مجله لوازم خانگی

خدمات تعمیر چرخ گوشت گاستروبک | ارائه خدمات تخصصی تعمیر چرخ گوشت در محل

آموزش عیب یابی و نحوه رفع عیب ایرادات و خرابی های چرخ گوشت گاستروبک

امروزه با وجود چرخ گوشت های گاستروبک نگرانی افراد از لحاظ چرخ گوشت راحت می باشد، اما به هنگام خراب شدن ممکن است دچار ایراداتی شود. برای تعمیر چرخ گوشت و یا هر وسایل برقی دیگر نیاز به تخصص در آن حرفه وجود دارد تا بتوان به درستی ایراد را شناسایی و آن را برطرف کرد. امروزه مراکز های زیادی برای تعمیر لوازم برقی از جمله چرخ گوشت گاستروبک وجود دارند اما بهترین و متخصص ترین مرکز، مرکز ایبک امداد می باشد، این مرکز به دلیل داشتن مهندسین برتر در تعمیر چرخ گوشت گاستروبک بسیار فعال بوده و هر نوع تعمیراتی را می تواند انجام دهد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از مرکز ایبک امداد و همچنین اطلاعات لازم درمورد تعمیر چرخ گوشت گاستروبک به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مرکز تخصصی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

یکی از راحت ترین راه حل ها برای خرابی محصولات برقی مراجعه به نمایندگی یا مراکز آن محصول می باشد که بتواند مشکل را به طور کامل برطرف کند. از مهم ترین مراکز تعمیر چرخ گوشت گاستروبک مجموعه ابیک امداد می باشد. البته وجود نمایندگی ها می تواند نیاز مشتری را برطرف کند زیرا درصورت وجود گارانتی نیاز به پرداخت هزینه نیست.
اما این نمایندگی ها ممکن است از محل موردنظر شما فاصله داشته و هزینه حمل و نقل برایتان مشکل باشد. در این صورت مجموعه ایبک امداد با بهترین خدمات در درب منزل توانسته برتری بالاتری نسبت به مکان های دیگر داشته باشد. البته از لحاظ هزینه این مرکز بسیار مقرون به صرفه بوده و نسبت به مراکز دیگر ارزان تر می باشد. شما می توانید برای ثبت درخواست خود با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

فرآیند تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

در صورت کلی ایراد چرخ گوشت گاستروبک می تواند به شکل جزئی بوده و با کمی تامل می تواند تعمیر گردد و نیاز به نمایندگی یا مراکز تعمیر نمی باشد. ولی در صورت اختلال در کارکرد این چرخ گوشت بهتر است با تعمیرکار تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهید. در این مقاله ما برای شما نمونه هایی از ایرادات چرخ گوشت گاستروبک و چگونگی برطرف کردن مشکل را برایتان بازگو می کنیم تا شما با این محصول به درستی آشنا شوید.

حتما بخوانید:   تعمیرات قهوه ساز گاستروبک Gastroback

از جمله دلایل جرقه زدن چرخ گوشت گاستروبک

استفاده از محصولات برقی در عین راحتی نیاز به یک سری رعایت کردن نکات دارد تا از خراب شدن آن ها آسوده خاطر باشید. یکی از دلیل هایی که سبب می شود چرخ گوشت جرقه بزند به دلیل استفاده نادرست از آن می باشد. در این قسمت نمونه هایی از استفاده های درست که سبب اختلال در کارکرد چرخ گوشت می شود را برایتان توضیح خواهیم داد:

 •  از مهم ترین دلایل جرقه زدن چرخ گوشت وجود رطوبت یا نم در آن می باشد. زیرا اگر بعد از شستن قطعات را به خوبی خشک نکنید و آن ها را در جای خود قرار دهید، وجود رطوبت می تواند باعث جرقه زدن شود. پس بهتر است قطعات چرخ گوشت را بعد از خشک کردن در محیط باز بگذارید تا به درستی رطوبت آن گرفته شود.
 • چرخ گوشت گاستروبک به دلیل وجود سیم پیچی های متعدد در قسمت داخلی ممکن است اختلالی در آن رخ دهد و سبب جرقه زدن شود.
 •  البته وجود اصطکاک درون چرخ گوشت در جرقه زدن نیز بی تاثیر نمی باشد

علت روشن نشدن دستگاه چرخ گوشت گاستروبک

ممکن است در بعضی از موارد به هنگام روشن کردن چرخ گوشت موتور آن روشن نشود که این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

 • در بعضی از اوقات به دلیل نرسیدن جریان برق به موتور ممکن است چرخ گوشت روشن نشود که یکی از دلایل اصلی نیز می باشد.
 • یکی دیگر از فاکتورهای روشن نشدن چرخ گوشت اختلال در قسمت کلید خاموش و روشن شدن آن می باشد.
 •  البته اختلال در ترموستات هم می تواند از روشن شدن چرخ گوشت گاستروبک جلوگیری کند، که در این صورت برای تعمیر نیاز به تعمیرکار وجود دارد تا بتواند آن را تعمیر و یا تعویض کند.

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

علت وجود صدای غیر طبیعی چرخ گوشت گاستروبک

معمولا صدای لوازم برقی دارای طیفی از صدا می باشند که این ولوم صدا تا حد مشخصی طبیعی می باشد. به هنگام استفاده از چرخ گوشت گاستروبک اگر صدا از حد مجاز بالاتر رفته پس ممکن است اختلالی در کارکرد چرخ گوشت وجود داشته باشد تا باعث صدای غیرطبیعی آن گردد. شما برای اطلاع از دلایل ایجاد صدای غیر طبیعی می توانید این مطلب را تا پایان مطالعه نمایید:

 • یکی از دلایلی که می تواند باعث اختلال در صدای چرخ گوشت گاستروبک شود وجود استخوان درون گوشت می باشد. زیرا با برخورد به تیغه دستگاه صدایی غیر طبیعی ایجاد می کند.
 • یکی دیگر از عواملی که سبب تغییر صدا چرخ گوشت می شود، اختلال در قسمت بلبرینگ داخلی چرخ گوشت می باشد.
 • یکی از مهم ترین دلایل اختلال در صدا چرخ گوشت تراز نبودن آن در سطح می باشد که سبب صدا غیر طبیعی می گردد.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال Admiral در شهر تهران

علت تغییر رنگ گوشت درون چرخ گوشت گاستروبک

معمولا خانم ها به رنگ گوشت حساسیت بالایی دارند. در صورت اختلال در چرخ گوشت ممکن است گوشت حالت کدر و یا رنگ آن تغییر کند. برای اطلاع از این مشکل به موارد زیر دقت کنید:

 • معمولا به دلیل خراب شدن واشر دستگاه ممکن است رنگ گوشت کدر و یا تغيیر کند که بهتر است واشر تعویض گردد.
 • البته به علت کارکرد زیاد از دستگاه ممکن است قطعات به شکل فرسوده تبدیل شوند و به هنگام چرخ کردن گوشت رنگ گوشت را تغییر دهند.
 •  البته موردی که بیشتر مورد تایید برای تغییر رنگ گوشت می باشد، فشار بالایی است که به دستگاه وارد شده زیرا ممکن است به صورت پی در پی گوشت را وارد دستگاه کنند و این عامل سبب تغییر رنگ گوشت گردد.

عواملی که سبب خشک شدن گوشت در چرخ گوشت گاستروبک می شوند؟

معمولا خشک شدن گوشت یکی از موارد آزاردهنده می باشد زیرا طعم و مزه غذا را تغییر می دهد، اگر برای شما هم در استفاده با این چرخ گوشت این مشکل پیش آمد بهتر است موارد زیر را مشاهده کنید:

 • ممکن است در هنگام چرخ کردن گوشت مقدار زیادی از گوشت درون چرخ گوشت قرار گیرد که این علت سبب خشک شدن گوشت خواهد شد. پس بهتر است مقدار کمی را به صورت مرحله مرحله به دستگاه انتقال دهید.
 • گوشت های یخ زده ممکن است به هنگام چرخ شدن درون دستگاه دچار خشکی شوند که جهت پیشگیری از این مسئله بهتر است آب گوشت به طور کامل کشیده شود.
 •  همچنین با وجود اضافه کردن چند قطره روغن به گوشت می توانید از خشک شدن آن جلوگیری کنید.

دلیل خارج نشدن گوشت از چرخ گوشت گاستروبک

برای اطلاع از علت های خارج نشدن گوشت از درون دستگاه می توانید به موارد زیرا دقت کنید.

 • در صورت بسته بودن منافذ خروج گوشت ممکن است گوشت نتواند خارج شود و درون دستگاه باقی می ماند.
 • یکی دیگر از عامل های خارج نشدن گوشت کند بودن تیغه دستگاه می باشد که در این صورت باید قبل از استفاده آن را تیز کنید.
 •  همچنین نوع گوشت استفاده شده نیز می تواند در بعضی موارد دچار خارج نشدن گردد و آن زمانی رخ می دهد که گوشت در مابین خود رگ هایی را داشته باشد که در این صورت به خوبی چرخ نمی شود و خارج هم نخواهد شد.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات قهوه ساز گاستروبک در محل

طریقه درست نگهداری از چرخ گوشت گاستروبک

استفاده درست از هر محصولی نیاز به یک سری نکات و مراقبت هایی نیز دارد که ما برای شما به چند نمونه از این مراقبت ها اشاره کرده ایم:

 • در هنگام چرخ کردن گوشت از تکه های بزرگ گوشت به شدت جلوگیری کنید.
 •  بعداز شست و شو بهتر است از خشک شدن قطعات چرخ گوشت گاستروبک اطمینان پیدا کنید.
 • بهتر این است در هنگام استفاده از چرخ گوشت یکنواخت از آن استفاده نکنید. بلکه پس از 10 دقیقه کارکردن آن به مدت 5 دقیقه استراحت دهید و سپس روشن کنید.
 •  هر چند ازگاهی بهتر است تیغه های دستگاه را تیز کنید تا از خراب شدن دستگاه و همچنین گوشت جلوگیری شود.
 • چرخ گوشت را در دسترس کودکان قرار ندهید زیرا برای آن ها خطرناک می باشد.

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

خدمات مرکز تعمیرات ایبک امداد

مجموعه ایبک امداد از مراکز تعمیر چرخ گوشت گاستروبک می باشد که برای تعمیر و تعویض قطعات این برند بسیار تخصصی و حرفه ای عمل می کند. استفاده از خدمات گروه ایبک امداد شامل مزایایی می باشد که مورد استقبال افراد است:

 • مجموعه ایبک امداد از بهترین قطعات برای تعمییر چرخ گوشت گاستروبک استفاده می کند که تا چندین سال از خرابی دستگاه می توان جلوگیری کرد.
 •  از مزایای مهم این مجموعه ارائه خدمات درب منزل می باشد تا مشکل حمل و نقل کالا برایتان حل شود.
 • این مجموعه هزینه مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر مراکز تعمیرات دارد.
 •  شما می توانید با انتخاب این مجموعه از تعمیرات و یا خدمات دیگر که تحت نظر متخصصین می باشد بهره کافی ببرید.
 • می توانید برای دریافت خدمات از گروه ایبک امداد با شماره های زیر تماس بگیرید و از تعمیر لوازم خود آسوده خاطر گردید.

31

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات تخصصی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x