.

 •  افرادی که از یخچال ساید بای ساید استفاده می‌کنند از فضای کم آن ناراضی هستند. یخچال فریزر دوقلو فضای بیشتری دارد. در برخی از برندهای ساید قسمت فریزر بزرگتری دارند و چون قسمت فریزر حالت گود دارد، کمی سخت تر می توانید به مواد موجود در فریزر دسترسی داشته باشید.
 • افرادی که خانه کوچکی دارند و فضای محدود تری دارند از یخچال های دوقلو راضی تر بودند. چون می‌توانستند یخچال فریزر را از یخچال تفکیک کنند و هر کدام را در قسمتی از منزل قرار دهند.
 •  یکی از جذابیت های که یخچال های ساید بای ساید دارد این است، که این یخچال ها سیستم یخساز دارند. به همین دلیل مصرف کنندگان این یخچال رضایت زیادی از این قابلیت دارند و یخچال ساید بای ساید را نسبت به یخچال های دوقلو ترجیح می دهند.
 •  امکانات فنی و جانبی یخچال های ساید بای ساید از یخچال های دوقلو کمی بیشتر است اما این تفاوت ها زیاد نمی باشد.
حتما بخوانید:   علت کپک زدن پنیر در یخچال|روش صحیح نگهداری پنیر

یخچال

کدام یخچال برای ما بهتر است؟

امکانات و ویژگی های هر کدام از یخچال های ساید بای ساید و دوقلو برای شما گفته شد در ادامه ویژگی های مهم را مورد بررسی قرار می‌دهیم، تا انتخاب برای شما از بین یخچال دوقلو و ساید بای ساید راحت تر و آسان تر شود.

ظرفیت، ابعاد، وزن یخچال دوقلو در مقایسه با یخچال ساید بای ساید

 •  یخچال های دوقلو ابعاد بیشتری نسبت به یخچال های ساید بای ساید دارند.
 •   ظرفیت یخچال های ساید بای ساید معمولاً بیشتر از یخچال های دوقلو است.
 •   وزن یخچال های ساید بای ساید و دوقلو با توجه به مدل آنها متفاوت خواهد بود. اما به طور معمول چون یخچال های ساید بای ساید از دو قسمت چسبیده به هم تشکیل شده‌اند، سنگین تر و حمل و نقل شان سخت تر است. ولی یخچال های دوقلو از هم قابل جدا شدن هستند.

مصرف انرژی

همان طور که گفته شد یخچال های دوقلو دارای دو موتور می باشند و در نتیجه مصرف انرژی و برق بیشتری نسبت به یخچال های ساید بای ساید دارند. این جدا بودن موتور ها مصرف انرژی را بیشتر می‌کند ولی اگر یکی از موتورها آسیب ببیند، موتور دیگر کار خواهد کرد و کل یخچال با هم خراب نمی شود.

امکانات و فناوری ها

ویژگی ها و فناوری‌های هر دو یخچال را در بخش های بالاتر مورد بررسی قرار دادیم. اگر بخواهیم به صورت مقایسه ای به این موضوع نگاه کنیم باید بگوییم که یخچال های ساید بای ساید از نظر امکانات و فناوری ها نسبت به یخچال های دوقلو یک سر و گردن بالاتر می باشند. چون در یخچال های ساید بای ساید ویژگی هایی مانند ویژگی وکیوم فرش، سیستم سوپرکول، یخساز و سیستم جریان هوای چندگانه تعبیه شده است.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

مقایسه یخچال دوقلو با یخچال‌ ساید بای ساید

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مزایا و معایب یخچال فریزر ساید بای ساید و یخچال دوقلو

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x