لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات محصولات برند دوو DAEWOO | نمایندگی دوو تهران

همه لوازم های خانگی با گذشت زمان کارکرد آن دچار اختلال خواهد شد. محصولات دوو DAEWOO نیز با وجود کیفیت بالایی که دارند دچار این اتفاق خواهند شد، به همین منظور شرکت دوو DAEWOO با تدبیر درست در این زمینه برای رفاه حال مشتریان خود مراکز نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO را ایجاد کرده تا در زمان وقوع مشکل مشتری بتواند با کمک نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO مشکل محصولات دوو DAEWOO خود را رفع کند.

این مقاله برای اطلاع شما با نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO تهیه شده، هر فردی که در منزل یا محل کار خود حتی یکی از محصولات دوو DAEWOO را داشته باشد، قطعا مطالعه ی این مقاله برایش مفید خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO با گرده هم آوردن افراد باهوش و متخصص سعی در جلب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر مشتریان خود قدم بر می دارد، نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO در سراسر کشور مراکز خود را قرار داده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای محصولات دوو DAEWOO مشتری بتواند هر چه سریعتر به نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO دسترسی داشته باشد.

تاریخچه نمایندگی شرکت دوو DAEWOO

محصولات لوازم خانگی دوو DAEWOO یک برند کره ای با کیفیت می باشد که از سال 1971 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد.

نمایندگی شرکت دوو DAEWOO در کنار کارخانه ی عظیم خود در کشور کره جنوبی، فعالیت تولید و فروش محصولات خود را در کشور های دیگر نیز توسعه داده است.

در سال 1999 میلادی شرکت دوو DAEWOO با بحران مالی روبه رو و ورشکست شد. پس از آن دو شرکت ایرانی انتخاب و الکترولوکس با پرداخت هزینه های زیادی برای بدست آوردن امتیاز شرکت دوو DAEWOO وارد عمل شدند، اما به دلیل تحریم های بین المللی محصولات شرکت دوو DAEWOO هیچ گاه وارد ایران نشد.

در نهایت گروه صنعتی انتخاب موفق به مونتاژ تولید لوازم خانگی دوو در ایران شد. در حال حاضر شرکت دوو DAEWOO تحت نظارت شرکت صنعتی انتخاب فعالیت می کند و باعث شد نمایندگی های معتبر و رسمی دوو DAEWOO در کشور ایجاد شود.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر شمشاد زن دوو Daewoo | انواع و راه اندازی

تاریخچه نمایندگی شرکت دوو

شرکت دوو DAEWOO از ابتدای شروع فعالیتش با تولید و عرضه ی محصولات اساسی خانه شروع کرد و کم کم با تحولات تخصصی ای که در دایره ی فعالیتش شکل گرفت، به تولید تمامی لوازم های ضروری خانه از جمله یخچال، ال ای دی، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، جارو برقی، کولرگازی و… پرداخت و تاکنون بیش از 64 کارخانه و صدها شعبه ی فروشگاه های مجاز لوازم خانگی دوو DAEWOO در کشور ایجاد کرده است.

نمایندگی شرکت دوو DAEWOO با ایجاد چنین شرایطی توانسته مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد. همین امر به سابقه ی درخشان نمایندگی شرکت دوو DAEWOO در بازار کشور و جهان افزوده است.

بنابراین مشتری پس از خرید تمامی لوازم های های شرکت دوو DAEWOO آن ها را گارانتی شده تحویل می گیرد. همچنین تمامی خدمات از جمله حمل، نصب، خدمات پس از فروش لوازم خانگی DAEWOO به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد.

خدمات ارائه شده در مراکز نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO برای کلیه ی لوازم خانگی خود به طور یکسان خدمات ارائه می دهد. بهتر است قبل از اینکه در کارکرد صحیح لوازم خانگی برند دوو DAEWOO منزل یا محل کارتان اختلالی ایجاد شود، با خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو DAEWOO بیشتر آشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO تعمیر لوازم های خانگی کوچک را در مراکز نمایندگی های مجاز تعمیرات دوو DAEWOO و محصولات بزرگ دوو DAEWOO را در محل مورد نظر مشتری انجام می دهد.

تعمیر لوازم خانگی دوو DAEWOO

نمایندگی های مجاز تعمیرات دوو DAEWOO در سطح کشور برای ارائه ی خدمات مربوط به تعمیر محصولاتی از جمله یخچال، فریزر، ساید بای ساید، انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مایکروفر، مایکروویو، سولاردام، اجاق گاز رومیزی، جارو شارژی، بخارشوی و مجموعه ای از وسایل برقی آشپزخانه ی دوو DAEWOO فعالیت می کند.

می توانید مقاله راهنمای خرید لوازم دوو را هم مطالعه کنید.

وظایف نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO در راستای تولید در درجه اول بر پایه ی حفظ محیط زیست و رعایت موارد بهداشتی و رضایت مشتری قدم برداشته است.

نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO برای بهبود مشتریان که از محصولات دوو DAEWOO استفاده می کنند، تکنولوژی های روز جهان را به کار می برد.

نمایندگی مجاز تعمیرات دوو DAEWOO در صورت لزوم و ایجاد مشکل به خدمات تعمیر، تعویض و عیب یابی و استفاده از قطعه های نو و با کیفیت لوازم های خانگی مشتریان می پردازد.

حتما بخوانید:   نحوه تعمیر و تعویض کردن موتور یخچال دوو

وظایف نمایندگی دوو

ویژگی های نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO

موارد نام برده شده در زیر باعث شده نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO از دیگر شرکت های متفرقه در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی متمایز شده و مورد توجه ی بسیاری از مشتریان دوو DAEWOO قرار گیرد.

1- تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO بسیاری از لوازم های خانگی دوو DAEWOO را در محل مورد نظر مشتری انجام می دهند.

2- تمامی خدمات انجام شده بر روی محصولات دوو DAEWOO توسط نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO گارانتی می شوند.

3- این اطمینان را داشته باشید که با کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO در هزینه خود صرفه جویی کرده اید.

4- نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO شعبه های زیاد در سراسر کشور دارد به همین علت در زمان بروز هر گونه مشکل در لوازم خانگی دوو DAEWOO به نمایندگی های مجاز تعمیرات دوو DAEWOO به آسانی و به موقع دسترسی دارید.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO

1- نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO افراد استخدام شده ی خود را به طور دقیق آموزش داده تا به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای از پس هر گونه مشکل لوازم های خانگی دوو DAEWOO برآیند.

2- تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO در حین انجام تعمیر لوازم خانگی دوو DAEWOO ، زمان و رعایت بهداشت در اولویت کارشان قرار دارد.

3- پس از ثبت درخواست مشتری برای نیاز به تعمیر لوازم خانگی دوو DAEWOO ، نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO تعمیر کاران خود را در در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر می فرستد.

4- نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO تمامی خدمات ارائه شده ی خود را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.

5- تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO پس از اتمام کار جهت جلب اعتماد و رضایتمندی مشتریان خود به آن ها فاکتور ارائه می دهند.

6- تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO به جز هزینه ی رفت و آمد، تا زمانی که لوازم خانگی دوو DAEWOO ضمانت نامه داشته باشد، مابقی خدمات برای رفع مشکل لوازم خانگی دوو DAEWOO به صورت رایگان انجام می شود.

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی شرکت دوو DAEWOO

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم شرکت دوو DAEWOO در ایران زیر نظر گروه صنعتی انتخاب فعالیت می کند و در صورت تعمیرات هر کدام از لوازم خانگی دوو DAEWOO تأمین قطعه های اصلی توسط گروه صنعتی انتخاب انجام می شود.

به عبارت دیگر شرکت دوو DAEWOO با هدف رضایتمندی مشتریان خود و همچنین حفظ محبوبیت خود در بازار کشور تحت نظارت و حمایت گروه صنعتی انتخاب می باشد، شرکت دوو DAEWOO با پشتیبانی گروه صنعتی انتخاب اقدام به ایجاد نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO با تیم قوی و کار بلد با اختیار مستقیم خود کرده است و در این زمینه فعالیت شرکت دوو DAEWOO کاملا از گروه صنعتی انتخاب جدا می باشد.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر اتوی سایا Saya

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی شرکت دوو Daewoo

دلایل بهره‌مندی از نمایندگی تعمیرات شرکت دوو DAEWOO

با خرید هر کدام از محصولات شرکت دوو DAEWOO باید دقت داشته باشید که تمامی لوازم های خانگی برای عملکرد صحیح نیاز دارند که هر چند وقت یک بار توسط نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO چک شوند.

قبل از هر چیز این امر موجب می شود که لوازم خانگی دوو DAEWOO منزل شما دیرتر خراب شود دوما در زمان خرابی لوازم خانگی دوو DAEWOO به موقع مطلع شوید تا از آسیب بعدی جلوگیری کرده باشید. با این کار به افزایش طول عمر لوازم خانگی دوو DAEWOO منزل یا محل کارتان کمک کرده اید.

در ضمن یادآور می شویم که سرویس، تعمیر و عیب یابی هر کدام از لوازم خانگی دوو DAEWOO کاری تخصصی می باشد و باید حتما توسط تعمیر کاران نمایندگی های مجاز تعمیرات شرکت دوو DAEWOO انجام گیرد، پس برای افزایش طول عمر لوازم خانگی دوو DAEWOO در زمان سرویس، تعمیر و عیب یابی از نمایندگی ها غیرمجاز یا افراد متفرقه که تخصصی در این زمینه ندارند استفاده نکنید.

هزینه ی تعمیرات لوازم های خانگی دوو DAEWOO

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم تعمیر کاران نمایندگی لوازم خانگی دوو DAEWOO پس از ارائه خدمات، برای ایجاد اعتماد مشتریان خود پس از دریافت هزینه های انجام شده در جهت انجام خدمات ارائه شده به مشتری فاکتور تحویل می دهند.

این هزینه ها توسط اتحادیه ی مربوطه تعیین شده و به نمایندگی های مجاز تعمیرات دوو DAEWOO اعلام می شود. البته در نهایت تعیین هزینه های هر کدام از لوازم های خانگی شرکت دوو DAEWOO مواردی از جمله مدل، نوع خرابی، استفاده از قطعه های اصلی به کاربرده شده، نوسانات بازار و زمانی که صرف تعمیر لوازم خانگی دوو DAEWOO می شود، نقش دارند.

نتیجه گیری

امیدواریم با وقتی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشته اید توانسته باشید به اهمیت نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO پی برده باشید. تنها کافیست که به یاد داشته باشید که در انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO در زمان رویارویی با مشکل لوازم خانگی دوو DAEWOO ، دقت بالا و رعایت ایمنی در کار نمایندگی تعمیرات دوو DAEWOO را لحاظ کنید.

نمایندگی تعمیرات محصولات برند دوو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آشنایی با نمایندگی تعمیرات محصولات برند دوو DAEWOO

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا