خدمات فاضلاب و لوله بازکنی

روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراس

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

از خدمات پر تقاضا در تیم های لوله بازکنی شرکت های خدماتی، برطرف کردن گرفتگی در لوله های حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراس می باشد. رفع گرفتگی لوله های پارکینگ و حیاط با شیوه‌های مختلفی قابل اجرا می باشد. جهت برطرف کردن انسداد می‌توان از روش‌های متنوعی مثل فنر زدن و همچنین دستگاه تراکم هوا بهره گرفت که انتخاب آن بر اساس نوع گرفتگی می باشد. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی روش های برطرف کردن گرفتگی در لوله های پارکینگ، کفشور تراس، حیاط و پشت بام می پردازیم.

برطرف کردن گرفتگی و باز کردن لوله های پارکینگ

بعضی از پارکینگ های ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی و یا آپارتمان های کوچک با گذشت زمان و علل مختلفی ممکن است دچار گرفتگی در لوله های فاضلاب کفشور شوند. از مهمترین عواملی که باعث ایجاد این مشکل می شود وارد شدن حجم زیادی از گرد و خاک و مواد روغنی به داخل کفشور می باشد. علاوه بر آن ممکن است اشیا و وسایل مختلف به لوله فاضلاب وارد شده و مسیر عبور فاضلاب و پساب ها را مسدود کند. در این شرایط می‌توان از راهکارهای زیر جهت باز کردن لوله های فاضلاب پارکینگ استفاده کرد.

باز کردن لوله های فاضلاب در پارکینگ با استفاده از فنر برقی

برای برای باز کردن لوله های فاضلاب در پارکینگ می توان از میله های فلزی جهت خارج کردن مواد و یا اجسام انباشته شده در لوله استفاده کرد. اگر این کار را انجام دادید اما مشکل برطرف نشد بهتر است از فنر برقی جهت برطرف کردن مشکل استفاده شود.  فنرهای برقی دارای قدرت بسیار زیادی می باشند و با حرکت کردن درون لوله های فاضلاب همه موادی که داخل آن انباشته شده است را جمع‌آوری می‌کنند و به بیرون می کشند. روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراسفنرهایی که دارای اندازه کوچکتر می باشند و دستی هستند نیز می‌توانند در این شرایط باعث برطرف کردن مشکل شوند و چنانچه گرفتگی کم باشد و در ابتدای لوله قرار داشته باشد می‌توانند باعث رفع مشکل شوند در غیر این صورت لازم است که با خدمات ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست تکنسین لوله بازکن کنید تا با استفاده از فنر زنی بتواند مشکل لوله فاضلاب پارکینگ را برطرف کند.

حتما بخوانید:   آموزش روش برطرف کردن نشتی لوله پلیکا

بازکردن لوله فاضلاب پارکینگ به کمک دستگاه پمپ هوا

گاهی می توان جهت باز کردن لوله فاضلاب چاه پارکینگ از دستگاه پمپ هوا استفاده کرد. این دستگاه با هوا دهی به داخل لوله به کمک پمپ های مخصوص مشکل گرفتگی را برطرف می کند. پس از آن که هوا با فشار زیاد به داخل لوله وارد شد، موادی که باعث ایجاد انسداد درون لوله شده‌اند به حرکت در می آیند و مسیر لوله فاضلاب جهت عبور فاضلاب و پساب باز می شود. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست خدمات لوله بازکنی داشته باشید. شرکت ایبک امداد آماده ارائه خدمات جهت باز کردن لوله های فاضلاب در سراسر تهران با قیمت مناسب می باشد.

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط در سراسر تهران

با توجه به رو باز بودن حیاط منازل ویلایی و همچنین محیط های تجاری و صنعتی ورود گرد و غبار و برگ درختان می تواند باعث گرفتگی چاه های فاضلاب شود. جمع شدن بیش از حد اجسام و مواد مختلف می‌تواند به مرور زمان باعث ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب حیاط شده و به دنبال آن مشکلات متعددی بروز می کند. برای برطرف کردن این مشکل باید از روش های فنر زنی و یا پمپ هوا استفاده کرد. چنانچه گرفتگی لوله های فاضلاب حیاط بر اثر جمع شدن مواد روغنی باشد می توان از مواد شیمیایی برای باز کردن لوله ها استفاده کرد اما اگر اشیا و یا اجسامی مثل اسباب بازی در مسیر لوله های فاضلاب گیر کرده باشد باید از فنرهای قوی برای برطرف کردن مشکل استفاده کرد. گروه خدماتی ایبک امداد جهت باز کردن لوله های فاضلاب حیاط و رفع مشکلات مربوط به آن آماده ارائه خدمات رسانی به کاربران عزیز در سراسر تهران می باشد. خدمات ارائه شده توسط تیم لوله بازکنی عبارتند از:

  • باز کردن گرفتگی در کفشور حیاط به صورت شبانه‌ روزی و در مدت زمانی کمتر از یک ساعت
  • فنر زنی جهت باز کردن لوله های فاضلاب حیاط با استفاده از فنرهای بلند و مقاوم
  • باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب حیاط بدون کنده کاری و هیچ خرابی با استفاده از پمپ های هوا و تجهیزات پیشرفته
  • بیرون آوردن اشیای قیمتی از داخل لوله های فاضلاب حیاط و یا کفشور
حتما بخوانید:   رفع نم دیوار توالت و حمام با بهترین روش، بدون تخریب

برطرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب در کفشور تراس

بخشی به عنوان تراس یا بالکن در آپارتمان ها و همچنین مجتمع های مسکونی در نظر گرفته شده است. به علت باز بودن بخش روی تراس ها و بالکن ها گرد و غبار و خاک زیادی در این قسمت جمع شده که نیاز به شستشو خواهد داشت. چنانچه حجم زیادی از گرد و خاک در تراس وجود داشته باشد با گذشت زمان وارد کفشور می شود و می تواند مسیر عبور آب را مسدود کند. علاوه بر آن ممکن است اسباب بازی و یا دیگر اجسام به علت عدم وجود درب کفشور به لوله فاضلاب وارد شود و باعث ایجاد گرفتگی و انسداد در لوله شود. یکی از مواردی که تیم لوله بازکنی شرکت ایبک امداد انجام می دهد برطرف کردن گرفتگی و باز کردن لوله های کفشور تراس می باشد. جهت برطرف کردن این مشکل راهکارهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که مهمترین آن فنر زنی می باشد. اگر تعداد طبقات مجتمع زیاد باشد این مشکل از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. در چنین شرایطی بهترین راهکار جهت برطرف کردن گرفتگی به کار گرفتن پمپ های هوا است که به کمک تلمبه زدن و همچنین وارد کردن هوا با فشار انجام می شود که موجب باز شدن لوله های فاضلاب خواهد شد و مسیر عبور پساب و فاضلاب باز می شود.روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراس البته لازم به ذکر است پمپ های هوا زمانی می توانند کاربرد درستی داشته باشند که انسداد به علت انباشته شدن غبار و گرد و خاک باشد ولی اگر گرفتگی به علت گیر کردن اجسام و یا اسباب بازی باشد باید از ابزارهای فنر که دارای سرمته می باشد استفاده کرد تا بتوان مواد گیر کرده در لوله را خارج کرد.

برطرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب در پشت بام

برای آنکه آب برف و باران انباشته شده روی پشت بام به بیرون هدایت شود، لوله های مخصوص و ناودان برای این کار در نظر گرفته می‌شود. خیلی از مواقع ممکن است مسیر لوله ها و ناودان ها دچار گرفتگی شود. مهمترین علت گرفتگی لوله های پشت بام و ناودان، انباشته شدن برگ درختان به همراه گرد و خاک و یا کیسه های پلاستیکی می باشد که عدم توجه به این مسئله می‌تواند باعث ایجاد خرابی های زیاد و مشکلات متعدد شود. چنانچه به این مسئله توجه نشود می‌تواند باعث ایجاد نم روی سقف ساختمان و یا دیوارها گردد. شرکت خدماتی ایبک امداد می‌تواند به کمک فنرهای مقاوم و طویل که جنس آنها فولادی می باشد و دارای سر مته می باشند و همچنین با استفاده از پمپ های هوا مشکل گرفتگی لوله های پشت بام و ناودان‌ها را برطرف کند. تمامی خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد فقط کافیست با خدمات ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. افراد متخصص و حرفه ای در زمینه لوله بازکنی با تجهیزات پیشرفته به سرعت در محل حاضر خواهند شد و خدماتی از قبیل باز کردن لوله های حیاط، کفشور تراس، پشت بام و پارکینگ را با قیمتی مناسب و به صورت شبانه روزی ارائه خواهند داد.

حتما بخوانید:   بهترین اسید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حمام

لوله بازکنی شرکت خدماتی ایبک امداد در کدام مناطق تهران انجام می شود؟

شرکت خدماتی ایبک امداد جهت رفاه حال همشهریان و شهروندان تهرانی با استخدام بهترین و ماهرترین نیروی کار آماده ارائه خدمات در سراسر تهران می باشد. هم اکنون ۲۲ منطقه در استان تهران و همچنین استان البرز تحت پوشش شرکت خدماتی ایبک امداد می باشند و همه خدمات لوله بازکنی اعم از برطرف کردن گرفتگی لوله های بالکن، تراس، کفشور حیاط، پارکینگ و پشت بام در این مرکز انجام می شود. شما کاربران عزیز می توانید از هر جای استان تهران و البرز که هستید با کارشناسان ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

اعزام سرویسکار جهت لوله بازکنی به محل مورد نظر کاربر چقدر زمان می برد؟

به علت آنکه خدمات گسترده در استان تهران انجام می شود و همه مناطق ۲۲ گانه تهران تحت پوشش گروه خدماتی ایبک امداد می باشند اعزام سرویسکار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. در حقیقت پس از برقراری تماس با مرکز خدماتی، نزدیکترین سرویسکار و تکنسین به محل مورد نظر مشتری اعزام خواهد شد تا اقدام به برطرف کردن مشکلات لوله کند. روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراسشرکت خدماتی ایبک امداد در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته خواهد بود. گرفتگی لوله های حیاط، تراس، بالکن، پشت بام، کف شور و … می تواند به علت انباشته شدن گرد و خاک، شن و ماسه، فضولات پرندگان، برگ درختان و یا … اتفاق بیفتد.

کلام آخر

برطرف کردن گرفتگی با استفاده از فنر برقی بهترین راهکار جهت رفع مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. در این مقاله از ایبک امداد روش های باز کردن لوله های فاضلاب توسط مرکز خدماتی ایبک امداد بیان شده است. اگر شما هم با این شرایط مواجه شدید می توانید جهت دریافت خدمات از تیم مجرب و حرفه ای ما کمک بگیرید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

روش برطرف کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ، پشت بام و کفشور تراس

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x