تعمیرات اجاق گاز

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز نف | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف neff

خدمات مربوط به تعمیر و عیب یابی اجاق گاز نف | ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز نف در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

لوازم خانگی برند نف از بهترین و برترین لوازم خانگی موجود در بازار می باشد که خدمات بی نظیری ارائه می دهد. یکی از با کیفیت ترین لوازم خانگی نف اجاق گاز آن می باشد که در صورت خرابی نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف در تمامی مناطق ایران فعال می باشد و خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر دستگاه را به صورت رایگان تا زمانی که دستگاه شما مشمول گارانتی می باشد، ارائه می دهد. در این مقاله از ایبک امداد به معرفی مرکز تعمیر تخصصی اجاق گاز نف و نحوه عیب یابی و تعمیر این محصول می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف در تهران

حتما برای شما هم دغدغه پیدا کردن تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در هنگام خرابی لوازم خانگی ایجاد شده است. اجاق گاز نف دارای سیستم پیچیده ای است که در صورت خرابی حتماً باید از تعمیرکاران متخصص جهت عیب یابی آن استفاده کنید. در صورتی که دستگاه شما مشمول گارانتی می باشد، می توانید از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف بهره مند شوید. برای این کار می توانید با شماره های مندرج در صفحه گارانتی تماس بگیرید.

یکی از مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی برند نفت نیز مرکز ایبک امداد است که با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص و حرفه ای و آموزش دیده اقدام به تعمیرات لوازم برقی شما در محل مورد نظرتان می کند. در این صورت نیازی به نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه را نخواهید داشت و هزینه ای از این بابت پرداخت نخواهید کرد. جهت بهره مندی از خدمات مرکز تخصصی ایبک امداد می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو نمایید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز نف

در صورتی که بتوانید از خدمات نصب و راه اندازی نمایندگی معتبر برند نف استفاده کنید  می توانید از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند شوید. البته از آنجایی که برند نف یک برند خارجی محسوب می شود و در ایران به جهات ملاحظات سیاسی امکان حضور نمایندگان خارجی جهت ارائه خدمات پس از فروش وجود ندارد، این وظیفه را برخی از مراکز تعمیر بر عهده گرفتند. به این صورت که خدمات پس از فروش این شرکت توسط نمایندگان ایرانی ارائه می شود. در صورتی که می خواهید از خدمات پس از فروش اجاق گاز نف بهره مند شوید، لازم است از طریق دفترچه راهنمای آن با شماره های نمایندگی تماس بگیرید.

حتما بخوانید:   دلیل بوی بد فر اجاق گاز نو چیست | روش رفع بوی بد اجاق گاز

البته کلیه خدمات مربوط به این برند اعم از سرویس، نصب و راه اندازی همچنین عیب یابی و تعمیر توسط مرکز تخصصی ایبک امداد ارائه می شود. تعمیرکاران متخصص این مجموعه به صورت دوره‌ ای در کلاس های آموزشی شرکت می‌ کنند و با جدیدترین مدل های اجاق گاز برند نف آشنایی کامل دارند. بنابراین با خیال راحت خواهید توانست از خدمات این مجموعه بهره مند شوید و مطمئن باشید که خللی در عملکرد دستگاه شما ایجاد نمی شود.

نحوه بررسی و تعمیرات اجاق گاز نف

چنانچه کمی به دانش فنی مسلط هستید و با دانستن اطلاعاتی می توانید لوازم خانگی از جمله اجاق گاز را تعمیر کنید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این بخش از نوشته تمامی ایرادات و مشکلات رایج اجاق گاز نف را بیان نموده و روش هایی را جهت رفع عیب آنها ارائه کردیم. بنابراین می توانید بدون حضور تعمیرکار اقدام به رفع ایرادات نمایید. از جمله ایرادات رایج اجاق گاز نف عبارتند از:

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف

روشن نشدن شعله های اجاق گاز نف

در صورتی که شعله های اجاق گاز روشن نمی شود، باید مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است لایه هایی از چربی و کثیفی روی شعله های گاز ایجاد شده باشد که مانع از روشن شدن آن و خروج گاز از شعله می شود. جهت رفع این مشکل باید تمامی سرشعله های گاز را به خوبی تمیز کنید.
 • اگر ترموکوپل اجاق گاز آسیب دیدده باشد، شعله های آن روشن نمی شود. در این صورت نیاز به تعویض خواهند داشت.
 • خراب بودن فندک گاز مورد دیگری است که در صورت روشن نشدن گاز باید آن را بررسی کنید. البته ترجیحا این کار را بر عهده تعمیرکاران متخصص بسپارید. چرا که کاری تخصصی است و ممکن است شما نتوانید اقدام به رفع آن نمایید  .

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف

دلیل خروج دود از شعله های اجاق گاز نف

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با اجاق گاز با آن مواجه شوید، وارد شدن دود از شعله های آن می باشد. در چنین مواردی لازم است نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

 • دود زمانی در اجاق گاز ایجاد می شود که هوای کافی در فضا موجود نباشد و مقادیر گاز بیشتر از از اکسیژن باشد.
 • در این صورت لازم است نازل های گاز را تعویض کنید و میزان خروجی گاز را کاهش دهید.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر اجاق گاز هاردستون Hardstone | نمایندگی تعمیر اجاق گاز هاردستون

ارتفاع زیاد شعله های اجاق گاز نف و غیرطبیعی بودن آن

در صورتی که احساس می کنید شعله های گاز بیشتر از حد مجاز است، باید مشکل را جدی بگیرید و جهت رفع آن اقدام کنید. برای این کار لازم است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • این مشکل نشان دهنده این است که میزان هوا و گاز بیشتر از اندازه طبیعی موجود می باشد.
 • جهت رفع این مشکل باید میزان مقادیر گاز و هوا را داخل اجاق گاز کاهش دهید.
 • البته بهتر است این کار را به تعمیرکاران متخصص بسپارید. چون کاری سخت و خطرناک است و در صورتی که نتوانید به حد کافی میزان هوا و گاز را تنظیم نمایید، ممکن است خطراتی جبران ناپذیر ایجاد شود.

به چه علت دمای فر اجاق گاز نف به حد مشخص نمی رسد؟

در صورتی که حرارت مورد نیاز اجاق گاز شما تأمین نشود و به حد مطلوب نرسد، باید موارد زیر را جهت عیب یابی آن مورد توجه قرار دهید:

 • راندمان حرارتی اجاق گاز ارتباط مستقیمی با المنت و سنسور دمای آن دارد و در صورتی که این دو قطعه دچار آسیب یا خرابی شوند، دمای فر به اندازه مطلوب نمی رسد.
 • در صورتی که المنت و سنسور دمای گاز خراب شده باشند، باید تعویض شوند. چرا که امکان تعمیر آن وجود ندارد.
 • البته تعویض این قطعه توسط شما غیرممکن است و باید حتماً از تعمیرکاران متخصص برای این کار کمک بگیرید.

به چه علت وقتی ولوم اجاق گاز نف را رها می کنیم، شعله آن نیز خاموش می شود؟

یکی از از ایراداتی که همواره کاربران با آن روبه رو می شوند، خاموش شدن اجاق گاز بعد از رها کردن ولوم آن است. در صورتی که شما نیز با چنین مشکلی مواجه شدید، لازم است موارد زیر را جهت عیب یابی آن بررسی نمایید:

 • امکان دارد اتصالات و سیم های برق دستگاه آسیب دیده باشند، بنابراین به خوبی تمامی اتصالات را بررسی نمایید.
 • خرابی در قسمت بوبین اجاق گاز نیز علت دیگر خاموش شدن و اجاق گاز بعد از رها کردن ولوم آن است.
 • قطعه ترموکوپل وظیفه روشن نگه داشتن شعله اجاق گاز را بر عهده دارد. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود، دستگاه به طور اتومات خاموش می شود.
حتما بخوانید:   نحوه تعمیر کردن اجاق گاز لایف | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لایف

تغییر رنگ شعله های اجاق گاز به چه دلیل است؟

در صورتی که شاهد تغییر رنگ در شعله های اجاق گاز هستید، نشان دهنده این است که دستگاه عملکرد درستی ندارد. بنابراین باید موارد زیر را جهت رفع عیب و بررسی نمایید:

 • ممکن است دریچه هوای اجاق گاز مسدود شده باشد. در این صورت رنگ شعله از آبی به نارنجی تغییر می کند.
 • عدم وجود تهویه مناسب در خانه یا محیطی که اجاق گاز روشن است، باعث تغییر رنگ شعله ها می شود.
 • اکسیژن به مقدار کافی در محیط وجود ندارد و یا ممکن است اکسیژن به شعله های اجاق گاز نرسد.

هزینه تعمیر اجاق گاز نف

در صورتی که لوازم خانگی شما (تفاوتی نمی کند از چه برندی می باشد) مشمول گارانتی می باشند، می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی آنها به صورت رایگان مشکلات دستگاه را رفع نمایید. در همین راستا اگر اجاق گاز نف شما خراب شده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف به صورت رایگان بهره مند شوید. اما اگر مدت زمان گارانتی گذشته باشد، باید بدانید که عوامل زیادی در هزینه های تعمیر دستگاه موثر می باشند که عبارتند از:

 • نوع خرابی دستگاه و نیاز به تعویض یا عدم تعویض قطعه
 • نقل و انتقال دستگاه و یا حضور تعمیرکار در محل
 • نرخ اتحادیه و مصوبات صنف تعمیرکاران

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف

مزایای استفاده از خدمات ایبک امداد

امروزه مراکز تعمیر زیادی در ایران اقدام به ارائه خدمات می نمایند. اما پیدا کردن مرکز تخصصی که بتواند به صورت دقیق و با دانش و تجربه خود اقدام به تعمیر لوازم خانگی شما نمایند، کاری سخت و دشوار است. در این مقاله به معرفی مرکز تخصصی ایبک امداد پرداختیم و در ادامه مزایای بهره مندی از خدمات این مجموعه را ذکر می کنیم تا شما با اطلاع از کلیه خدمات این مجموعه بتوانید حق انتخاب داشته باشید. از جمله مزایای استفاده از خدمات امداد عبارتند از:

 • استفاده از پرسنل و تکنسین مجرب و متعهد
 • ارائه خدمات در محل و عدم نیاز به نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه
 • دسترسی به خدمات این مجموعه در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلات
 • رعایت مسائل بهداشتی و تعمیر لوازم خانگی بدون ذره کثیف کاری
 • ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن و بدون معطلی

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات مربوط به تعمیرات اجاق گاز نف در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x