تعمیرات یخچال

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux | کدهای خطای الکترولوکس

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux از دیگر وسایل برقی آشپزخانه مجزا نیست و با گذشت زمان ارورهایی روی صفحه نمایش آن مشاهده خواهید کرد. نگرانی نباشید در زمان مشاهده ی ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با شناختن هر کدام از ارورها، راحت تر می توان ایراد یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را تشخیص و تعمیر کرد.

ما در این مقاله از قسمت تعمیرات ایبک به بررسی دلایل مختلف ارور در یخچال الکترولوکس می پردازیم. امید است با خواندن این مقاله پی به مشکلات یخچال فریزر خود برده و اقدام به رفع این ارورها کنید.

رفع ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

اگر فرد فنی کاری نیستید با مطالعه ی این مقاله می توانید ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux خود را رفع کنید، زیرا بسیاری از ارور های یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux ساده هستند و نیازی به تعمیر توسط تعمیرکار ندارد.

اگر در منزل یا محل کارتان یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux دارید به شما این اطمینان را می دهیم که مطاله ی این مقاله بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

کد های خطای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux و نحوه رفع آن

زمانی که بر روی نمایشگر یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux کدهای خطا با حروف انگلیسی و اعداد مشاهده کردید نشان دهنده ی این است که یک یا چند قطعه ی موجود در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است و باید هر چه سریعتر دست به کار شوید.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد OP

کد ارورOP  در یخچال یا فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده این است که سنسور دمای یخچال یا فریزر الکترولوکس Electrolux مشکل دارد.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کدOP

برای برطرف کردن ارور OP در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux ابتدا سنسور یخچال و سپس سنسور فریزر الکترولوکس Electrolux را بررسی کنید در صورت خرابی آن ها را عوض کنید. در مرحله ی بعد قطعه ی ترموستات، ترموفیوز و سپس برد الکتریکی یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را چک کنید.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد SH

کد ارورSH  در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی کوتاه بودن اتصال مدار سنسور دمای یخچال یا فریزر الکترولوکس Electrolux می باشد.

برطرف کردن ارور SH  در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور SH  در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux باید اتصال سیم های ترمیستور و برد یخچال یا فریزر الکترولوکس Electrolux بررسی شود.

حتما بخوانید:   ارور یخچال فریزر ال جی LG | لیست کامل خطاها

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد F3

کد ارورF3  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که المنت یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux از 85 دقیقه بیشتر کار کرده است.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد F3

برای برطرف کردن ارور F3 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux قطعه های هیتر، المنت و مدار برد یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را بررسی کنید و در صورت خرابی آن ها را عوض کنید.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد C1

کد ارور C1 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سیستم برفک زدایی و دیفراست یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux مشکل دارد.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد C1

برای برطرف کردن ارور C1 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux ابتدا میزان اهم را در سنسور برفک یخچال بررسی کنید و در صورت لزوم آن را عوض کنید. در غیر این صورت قطعه های برد یخچال، ترمودیسک، ترموفیوز، برد و المنت یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را چک کنید.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد E1

کد ارور E1 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سنسور دمای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux مشکل دارد.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد E1

برای برطرف کردن ارور E1 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux قطع و وصل بودن سنسور دمای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را چک کرده و در صورت خرابی آن را عوض کنید.

کد ارور E2 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور E2 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سنسور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux مشکل دارد.

برطرف کردن ارور E2 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برای نحوه برطرف کردن ارور E2 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux مدار برد کنترل یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را چک کرده و در صورت خرابی آن را تعمیر یا تعویض کنید.

کد ارورE3  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور E3 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی عدم دریافت سیگنال سنسورهای دما و خراب بودن برد الکترونیک، ترموفیوز و المنت می باشد که در نهایت به خراب شدن سنسور دمای اواپراتور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux منجر می شود.

کد های خطای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux و نحوه رفع آن

نحوه برطرف کردن ارور E3 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E3 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux برد الکترونیک، المنت حرارتی، ترموفیوز و سنسورهای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را چک کنید.

کد ارورE4  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور E4 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی خراب بودن سنسور دمای محیط یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux می باشد.

حتما بخوانید:   راهنمای ارور ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux | کدهای خطای الکترولوکس

برطرف کردن ارور E4 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E4 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux باید قطعه های مدار برد الکترونیک، ترموفیوز و المنت یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux را بررسی کنید.

کد ارورE5  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور E5 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی خراب بودن سیستم تبرید، سنسور اپراتور، ترموفیوز و المنت یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux می باشد.

برطرف کردن ارور E5 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E5 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux قطعه های سیستم تبرید، سنسور اپراتور، ترموفیوز، المنت حرارتی و برد الکترونیک را چک کنید.

کد ارورE6  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارورE6  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که دمای یخچال الکترولوکس Electrolux  بیشتر از 15 درجه است.

برطرف کردن ارور E6 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E6 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux اواپراتور و گاز یخچال الکترولوکس Electrolux را بررسی کنید.

کد ارورE7  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارورE7  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که دمای یخچال الکترولوکس Electrolux کمتر از 4 درجه است.

برطرف کردن ارور E7 در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E7 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux دمپر و کانال هوای یخچال الکترولوکس Electrolux چک شود.

کد ارورE11  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارورE11  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که فن کندانسور یخچال الکترولوکس Electrolux مشکل دارد.

برطرف کردن ارور E11 در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور E11 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux ابتدا سالم بودن فن کندانسور را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعمیر یا عوض کنید.

کد ارورSY EF  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور SY EF در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است فن اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است.

برطرف کردن ارور SY EF در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور SY EF در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux فن اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux بررسی شود و در صورت خرابی تعمیر یا عوض شود.

برطرف کردن ارور SY EF
برطرف کردن ارور SY EF

کد ارورSY CE  یاSE CF  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارور SY CE یاSE CF  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است برد الکترونیکی  و صفحه ی نمایش یخچال الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است.

برطرف کردن ارور SY CE  یاSE CF  در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارورSY CE  یاSE CF  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux برد الکترونیکی یخچال الکترولوکس Electrolux بررسی شود.

حتما بخوانید:   دلیل خشک شدن لاستیک دور درب یخچال چیست ؟

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کدDF

کد ارورDF  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که مدار دیفر یخچال الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است.

برطرف کردن ارور DF در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور DF در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux باید اتصال بین برد اصلی و برد دیفر بررسی شود.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد B

کد ارورB  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سنسور اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است.

برطرف کردن ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد B

برای برطرف کردن ارور B در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux باید سنسور اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux چک شود.

کد ارور C در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارورC  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سنسور دمای اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux به درستی تطبیق داده نشده است.

کد ارور C در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux
کد ارور C در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

برطرف کردن ارور C در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور C در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux سنسور دمای اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux را چک کنید.

کد ارور D در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

کد ارورD  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که قطعه ی ترمیستور یخچال الکترولوکس Electrolux به درستی تطبیق داده نشده است.

برطرف کردن ارور D در یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux

برای برطرف کردن ارور D در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux باید قطعه ی ترمیستور یخچال الکترولوکس Electrolux را تست کنید.

ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد E0

کد ارورE0  در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی این است که سنسور اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux دچار مشکل شده است.

برطرف کردن ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux با کد E0

برای برطرف کردن ارور E0 در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux سنسور اواپراتور یخچال الکترولوکس Electrolux را چک کنید.

نتیجه گیری

همان طور که اشاره کردیم هر اروری در صفحه نمایش یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux نشان دهنده ی وجود مشکل می باشد و اگر به موقع رفع نشود ممکن است آسیب جدی تری به یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux شما وارد شود.

البته ممکن است در مواردی با ارورهایی در یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux روبه رو شوید که در این مقاله وجود ندارد و نشان از وجود مشکل بزرگتری باشد که در این صورت توصیه می کنیم از نمایندگی های مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux کمک بگیرید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

ارور یخچال فریزر الکترولوکس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ارور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux | کد خطای الکترولوکس

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x