مجله لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

خدمات نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل Electro Steel

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل در سراسر ایران آماده ارائه خدمت به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی برند الکترواستیل است. در زمان بروز خرابی در لوازم خانگی الکترواستیل خود با تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی  از تعمیرات باکیفیت و قطعات فابریک و اصلی الکترواستیل بهره‌مند خواهید شد. ما در این مقاله از ایبک امداد قصد داریم در مورد نحوه خدمات رسانی در نمایندگی لوازم خانگی الکترواستیل به گفتگو بپردازیم. همچنین شما را با روش ارتباط با این نمایندگی و مزایای بهره گیری از نمایندگی الکترواستیل آشنا خواهیم کرد.

نحوه ارتباط با نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

چنانچه پس از مدتی استفاده از یخچال و یا لوازم خانگی الکترواستیل با خرابی و یا مشکلی در دستگاه‌‌ خود مواجه شدید، می‌توانید از طریق شماره تلفنی که در پشت برگه ضمانت‌نامه دستگاه درج شده تماس حاصل نموده و یا با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به ثبت درخواست تعمیر خود اقدام نمایید. علاوه بر این تعمیرگاه مجاز تعمیرات و سرویس لوازم خانگی الکترواستیل نیز در سراسر ایران آماده خدمت به هموطنان گرامی بوده و با مراجعه به این تعمیرگاه‌ها می توانید از خدمات باکیفیت تکنسین‌های آن بهره‌مند شوید.

 • نمایندگی مجاز تعمیرات  و سرویس لوازم خانگی الکترواستیل در جای جای تهران حضور فعال دارد و مشتریان گرامی ساکن هر نقطه از کشور، در صورت بروز خرابی در دستگاه خود می‌توانند از خدمات این مرکز بهره‌مند شوند.
  • پس از تماس شما با نمایندگی مجاز لوازم خانگی الکترواستیل در تهران و یا شهرستان ها، تعمیرکاران این مجموعه در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن، در محل مورد حضور یافته و نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام می‌کنند.
  • تمام خدمات مربوط به تعمیر دستگاه شما در همان روز و در محل انجام می‌شود‌.
  • نمایندگی رسمی و مجاز لوازم خانگی الکترواستیل همواره می‌کوشد تا در تعمیر دستگاه از قطعات اصلی و فابریک الکترواستیل استفاده نماید که این امر در افزایش طول عمر دستگاه شما نیز موثر خواهد بود‌.
  • خدماتی که توسط تعمیرکاران ماهر نمایندگی الکترواستیل به شما ارائه خواهد شد دارای ضمانت‌نامه بوده و مدت این ضمانت‌نامه ۳ الی ۱۲ ماه است.
  • در انتهای کار و پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکاران مجموعه فاکتور خدمات انجام شده و هزینه‌های آن را تقدیم شما خواهند کرد.
  • لازم به ذکر است که تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل در تهران از مهارت و دانش بالایی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل برخوردار هستند و آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه می‌شود.

مزیت‌های تعمیرات وسایل در نمایندگی لوازم خانگی الکترواستیل

مزایای خدمات نمایندگی رسمی لوازم خانگی الکترواستیل سبب شده تا مشتریان با خیالی آسوده تعمیرات و سرویس لوازم خانگی الکترواستیل خود را به این تعمیرگاه‌ بسپارند چرا که این مرکز علاوه بر خدمات باکیفیت خود، تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی شما را با ضمانت‌نامه ۳ الی ۱۲ ماهه به مشتریان ارائه می‌کند. برخی از عمده مزایای تعمیرات و سرویس لوازم خانگی در نمایگی الکترواستیل شامل موارد زیر می‌شود:

 • به جهت طراحی پیشرفته، مدرن و خاص در لوازم خانگی الکترواستیل به ویژه یخچال‌های الکترواستیل، تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل نیز آموزش‌های لازم و به روزی را جهت تعمیر دستگاه‌ها فرا می‌گیرند.
 • اگر در تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل شما قطعه‌ای نیازمند تعویض باشد، تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل از قطعات اصلی و اورجینال الکترواستیل استفاده خواهند کرد.
 • در پایان کار به جهت ارزیابی عملکرد تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل و همچنین بهبود رضایت مشتریان، کارشناس مرکز با شما تماس گرفته و کیفیت اقدامات انجام شده توسط تعمیرکار اعزامی به منزل یا محل کار شما را جویا می‌شوند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر چرخ گوشت گلد فراست Gold Frost | نمایندگی تعمیرات گلد فراست

مزایای بهره گیری از نمایندگی تعیمرات الکترواستیل

دلایل انتخاب تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

در این بخش به برخی از مهم‌ترین دلایل مشتریان برای انتخاب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی الکترواستیل می‌پردازیم. از جمله مهم‌ترین دلایل کاربران برای استفاده از خدمات این مجموعه این است که:

 • تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل در سراسر ایران و تهران (شمال،جنوب، شرق و غرب) حضور فعال داشته و پس از تماس با تعمیرگاه، تکنسین‌های این مجموعه در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن در محل حضور می‌یابند.
 • تمامی تعمیرکاران نمایندگی لوازم خانگی الکترواستیل در زمان تعویض قطعات دستگاه از قطعات فابریک و اصلی الکترواستیل استفاده می‌کنند.
 • همه تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل دارای ضمانت‌نامه معتبر ۳ الی ۱۲ ماهه است.
 • در انتهای کار و اتمام فرآیند تعمیر دستگاه، تعمیرکار فاکتور خدمات انجام شده و همچنین هزینه‌های آن را به مشتری ارائه می‌کنند.
 • تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل برای تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل آموزش دید‌ه‌اند و به سبب تجربه خود در تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل از مهارت و دانش بالایی جهت تعمیر دستگاه شما برخوردار هستند‌.
 • علاوه بر خدمات حضوری، شما می‌توانید از خدمات غیرحضوری تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل نیز بهره‌مند شوید.

