تعمیرات آبسردکنتعمیرات

شناخت آبسردکن ایستکول و نحوه استفاده از آن

آبسردکن ایستکول با استفاده از مبرد برای خنک کردن آب کار می‌کند. مبرد فشرده شده و باعث داغ شدن آن می‌شود. مبرد داغ سپس از یک کندانسور عبور داده می‌شود که آن را خنک می‌کند. مبرد سپس از طریق یک شیر انبساط فشرده می‌شود که دمای آن را بیشتر کاهش می‌دهد. مبرد سرد سپس از یک اواپراتور عبور می‌کند که گرما را از آب به مبرد منتقل می‌کند.

در جهان ما، گرما می‌تواند تنها در یک جهت حرکت کند. از دمای بالاتر به دمای پایین تر بنابراین به نظر می‌رسد آبسردکن ایستکول در کنار یخچال و کولر با یخ زدن سیالات (هوا و آب)، یکی از اساسی‌ترین قوانین طبیعت را زیر پا می‌گذارند.

هنگامی که آب آشامیدنی در بطری پر می‌شود، استانداردهای ایمنی سختگیرانه را رعایت می‌کند. با این حال، استفاده نادرست و ضدعفونی کردن آبسردکن ایستکول که با بطری تغذیه می‌شوند می‌تواند منجر به آب آلوده و یک تهدید بالقوه جدی برای سلامتی شود. ما در این مقاله از سایت ایبک قصد داریم تا در رابطه با ویژگی‌های آبسردکن ایستکول و نحوه استفاده آن بحث نماییم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

آبسردکن ایستکول

روش نصب و استفاده از آبسردکن ایستکول

برای نصب با دقت آماده شوید

اولین چیزی که قبل از استفاده باید به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید که تلگراف برای اتصال به بطری آب آماده است. به طور معمول، برای اکثر انواع ماشین‌ها، باید برای نگهداری یک بطری آب پنج لیتری آماده شوید.

علاوه بر این، احتمالاً می‌خواهید دوشاخه را به یک منبع تغذیه ایمن وصل کنید زیرا این کار باعث می‌شود هم برق داخلی و هم آب پخش کننده ایمن باشد.

بسیاری از انواع دستگاه‌های پخش کننده آب با گرمایش و سرمایش آب یکپارچه شده‌اند. آبسردکن ایستکول نیز محبوب ترین مدل است زیرا می‌توان از آن در هر زمان از جمله تابستان یا زمستان استفاده کرد. سپس باید از یک پارچه بهداشتی یا پارچه آغشته به صابون و آب گرم برای تمیز کردن تمام دستگیره‌ها، دسته‌ها و سایر قسمت‌های دستگاه که افراد اغلب لمس می‌کنند، استفاده کنید.

هنگام استفاده از آب ریز، به این معنی است که یک بطری آب پنج لیتری را در بالا قرار می‌دهید، بنابراین جابجایی دستگاه بسیار دشوار خواهد بود. به همین دلیل است که باید یک موقعیت معقول را برای رفع آن انتخاب کنید.

علاوه بر آماده کردن همه چیز مربوط به دستگاه، نکته زیبایی که باید به آن توجه کنیم بطری آب است. باید مطمئن شوید که بطری آب به خوبی آماده شده است. مشابه حصول اطمینان از تمیز کردن مناسب محل، بطری جدید نیز باید یکسان باشد.

حتما بخوانید:   مشکلات فن یخچال فریزر و راهکارهای حل آن

شاید بخواهید مطمئن شوید که پارچه‌ای را در نزدیکی آبسردکن ایستکول قرار داده‌اید تا به دیگران کمک کنید تا نشت آب را که خودشان می‌نوشند تمیز کنند.

مخزن آب را روی دستگاه‌ها نصب کنید

به طور معمول، هر بطری پنج لیتری یک دسته در بالا دارد. از آن برای حذف از دستگاه استفاده می‌کنید. بسته به نحوه عملکرد تلگراف، ممکن است لازم باشد دکمه را فشار دهید تا قفل‌های ایمنی بطری را باز کنید، یا به سادگی، فقط باید آن را از موقعیت خارج کنید.

در اینجا سخت‌ترین و مهم‌ترین قسمت استفاده از بطری آب است که باید برای نصب یک بطری آب جدید آماده باشید. این عامل برای بسیاری از افراد دشوار خواهد بود، به خصوص برای کسانی که هرگز بطری‌های آب جدید را جایگزین نکرده‌اند.

برای پاشیدن آب آماده باشید، زیرا با مقدار قابل توجهی آب سروکار دارید.

باید شیشه را از روی صندلی بلند کنید و آن را با زاویه 45 درجه نسبت به دستگاه پخش کننده آب نگه دارید. مقداری آب داخل حوض اصلی دستگاه پایه بریزید. هنگامی که آب پایدارتر شد، می‌توانید کل ظرف را وارونه کرده و آن را در واحد پایه قرار دهید. در آن زمان، می‌توانید به آرامی کنار بطری را فشار دهید بدون اینکه نگران واژگون شدن یا تمام شدن آن روی زمین باشید.

آبسردکن ایستکول

مزایا آبسردکن ایستکول

برای سلامتی بهتر است

آب لوله کشی همیشه در معرض کلر، باکتری‌ها و سایر آلودگی‌هایی است که از شیر آب عبور می کند. اینها باعث عفونت‌های جدی می‌شوند، به ویژه در کودکانی که آسیب پذیر هستند و سیستم ایمنی پایینی دارند. آبسردکن ایستکول، آب تمیز و تصفیه شده را ارائه می‌کنند، زیرا هیچ‌کدام از کثیفی‌ها از داخل دستگاه عبور نمی‌کنند. ایمن است و دارای یک سیستم فیلتراسیون داخلی است که تمام آلودگی‌ها و باکتری‌ها را الک و فیلتر می‌کند.

آب شیرین‌تری نسبت به آب جوش ارائه می‌دهد

توزیع کننده آب دارای ترجیحات متفاوت آب سرد، متوسط ​​و گرم است. کاربران خانگی مجبور نیستند آب را بجوشانند و صبر کنند تا خنک شود. تلگراف بلافاصله آب جوشیده داغ را ارائه می‌دهد که می‌تواند نوشیدنی‌های دیگری مانند چای یا قهوه را نیز تهیه کند. آب جوش همچنین می‌تواند خطری برای سلامتی ایجاد کند زیرا ممکن است در ظروف آلوده نگهداری کنید یا حتی آب کهنه مصرف کنید زیرا برای مدت طولانی تری نگهداری می‌شود. آبی که به مدت 24 ساعت باقی می‌ماند کهنه تلقی می‌شود و ممکن است کثیفی را جمع آوری کرده و به شدت در معرض هوا باشد. صاحبان خانه با آب سردکن از سلامت بهتری برخوردارند زیرا هر روز آب تمیز و تازه مصرف می‌کنند.

آبرسانی بهتر

نوشیدن آب برای بدن ما مفید است. آب بیشتر همه را فعال و جوان نگه می‌دارد. آب به پوست کمک می‌کند و کل سیستم بدن را سالم نگه می‌دارد. دستگاه پخش کننده آب برای تشویق مردم به مصرف آب شناخته شده است. بچه‌ها می‌توانند به طور مؤثری با آبسردکن ایستکول کار کنند، اگرچه باید نظارت شود که در اثر آب داغ نسوزند. آن‌ها می‌توانند هر مقداری بنوشند که به حرکت روده و سایر عملکردهای بدن کمک می‌کند.

حتما بخوانید:   آموزش تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی

مصرف کافی

دستگاه پخش آب به نگه داشتن آب در معرض دید همه کمک می‌کند. این بدان معناست که کودکان می‌توانند در هر زمان آب بنوشند بدون اینکه منتظر بزرگسالان باشند تا لیوان خود را پر کنند. همچنین به این معنی است که کل خانواده می‌توانند مقدار کافی آب دریافت کنند که برای سیستم گوارش مفید است و متابولیسم را بهبود می‌بخشد.

مراقبت از پوست بهتر

خانواده‌هایی که آب‌سردکن ایستکول دارند، نسبت به خانواده‌هایی که آب لوله‌کشی دارند، آب بیشتری مصرف می‌کنند. هرچه بیشتر آب مصرف کنند، بهتر به نظر می‌رسند، ممکن است در وهله اول یک هشدار باشد، اما مصرف آب فوق العاده تمیز، ایمن و تصفیه شده به مراقبت از پوست کمک می‌کند. پوست کمتر کدر و شاداب تر می‌شود و خشکی و خارش ندارد. آب به دفع تمام سموم بدن کمک می‌کند، اگرچه نوع آب نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. آب از تلگراف به شدت توسط پزشکان بهداشت برای خانه‌ها و مکان‌های دیگر تشویق می‌شود.

آبسردکن ایستکول

رژیم غذایی بدون قند را تشویق می کند

امروزه بسیاری از مردم برای رفع تشنگی خود به نوشیدنی‌های حاوی شکر وابسته هستند. والدین تمایل دارند نوشیدنی‌های طعم دار بیشتری برای فرزندان خود بخرند. این تجمع ناسالم سموم در بدن باعث مشکلات سلامتی مختلفی می‌شود. با این حال، توزیع کننده آب یک جایگزین سالم و حواس پرتی برای بسیاری است. خانواده‌ها از آنجایی که در اختیارشان است، آب بیشتری مصرف می‌کنند و نیاز به نوشیدنی‌های گازدار یا طعم دار را کاهش می‌دهند. این راهی برای پس انداز پول و حفظ سلامت خانواده شما است.

چای و قهوه سالم فوری

توزیع کننده آب امروزه نقش مهمی در خانه ایفا می‌کند. خانواده‌ها می‌توانند چای یا قهوه فوری درست کنند. نیازی به جوشاندن یا تهیه چای با استفاده از کتری نیست. کاربر از داشتن آب داغ جوشیده تمیز از دستگاه پخش کننده اطمینان دارد که برای همه اعضا سالم است. همچنین باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می‌شود که راه حل بهتری برای زمانی که عجله دارید یا دیر سر کار هستید. 

به تعداد زیادی خدمت می کند

اگر میهمانان به خانه شما مراجعه کنند، آب سردکن ایستکول به کار می‌آیند، آن‌ها ممکن است درخواست آب کنند که به راحتی می‌توان آن را به یکباره داد. آن‌ها مجبور نیستند منتظر بمانند تا شما آب را بجوشانید و خنک کنید، بلکه می‌توانند مستقیماً از آب سردکن ایستکول بردارند. صاحب خانه مطمئنا آب سالم، تمیز و سالم را در اختیار مهمان قرار می‌دهد. تلگراف آب انواع دمای آب را که می‌توانند بر اساس ترجیح خود بگیرند فراهم می‌کند که باعث کاهش دردسرهای خنک کننده یا جوش می‌شود. میهمانان همچنین می‌توانند در ادامه لذت بردن از اقامت یا جلسه خود، نوشیدنی‌های سریع مانند قهوه و چای درست کنند. 

حتما بخوانید:   علت خرابی بک لایت تلویزیون اسنوا چیست؟

باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود

آب سردکن ایستکول به صرفه جویی در وقت برای اعضای خانواده کمک می‌کند. این نیاز دارد که شما نوب را فشار دهید و آب جاری می‌شود. هیچ جوششی از وصل کردن کتری و انتظار وجود ندارد، والدین شاغل آن را راحت می‌دانند زیرا می‌توانند قهوه سریع درست کنند و به محل کار بروند. بطری آب به اندازه کافی بزرگ است، شما را از خرید ظروف کوچک بسیار راحت می‌کند. هزینه در هنگام پر کردن مجدد کمتر است.

سازگار با محیط زیست

خانواده‌ها می‌توانند خانه‌های خود را تمیز نگه دارند، زیرا هیچ بطری در اطراف وجود ندارد. این عوامل زمین را از یک گونی بطری نجات می‌دهند و بهتر از هزاران بطری کوچک پرتاب شده است.

آبسردکن ایستکول چقدر ایمن است؟

آبسردکن ایستکول که با بطری تغذیه می‌شوند از فناوری مخزنی استفاده می‌کنند. این جایی است که آب در داخل یک بطری ذخیره می‌شود تا اینکه مستقیماً از منبع آب اصلی به شیر توزیع کننده تغذیه شود. همان‌طور که آب پخش می‌شود، توسط هوا از اتاق خارج می‌شود.

با گذشت زمان، حجم هوای بالقوه آلوده افزایش می‌یابد. تا زمانی که یک بطری برای تعویض آماده شود، ممکن است تا 19 لیتر هوا وجود داشته باشد. هنگامی که آبسردکن ایستکول به درستی نگهداری نشده باشد، دیدن باکتری‌های قابل مشاهده در داخل بطری به شکل جلبک غیر معمول نیست.

این عیب بزرگ آبسردکن ایستکول است که با بطری تغذیه می‌شوند. توده‌های آب ساکن در یک دستگاه، شرایط ایده‌آلی را برای رشد باکتری‌ها فراهم می‌کنند. مسئله این است. شما یک ناحیه مرده از آب دارید که باکتری‌ها می‌توانند خود را به داخل بطری بچسبانند و تکثیر شوند.

در حالی که آب به خودی خود یک منبع غذایی نیست، باکتری‌ها در توانایی خود برای استفاده از مواد به عنوان غذا به طرز باورنکردنی منبع هستند. هنگامی که در یک آبسردکن قرار می‌گیرید، انواع خاصی از باکتری‌ها مانند سودوموناس آئروژینوزا می‌توانند از اجزای موجود در لاستیک‌ها و مهر و موم‌های موجود در یک دیسپنسر تغذیه کنند.

هنگام تعویض بطری، آلاینده‌ها می‌توانند از طریق تغذیه بطری وارد سیستم شوند. هر بار که یک بطری عوض می‌شود، سطح آن را در معرض هوا قرار می‌دهید که مملو از باکتری است. هنگامی که شخصی قطعات داخلی را لمس می‌کند، آلاینده‌ها نیز می‌توانند وارد سیستم شوند. این کار داخلی را به روی انواع آلاینده‌های بالقوه باز می‌کند. به همین دلیل است که سیستم‌های آب ذخیره شده باید به طور مرتب با مواد شیمیایی قوی که باکتری‌ها را از بین می‌برند، ضدعفونی شوند.

آبسردکن ایستکول

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار خود از ما حمایت کنید.

آبسردکن ایستکول

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ی شناخت آبسردکن ایستکول و نحوه استفاده از آن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا