تعمیرات لباسشویی

راهنمای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال General Admiral

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین اختراعات بشر در حوزه لوازم خانگی است. پیش از اختراع این دستگاه مردم برای شستن لباس هایشان با دست سختی بسیاری می کشیدند. این وسیله روز به روز پیشرفته تر شده و ماشین لباسشویی های امروزی از سیستم تنظیم کننده هوشمند برخوردار است. در این مقاله می خواهم شما را با ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال آشنا کنم. یک برند معروف که ماشین لباسشویی های با کیفیت با طول عمر زیاد تولید می کند. کیفیت قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی دلیل طول عمر بالای آن است، ویژگی ای که ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را در بین رقبایش ممتاز کرده است. انتخاب یک ماشین لباسشویی خوب، با توان بالا سبب می شود که تا سالیان سال نگرانی ای از بابت تعمیرات اساسی یا خرابی غیر قابل تعمیر ماشین لباسشویی نداشته باشید. خرابی های جزئی هم با مراجعه به یک تعمیرات معتبر و مجرب برطرف می شود. سرویس کردن دوره ای ماشین لباسشویی هم در سالم ماندن آن بسیار موثر است.

معرفی ماشین لباسشویی آدمیرال

شرکت آدمیرال شرکتی چند ملیتی تشکیل شده از ملیتهای دانمارکی، هلندی، آلمانی، روسی، پرتغالی، اسپانیایی و سوئدی است. این شرکت به دلیل جنگندگی بسیار در تولید بهترین و مدرن ترین لوازم خانگی، یک نام نظامی برای برند خود برگزیده است. انواع لوازم خانگی آدمیرال از محصولات سرمایشی و گرمایشی تا ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی آدمیرال و سایر وسایل الکترونیکی پیشرفته توسط متخصصان آدمیرال تولید می شود و به سراسر جهان ارسال می شود. آدمیرال در هر جای دنیا نمایندگی هایی دارد که محصولاتش را تولید و عرضه می کنند. خصوصیت مهم یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی این است که از دانش روز و بهترین تجارب و اختراعات در جهت ارتقای محصولاتش بهره ببرد. انواع ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال با پیشرفته ترین امکانات قلب بازار جهانی را هدف گرفته است و مشتریان زیادی را به سوی خود می کشد. مدل های گوناگون ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال با ظرفیت های مختلف مناسب برای فضاهای گوناگون و خانواده های پر جمعیت یا کم جمعیت است. خریداران محترم باید توجه کنند که خوش نام بودن این برند سبب شده که انواع ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال تقلبی هم تولید شده باشد. برای خرید این دستگاه و اطمینان از خریدتان حتما از متخصصان کمک بگیرید.

حتما بخوانید:   دلیل صدای لگن ماشین لباسشویی چه میباشد ؟

 ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

ویژگی های ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

مهم ترین مشخصه ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال کیفیت بالای بدنه و قطعات داخلی و طول عمر قابل توجه این دستگاه است. با خرید یک ماشین لباسشویی از این برند خیالتان تا سالها آسوده خواهد بود. بر روی بدنه مدل های جدید ماشین لباسشویی آدمیرال صفحه نمایشگر حاوی اطلاعات تنظیم شده و برنامه ها وجود دارد. همچنین کلیدهای گوناگونی که هر کدام معنا و قابلیت متفاوتی دارد. از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال نمایش کدهای ارور بر روی نمایشگر آن در صورت هر نوع نقص و ایرادی است. هر کدام از این ارورها مشکلی خاص را گوشزد می کند که شناخت معنای آن ها در شناسایی عیب ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال کمک کننده است. در این راهنمای ماشین لباسشویی آدمیرال برخی از مواردی که لازم است در استفاده از این دستگاه بدانید به شما گفته می شود. برای استفاده بهتر از این لباسشویی بهتر است دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را با دقت بخوانید که در آن مواردی مربوط به ایمنی و طرز نگهداری از دستگاه، طریقه نصب، معنای کلیدها، نحوه تراز کردن و غیره آمده است.

نکات ایمنی مهم در راهنمای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

  • ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال را در جایی مسطح و بدون برآمدگی قرار دهید و به دقت آن را تراز کنید.
  • نور مستقیم خورشید به دستگاه شما صدمه می زند. ماشین لباسشویی را در مکان به دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.
  • قرار دادن ماشین لباسشویی در فضایی باز به هیچ وجه درست نیست و بدنه آن می پوسد.
  • به هیچ وجه از سه راهه و رابط ها برای اتصال به ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال استفاده نکنید و سیم آن را مستقیم به پریز وصل کنید و یا از محافظ مخصوص دستگاه استفاده کنید.
  • نحوه نصب سیم اتصال به زمین نیز بسیار مهم است و باید توسط فردی آموزش دیده انجام شود.
  • از قرار دادن ماشین لباسشویی در جایی خیس پرهیز کنید.
  • فضایی برای تخلیه آب ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.

برنامه های ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

حال در ادامه شما را با برخی از برنامه های این ماشین لباسشویی و معنای دکمه های آن آشنا می کنیم.

کلید ریست (Reset)؛ ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال تنظیمات پیش فرض دارد. اگر بخواهید بعد از انجام هر نوع تنظیمی ماشین لباسشوییتان به حالت پیش فرض برگردد، می توانید از این کلید استفاده کنید. کافیست کمی روی آن را فشار داده و چند ثانیه مکث کنید.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

کلید قفل کودک (child Lock)؛ بعد از این که تنظیمات مورد نظر خود را انجام دادید این کلید را بزنید  تا از بهم خوردن برنامه ها توسط کودکان یا با برخورد اتفاقی دست جلوگیری شود.

کلید شستشو با تأخیر (Delay)؛ گاهی نمی خواهید در همان لحظه که لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار داده اید شستشو انجام شود و در تایمی خاص می توانید دستگاه را روشن کنید. با انتخاب این کلید می توانید از یک تا 24 ساعت شستشو را به تأخیر بیندازید.

کلید Cotton؛ این کلید برنامه شستشوی لباس های نخی و پنبه ای است. اگر در هنگام شستن لباس های نخی و پنبه ای این برنامه را فعال کنید لباس های شما به هیچ وجه خراب نمی شود و ظاهر بدی پیدا نمی کند.

کلید Hand Wash؛ ترجیح بر این است که برخی لباس ها مثل لباس های زیر با دست شسته شود. با این برنامه اما لباس ها به گونه ای شسته می شود که گویی با دست شسته شده. پس می توانید از این برنامه در شستشوی لباس هایی که فکر می کنید بهتر است با دست شسته شود بهره ببرید.

کلید Bolky Items؛ شستشوی پتو، پالتو، پرده و… با این برنامه به خوبی انجام می شود. البته دقت داشته باشید که ظرفیت ماشین لباسشویی شما چقدر است. همیشه نصف وزن ماشین لباسشویی وسیله در آن قرار دهید تا فشار بی رویه به دستگاه وارد نشود.

کلید Heavy Duty؛ لباس های خیلی کثیف مثلا لباس های ورزشی بعد از یک ورزش سنگین و پر از عرق با این برنامه به خوبی شسته می شود. همچنین برای از بین بردن لکه های کوچک و بزرگ که در حالت معمولی به راحتی از بین نمی رود از این طریق قابل برطرف شدن است.

کلید Delicate؛ با تنظیم این حالت لباس های نرم و ظریف که ممکن است زود پاره شود یا وا برود به خوبی و بدون تغییر شکل در ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال شسته می شود.

کلید wood؛ شستن لباس های پشمی یا بافتنی هم حساسیت ویژه ای دارد و ممکن است تار و پودشان باز شود. از طریق این برنامه می توانید بدون نگرانی لباس های پشمی و بافتنی خود را در ماشین لباسشویی بشویید.

کلید Rinse/Spin؛ برای اینکه لباس ها پس از شستشو یک بار آب کشی و سپس خشک شود از این کلید می توانید استفاده کنید.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما | نمایندگی لباسشویی Pakshoma

کلید Casual clothes؛ این برنامه مناسب برای شستشوی روزانه و سبک لباس هاست. اگر لباس هایتان چندان کثیف نیست و فقط نیاز به یک شستشوی عادی دارد از این برنامه استفاده کنید. برای شستن لباس های ظریف یا هر نوع لباسی از برنامه های مناسب خودشان بهره ببرید تا بهترین استفاده را از ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال خود کرده باشید.

کلید white؛ لباس های روشن و سفید را با این برنامه بشویید تا رنگشان هیچ تغییری نکند و دمای آب هنگام شستشوی این لباس ها در ماشین لباسشویی ولرم و در حد مناسب برای شستن این لباس ها باشد.

کلید Dark colors؛ این کلید مناسب برای شستن لباس های مشکی و تیره است. پس قبل از شستن لباس ها حتما آن ها را تفکیک کنید و با برنامه مخصوص هر رده از لباس ها را بشویید.

کلید Speed Wash یا Rapid؛ امکان شستشوی سریع در زمان هایی که فرصت کافی برای شستشو ندارید عالی است. پس وقتهایی که به هر دلیلی زمانتان تنگ است از این کلید استفاده کنید.

 ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

از مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی جنرال آدمیرال رخ دهد خرابی درب لباسشویی، پوسیدگی بدنه به دلیل مواجهه با رطوبت، زیاد سرد یا بیش از حد داغ شدن آب، عدم تخلیه آب لباسشویی، عدم ورود آب به مخزن، خرابی سیستم هوشمند و عدم نمایش تنظیمات، خاموش شدن لباسشویی، قطع برخی اتصالات، یکسره روشن ماندن لباسشویی، خرابی تایمر و… است. لباسشویی جنرال آدمیرال یک دستگاه پیشرفته است که در صورت خرابی آن نیازمند مراجعه به تکنسین های مجرب و ماهر آشنا با مدل های جدید لباسشویی خواهید بود.

سخن آخر

در این مقاله شما را با یکی از باکیفیت ترین و پیشرفته ترین لباسشویی ها یعنی لباسشویی جنرال آدمیرال آشنا کردیم و راهنمایی برای استفاده از این محصول به شما تقدیم شد. در صورت بروز هر نوع مشکلی در لباسشویی تان می توانید با تکنسین های کارآزموده تماس بگیرید تا خیلی سریع در محل شما حاضر شوند و در همان جا لباسشویی تان را تعمیر کنید و در صورت نیاز به تعویض قطعه به بهترین شکل قطعه مورد نظر را با قطعه فابریکی جایگزین نمایند. ایبک امداد در خدمت شماست.

راهنمای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

راهنمای ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال General Admiral

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا