تعمیرات مایکروفر

تعمیر سولاردام دلمونتی Delmonti | نمایندگی دلمونتی در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

برند دلمونتی یک برند محبوب در کشور ایتالیا می­باشد. برند دلمونتی به غیر از سولاردام­ ها در زمینه­ تولید محصولاتی چون انواع ساندویچ ساز، انواع جاروبرقی­، انواع جاروشارژی­،  مدل های متفاوت قهوه­ ساز، چای ساز و سایر لوازم برقی آشپزخانه نیز فعالیت دارد. در کل دلمونتی برندی است که محصولات بصرفه­ ای را روانه بازار می­کند. در رابطه با سولاردام ­های دلمونتی باید بیان کنیم که دلمونتی یک برند محبوب در بازار لوازم خانگی می باشد, و با توجه به نظرات مصرف­ کنندگان میتوان گفت که محصولات شرکت دلمونتی از کیفیت خوبی برخوردار و جزو محصولات محبوب خریداران لوازم خانگی هستند.

محتوا پنهان
3 ایرادات رایج در تعمیر مایکروفر و ماکروویو دلمونتی و رفع آن­ها

از جمله مواردی که در این مقاله برای شما همراهان گرامی شرح می­ دهیم :

  • شرح نکات مهمی که در گارانتی محصولات دلمونتی ذکر شده است.
  • بیان ایرادات رایج در تعمیر مایکروفر و سولاردام دلمونتی و راه حل رفع مشکلات.
  • نحوه­ تمیزکردن سولاردام دلمونتی
  • خدمات پس از فروش نمایندگی محصولات دلمونتی
  • هزینه­ تعمیر سولاردام دلمونتی در نمایندگی­ های مجاز تعمیرات
  • پاسخ به پرسش­های رایج خریداران محصولات دلمونتی

شرح نکات مهمی که در گارانتی محصولات دلمونتی ذکر شده است. (Delmonti)

در پاسخ به یکی از سوالات رایج خریداران که سولاردام برند دلمونتی خوب است یا خیر؟

با بررسی شرایط گارانتی و ضمانت شرکت تولیدی دلمونتی می­توان به این پرسش پاسخ داد. در رابطه با این موضوع باید بیان کنیم , مجموعه دلمونتی با توجه به اطمینانی که به کیفیت محصولات خود دارد, آن­ها را با گارانتی 18 ماهه به فروش می­رساند. لازم به ذکر است که گارانتی محصولات دلمونتی به دو گونه به خریداران این برند ارائه می­شود :

  1. ضمانت عوض­ کردن قطعات به جز قطعات مصرفی دستگاه
  2. ضمانت بررسی و تعمیر دستگاه به صورت کاملا رایگان
حتما بخوانید:   تعمیرات مایکروفر دلمونتی Delmonti |نمایندگی دلمونتی تهران

سولاردام دلمونتی

ایرادات رایج در تعمیر مایکروفر و ماکروویو دلمونتی و رفع آن­ها

سولاردام در حالت Demo

بررسی کنید سولاردام در حالت آزمایشی نباشد. هنگامی که سولاردام در حالت Demo است، می­توانید از تمام عملکردهای سولاردام استفاده نمایید,  اما در این حالت غذایی گرم نمی­شود. یک روش آسان برای آزمایش حالت Demo، تنظیم زمان پخت و شروع به کار سولاردام است. در حالت دمو تایمر بسیار سریعتر از حد معمول شمارش معکوس انجام می­دهد. اگر دستگاه شما در حالت آزمایشی قرار دارد, برای راهنمایی در مورد نحوه خروج از این حالت  به دفترچه راهنمای سولاردام مراجعه و با دقت دستور عمل را مطالعه و اجرا کنید.

حالت Kitchen Timer سولاردام را بررسی کنید.

مطمئن شوید, که به صورت تصادفی از تایمر به جای طبخ معمولی استفاده نشده باشد. درب دستگاه را بررسی نمایید. مطمئن شوید که درب سولاردام به طور کامل بسته شده باشد, در غیر این صورت ممکن است سولاردام کار کند اما محیط داخلی دستگاه و غذا گرم نمی­شود.

بررسی کنید که از هر طرف فاصله­ مناسب در داخل وجود داشته باشد.

فاصله­ سمت چپ، راست، بالا و پشت سولاردام را بررسی نمایید. نیازهای فضایی در مدل های مختلف سولاردام متفاوت خواهد بود, و در کتاب راهنمای دستگاه تمامی این نکات ذکر شده­است.

هنگامی که دستگاه گرم می­شود شاهد خروج دود از سولاردام هستید:

اگر سولاردام خود را 2 الی 3 بار به طور مداوم خاموش و روشن کنید, دستگاه متوقف می­شود. در صورتی که پس از تنظیم برنامه  ,شاهد خروج دود از داخل سولاردام بودید و  مشکل تنها در برنامه گریل یا کانکشن  بوده، و با تمیزکردن چربی و خرده غذای مانده در توری کف , سقف و بدنه داخلی دستگاه مشکل رفع خواهد شد.

استشمام بوی سوختن  پلاستیک هنگام استفاده از سولاردام:

برای رفع این مشکل لطفا از ظروف مخصوص سولاردام و نسوز استفاده­ نمایید.

استشمام بوی نامطبوع از داخل سولاردام:

در چنین مواقعی ممکن است, باقیمانده غذا یا پلاستیک باقی مانده از ظروف قبلی موجود در دستگاه ذوب شده, و بوی نامطبوعی را به محیط اطراف ساطع می­کند.

عدم عملکرد کامل سولاردام در پخت غذا :

اگر در زمان پخت غذا درب سولاردام را باز می­­کنید، این امر موجب می­شود دمای فضای داخلی وسیله کاهش یافته و این عمل بر روی نتایج پخت و پز شما تأثیر بسزایی خواهد داشت.

با وجود آن که سولاردام کار می­کند, ولی  غذا گرم نمی­شود:

در این مواقع اگر حجم غذا زیاد باشد, برای گرم شدن به زمان بیشتری نیاز خواهد بود، همچنین ممکن است فضای داخلی دستگاه کثیف بوده و مانع از انتقال گرما به غذای موجود در دستگاه شود. توجه داشته باشید, در ساعات اوج مصرف برق هم توان دستگاه کاهش می­یابد. همچنین خرابی ترانس های ولتاژ، سیم­ها و کابل ها، نیز در میزان گرما دهی و عملکرد درست دستگاه بسیار تاثیر دارد.

حتما بخوانید:   بررسی و رفع انواع ارور ماکروفر جنرال الکتریک General Electric

علت جرقه زدن سولاردام:

در این شرایط ممکن است ظرف فلزی یا ظرفی لب پر از ماده غذایی در داخل سولاردام گذاشته اید و یا اتصالی داخلی در دستگاه رخ داده­, که موجب رویداد جرقه شده است. همچنین ممکن است  قطعات داخلی دستگاه کثیف یا خراب شده باشند.

نچرخیدن سینی سولاردام:

ممکن است داخل محفظه سولاردام، سینی و ریل زیر سینی کثیف شده باشند.

عدم روشن شدن دستگاه:

ابتدا پریز برق را بررسی کنید؛ دستگاه دیگری را به همان پریز برق متصل نمایید, تا از سالم بودن پریز مطلع شوید. از سه­ راهی استفاده نکنید. مورد دیگری که میتواند علت این مشکل باشد, در صورت فعال بودن قفل کودک نیز دستگاه روشن نخواهد شد؛ برای حل این مورد باید دکمه قفل کودک را 5 ثانیه نگه­دارید تا غیرفعال شود.

ایجاد صدای زیاد توسط دستگاه:

نحوه قرارگرفتن سینی و ریل سینی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. از تمیز بودن ریل زیر سینی اطمینان حاصل فرمایید. روی سینی سولاردام ظروف سنگین قرار ندهید. ممکن است فن دستگاه روشن باشد و صدای بلندی ایجاد نماید.

سولاردام دلمونتی

عدم روشن شدن گریل دستگاه:

در چنین شرایطی ممکن است, المنت، ترموستات و یا برد سولاردام دچار مشکل شده باشد, در این صورت دستگاه نیاز به بررسی توسط تعمیرکار مجرب دارد.

لامپ ماکروویو کار نمیکند:

در صورتی که لامپ دستگاه به طور کامل از کار افتاده باشد، به احتمال زیاد لامپ سوخته است. اگر لامپ چشمک می­زند یعنی نیم سوز شده و نیاز به تعویض دارد. اگر کم­ نور شده باشد باید تنظیمات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. لامپ سولاردام در نزدیکی خازن قرارداده شده است, و خطر آسیب به قسمت های دیگر نیز وجود دارد، بنابراین حتما باید با نمایندگی ها یا مراکز تعمیرات مایکروفر، و سولاردم دلمونتی تماس حاصل نمایید. اگر لامپ دستگاه بدون دلیل خاصی کم نور شده­ است، لازم به ذکر است, که در برخی مواقع ممکن است به دلیل استفاده­ سولاردام از بیشتر قدرت خود برای گرم کردن غذای یخ زده و یا غذا با حجم زیاد,  از رساندن انرژی کافی به لامپ جلوگیری می­کند. برای بررسی این موضوع و علت این مشکل می­توانید یک لیوان آب داخل دستگاه قرارداده و آن را در حالت نهایت قدرت قرار دهید، پس از گذشت چند دقیقه بررسی کنید که لامپ سولاردام کاملا روشن می­شود یا کم نور است.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه هنگام کار:

