مجله لوازم خانگی

تعمیر چرخ گوشت دلونگی Delonghi

تعمیر چرخ گوشت دلونگی Delonghi | عیب‌یابی و تعمیرات چرخ گوشت دلونگی

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

با توجه به اینکه در بیشتر غذاهای ایرانی گوشت وجود دارد. چرخ گوشت خانگی از ضروریات محسوب شده و در اکثر خانواده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرخ گوشت دلونگی کاربردهای دیگر هم دارد. در این مقاله مواردی مثل دلیل خرابی و طریقه تعمیر چرخ گوشت دلونگی و مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 تعمیر چرخ گوشت دلونگی در شرق، شمال، جنوب، غرب و مرکز تهران

اگر قصد تعمیر چرخ گوشت دلونگی خود را دارید، برای تعمیر دستگاه خود بهتر است از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت دلونگی استفاده کنید. نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلونگی با پوشش تمام مناطق تهران و با استفاده از تعمیرکارهای ماهر و مدرن‌ترین روش‌ها، چرخ گوشت شما را در حداقل زمان با بهترین کیفیت تعمیر خواهد کرد.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت دلونگی

مطمئن‌ترین و بهترین راه برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی، استفاده از خدمات پس از فروش این دستگاه می‌باشد. اگر نمی‌توانید به هر دلیلی ( گم شدن برگه گارانتی و یا پایان اعتبار آن، خارج بودن علت خرابی از موارد گارانتی)از خدمات پس از فروش چرخ گوشت دلونگی استفاده کنید، می‌توانید با تعمیرگاه‌های مجاز دیگر تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید.

چرخ گوشت دلونگی

تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت دلونگی، هم دارای تجربه، مهارت و دانش لازم هستند و هم با انواع مدل و قطعه‌های به کار رفته در چرخ گوشت دلونگی، آشنایی کامل دارند. در نمایندگی مجاز برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی، در ابتدا دستگاه شما را به خوبی بررسی می‌کنند، تا دلیل خرابی و محل آن را به طور دقیق شناسایی کنند و سپس اقدام به تعمیر آن خواهند کرد. تمامی خدمات و قطعه‌های استفاده شده در نمایندگی‌های مجاز دارای تضمین می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت دلونگی

 • کلیه خدمات و قطعات تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در نمایندگی مجاز ضمانت می‌شوند.
 •  به روز بودن اطلاعات تکنسین نمایندگی‌های مجاز و دانش فنی آنها، از مهمترین مزایای نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت دلونگی می‌باشد.
 • صرفه جویی در هزینه و وقت، با انجام تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در محل شما
 •  تکنسین نمایندگی مجاز، برای افزایش طول عمر مفید چرخ گوشت دلونگی به شما آموزش‌های لازم را خواهند داد.
 •  هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در نمایندگی مجاز تعمیر این دستگاه، بر اساس تعرفه اتحادیه خواهد بود.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی Delonghi|نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

چرخ گوشت یک وسیله تقریباً سبک و قابل حمل است. برای عیب‌یابی و تعمیر چرخ گوشت دلونگی، نمایندگی مجاز تعمیر این دستگاه سه روش ارائه کرده است:

 1.  تعمیرات چرخ گوشت دلونگی با حضور تکنسین در محل
 2. تعمیر چرخ گوشت دلونگی در کارگاه مجهز
 3.  مراجعه حضوری در کارگاه ( تحویل و دریافت توسط مشتری انجام می‌شود)

تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در محل

یکی از بهترین خدماتی که نمایندگی مجاز برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی در زمینه عیب‌یابی و تعمیر دستگاه ارائه می‌نماید، خدمات تعمیر چرخ گوشت در محل می‌باشد. مشتریان با استفاده از این سرویس دیگر احتیاجی به مراجعه به تعمیرگاه‌های سطح شهر برای تعمیر چرخ گوشت خود ندارند و به راحتی می‌توانند خدمات تعمیرات چرخ گوشت دلونگی را در محل خود دریافت نمایند. تعمیر در محل، موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران می‌شود. پس از تماس با نمایندگی مجاز، تکنسین متخصص در کمترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود و اقدامات لازم برای عیب‌یابی چرخ گوشت دلونگی را انجام خواهد داد. تعمیرکار نمایندگی پس از مشخص شدن علت خرابی چرخ گوشت دلونگی، تلاش‌های لازم را برای رفع آن انجام خواهد داد.

مزیت‌های استفاده از خدمات تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل

 1.  نیاز به انتقال چرخ گوشت و جابجایی آن نیست.
 2.  کاهش خطرهای ناشی از حمل و نقل
 3.  تعمیرات چرخ گوشت دلونگی سریعتر انجام شده و تست نهایی توسط خود شما در محل انجام می‌شود.
 4. در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.
 5.  بر فرایند تعمیر نظارت خواهید داشت.
 6.  گارانتی و فاکتور را پس از اتمام تعمیر چرخ گوشت دلونگی بلافاصله دریافت می‌کنید.
 7.  مشتریان با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت دلونگی می‌توانند از کیفیت خدمات مطمئن شوند.
 8. از قطعه‌های فابریک و اصلی برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی استفاده می‌شود و در صورت پیدا نشدن قطعه فابریک بهترین و با کیفیت ترین قطعات جایگزین آن می‌شود.

تعمیر چرخ گوشت دلونگی چقدر طول می‌کشد؟

زمان مورد نیاز برای تعمیر و سرویس چرخ گوشت دلونگی با توجه به ایراد دستگاه مشخص می‌شود. عوامل زیادی در تعیین زمان تعمیر چرخ گوشت دلونگی موثر می‌باشند. تعمیرکاران نمایندگی مجاز با توجه به مهارت خود پس از بررسی کردن و تشخیص خرابی چرخ گوشت، شما را از زمان تقریبی لازم برای تعمیر دستگاه مطلع می‌کنند. اگر نیاز به تعویض قطعات باشد زمان لازم برای تعمیر بیشتر خواهد بود.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر بخارشو شیائومی | عیب یابی بخارشو شیائومی

آموزش عیب‌یابی چرخ گوشت دلونگی

برخی از ایرادات چرخ گوشت دلونگی را می‌توانید، به راحتی خودتان در منزل برطرف کنید و نیازی به پرداخت هزینه برای تعمیر چرخ گوشت نداشته باشید. باید توجه داشته باشید که اگر دستگاه شما دچار مشکل اساسی شده است، بهتر می‌باشد‌ که تعمیر آن را به افراد مجرب بسپارید.

طریقه برطرف کردن مشکل روشن نشدن و کار نکردن چرخ گوشت دلونگی

چرخ گوشت دستگاهی با مصرف برق بالا می‌باشد و در صورت استفاده طولانی مدت امکان دارد، به جریان برق فشار آورد و باعث خرابی و سوختگی سیم‌های برق در پریز شود. اولین کاری که باید انجام دهید، اطمینان از وجود جریان در پریز برق می‌باشد. سپس سیم و دوشاخه دستگاه را بررسی نمایید، که قطعی نداشته باشند. برخی از چرخ گوشت‌ها دارای دوشاخه‌های فیوزدار هستند و احتمال دارد فیوز دو شاخه قطع شده باشد. اگر از سیستم برق خانه، دوشاخه و سیم چرخ گوشت، اطمینان حاصل کردید، گزینه احتمالی بعدی کلید پاور چرخ گوشت می‌باشد. این کلیدها دارای چراغی هستند، که در هنگام فعال بودن، چراغ آن نیز روشن می‌گردد. اگر این موارد را بررسی نمودید و دلیل روشن نشدن چرخ گوشت دلونگی را پیدا نکردید، باید علت را در درون چرخ گوشت جویا شوید. مهمترین دلیل روشن نشدن چرخ گوشت، خرابی موتور دستگاه است. قسمت‌های مختلفی از موتور دستگاه می‌تواند موجب روشن نشدن آن شود. خرابی زغال، خرابی قطب‌های هسته، خرابی آرمیچر از جمله این موارد می‌باشند.

 •  ابتدا کابل و پریز برق را بررسی نمایید که مشکلی در برق رسانی به چرخ گوشت دلونگی وجود نداشته باشد.
 •  دلیل کار نکردن چرخ گوشت دلونگی به احتمال زیاد مربوط به خرابی موتور است. برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی باید موتور این دستگاه بررسی شود و قطعه خراب توسط تکنسین تعمیر و یا تعویض گردد.

دلیل نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت دلونگی

 • امکان دارد آرمیچر چرخ گوشت دلونگی آسیب دیده باشد.
 • خرابی و ساییدگی دنده مارپیچ، یکی دیگر از دلایل نچرخیدن آن می‌تواند باشد.
 •  احتمال دارد که چرخ دنده ایراد پیدا کرده باشد.

دلیل داغ شدن موتور چرخ گوشت دلونگی

 • فن موتور از کار افتاده است.
 • موتور چرخ گوشت نیم‌سوز شده است.

عیب‌یابی و تعمیر صدای بلند چرخ گوشت دلونگی

مشتریان زیادی از صدای زیاد چرخ گوشت در حین کار شکایت می‌کنند. باید گفت که چرخ گوشت یکی از لوازم پر سر و صدای آشپزخانه است و صدای زیاد آن یکی از مشکلات رایج این دستگاه است. اگر در حین انجام کار صدای ناهنجاری شنیدید و یا صدای چرخ گوشت از حالت همیشگی آن بیشتر شد، باید علت آن را بررسی نمایید. صدای بیش از اندازه چرخ گوشت دلونگی می‌تواند به دلیل فاسد شدن گریس در چرخ دنده‌ها باشد و یا احتمال دارد با گذشت زمان، گریس نشت کرده باشد و جعبه دنده خالی از گریس باشد، که می‌تواند موجب صدای غیر عادی در این دستگاه شود. این مشکل با تعویض گریس حل می‌شود. همچنین باید چرخ دنده‌ها را نیز چک کنید. اگر چرخ دنده شکسته باشد یا بیش از حد ساییده باشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید. چنانچه پس از تعویض چرخ دنده‌ها و گریس، هنوز چرخ گوشت شما دارای صدای زیاد است باید موتور دستگاه چک شود.

حتما بخوانید:   چرخ گوشت فیلیپس یا پاناسونیک بخرم | معایب و مزایای چرخ گوشت فیلیپس

نکات مهم برای افزایش طول عمر مفید چرخ گوشت دلونگی

با رعایت موارد زیر عمر مفید چرخ گوشت دلونگی خود را می‌‌توانید افزایش دهید و از خرابی آن جلوگیری کنید:

 •  از قرار دادن تکه‌های بزرگ گوشت، در داخل چرخ گوشت دلونگی خودداری نمایید. چون موتور دستگاه، برای چرخ کردن گوشت باید از قدرت بسیار بالایی استفاده کند.
 •  در هنگام خرید چرخ گوشت باید توجه داشته باشید که، جنس محفظه، صفحات برش و تیغه محصول ضد زنگ باشند. در صورت ضد زنگ نبودن، پس از هر بار شستشو باید قطعات خشک شوند.
 •  چنانچه چرخ گوشت سیستم حفاظت حرارتی ندارد، بیشتر از ۱۵ دقیقه از آن استفاده نکنید. چون استفاده بیشتر از آن به چرخ گوشت آسیب می‌رساند. اگر پس از چند بار استفاده از چرخ گوشت احساس کردید که دستگاه مثل قبل گوشت را چرخ نمی‌کند با تیز کردن تیغه، قدرت محصول را می‌توانید افزایش دهید.
 •  چرخ گوشت را در زمان خالی بودن محفظه روشن نگذارید. چون در صورت خالی بودن محفظه، سرعت چرخش و دور موتور بیشتر بوده و حرارت محصول بالا خواهد رفت و قطعات موتور فرسوده می‌شوند.
 •  بهتر است خوراکی غیر از گوشت، را با چرخ گوشت دلونگی چرخ نکنید و این دستگاه را فقط برای چرخ کردن گوشت استفاده کنید.

چرخ گوشت دلونگی

هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی

وقتی که چرخ گوشت دلونگی دچار مشکل و ایراد می‌شود، بیشتر افراد نگران هزینه بالای تعمیر چرخ گوشت خود می‌شوند. هزینه تعمیرات چرخ گوشت دلونگی در نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول بر اساس نرخ مصوب دولت و همچنین بر اساس اصل شفافیت هزینه تعیین می‌شود. پس از بررسی دقیق دستگاه توسط تکنسین متخصص مرکز، هزینه تعمیرات به کاربران و مصرف کنندگان اعلام می‌شود، تا در صورت رضایت از هزینه نسبت به تعمیر چرخ گوشت دلونگی اقدام شود. همچنین پس از تمام شدن کار تعمیر، فاکتوری حاوی مشخصات محاسبه قیمت تعمیر چرخ گوشت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. هزینه تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل، بسته به نوع ایراد و خرابی دستگاه‌ها متفاوت خواهد بود.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعمیر چرخ گوشت دلونگی Delonghi

مجموع امتیازات

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دلونگی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x