خدمات فاضلاب و لوله بازکنی

افتادن طلا در چاه توالت | خارج کردن طلا از فاضلاب توالت

در صورتی که طلا و یا وسایل زینتی و گران قیمت شما مانند گوشواره، انگشتر، دستبند و…. داخل چاه فاضلاب توالت افتاد قبل از هر اقدامی توجه داشته باشید که به هیچ وجه داخل کاسه توالت آب نریخته و سیفون را نکشید اگر توالت عمومی می باشد اجازه ندهید کسی از آن دستشویی استفاده کند در این مقاله از ایبک امداد می‌خواهیم روش های خارج کردن طلا از چاه توالت را به طور کامل به شما آموزش دهیم.

افتادن طلا و اشیاء قیمتی در چاه فاضلاب

اگر شما نمی دانید که در هنگام افتادن اشیای قیمتی مانند طلا در دستشویی، چه کاری باید انجام بدهید با ما همراه باشید تا برای شما روش در آوردن اشیاء قیمتی مانند انگشتر، گردنبند طلا و… را آموزش دهیم.

گاهی اوقات ممکن است در اثر خستگی
و یا هنگام استفاده از سرویس بهداشتی انگشتر شما که بسیار هم برایتان با ارزش است داخل چاه توالت بیفتد. افتادن انگشتر، گردنبند، گوشی موبایل در چاه توالت بسیار رایج است و امکان دارد شما با یک اشتباه این شیء قیمتی را از دست بدهید.
همان‌طور که گفتیم اگر با این مشکل روبرو شدید به هیچ وجه از توالت استفاده نکرده و در آن آب نریزید و سیفون را هم نکشید زیرا وارد شدن آب داخل سیفون باعث خواهد شد که طلا در زیر آب و فاضلاب داخل سیفون گیر کند و یا ممکن است با فشار آب، شیء قیمتی شما داخل چاه حرکت کند.
در صورتی که توالت عمومی است اجازه ندهید کسی از توالت استفاده کند.
در صورتی که با این مشکل روبرو شدید حتماً آرامش خودتان را حفظ کنید و با دقت به نکاتی که در ادامه برایتان توضیح می دهیم توجه کنید با انجام این روش ها می توانید به راحتی شیء قیمتی خود را از توالت خارج کنید.
اشیای قیمتی که ممکن است داخل چاه توالت بیفتند عبارتند از:

  • افتادن طلا و گوشی در داخل چاه فاضلاب توالت
  • افتادن اشیاء قیمتی در داخل لوله فاضلاب
  • افتادن کلید سوئیچ در داخل توالت و حمام
  • افتادن انگشتر و حلقه در داخل چاه فاضلاب توالت
حتما بخوانید:   رفع گرفتگی چاه فاضلاب آشپزخانه با روش های تضمینی

در صورتی که شیء قیمتی شما داخل چاه افتاد ابتدا دقت کنید آیا چاه توالت دارای بست می باشد یا خیر؟ بعضی از کاسه های توالت دارای بست چاه هستند و در صورتی که چاه دارای بست باشد ممکن است طلای شما در روی بست مانده و پایین نرفته باشد در این صورت می توانید به راحتی آن را بردارید.

اگر هم نمی‌خواهید به سنگ توالت دست بزنید می‌توانید به وسیله دستکش این کار را انجام دهید یا از یک تکه چوب و یا سیم کمک بگیرید ولی اگر چاه بست ندارد باید مرحله بعدی را که برایتان نام می بریم را انجام دهید.

طلا

افتادن طلا در چاه فاضلاب توالت

در صورت بروز این مشکل، کارهایی باید و نباید است یعنی بعضی از کارها را باید انجام بدهید و بعضی از کارها را نباید انجام بدهید.
نباید ها را در ابتدا برایتان بیان کردیم حالا می خواهیم در ادامه کارهایی را که باید در هنگام روبرو شدن با این مشکل انجام دهید به طور کامل برایتان توضیح دهیم.

اگر احساس می کنید قادر به درآوردن طلا از چاه نیستید و یا تجربه ای در این زمینه ندارید می توانید با شرکت های خدماتی تماس بگیرید و بیرون آوردن طلا را از چاه فاضلاب توالت به آنها واگذار کنید.

در صورتی که طلا در چاه فاضلاب توالت افتاد چکار کنیم؟

در صورتیکه طلای شما در داخل چاه فاضلاب افتاد روش هایی را که در ادامه برایتان بیان می کنیم امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد و نتوانستید طلا را از چاه خارج کنید حتماً به شرکت های لوله بازکنی مراجعه کنید.

حتما بخوانید:   تفاوت دستگاه لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی | روش لوله بازکنی توالت ایرانی با فنر

بیرون آوردن طلا با دست

در مرحله اول باید به وسیله یک چراغ قوه داخل چاه توالت را نگاه کنید و ببینید آیا طلا داخل سیفون قرار دارد یا خیر؟ اگر طلا را مشاهده کردید که هیچ، ولی اگر آن را مشاهده نکردید احتمال دارد به دلیل این باشد که طلا از آب سنگین تر بوده و به زیر سیفون می رود و اگر داخل سیفون نبود یعنی در داخل چاه فاضلاب افتاده است در این صورت هیچ کاری نمی‌شود کرد و طلای شما داخل فاضلاب فرو رفته، پس باید بعد از بررسی سیفون، روشی برای درآوردن طلا از چاه پیدا کنید.

بهترین روش استفاده از دست می باشد باید دست خود را داخل چاه فاضلاب فرو کرده و به دنبال طلا بگردید شاید این روش مناسبی نباشد ولی با استفاده از دستکش می توانید این کار را انجام دهید در صورت نبودن دستکش از کیسه پلاستیکی استفاده کنید

بیرون آوردن طلا با قلاب دست ساز

برای اینکار باید یک قلاب دستی درست کنید می‌توانید از یک سیم مفتول مثل جالباسی که فلزی باشد استفاده کرده و آن را کاملاً صاف کنید تا طول آن به نیم متر برسد سر آن را با کمک انبردست خم کنید تا شبیه قلاب شود. سپس قلاب را درون چاه فرو کنید و بگردید تا طلا را پیدا کنید اگر موفق به پیدا کردن طلا شدید، با قلاب آن را بگیرید و به آرامی بیرون بیاورید.

استفاده از گیره های فاضلابی برای بیرون آوردن طلا از چاه توالت

اگر توانایی درست کردن قلاب را ندارید می توانید از ابزار مخصوص استفاده کنید. وسیله های مخصوصی در بازار به فروش می رسند که برای درآوردن اشیاء از داخل توالت درست شدند به آنها گیره فاضلابی می‌گویند این وسیله مانند انبردست بوده با این تفاوت که دسته بلندی دارند. طول دسته آنها به بیشتر از یک متر می رسد و می توان به راحتی با این وسیله اشیاء را از داخل چاه توالت بیرون بیاورید و برای این منظور باید دسته را بگیرید و گیره را داخل چاه توالت فرو کنید، بعد از اینکه طلا را در داخل سیفون پیدا کردید به کمک گیره طلا را نگه داشته و آرام از توالت بیرون بیاورید.

حتما بخوانید:   برند برتر لوله فاضلاب | با کیفیت ترین لوله فاضلاب

گیره های فاضلابی وسیله ای مفید و ساده بوده که می‌تواند نگرانی شما را از افتادن اشیاء در چاه از بین ببرد و به راحتی اشیاء قیمتی را از داخل چاه توالت بیرون بیاورد اگه از این گیره های فاضلاب در منزل ندارید توصیه می کنیم یکی از آنها را خریداری کرده تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

بیرون آوردن طلا از چاه توالت به وسیله شرکت های لوله بازکنی

در صورتی که با استفاده از موارد گفته شده نتوانستید مشکل را برطرف کنید بهتر است با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید اگر طلایی که در چاه توالت افتاده بسیار با ارزش است توصیه می کنیم خودتان دست به کار نشده و اینکار را به خدمات لوله بازکنی واگذار کنید زیرا ممکن است طلای شما به داخل چاه فرو برود.

طلا

سخن پایانی

اگر شیء با ارزش شما در داخل چاه توالت افتاد توصیه می کنیم ابتدا دقت داشته باشید که به هیچ وجه از توالت استفاده نکرده و در داخل توالت آب نریزید در صورتی که وسایل مورد نیاز برای درآوردن طلا از چاه توالت را در منزل ندارید می توانید دستکش دست کرده و با دست شیء قیمتی و یا طلا را از چاه توالت درآورید. در صورتی که تصور می کنید قادر به انجام این کار نیستید توصیه می‌کنیم حتماً به شرکت‌های لوله بازکنی مراجعه کنید تا در اسرع وقت اقدام به درآوردن شیء قیمتی شما کنند.

در صورتی که در زمینه ی در آوردن اشیای قیمتی و باارزش در داخل چاه سؤالی داشتید در بخش تماس با ما مطرح کنید تا متخصصین ما در ایبک امداد پاسخگوی شما عزیزان باشند.

111111111111111111

31

افتادن طلا در چاه توالت

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

در صورتی که طلا در چاه فاضلاب توالت افتاد چکار کنیم؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا