تعمیرات اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز گاسونیک Gosonic

تعمیر اجاق گاز گاسونیک Gosonic | تعمیر اجاق گاز گاسونیک در محل

اجاق گاز یکی از وسایل پرمصرف در هر خانه می‌باشد و خرابی اجاق گاز مشکلات و دردسرهای زیادی می‌تواند به همراه آورد. این دستگاه با گذشت زمان، مانند سایر لوازم با مشکلاتی روبرو می‌شود. رفع مشکلات اجاق گاز کاری تخصصی است.

برای عیب‌یابی اجاق گاز گاسونیک باید شناخت دقیقی از این دستگاه و قطعه‌های آن و همچنین طرز کار هر کدام از این قطعات داشته باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با رایج ترین مشکلاتی که افراد در حین استفاده از اجاق گاز گاسونیک با آن روبرو می‌شوند آشنا کنیم.

با توجه به اینکه برای روشن کردن اجاق گاز از انرژی برق و گاز استفاده می‌شود، تعمیرات این دستگاه خطرناک است. بنابراین برای تعمیر اجاق گاز گاسونیک بهتر است که با نمایندگی مجاز این دستگاه تماس بگیرید.

محتوا پنهان
1 طریقه تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک

طریقه تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک

 • در صورتی که مایل هستید، می‌توانید به صورت آنلاین، ثبت درخواست تعمیر خود را انجام دهید.
 •  چنانچه شرایط شما مناسب برای ثبت آنلاین درخواست عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز نیست، می‌توانید با نمایندگی تماس حاصل کنید.

خدمات تعمیر اجاق گاز گاسونیک در کدام مناطق تهران ارائه می‌شود؟

در این قسمت می‌خواهیم به بررسی مناطقی در شهر تهران بپردازیم که در آنها می‌توانید از خدمات تعمیر اجاق گاز گاسونیک استفاده کنید:

اجاق گاز گاسونیک

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در شرق تهران

نارمک، سید خندان، رسالت، تهرانپارس، افسریه، پیروزی، حکیمیه، آهنگ، ارتش، شیان، لویزان، شیان

حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از اجاق گاز مجیک شف

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در غرب تهران

ستارخان، صادقیه، مرزداران، توحید، بلوار فردوس، جنت آباد، دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، ستاری، پونک، شهرک اکباتان، شهران، تهرانسر، سردارجنگل، شهرزیبا، خلیج فارس

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در شمال تهران

الهیه، شمیرانات، نیاوران، کامرانیه، فرمانیه، سعد آباد، بلوار کاوه، جمشیدیه، جماران، فرشته، زعفرانیه، اقدسیه، تجریش، آجودانیه دیباجی، پاسداران، دولت، شریعتی، یخچال، ظفر، اندرزگو، جردن، شریعتی، میرداماد، پل رومی، شهرک غرب، زرگنده، آتی ساز، سعادت آباد

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در جنوب تهران

حافظ، منیریه، شاپور، خانی آباد، نازی آباد، راه آهن، جوادیه، آزادی، انقلاب، جمهوری، نواب، قزوین، ولیعصر، شادآباد، یافت آباد، امامزاده حسن، شهرری، مهر آباد، ورامین، باقرشهر، عبدل آباد

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در مرکز تهران

میدان ولیعصر، انقلاب، یوسف آباد، فاطمی، مطهری، عباس آباد، شیخ بهایی، میدان ونک، امیر آباد، شیراز، شهرک والفجر، کارگر شمالی، جلال آل احمد، شهرآرا، شهرک آزمایش

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز گاسونیک

استفاده کردن از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز گاسونیک دارای مزایایی می‌باشد، که با دانستن آنها می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری تعمیرات اجاق گاز گاسونیک خود را به این مرکز بسپارید. برخی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک به شرح زیر است:

 • حضور سریع و به موقع تعمیرکار نمایندگی به محل تعمیرات
 •  سرویس، عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز گاسونیک در محل شما
 •  نیروهای آموزش دیده و متخصص در زمینه تعمیر و سرویس اجاق گاز گاسونیک
 •  ارائه لیست خرید قطعه‌ها و هزینه‌های انجام شده برای تعمیر اجاق گاز شما
 •  صرفه جویی در هزینه‌ها

اجاق گاز گاسونیک

خدمات پس از فروش اجاق گاز گاسونیک

اگر زمان زیادی از خرید اجاق گاز گاسونیک شما نمی‌گذرد و دستگاه شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید از خدمات پس از فروش اجاق گاز گاسونیک استفاده نمایید. در صورت خراب شدن دستگاه، مشتریان می‌توانند به نمایندگی تعمیرات اجاق گاز گاسونیک مراجعه کرده و مشکل خود را برطرف کنند. اما اگر اجاق گاز گاسونیک شما خدمات پس از فروش ندارد، می‌توانید از خدمات تعمیرگاه‌های مجاز دیگر استفاده کنید.

تعمیر اجاق گاز گاسونیک در محل

تعمیر اجاق گاز از کارهای بسیار تخصصی می‌باشد، که بهتر است توسط تعمیرکار متخصص اجاق گاز گاسونیک انجام شود. شما با تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز گاسونیک، دیگر مجبور به حمل و نقل گاز خود نخواهید بود و با تماس با نمایندگی مجاز و درخواست تعمیر اجاق گاز گاسونیک، می‌توانید تعمیر کار را در محل خود داشته باشید. نمایندگی در کمترین زمان ممکن تعمیرکار اجاق گاز گاسونیک را به محل شما اعزام می‌کند.

تعمیرات اجاق گاز گاسونیک چقدر طول می‌کشد؟

زمان تعمیرات اجاق گاز گاسونیک، پس از عیب‌یابی این دستگاه توسط تعمیرکار اجاق گاز مشخص می‌گردد. یعنی تعمیرکار ابتدا اجاق گاز را عیب‌یابی می‌کند و در نهایت با توجه به دلیل خرابی، زمان تعمیر اجاق گاز را برای مشتریان تعیین خواهد کرد. نمایندگی مجاز، تعمیرکارانی را برای تعمیر اجاق گاز، به محل اعزام می‌کند، که دارای تجربه کاری بالایی داشته و با سرعت بسیار بالا تعمیرات اجاق گاز را انجام می‌دهند.

حتما بخوانید:   علت قطع نشدن چای ساز بعد از جوشیدن آب

عیب‌یابی و تعمیرات اجاق گاز گاسونیک

بیشترین دلایل خراب شدن اجاق گاز گاسونیک که موجب شده است برای تعمیرات آن به نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول مراجعه شود، عبارتند از:

 • جرقه نزدن اجاق گاز گاسونیک
 • روشن نشدن شعله‌های اجاق گاز گاسونیک
 • کار نکردن و خراب بودن فر اجاق گاز گاسونیک
 •  روشن نماندن شعله‌های اجاق گاز گاسونیک
 •  شکسته شدن شیشه اجاق گاز صفحه‌ای گاسونیک
 • خارج شدن شعله قرمز و زرد رنگ از اجاق گاز

اجاق گاز گاسونیک

چرا اجاق گاز گاسونیک روشن نمی‌شود؟ برای تعمیر اجاق گاز گاسونیک در این شرایط چه باید کرد؟

عواملی مثل خراب شدن ژیگلور، قدیمی شدن سر شعله‌ها، خراب شدن شیر ولوم، خراب شدن ترانس، خراب شدن چینی فندک و … از مهمترین دلایل روشن نشدن شعله اجاق گاز می‌باشند، که باید توسط تکنسین متخصص در این حوزه عیب‌یابی و تعمیر گردند. برای تعمیر روشن نشدن شعله اجاق گاز گاسونیک، شما می‌توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک تماس حاصل فرمایید.

چرا فر اجاق گاز گاسونیک روشن نمی‌شود؟ برای عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز در این شرایط باید چه اقدامی کرد؟

عیب‌یابی روشن نشدن فر اجاق گاز، هزینه زیادی ندارد. پس پیشنهاد می‌گردد برای عیب‌یابی فر اجاق گاز گاسونیک، به نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول مراجعه کنید. اما اگر می‌خواهید که عیب‌یابی و تعمیر فر اجاق گاز را در منزل انجام دهید، باید بدانید که مهمترین دلیل خرابی و روشن نشدن فر اجاق گاز گاسونیک، مواردی مانند خراب شدن چینی فندک، خراب شدن شیر اجاق گاز و … می‌باشند. که باید توسط نیروهای متخصص تعویض و یا تعمیر شوند.

چرا فندک اجاق گاز گاسونیک روشن نمی‌شود؟ چگونه می‌توان این مشکل را رفع کرد؟

با چرخاندن ولوم اجاق گاز و نگه داشتن چند ثانیه‌ای فندک، شعله باید روشن شود. در غیر این صورت فندک خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد. سر رفتن غذا و ریختن مایعات بر روی شعله، شستشوی نادرست و ورود آب به درون فندک، نوسانات برق و سوختن فندک، فشار دادن بیش از حد دکمه فندک، کم بودن بیش از حد شعله به مدت طولانی و خراب بودن ترموکوپل، موجب خرابی فندک می‌شوند. برای تعمیر ترموکوپل و فندک اجاق گاز گاسونیک می‌توانید از نمایندگی مجاز این محصول کمک بگیرید.

دلیل دود کردن اجاق گاز چیست؟ چه اقدامی برای تعمیر اجاق گاز گاسونیک باید انجام داد؟

این مشکل در اجاق گازهای جدید بیشتر شده است. امکان دارد در کنار دود کردن، بوی ناخوشایندی نیز از آن خارج شود. در هنگام ساخت اجاق گاز برای محافظت از صفحه از یک لایه روغن صنعتی استفاده می‌گردد، بنابراین شما با روشن کردن اجاق گاز متوجه بوی نامطبوع ناشی از احتراق این روغن‌ها می‌شوید. برای آن که با چنین مشکلی مواجه نگردید، بهتر است قبل از استفاده از اجاق گاز، صفحه را با شوینده‌های مخصوص بشویید. چنانچه در اجاق گاز قدیمی با این مشکل مواجه شدید، دلیل می‌تواند کثیف بودن صفحه گاز باشد. تجمع چربی باعث بروز این مشکل خواهد شد. با استفاده از شوینده‌های مناسب اجاق گاز خود را به خوبی تمیز نمایید، تا مشکل شما رفع شود.

حتما بخوانید:   تعمیرات اجاق گاز دوو در شهر های تهران و کرج

علت پخش شدن بوی گاز در فضای نزدیک اجاق گاز گاسونیک چیست؟ برای رفع این ایراد چه باید کرد؟

هر وقت که با چنین مشکلی مواجه شدید، باید سریعاً رسیدگی نمایید. اگر در نزدیکی اجاق گاز شما بوی گاز احساس می‌کنید، ابتدا شلنگ را از نظر نصب درست بررسی نمایید، امکان دارد مشکل از محل نصب باشد. آن را از جهت نشت گاز باید چک کنید. اگر خودتان علت پخش شدن بوی گاز را نتوانستید پیدا کنید، حتماً با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک تماس بگیرید، تا در کمترین زمان این مشکل را برای شما حل کنند.

چرا گاز به اجاق گاز گاسونیک نمی‌رسد؟ برای رفع این مشکل چه اقدامی انجام دهیم؟

چنانچه گاز از لوله اصلی به اجاق گاز گاسونیک نرسد، جریان گاز وجود نداشته و اجاق گاز کار نخواهد کرد. برای بررسی وجود جریان گاز ابتدا دستگیره سوپاپ را باز نمایید، سپس یک کبریت و فندک را روشن کرده و در نزدیکی آن قرار دهید، اگر گاز روشن نشود جریان گاز وجود ندارد. برای رفع این ایراد جرقه‌های ایگنیتر را باید بررسی نمایید. در حالت عادی رنگ جرقه‌ها باید سفید مایل به آبی باشد. در صورتی که رنگ آنها زرد و یا نارنجی باشد، نشان دهنده معیوب بودن ایگنیتر می ‌باشد. در این هنگام لازم است که ایگنیتر را تعویض نمایید.

چرا شعله‌های اجاق گاز گاسونیک با صدا می‌سوزند؟ چگونه اجاق گاز را تعمیر کنیم؟

در حالت طبیعی شعله‌های اجاق گاز بی‌صدا و آرام باید بسوزند. در صورتی که در حین روشن شدن، صدای زیادی از آنها خارج می‌شود، مشکل از هوارسانی به شعله‌ها می‌باشد. اگر مقدار هوایی که برای سوختن به شعله می‌رسد یکسان نباشد، باعث بروز این مشکل می‌شود. برای حل این مشکل شاتر هوا را چک کنید و میزان هوا و گاز ورودی را تنظیم نمایید.

هزینه تعمیر اجاق گاز گاسونیک

با توجه به نوع قطعاتی که معیوب شده‌اند و دلیل خراب شدن اجاق گاز گاسونیک و همچنین نوسانات قیمت بازار، هزینه تعمیرات اجاق گاز گاسونیک متفاوت خواهد بود. تعمیرکاران نمایندگی مجاز، پس از بررسی و عیب‌یابی اجاق گاز گاسونیک، هزینه تعمیر را معین می‌کنند و به اطلاع مشتریان می‌رسانند.

98989

31

تعمیر اجاق گاز گاسونیک Gasonic

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز گاسونیک

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا