تعمیرات سرمایش گرمایش

راهنمای تعمیر تخصصی پکیج در اسلامشهر | دلایل رایج خراب شدن پکیج

در صورتی که پکیج خراب شد، چه باید کرد؟

یکی از لوازمی که امروزه به جای آبگرمکن در منازل یافت می شود، پکیج می باشد که معمولا در محیط های اداری نیز کاربرد گسترده ای دارد. معمولا پکیج ها در صورت عدم سرویس دهی منظم ممکن است دچار خرابی گردند که باید برای رفع مشکل آن از افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرید. افرادی که در اسلامشهر و یا در محدوده این منطقه زندگی و یا کار می کنند در صورت ایجاد مشکل در پکیج می توانند از شرکت های خدماتی مثل ایبک امداد برای تعمیر پکیج استفاده نمایند. تعمیر پکیج در اسلامشهر توسط شرکت های معتبر جهانی می تواند در هزینه تعمیر و یا حتی رفت و آمد بسیار مقرون به صرفه باشد.

تعمیر پکیج در اسلامشهر

ساکنین محدوده اسلامشهر می توانند از شرکت های خدماتی سیار برای تعمیر پکیج های خود استفاده نمایند. البته در مواردی گسترده می توان از شرکت های خدماتی سیار از انجام سرویس دوره ای برای پکیج استفاده کرد تا از خراب شدن و اختلال در کارکرد پکیج ها جلوگیری شود. با انجام سرویس های منظم می توانید تا حدود زیادی عملکرد سیستم پکیج را افزایش دهید و از انسداد رسوب در قسمت مبدل دستگاه جلوگیری کنید.

شرکت تخصصی در زمینه تعمیر پکیج

برای تعمیر پکیج باید از شرکت های معتبر و با مجوز رسمی استفاده کرد، تا علاوه بر تعمیر اساسی، هزینه ای مقرون به صرفه برای مشتری ایجاد گردد. شرکت ایبک امداد یکی از تخصصی ترین شرکت های خدماتی در این زمینه می باشد که به صورت سیار خدمات خود را می تواند ارائه دهد.

هنگامی که برای انجام خدمات از شرکت های سیار و تخصصی استفاده کنید، می توانید هزینه ای مقرون به صرفه برای پرداخت تعمیر پکیج بپردازید. همچنین افرادی که در محدوده اسلامشهر اقامت دارند بدون هیچ دردسری می توانند از خدمات این شرکت بهره مند گردند. این شرکت تخصصی با داشتن تکنسین های مجرب، ابتدا به صورت دقیق تمامی پکیج را بررسی و سپس به ایراد آن می پردازند که بنابراین راحت تر می توان مشکل به وجود آمده را برطرف نمود. شرکت سیار خدماتی که در این زمینه مهارت و تجربه کافی داشته باشد می تواند گارانتی طولانی را به کارفرما اهدا کند و کار خود را به صورت تضمینی برای مشتریان انجام دهد.

حتما بخوانید:   آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های بهترین پکیج دیواری برای خرید

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از شرکت های سیار این است که دیگر نیاز به جابه جایی پکیج و هزینه رفت و آمد وجود ندارد. بنابراین تا حدود زیادی قیمت ها کاهش پیدا می کند.

پکیج چیست؟

یکی از لوازمی که امروزه در اکثر ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری قابل رویت می باشد، پکیج خواهد بود. این وسیله به جای آبگرمکن و موتورخانه می تواند نقشی فعال داشته باشد و عملکرد خوبی را برای گرم کردن خانه و یا گرم کردن آب به وجود آورد. استفاده از پکیج بسیار راحت بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نصب و راه اندازی گردد. البته در صورت نداشتن مهارت و تجربه در زمینه نصب پکیج، بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرید تا عملکرد سیستم موردنظر به درستی صورت گیرد.

علت خراب شدن پکیج

یکی از مهم ترین علت های موجود برای خراب شدن پکیج، انسداد در مبدل سیستم می باشد که این انسداد به صورت رسوب ایجاد خواهد شد. اگر نسبت به این موضوع بی اهمیت بود ممکن است مشکلات بیشتری به وجود آید. یکی از بهترین راه حل های موجود برای جلوگیری از ایجاد رسوب، سرویس دهی منظم پکیج می باشد که در این صورت می تواند از هزینه های بالا تا حدود زیادی جلوگیری کند.

معمولا پکیج ها برندهای متفاوتی دارند که شامل ایران رادیاتور، بوتان، ایساتس، فرولی، تاچی، آریسون، لورچ و … می باشد. به دلیل بالا بودن تعداد برندهای پکیج در هنگام سرویس دهی، از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه و برند موجود مهارت و تجربه بالایی را داشته باشند. با انجام سرویس پکیج، هم می توانید از ایجاد مشکلات بزرگتر و خرابی پکیج خود جلوگیری کنید و هم اینکه از پرداخت هزینه های بالا در هنگام خرابی آسوده خاطر باشید. سرویس پکیج به صورت تخصصی، سبب تمیزی و رفع رسوب در قسمت های مختلف پکیج از جمله مبدل خواهد شد، همین روند از خرابی و اختلال در کارکرد پکیج تا حدود زیادی جلوگیری می‌ کند.

تعمیر پکیج در اسلامشهر

در صورت خرابی پکیج چه باید کرد؟

خرابی پکیج دلایل مختلفی دارد. در صورتی که پکیج شما خراب شد لازم است نکات زیر را در خصوص تعمیر آن بکار گیرید.

  • ابتدا فشار بار پکیج را بررسی نمایید. در صورتی که عقربه روی کمتر از یک باشد، با استفاده از شیر پرکن که در قسمت پایین دستگاه قرار دارد، می توانید آن را تنظیم کنید. به این صورت که شیر پرکن که به رنگ مشکی یا آبی است را بچرخانید و منتظر بمانید تا فشار بار روی ۱.۵ بیاید سپس آن را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید که شیر ورودی گاز و سایر شیر هایی که زیر پکیج قرار دارند، در حالت باز باشند.
  • از جریان برق و اتصال آن به دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
  • در فصل زمستان باید شیر های بالا و پایین رادیاتور باز باشد.
  • در صورتی که پکیج در هوای آزاد مانند تراس و بالکن نصب شده است یکبار دودکش را بردارید و دستگاه ریست کنید.
  • دریچه های پلاستیکی اطراف دستگاه را باز نمایید.
  • در مواردی که با چرخاندن شیر پرکن فشار بار دستگاه تغییر نکرد احتمالاً داخل آن را رسوب گرفته است. در این صورت برای رفع مشکل لازم است ابتدا شیرهای ورودی را بسته و با یک آچار شیر پرکن را به طور کامل باز کنید و با استفاده از یک سیم مفتول قسمت داخلی آن را از رسوبات خالی نمایید.
  • هنگامی که احساس کردید پکیج نشتی دارد، لازم است تمامی شیرهای ورودی را بسته و آن را از جریان برق جدا کنید. و سپس با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
حتما بخوانید:   موتورخانه چیست؟ و انواع مختلف تجهیزات آن

 پکیج ها چگونه کار می کنند؟

معمولا پکیج ها به راحتی نصب و راه اندازی می شوند که در این صورت می توان از اینگونه کالا در انواعی از ساختمان ها استفاده کرد. پکیج ها معمولا به صورت گرمایشی از کف، رادیاتور و فن کوئل می توانند به گرم کردن خانه و یا محیط موردنظر بپردازند.

معمولا این روش های گرمایشی برای تمامی ساختمان ها کاربرد دارد که خیال شما را از هرگونه اتلاف انرژی تا حدود زیادی آسوده خاطر می کند. پکیج ها در فصل زمستان و تابستان کارایی و عملکرد متفاوتی دارند که در هنگام تغییر فصل ها کارکرد پکیج ها نیز تغییر پیدا می کند.

پکیج هایی که امروزه در سطح بازار موجود می باشد، در دو حالت تابستانه و زمستانه در اختیار کارفرمایان قرار می گیرند. به صورت کلی برای راه اندازی پکیج ها در فصل های مناسب باید از طریق دکمه موجود در پکیج، تنظیمات لازم را انجام دهید تا طبق فصل مناسب از کارایی پکیج خود استفاده نمایید. عملکرد پکیج در زمستان و تابستان متفاوت می باشد که در ادامه به این موضوع به صورت کامل پرداخته ایم.

عملکرد پکیج در حالت تابستانه

در فصل تابستان با تنظیم پکیج می توانید آن را به حالت تابستانه تبدیل کنید تا از عملکرد آن بهره مند گردید. زمانی که پکیج شما در حالت تابستانه قرار دارد و به آب گرم نیاز است، به صورت اتوماتیک پکیج آب را گرم و سپس به صورت خودکار خاموش می شود.

این کار به صورتی انجام می شود که اگر شیر آب گرم باز باشد، پکیج به صورت خودکار روشن شده و آب را گرم می کند. همچنین با بستن شیر آب گرم سیستم پکیج به صورت خودکار خاموش می شود. خاموش و روشن شدن سیستم پکیج در حالت تابستانه، توسط برد الکترونیک نصب شده بر روی پکیج صورت می گیرد که با داشتن مبدل حرارتی دوم به صورت سریع می تواند آب را گرم کند.

حتما بخوانید:   راهنمای استفاده درست از پنکه | انواع مختلف پنکه

بنابراین در هنگام خرید پکیج حتما به این موضوع دقت کنید تا در فصل تابستان از روشن شدن بیهوده پکیج جلوگیری گردد تا هزینه مصرف سوخت کاهش یابد.

سرویس کار پکیج

عملکرد پکیج در حالت زمستانه

پکیج با داشتن عملکردی متفاوت علاوه بر گرم کردن آب در فصل زمستان می تواند رادیاتورها و مدارها را نیز گرم کند و سبب گرم شدن محیط داخلی ساختمان گردد. به صورت کلی اولین کارایی و وظیفه پکیج، گرم کردن آب می باشد که در هنگام استفاده از آب گرم سنسور باز شده و آب گرم در دسترس افراد قرار می گیرد. با قرار دادن پکیج در حالت زمستانه می توانید از گرم کردن خانه توسط رادیاتور نیز استفاده کنید.

پکیج ها با گرم کردن آب رادیاتور می توانند محیط داخلی ساختمان را در فصل های سرد سال گرم نگه دارند. در فصل زمستان آب گرم همیشه در دسترس می باشد. زیرا به دلیل روشن بودن رادیاتور پکیج ها در حال گرم کردن آب موردنیاز برای رادیاتورها هستند. بنابراین اگر آب گرم باز شود به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

نتیجه گیری

استفاده از پکیج بسیار راحت و بدون دردسر می باشد که افراد راحت تر می توانند از این محصول استفاده کنند. با انجام سرویس دوره ای برای پکیج می توانید از خراب شدن آن ها تا حدود زیادی جلوگیری کنید و همچنین سبب تقویت عملکرد آن ها شوید. تعمیر پکیج در اسلامشهر توسط شرکت های خدماتی سیار صورت می گیرد که به صورت ارائه خدمات در محل موردنظر توانسته است رضایت اکثریت را به خود جلب کند.

31

تعمیر پکیج در اسلامشهر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تعمیر پکیج در اسلامشهر

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x