دلیل به وجود آمدن این مشکل اغلب از خرابی قفل درب دستگاه یا فن موتور، ترانسفورمر، یا تاچ پد سولاردام می­باشد. همچنین ممکن است به علت استفاده­ مداوم از دستگاه, و یا فرسودگی قطعاتی همچون سوئیچ­ ها و خازن ها، باشد.

عدم عملکرد درست پاور دستگاه:

در این شرایط پیامی در صفحه نمایش دستگاه نمایش داده میشود و به راحتی قابل حل می­باشد. می­توانید با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا شما را در جهت رفع مشکل و تعمیر سولاردام دلمونتی راهنمایی کنند.

حتما بخوانید:   علت جرقه زدن مایکروفر چیست | عیب یابی مایکروفر

خراب شدن قفل درب دستگاه:

هنگامی که درب دستگاه را می­بندید ولی هنوز لامپ آن روشن باشد, یعنی قفل درب سولاردام دچار نقض و خرابی شده است. قفل درب­ها در اثر استفاده­ مکرر یا نادرست و محکم بستن درب، به مرور زمان دچار نقض و خرابی می­شود.

شنیدن صدای غیرطبیعی از دستگاه پس از روشن کردن آن:

یکی از دلایل شنیده شدن صدای غیر طبیعی از دستگاه می­تواند ,خراب بودن خازن  سولاردام باشد و لازم است هر چه سریع­تر ان را تعویض کنید قبل از آن که به سایر بخش های دستگاه آسیب جدی و زیان باری وارد نماید.

چگونه سولاردام دلمونتی را تمیز کنیم؟

مایکروفر delmonti را مرتب تمیز کنید تا از جمع شدن خرده های غذایی و کثیفی در داخل آن جلوگیری شود.

روش اول: ابتدا برای تمیزکردن  سولاردام از یک پارچه­ نرم آغشته به آب و صابون استفاده کنید. پس از شستشو خوب دستگاه را خشک نمایید.

روش دوم: یک فنجان آب لیمو رقیق شده را روی مرکز چرخنده­ سولاردام قرار دهید. آن را به مدت 15 دقیقه با حداکثر توان گرم کنید. پس از اتمام زمان و ایستادن چرخه, صبر کنید تا سولاردام خنک شود. سپس درب  دستگاه را باز کرده و محفظه پخت و پز را با دستمال مرطوب و خشک به خوبی و به طور کامل تمیز فرمایید.

روش سوم: توسط دستمال آغشته به محلول آب و جوش شیرین  به طور کامل فضای داخلی دستگاه را تمیز و خشک نمایید.

احتیاط:

مراقب باشید که آب وارد دریچه­ های سولاردام نشوند.

به هیچ عنوان از مواد ساینده و شیمیایی برای تمیزکردن محیط داخلی و خارجی دستگاه استفاده نفرمایید.

 سولاردام دلمونتی

خدمات پس از فروش سولاردام دلمونتی چگونه است؟

اولین نکته ­ای که به هنگام تعمیر سولاردام دلمونتی مورد بررسی قرار می­گیرد، استفاده از خدمات پس از فروش این محصول است. برند دلمونتی مانند سایر برندهای خارجی مجوز حضور مستقیم در ایران را ندارد و همین موضوع باعث شده ­­است, که خدمات پس از فروش سولاردام دلمونتی از سوی شرکت­ها و نمایندگی های داخلی  به خریداران محترم ارائه شود. برای بهره­ مندی از این خدمات کافی است با شماره ای که بر روی برگ گارانتی محصول  درج شده­ است تماس حاصل فرمایید.

سخن آخر

در این مقاله از ایبک امداد ایرادات رایج سولاردام دلمونتی را به همراه شیوه برطرف کردن آنها را برای شما کاربران شرح دادیم تا چنانچه مشکلی برای سولاردام منزل شما پیش بیاید بتوانید آن را برطرف کنید. به نکته توجه کنید کنید که سولاردام از جمله لوازم خانگی ظریف و حساس می باشد پس چنانچه فنی نیستید خودسرانه اقدام به تعمیر آن نکنید که ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را برای شما به ارمغان بیاورد. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید واقع شده باشد.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعمیر سولاردام دلمونتی Delmonti

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دلیل ایجاد صدای زیاد توسط دستگاه

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x