تعمیرات هود

سرویس و تعمیرات هود فریجیدر FRIGIDAIRE

نمایندگی تعمیرات هود فریجیدر Frigidaire در تهران | خدمات رسمی تعمیر هود آشپزخانه در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

فریجیدر یکی از بهترین و بزرگترین برند های آمریکایی می باشد که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند. شرکت فریجیدر محصولات خود را به بیشتر کشور های جهان از جمله ایران، صادر می کند. در مقاله های گذشته در رابطه با خدمات پس از فروش فریجیدر صحبت کردیم، در این مقاله از ایبک امداد قصد داریم به مطالبی در مورد هود فریجیدر و انواع مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش آید، بپردازیم، همچنین به شما کمک می کنیم که در صورت بروز مشکل بتوانید آن را نیز تعمیر کنید و یا اینکه در صورت نیاز آن را به دست یک تعمیرکار متخصص و کار بلد در این زمینه بسپارید. با ما همراه باشید.

علت تهویه نشدن هوای محیط با هود فریجیدر

امروزه بیشتر افراد در آشپزخانه های خود از هود برای تهویه هوای محیط استفاده می کنند. اما گاهی اوقات ممکن است که حتی با وجود هود باز هم هوای محیط به درستی تهویه نشود. بروز این مشکل بدین معناست که هود شما با خرابی های مواجه شده است و لازم است که برای رفع مشکل آن را نیز تعمیر کنید. در چنین شرایطی شما می توانید با دانستن دلایل بروز این مشکل و بررسی آن، هود خود را نیز تعمیر کنید. دلایلی که باعث رخ دادن این مشکل می شوند، عبارت است از:

 • چنانچه در فیلتر هود برند فریجیدر، ایراد ها و یا خرابی هایی به وجود آید، باعث می شود که دستگاه هود، نتواند به خوبی هوای محیط را تهویه کند. به همین دلیل واجب است که جهت حل مشکل، فیلتر هود را نیز تعمیر کنید.
 • از دیگر دلایل رخ دادن این مشکل می تواند مربوط به گرفتن خروجی آن باشد. که در این صورت دستگاه هود برند فریجیدر، در تهویه کردن هوای محیط به مشکل بر می خورد و باید مشکل گرفتن خروجی را حل کنید تا هود بتواند هوای محیط را نیز تهویه کند.

در صورت برخورد با چنین مواردی جهت تعمیر دستگاه هود برند فریجیدر، واجب است که نقاطی را که در بالا ذکر کردیم، به طور کامل بررسی کنید. اما در صورتی که مجددا با مشکل تهویه نشدن هوای محیط رو به رو شدید، خوب است که تعمیر آن را به دست یک تعمیرکار متخصص و کار بلد در این زمینه بسپارید.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر هود آلتون | خدمات عیب‌یابی و تعمیر هود آلتون

علت تهویه نشدن هوای محیط با هود فریجیدر

علت صدای غیر عادی در موتور هود فریجیدر

گاهی اوقات ممکن است صدا های غیر عادی از هود فریجیدر به گوشتان برسد. این مورد نیز یکی دیگر از نشانه های خرابی هود برند فریجیدر می باشد که ممکن است افراد با آن مواجه شوند. در صورتی که قطعاتی از دستگاه دچار مشکلات و یا اختلالاتی شوند، شما نیز متوجه صدا های غیر عادی از هود می شوید. این قطعات عبارت است از:

فن پروانه

در صورتی که فن پروانه، دستگاه هود برند فریجیدر دچار اختلالاتی شود، صدا های غیر عادی از هود شنیده می شود. به همین دلیل واجب است که در این شرایط این قطعه از دستگاه را به خوبی بررسی کنید و در صورت وجود مشکل در این قطعه آن را نیز رفع نمایید.

موتور دستگاه

 • دومین دلیلی که می تواند در رخ دادن چنین مشکلی تاثیر گذار باشد، وجود عیب و ایراد در موتور دستگاه می باشد که در این صورت برای رفع مشکل می توانید این قطعه از دستگاه را نیز تعویض کنید.

علت نم دار شدن هود فریجیدر

از دیگر مشکلات احتمالی که ممکن است برای هود برند فریجیدر رخ بدهد، نم دار شدن آن نیز می باشد. در صورتی که متوجه نم دار بودن هود خود شدید، واجب است در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر آن کنید. اما قبل از اینکه آن را تعمیر کنید خوب است که دلایلی را که منجر به وقوع پیوستن چنین مشکلی می شود را بدانید و با دقت آن را نیز بررسی کنید. این خرابی از مواردی سرچشمه می گیرد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 • در صورتی که رطوبت هوای محیط زیاد باشد، هود برند فریجیدر نم دار می شود. این نم دار شدن برای هود برند فریجیدر بسیار خطرناک می باشد. زیرا باعث می شود که هود زنگ بزند و یا اینکه قطعات آن با آسیب های جدی رو به رو شوند. در صورتی که متوجه شدید، دستگاه هود شما با چنین مشکلاتی مواجه شده است، ضروری است که هر چه سریعتر نسبت به تعمیر و رفع این مشکل اقدام کنید. زیرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات بزرگتری در دستگاه به وجود آید و خسارت های زیادی را به شما وارد کند. برای بهبود بخشیدن مشکل نم دار شدن هود برند فریجیدر بهتر است که دستگاه را نزد یک تعمیرکار متخصص و کار بلد در این زمینه ببرید.
حتما بخوانید:   هود داتیس بهتره یا هود کن؟

چرا هود فریجیدر روشن نمیشود

در برخی مواقع ممکن است بر اساس دلایلی هود روشن نشود. این دلایل از وجود خرابی های درون خود دستگاه سرچشمه می گیرند. به همین دلیل برای رفع مشکل روشن نشدن هود برند فریجیدر باید ابتدا دلایل که منجر به رخ دادن چنین مشکلی می شود را کاملا بررسی کنید. در ادامه ی این مقاله به دلایل روشن نشدن هود برند فریجیدر می پردازیم.

 • روشن نشدن هود برند فریجیدر می تواند به دلیل قطع شدن مدار دستگاه باشد. به همین دلیل در صورت مشاهده این اختلال در دستگاه، شما نیز می توانید با رسیدگی به این قسمت از دستگاه و تعمیر یا تعویض آن، مشکل خود را نیز حل کنید.
 • در صورتی یکی از قطعات هود برند فریجیدر سوخته باشد، دستگاه روشن نمیشود و در این مواقع شما باید قطعه سوخته شده باشد.
 • همچنین از دیگر دلایلی که می تواند نقش چشمگیری در روشن نشدن هود برند فریجیدر داشته باشد، مربوط به آسیب دیدگی فیوز دستگاه می باشد که در این صورت برای حل مشکل واجب است، این قطعه از دستگاه را تعمیر و یا تعویض کنید.

چرا هود فریجیدر روشن نمی شود

دلیل خرابی دکمه های صفحه نمایش

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شوید، از کارافتادگی و یا خراب شدن دکمه های صفحه نمایش هود برند فریجیدر می باشد. این اختلال به دلایلی بستگی دارد که در ادامه ی مقاله به طور کامل آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا به توانید مشکل خود را نیز حل کنید.

 • از دلایلی که منجر به وقوع پیوستن مشکل روشن نشدن دکمه های صفحه نمایش هود برند فریجیدر می شود، قطع شدن سیم های اتصال دکمه می باشد. در چنین مواقعی لازم است که دستگاه خود را نزد یک تعمیرکار حرفه ای و کار بلد در این زمینه ببرید تا مشکلتان را به بهترین شکل ممکن، حل کند.
 • همچنین در صورتی که نم در دستگاه باشد، دکمه های صفحه نمایش هود برند فریجیدر از کار می افتد و همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، جهت تعمیر و حل مشکل بهتر است که تعمیر دستگاه خود را به دست یک تعمیرکار کار بلد و حرفه ای بسپارید.

مشکلات سیم کشی هود فریجیدر

در برخی مواقع امکان دارد که سیم کشی هود فریجیدر با مشکلاتی رو به رو شود که برای شما ناخوشایند باشد. ما در این مقاله انواعی از این مشکلات و همچنین راهکار های لازم جهت تعمیر را برای شما ذکر می کنیم تا بتوانید به آسانی مشکل خود را برطرف کنید. این مشکلات عبارت است از:

 • یکی از این مشکلات ذوب شدن سیم، توسط هود فریجیدر می باشد که در این صورت واجب است که برای حل مشکل سیم ها را عوض کنید.
 • همچنین ممکن است که این سیم ها از بین بروند و یا اینکه فرسوده شوند. در این صورت باز هم باید سیم ها را عوض کنید و سیم های جدیدی را جایگزین آن کنید.
حتما بخوانید:   سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر FRIGIDAIRE

عیوب سیم کشی هود برند فریجیدر چیست

دلیل کار کردن یکسره هود فریجیدر چیست؟

کار کردن یکسره هود فریجیدر نیز یکی دیگر از مشکلات احتمالی دستگاه می باشد. سر چشمه این اختلال ممکن است مربوط به خرابی در برد اصلی دستگاه و یا اینکه خرابی کلید های کنترل روی صفحه هود باشد. در چنین مواقعی شما می توانید با چک کردن این قطعات از دستگاه و تعمیر یا تعویض آن ها در صورت نیاز، تا حدود زیادی به حل مشکل خود کمک کنید.

خرابی دکمه های صفحه نمایش سنسورهای بورد هود

در صورتی که دکمه های صفحه نمایش سنسور های بورد هود برند فریجیدر شما، با خرابی ها و اختلالاتی رو به رو شود، شما نیز می توانید با بررسی قطعاتی از دستگاه که در خرابی دکمه های صفحه نمایش سنسور های بورد، تاثیر گذار هستند. مشکل خود را نیز حل کنید. این قطعات عبارت است از:

برد اصلی دستگاه

در صورتی که برد اصلی دستگاه هود شما با مشکلات و خرابی هایی رو به رو شود، ممکن است که باعث خرابی دکمه های صحفه نمایش سنسور های بورد هود فریجیدر شود.

مدار اصلی دستگاه و سیم کشی های آن

دومین قطعاتی را که در خرابی دکمه های صفحه نمایش سنسور های بورد دستگاه، نقش چشمگیری را ایفا می کنند، مدار اصلی دستگاه و سیم کشی های آن می باشند. در صورت مشاهده چنین مشکلی، بهتر است که این قطعات را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر دستگاه خود را به دست یک تعمیر کار حرفه ای و کار بلد بسپارید، همچنین این قطعاتی را که در بالا ذکر کردیم، می توانند دمای هود را نیز دچار اختلال کنند، که در این صورت شما با طی کردن مراحلی که در بالا به آن اشاره کردیم، می توانید مشکل خود را حل کنید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

سرویس و تعمیرات هود فریجیدر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آموزش سرویس و تعمیرات هود فریجیدر FRIGIDAIRE

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x