تعمیرات ظرفشویی

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف | نمایندگی تعمیرات ظرفشویی نف neff

آموزش تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی نف | ارائه خدمات تعمیر در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

ماشین ظرفشویی نف یکی از لوازم پرکاربرد و ضروری در خانه های افراد شاغل است که در صورت خرابی باعث اخلال در مدیریت خانه می شود. به همین جهت نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در مناطق ایران اقدام به ارائه خدمات جهت عیب یابی و تعمیر آن نموده است تا شما دسترسی راحت تری به خدمات برند نف داشته باشید. در این مقاله از ایبک امداد به انواع خرابی ها و ایرادات رایج ماشین ظرفشویی نف و نحوه رفع عیب و آن می پردازیم و مرکز تخصصی تعمیرات برند نف را به شما معرفی می کنیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

در صورتی که لوازم خانگی شما مشمول گارانتی می باشند، می توانید از خدمات نمایندگی آن به صورت رایگان بهره مند شوید. برای این کار می توانید با شماره های مندرج در برگ گارانتی یا دفترچه راهنمای محصول تماس بگیرید و با نمایندگی دستگاه ارتباط برقرار نمایید.

اما برند نف یک برند خارجی محسوب می‌ شود و از آنجایی که شرایط سیاسی کشور اجازه فعالیت به نمایندگان برندهای خارجی در ایران را نمی دهد، نماینده رسمی و معتبری در ایران ندارد. بنابراین برخی از مراکز تعمیر اقدام به ارائه خدمات مربوط به نمایندگی این برند می نمایند و گارانتی محصول را بر عهده گرفته اند.

حال اگر محصول شما مشمول گارانتی نباشد و یا اینکه از خدمات گارانتی نمایندگی نبوده اید، می توانید با مراکز تخصصی دیگر همچون ایبک امداد تماس بگیرید تا از تخصص و مهارت تعمیرکاران و پرسنل مجموعه جهت تعمیر ماشین ظرفشویی نف و سایر لوازم خانگی این برند بهره مند شوید.

تمامی خدمات مجموعه ایبک امداد در محل شما و با استفاده از تجهیزات و ابزار آلات مدرن انجام می شود. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد، قطعات اصل و اورجینال برند نف استفاده می شود.

ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی نف در محل

به جهت اینکه ماشین ظرفشویی وسیله ای سنگین و غیرقابل می باشد، حمل و نقل آن به تعمیرگاه در هنگام خرابی کار پر دردسر مشکل است. در صورتی که بتوانید خدمات مربوط به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی را در محل مورد نظر خودتان دریافت نمایید. بسیاری از مشکلاتتان در حین خرابی دستگاه برطرف خواهد شد. از دیگر مزایای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی نف در محل عبارت است از:

 • امکان نظارت کامل و مستقیم کاربر نسبت به مراحل عیب یابی و تعمیر دستگاه
 • عدم نیاز به جابجایی ظرفشویی و به صفر رسیدن احتمال ضربه و آسیب به بدنه آن
 • کاهش هزینه ها و همچنین صرفه جویی در وقت کاربر
 • استفاده از قطعات اورجینال و اطمینان از اینکه قطعه تعویضی پلمپ بوده است.
حتما بخوانید:   علل زنگ زدگی ماشین ظرفشویی | هر آنچه در مورد علل زنگ زدگی باید بدانید

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی نف سیستمی بسیار پیچیده دارد و وسیله ای حساس و گران قیمت می باشد. بنابراین در صورت خرابی نمی ‌توان آن را به دست هر شخص ناشی جهت تعمیر سپرد. زیرا ممکن است با کوچکترین اشتباهی مشکلاتی اساسی در دستگاه ایجاد شود. بنابراین پیدا کردن یک مرکز تخصصی که بتواند خدمات مربوط به ظرفشویی نف را به صورت حرفه ای ارائه نمایند، بسیار مهم است.

همانگونه که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف به صورت رسمی در ایران فعالیت ندارد. بنابراین می ‌توانید از مراکز تخصصی دیگر جهت دریافت خدمات استفاده کنید. یکی از این مراکز حرفه ای و متخصص در جهت تعمیر لوازم خانگی برند نف مجموعه ایبک امداد است که به عنوان یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در سراسر ایران فعالیت دارد.

این مجموعه خدمات خود را در محل ارائه می نماید. بنابراین با یک تماس می توانید تقاضای اعزام تعمیرکار به محل نمایید. اگر که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، تمامی قطعات اصل و برند نف در اختیار این مجموعه می باشد و به راحتی اقدام به تعویض قطعه خراب با قطعه نو و اصل می نماید. در این صورت تضمین می‌ شود که دستگاه شما عملکرد و طول عمر بالایی خواهد داشت.

آموزش تعمیرات ظرفشویی نف

ماشین ظرفشویی نف سیستمی بسیار پیچیده دارد و وسیله ای حساس و گران قیمت می باش.  بنابراین در صورت خرابی نمی‌ توان آن را به دست هر کسی جهت تعمیر سپرد. زیرا ممکن است با کوچکترین اشتباهی مشکلاتی اساسی در دستگاه ایجاد شود. بنابراین پیدا کردن مرکز تخصصی که بتواند خدمات مربوط به ظرفشویی نف را به صورت حرفه ای ارائه نمایند، بسیار مهم است.

همانگونه که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف به صورت رسمی در ایران فعالیت ندارد. بنابراین می ‌توانید از مراکز تخصصی دیگر جهت دریافت خدمات استفاده کنید. یکی از این مراکز حرفه ای و متخصص در جهت تعمیر لوازم خانگی برند نف مجموعه ایبک امداد است که به عنوان یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در سراسر ایران فعالیت دارد. این مجموعه خدمات خود را در محل ارائه می نماید.

حتما بخوانید:   راهنمای ماشین لباسشویی نف | روش نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی NEFF

بنابراین با یک تماس تلفنی می توانید درخواست اعزام تعمیرکار به محل نمایید. در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، تمامی قطعات اصل و برند نف در اختیار این مجموعه می باشد و به راحتی اقدام به تعویض قطعه خراب با قطعه نو و اصل می نماید. در این صورت تضمین می‌ شود که دستگاه شما عملکرد و طول عمر بالایی خواهد داشت.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف

در این قسمت از مقاله به ارائه بخشی از ایرادات و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی نف می پردازیم تا چنانچه دانش فنی تعمیر لوازم خانگی را دارید، بتوانید به راحتی اقدام به تعمیر آن نمایید. از جمله ایرادات رایج ماشین ظرفشویی نف عبارتند از:

 • ماشین ظرفشویی، ظروف را تمیز نمی کند.
 • تخلیه نشدن آب در ظرفشویی
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • نشتی آب از ظرفشویی
 • سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی

به چه دلیل ماشین ظرفشویی نف ظروف را تمیز نمی‌ کند؟

در صورتی که شما نیز با مشکل تمیز نشدن ظروف بعد از شستن آن توسط ظرفشویی مواجه شدید، لازم است راه حل آن را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است برنامه شستشوی درستی به ظرفشویی نداده باشید، مثلاً برای ظروف خیلی کثیف برنامه ای متناسب با ظروف تمیزتر داده باشید.
 • همچنین در صورتی که طرز چینش ظروف در ظرفشویی به درستی انجام نشده باشد، ظرف ها تمیز نمی شوند.
 • بازوهای اسپری آبپاش دستگاه را چک کنید که مسدود نشده باشد.
 • مواد شوینده ای که استفاده می کنید، مناسب نیست.
 • بیشتر از ظرفیت دستگاه در آن ظرف قرار داده اید. در این صورت جریان آب به تمامی قسمت های ظروف نمی رسد.

چرا آب در ظرفشویی نف به طور کامل تخلیه نمی شود؟

در مواردی که بعد از شستشو و اتمام کار، ماشین ظرفشویی آب را به طور کامل تخلیه نمی کند، باید موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است فیلترهای ظرفشویی مسدود شده باشند و لوله ها اجازه خروج آب را از دستگاه ندهند.
 • خراب شدن پمپ تخلیه آب علت دیگر تخلیه نشدن کامل ظرفشویی است.
 • وجود مشکل در قسمت برد الکتریکی دستگاه نیز می تواند باعث عدم تخلیه آب آب از ظرفشویی شود.
 • البته توجه داشته باشید که این قطعات را بدون تخصص و مهارت نمی توانید خودتان چک کنید و بهتر است از تعمیرکاران متخصص جهت رفع این مشکلات کمک بگیرید.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر اجاق گاز نف NEFF | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز NEFF

به چه علت ظرفشویی نف روشن نمی ‌شود؟

در بسیاری از موارد ممکن است با مشکل روشن نشدن دستگاه و شروع به کار نکردن آن مواجه شوید. در هنگام بروز چه مشکلی باید موارد زیر را جهت عیب یابی آن بررسی کنید:

 • ابتدا از برقرار بودن جریان برق به دستگاه مطمئن شوید. برای این کار لازم است دوشاخه ظرفشویی را با پریز دیگری امتحان کنید.
 • اتصالات ظرفشویی را چک کنید که دچار فرسودگی نشده باشند.
 • در صورتی که مشکلی در جریان برق و کابل ظرفشویی وجود ندارد، خرابی در قطعات دیگری همچون موتور دستگاه ایجاد شده است که باید توسط تعمیرکار آن را رفع نمایید.

دلیل نشتی آب از ظرفشویی نف چیست؟

در صورتی که از ماشین ظرفشویی آب نشتی می کند، مشکل را باید در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ابتدا باید تشخیص دهید که منشاء نشتی آب از کجاست؟
 • برای این کار باید تمامی اتصالات و لوله های دستگاه و بررسی کنید و از قرار گرفتن لوله در فاضلاب مطمئن شوید.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی از خود تولید می کند؟

وجود سر و صدا و تولید صداهای زیاد توسط ماشین ظرفشویی در حین کار تا یک حدی طبیعی است. اما اگر این سر و صدا آزار دهنده و ناهنجار باشد، باید سریعا در جهت رفع آن اقدام نمایید.

 • ابتدا بررسی کنید که دستگاه به صورت تراز روی سطح هموار قرار گرفته است.
 • در صورتی که ظروف را به صورت مرتب و منظم نچیده باشید، سر و صدای غیر طبیعی از دستگاه در حین شستشو تولید می شود.
 • اگر پمپ ماشین ظرفشویی معیوب شده باشد، صدای زیادی از دستگاه خارج می شود.
 • صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی را به هیچ عنوان ساده و بی اهمیت ندانید. چرا کهاکثر ایرادات و خرابی ظرفشویی  از ابتدا با صدای ناهنجار ایجاد می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

نتیجه گیری

شناسایی و عیب یابی دقیق دستگاه یکی از اصلی ترین اولین کاری است که باید در حین مواجهه با خرابی ظرفشویی انجام دهید. بنابراین بهتر است در هنگام خرابی ظرفشویی نف از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

مجموعه تخصصی ایبک امداد یکی از مراکز ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف در محل می باشد. در صورت نیاز به خدمات این مجموعه می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x