بدین ترتیب که سوالات خود را در سایت مطرح می‌کنید و کارشناسان مجموعه به صورت آنلاین نسبت به جواب دهی به شما اقدام می‌کنند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

همانطور که می‌دانید الکترواستیل برندی ایرانی است که از ۴۵ سال گذشته تاکنون در حوزه تولید انواع یخچال، فریزر، یخچال‌های صنعتی و سایر محصولات فعالیت دارد. شرکت الکترواستیل همواره در تلاش است تا خدمات پس از فروش با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه کند. چرا که معتقد است ارائه خدمات پس از فروش با‌ کیفیت و جلب رضایت مشتریان، خود افزایش فروش آنان را به همراه خواهد داشت. از این رو ارائه خدمات پس از فروش جهت تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل برای مدیران آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

برخی از مهم‌ترین وظایف نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل شامل موارد زیر می‌شود.

 • نصب یخچال الکترواستیل توسط تعمیرکاران نمایندگی رسمی الکترواستیل و بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای انجام می‌گیرد. البته استفاده از لوازم جانبی مانند شیلنگ دارای هزینه است.
 • مصرف‌کنندگان لوازم خانگی الکترواستیل قبل از خرید محصول و همچنین پس از خرید می‌توانند از مشاوره‌های تلفنی کارشناسان نمایندگی رسمی الکترواستیل بهره‌مند شوند.
 • زمانی که دستگاه الکترواستیل شما دچار اختلال و خرابی شد، تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل که دانش و مهارت بالایی در این زمینه دارند، جهت تعمیر دستگاه شما در محل حاضر خواهند شد.
 • زمانی که تعمیرکار نمایندگی رسمی الکترواستیل در محل کار یا منزل شما حضور می‌یابد تمامی نکات لازم جهت راه‌اندازی و استفاده از دستگاه را به شما آموزش می‌دهد.
 • در صورتی که دستگاه شما به تعمیر نیاز داشته باشد، تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل از قطعات فابریک و اصل الکترواستیل برای تعمیرات استفاده خواهند کرد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر پر کاربردترین لوازم برقی منزل

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

بهره‌گیری از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

زمانی که به تازگی یخچال الکترواستیل خریده‌اید و یا یخچال الکترواستیل شما دچار اختلال و خرابی شده است، شما می‌توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل تماس گرفته و یا از طریق سایت مربوطه درخواست تعمیر خود را به ثبت برسانید.

پس از ثبت درخواست تکنسین‌های نمایندگی جهت نصب دستگاه تازه خریداری شده و یا تعمیر دستگاه در محل حضور خواهند یافت و تمامی خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی تا مدت زمان ۳ الی ۱۲ ماهه گارانتی به شکل رایگان ارائه خواهد شد. اما پس از اتمام گارانتی شما دیگر قادر نخواهید بود از خدمات نمایندگی رسمی الکترواستیل به شکل رایگان استفاده نمایید و این خدمات با پرداخت هزینه خواهد بود.

از این رو شما می‌توانید تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل را نیز برای تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل خود انتخاب نمایید. در این قسمت با برخی از مزیت‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل آشنا خواهیم شد.

 • تکنسین‌های نمایندگی رسمی لوازم خانگی الکترواستیل برای تعمیرات لوازم خانگی برند الکترواستیل آموزش دیده‌اند و از مهارت و دانش کافی در این حوزه برخوردار هستند‌.
 • نمایندگی مجاز و رسمی لوازم خانگی الکترواستیل باتجربه بیش از نیم قرن و بهره‌گیری از تعمیرکاران مجرب، متخصص، باتجربه و بامهارت یکی از موفق‌ترین مراکز در حوزه تعمیرات لوازم خانگی برندهای مختلف از جمله الکترواستیل است.
 • تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل که توسط تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل صورت می‌گیرد، دارای ضمانت‌نامه معتبر بوده و مدت این ضمانت‌نامه ۳ الی ۱۲ ماه است.
 • علاوه بر مزایای فوق تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل به جهت ارتقای رضایت‌مندی مشتریان اقدام به نشر مقاله‌های کاربردی در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات لوازم خانگی کرده و همچنین کارشناسان این مجموعه به شکل آنلاین پاسخگوی سوالات کاربران هستند.

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

هزینه تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل در نمایندگی لوازم خانگی الکترواستیل

شما با بهره‌گیری از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل با وجود دریافت خدمات با کیفیت بالا در عین حال هزینه مناسبی را پرداخت خواهید کرد. چرا که تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل هزینه تعمیرات لوازم خانگی برند الکترواستیل شما را تحت پوشش قرار داده تا نگرانی از بابت هزینه‌های بالای تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل خود نداشته باشید.

سخن پایانی

 در مجموع شما با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل از مجرب‌ترین تعمیرکاران آموزش‌دیده برای تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل خود و همچنین ضمانت‌نامه ۳ الی ۱۲ ماهه برای تعمیرات بهره‌مند خواهید شد. علاوه بر این به دلیل ارائه خدمات تعمیرات در محل، شما می‌توانید از نزدیک بر کار تکنسین‌های حضور یافته در منزل و یا محل کار خود نظارت داشته باشید. به همین جهت است که برای تعمیرات و سرویس لوازم خانگی الکترواستیل، توصیه ما به شما استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل است.

خدمات نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مزیت‌های تعمیرات وسایل در نمایندگی لوازم خانگی الکترواستیل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا