تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل ElectroSteel در تهران

خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران | نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در سراسر تهران آماده ارائه خدمت به مشتریان جهت تعمیر خرابی یخچال فریزر الکترواستیل است. کلیه خدمات ارائه شده در این نمایندگی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌شود. در صورت بروز هرگونه خرابی و مشکل در یخچال فریزر الکترواستیل شما می‌توانید با برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران از خدمات این نمایندگی و در عین حال صرفه‌جویی ۷۵ درصدی در هزینه تعمیرات بهره‌مند شوید.

نحوه ارائه خدمات پس از فروش یخچال فریزر الکترواستیل

با توجه به اینکه برند الکترواستیل، شرکتی ايرانی است، لذا هدف این شرکت راه‌اندازی نمایندگی الکترواستیل در همه شهرها است تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. لازم به ذکر است که در صورت بروز خرابی در یخچال فریزر الکترواستیل شما توصیه ما استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل است. چرا که خدمات ارائه شده در نمایندگی طبق استانداردها و با صرف کمترین هزینه است.

تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در محل

همانطور که گفته شد، پس از ثبت درخواست تعمیر دستگاه توسط شما، تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در محل حضور می‌یابند و صفر تا صد عملیات عیب‌یابی و تعمیر یخچال در محل انجام می‌شود. بدین ترتیب شما از نزدیک بر چگونگی عیب‌یابی و تعمیر یخچال خود نظارت مستقیم خواهید داشت. لازم به ذکر است که کلیه قطعاتی که در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل مورد استفاده قرار می‌گیرد، قطعات اصلی و فابریک این برند است.

علاوه بر این با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در محل از گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه نیز برخودار می‌شوید. همانطور که در بخش‌های پیشین نیز گفته شد، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بهترین راه برای تعمیر آن است. از این رو چنانچه باز کردن یا نصب جعبه یخچال توسط سایر تعمیرکاران غیر از تکنسین‌های نمایندگی رسمی آن صورت گرفت، این اقدام سبب باطل شدن گارانتی دستگاه می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل

چگونگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی رسمی آن

با افزایش قیمت لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر، مصرف‌کنندگان در زمان خرابی یخچال خود حساسیت بالایی در زمینه نحوه تعمیر دستگاه دارند. به همین جهت اگر از مصرف‌کنندگان یخچال فریزر الکترواستیل هستيد، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که این نمایندگی دغدغه‌های کاربران در خصوص تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل را برطرف نموده است.

با ما در این مقاله از ایبک امداد همراه باشید تا با مراحل تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل توسط نمایندگی رسمی تعميرات آن آشنا شوید.

 • در وهله نخست شما باید درخواست تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را از طریق تماس تلفنی و یا سایت مربوطه ثبت کنید.
 • پس از اینکه کد اشتراک و نام تعمیرکار برای شما پیامک شد، تعمیرکار تعیین شده برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل پس از حضور در محل اقدام به عیب‌یابی دستگاه شما خواهد کرد.
 • تعمیرکار مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر الکترواستیل شما و هزینه‌ تعمیرات آن را به طور کامل برای شما توضیح می‌دهد.
 • پس از اینکه تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل، توضیحات لازم را به مشتری ارائه داد، فرآیند تعمیر دستگاه را آغاز می‌کند.
 • در پایان پس از اتمام مراحل تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل توسط تکنسین اعزامی به محل، برگه گارانتی و فاکتور هزینه‌ها به شما ارائه می‌شود.
حتما بخوانید:   ارور یخچال فریزر هیتاچی و برطرف کردن کدهای خطا

تفاوت خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل، مرجعی معتبر در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل است.

 • تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل آموزش‌های لازم در حوزه تعمیر انواع خرابی یخچال فریزر برند الکترواستیل را فرا گرفته‌اند ‌و از تخصص بالایی در این حیطه برخوردار هستند. این در حالی است که تعمیرکاران محلی به امور تخصصی در تعمیر دستگاه مسلط نبوده و تنها توانایی تعمیر خرابی‌های مشابه در دستگاه‌‌های مختلف را دارند‌.
 • دومین تفاوت بارز میان تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل و تعمیرکاران محلی این است که تکنسین‌های نمایندگی موظفند در صورت تعویض قطعات فقط از قطعات فابریک و اصل الکترواستیل استفاده کنند.
 • صرفه‌جویی ۷۵ درصدی در هزینه‌های تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل توسط نمایندگی رسمی آن سبب شده تا مصرف‌کنندگان اقبال زیادی به استفاده از خدمات این نمایندگی داشته باشند.

خدمات نمایندگی تعمیرات پس از پایان گارانتی

در صورتی که گارانتی یخچال فریزر الکترواستیل شما به پایان رسیده و با خرابی دستگاه خود مواجه شده‌اید توصیه ما به شما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل است. چرا ‌که تعمیرکاران این نمایندگی از تخصص و مهارت بالایی در حوزه تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل برخودار هستند‌. علاوه بر این در صورت اتمام گارانتی شما می‌توانید از خدمات تعمیرگاه‌های مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران نیز استفاده کنید.

 • در تعمیرگاه‌های مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران که توسط شرکت‌های خدماتی راه‌اندازی شده است، از قطعات اصلی جهت تعمیر دستگاه استفاده می‌شود‌.
 • به جهت استفاده از تعمیرکاران مجرب و قطعات فابریک در تعمیرگاه مرکزی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در تهران، طول عمر یخچال شما افزایش خواهد یافت.
 • تعمیرکاران تعمیرگاه‌ مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل کلیه مراحل عیب‌یابی و تعمیر دستگاه و همچنین هزینه‌ها را به شما توضیح می‌دهد و بدین ترتیب دیگر دغدغه‌‌ای در این زمینه نخواهید داشت‌.

اقدامات اولیه هنگام بروز خرابی در یخچال فریزر الکترواستیل

توجه داشته باشید که در زمان خرابی یخچال فریزر الکترواستیل باید از باز کردن دستگاه و بررسی آن اجتناب کنید. زیرا با این اقدام نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل و حتی سایر تعمیرگاه‌ها از تعمیر یخچال شما خودداری می‌کنند.

 • در صورت بروز خرابی در یخچال فریزر الکترواستیل از جا‌به‌جا کردن دستگاه تا پیش از رسیدن تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل اجتناب کنید.
 • هنگام بروز مشکل و خرابی در یخچال فریزر الکترواستیل چنانچه این خرابی با سر و صدا همراه است، دو شاخه یخچال فریزر را از برق بکشید.

ویژگی‌های تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

 • تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل تعمیر دستگاه خراب شما را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهند‌.
 • تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و فابریک برند الکترواستیل استفاده می‌کنند.
 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل آموزش‌دیده بوده و از تخصص، دانش و مهارت بالایی در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره‌مند هستند.
حتما بخوانید:   تعمیر اجاق گاز الکترواستیل | نمایندگی اجاق گاز الکترواستیل

ویژگی تعمیرکاران و متخصصین نمایندگی الکترواستیل

پرسش‌های رایج درباره خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

آیا خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در نمایندگی تعمیرات آن گارانتی دارد؟

تمامی خدمات تعمیر در نمایندگی با گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه ارائه می‌شود.

آیا انجام صفر تا صد تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل توسط تعمیرکاران نمایندگی در محل انجام می‌شود؟

بله کلیه مراحل تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل مورد نظر شما یا منزل صورت می‌گیرد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی تعمیرات آن به چه صورت محاسبه می‌شود؟

همه هزینه‌های دریافتی از مشتریان طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی محاسبه می‌شود‌.

انواع خدمات نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران شامل عوض کردن فیلتر، کمپرسور، فن فریزر و کندانسور یخچال، گرفتن نشتی اواپراتور یخچال، شارژ کردن گاز یخچال الکترواستیل، تعمیر کردن یخساز، شیر برقی، دمپر یخساز، سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک الکترواستیل، تعمیر برد الکترونیکی یخچال، شستشوی مدار گاز الکترواستیل، سرویس کندانسور یخچال،‌ رگلاژ درب یخچال و سایر خدمات است.

برخی از نکات ایمنی نگهداری یخچال الکترواستیل در این قسمت عنوان شده است.

 1. توجه داشته باشید که محل قرارگیری یخچال فریزر الکترواستیل، دارای رطوبت نباشد.
 2. از قرار دادن اجسام سنگین بر روی سیم برق و یا لمس کردن سیم با دست خیس در صورت وجود پارگی در آن پرهیز کنید.
 3. زمانی که قصد دارید یخچال را از برق جدا کنید، با کشیدن سیم نسبت به خارج کردن دو شاخه یخچال اقدام نکنید.
 4. پریز برق را بررسی و در صورت لزوم نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.
 5. یخچال فریزر الکترواستیل را بیس از اندازه گنجایش آن پر نکرده و از قرار دادن اجسام روی آن خودداری کنید.
 6. از قرار دادن ظروف یا مواد غذایی داغ در یخچال فریزر الکترواستیل خودداری کنید‌.
 7. در صورت عدم استفاده از یخچال به مدت زمان بیش از ۳ هفته، آن را از برق بکشید.
 8. توجه داشته باشید که هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه، هر ۴ پایه آن روی زمین و تراز باشد.
 9. ولتاژ ورودی مناسب یخچال فریزر الکترواستیل ۲۲۰ ولت است.
 10. در صورت مشاهده اختلال در کارکرد دستگاه با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل تماس حاصل فرمایید.

خدمات نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

نحوه عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

با مطالعه متن زیر که توسط تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل گردآوری شده، شما می‌توانید خرابی‌های سطحی یخچال فریزر الکترواستیل خود را به راحتی برطرف کنید.

 • دلیل خنک نکردن یخچال الکترواستیل و نحوه تعمیر آن

توجه کنید که دمای مطلوب یخچال ۳/۴ درجه سانتی‌گراد و درجه مطلوب فریزر ۱۵/۱۸ درجه سانتی‌گراد است. لذا اگر دمای یخچال و فریزر شما با اعداد مذکور تفاوت داشت، ابتدا لاستیک دور درب یخچال را بررسی و از معیوب نبودن آن اطمینان حاصل کنید‌. همچنین اگر تایمر و ترموستات یخ‌زدا و فن اواپراتور یخچال دچار اختلال شده باشد، با مشکل خنک نکردن یخچال مواجه خواهید شد.

 • مشکل بسته نشدن لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل

چنانچه درب یخچال فریزر الکترواستیل شما بسته نمی‌شود، باید سالم بودن لاستیک درب یخچال را بررسی کنید. برای بررسی سلامت لاستیک درب یخچال می‌توانید لامپ آشپزخانه را خاموش کرده و اگر از لای درب یخچال نور مشاهده کردید، به معیوب بودن لاستیک درب یخچال پی برده و آن را تعویض کنید.

 • دلیل مشکل روشن نشدن یخچال فریزر الکترواستیل و تعمیر آن
حتما بخوانید:   روش تعمیر یخساز یخچال هوور

ابتدایی‌ترین موضوعی که باید برای دلیل بروز این مشکل بررسی شود، اطمینان از اتصال درست دستگاه به برق است. همچنین باید سیم برق یخچال را بررسی کرده و از عدم وجود پارگی بر روی آن اطمینان حاصل کنید. اگر مشکلی در بخش سیم خروجی از یخچال وجود نداشت، پریز برق و یا رابط برق را بررسی کنید.

 • مشکل بالا بودن دمای یخچال فریزر الکترواستیل

برای بررسی علت بروز این مشکل ابتدا باید سیم برق و اتصال درست آن را چک کنید. علاوه بر این ممکن است دمای پنل جلوی یخچال هیمالیا و یا ولوم ترموستات به شکل صحیح تنظیم نشده باشد که باید برای تنظیم درست دما، دفترچه راهنمای یخچال را مطالعه کنید. باید توجه داشته باشید که فاصله دیوار و یخچال فریزر به اندازه مناسب باشد.

 • دلیل ایجاد سر و صدای زیاد از یخچال فریزر الکترواستیل

بروز سر و صدای غیرعادی از یخچال فریزر الکترواستیل ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد. تراز نبودن یخچال و یا گیر کردن اجسام خارجی پشت و زیر آن از جمله دلایل این مشکل است. چنانچه صداهای ایجاد شده از یخچال مانند تیک بود، این صدا ناشی از انقباض و انبساط مواد غذایی درون یخچال بوده و طبیعی است. از دیگر دلایل بروز این مشکل، وجود اختلال در کمپرسور یخچال است که برای تعمیر آن باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل تماس حاصل فرمایید.

 • دلیل ایجاد برفک روی بدنه یخچال الکترواستیل

برفک زدن یخچال الکترواستیل ممکن است به علت قرار دادن مواد غذایی در نزدیکی دریچه‌ تهویه هوا باشد. اگر درب یخچال به طور کامل بسته نشده باشد، این مشکل ایجاد می‌شود.

 • دلیل اتومات نکردن یخچال فریزر الکترواستیل

چنانچه ترموستات، موتور و یا کمپرسور یخچال دچار مشکل شده باشد، این اختلال روی می‌دهد‌. همچنین دلیل اتومات نکردن یخچال را می‌توان در کم شدن گاز آن جستجو کرد.

 • نحوه تعمیر برفک و یخ‌زدگی یخچال فریزر الکترواستیل

یخچال الکترواستیل دارای سیستم نوفراست بوده و برای رفع این مشکل باید سیستم دیفراست دستگاه را چک کنید‌. همچنین چک کردن اتصالات یخچال نیز ضرورت دارد.

جلوگیری از بروز خرابی در یخچال الکترواستیل با سرویس کردن آن

زمانی که به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل مراجعه کنید با این سوال کارشناسان مواجه می‌شوید که “زمان آخرین سرویس یخچال کی بوده است؟”

زیرا سرویس کردن یخچال در جلوگیری از ایجاد خرابی در آن اهمیت بسیار دارد‌‌. همانطور که می‌دانید یخچال از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و بروز مشکل در هر بخش و تعمیر نکردن آن ممکن است سبب خرابی در بخش‌های دیگر شود. از این رو تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل باید تمام قطعات را بررسی کرده و از سالم بودن همه آنان اطمينان حاصل کند‌. از طرفی مصرف‌کنندگان یخچال فریزر نیز باید نکات زیادی را در نحوه نگهداری صحیح از دستگاه رعایت کنند تا با بروز اختلال در یخچال خود مواجه نشوند‌‌.

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل در نمایندگی رسمی تعمیرات آن

میزان هزینه تمام شده برای تعمیر یخچال الکترواستیل به عوامل گوناگونی بستگی دارد. عوامل تأثیرگذار در هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل شامل نوع قطعه خراب شده، تعمیر یا تعويض قطعه معیوب، مدل یخچال، مدت زمان گارانتی یخچال، نرخ مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است.

111111111111111111

31

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ویژگی‌های تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا