تعمیرات لباسشویی

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر

علامت های روی ماشین لباسشویی حایر Haier که باید بشناسید

ماشین لباسشویی از جمله لوازمی است که استفاده درست از آن می تواند در زمان و انرژی شما صرفه جویی کند. زمانی که لباس های کثیف تان را برای شستشو به این وسیله برقی می سپارید می توانید با خیال راحت بنشینید و نگران شستن این لباس ها با دست نباشید. ماشین های لباسشویی امروزی به دلیل پیشرفت فناوری از امکانات و قابلیت های متعددی برخوردارند. هر کدام از این امکانات به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کنند بهترین استفاده را از وسیله برقی خود ببرید و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. انواع مختلف برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر از جمله این امکانات ویژه محسوب می شود. این برنامه ها برای حفظ کیفیت لباس های مختلف طراحی شده اند و به شما کمک می کنند لباس های مختلفی را در ماشین لباسشویی خود بشویید و مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله می خواهیم معنای دکمه های موجود روی ماشین لباسشویی حایر را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم معنی کلمات روی ماشین لباسشویی چیست و هر کدام از علامت هایی که بر روی آن دیده می شود به چه معناست. پس همراه ما باشید.

محتوا پنهان
1 علامت های روی ماشین لباسشویی حایر که باید بشناسید

علامت های روی ماشین لباسشویی حایر که باید بشناسید

برند حایر از جمله برندهای محبوبی است که در طول سال ها فعالیت خود تلاش کرده بهترین وسایل برقی را در اختیار مشتریان قرار دهد. این برند با استفاده از فناوری های به روز دنیا وسایل برقی همچون ماشین لباسشویی را در بهترین کیفیت و با امکانات و قابلیت های مختلف تولید می کند تا بتواند پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد. ماشین های لباسشویی حایر بر روی خود علامت ها و دکمه هایی دارند که آشنایی با آن ها می تواند کار را برای شما ساده تر سازد و استفاده از ماشین لباسشویی را برایتان تسهیل کند. در ادامه سعی می کنیم این علائم و کلمات را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چگونه می توانیم بهترین استفاده را از آن ها ببریم.

حتما بخوانید:   راهنمای نصب و راه اندازی لباسشویی هافنبرگ Hoffenberg

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی حایر چیست؟

اگر به دقت ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید با برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر آن مواجه خواهید شد. در کنار این برنامه ها کلمات و علامت هایی گنجانده شده است که هر کدام معنای خاصی دارند و کاربرد ویژه ای برایتان خواهند داشت. معنی کلمات روی ماشین لباسشویی حایر را می توان به صورت زیر بیان کرد.

ولوم انتخاب برنامه شستشو از طریق کلیدهای روی ماشین لباسشویی

به کمک این علامت شما می توانید ولوم را بررسی کنید. ولوم را بچرخانید تا برنامه شستشوی مدنظر را انتخاب کنید.

صفحه نمایشگر از علامت روی ماشین لباسشویی حایر

نمایشگری که بر روی ماشین لباسشویی حایر می بینید موارد مختلفی را پوشش می دهد. از جمله این موارد می توان به گزینه های انتخاب شده، زمان باقی مانده تا اتمام فرآیند شستشو، برنامه مورد نظر برای شستشو و قفل بودن درب ماشین لباسشویی اشاره کرد.

دکمه تاخیر زمانی یا همان Delay برای کنترل زمان در ماشین لباسشویی حایر

یکی دیگر از علامت هایی که بر روی ماشین لباسشویی حایر به چشم می خورد همین گزینه است. به کمک این دکمه می توانید شروع برنامه های شستشو را به تاخیر بیندازید و بعداً به سراغ آن بروید.

دکمه سرعت چرخش یا همان Spin در ماشین لباسشویی حایر

در میان برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر این گزینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به کمک این برنامه می توانید سرعت چرخش دیگ در ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید و آن را بر روی مقدار مناسب تنظیم کنید.

دکمه شروع و توقف در ماشین لباسشویی حایر

برای اینکه بتوانید فرآیند شستشو را در ماشین لباسشویی آغاز کنید بدون شک به یک سری دکمه ها نیاز خواهید داشت. به کمک دکمه استارت و توقف می توانید برنامه شستشوی مدنظر خود را شروع کنید، برنامه ای که شروع شده است را متوقف نمایید و کنترل بیشتری بر روی فرآیند شستشوی ماشین لباسشویی خود داشته باشید.

حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از کولر گازی حایر Haier

سنسور دما در میان دکمه های ماشین لباسشویی حایر(Temp)

به کمک این دکمه از دکمه های روی ماشین لباسشویی حایر می توانید دمای آب این وسیله برقی را بر اساس نیاز تغییر دهید و بهترین گزینه را برای شستن لباس ها انتخاب کنید.

دکمه روشن یا خاموش بر روی ماشین لباسشویی حایر(off/on)

در میان علامت های مختلفی که روی ماشین لباسشویی حایر وجود دارد این گزینه هم می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. به کمک این دکمه می توانید دستگاه خود را روشن یا خاموش کنید و کنترل بیشتری بر روی آن داشته باشید.

معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر؛ هر آنچه که باید بدانید

همانطور که قبلاً هم بیان کردیم ماشین لباسشویی حایر انواع مختلف برنامه ها را برای شستشو دارد تا بتواند لباس هایی با جنس مختلف را با قدرت مناسب بشوید. در ادامه می خواهیم این برنامه ها را با هم مرور کنیم و ببینیم چگونه می توانیم از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

علامت روی ماشین لباسشویی

برنامه مربوط به لباس های ظریف(Delicate)

در این برنامه شستشو می توانید تنظیمات مورد نیاز برای شستن لباس های ظریف همچون لباس های زیر را انجام دهید. در این شرایط دیگر نگران آسیب دیدن چنین لباس هایی نخواهید بود.

برنامه متمرکز یا همان intensive

اگر این برنامه را روی ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید بهتر است بدانید که کاربرد آن در شستن دقیق لباس هایی با لکه های خاص است. اگر لباسی دارید که لکه های خاصی بر روی آن وجود دارد به جای اینکه با دست شروع به شستن کنید از ماشین لباسشویی و این برنامه استفاده کنید.

برنامه شستشوی لباس های کتان(cotton)

یکی دیگر از  برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر همین برنامه است. به کمک این برنامه می توانید کارهای زیر را با دقت بهتری انجام دهید و از آسیب دیدن لباس های خود جلوگیری کنید:

washing machine 1

  • این برنامه بیشتر برای شستن لباس های کتان و نخی استفاده می شود.
  • بهتر است برای استفاده از این برنامه از آب سرد استفاده کنید.
  • اگر می خواهید کیفیت لباس های نخی خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید این برنامه قابلیت های خوبی در اختیارتان قرار می دهد.

برنامه مربوط به پارچه های مصنوعی یا همان Synthetic

این برنامه برای شستن پارچه هایی که از الیاف مصنوعی ساخته شده است مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند کیفیت شان را حفظ کند.

حتما بخوانید:   مقایسه دو ماشین لباسشویی اسنوا و دوو

برنامه مربوط به شستن لباس های پشمی یا همان Wool

اگر لباس پشمی دارید و می خواهید آن را بشویید بهتر است از این برنامه استفاده کنید تا کیفیت آن از بین نرود.

برنامه تخلیه و آبکشی(rinse/spin) در ماشین لباسشویی حایر

از این برنامه برای زهکشی آب و آبکشی استفاده می شود. برای اینکه بهترین استفاده را از این برنامه ببرید بهتر است از آب سرد برای شستشو استفاده کنید.

برنامه ترکیبی(Mix)

در این میان تمامی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر این گزینه برای شستن لباس هایی که رنگ های متفاوتی دارند استفاده می شود. اگر لباس هایی با رنگ های متفاوت دارید و می خواهید آن ها را به طور همزمان بشویید این برنامه بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

برنامه مربوط به لباس ها و کفش های ورزشی(Sports)

برای شستن لباس های ورزشی هم می توانید از این برنامه ماشین لباسشویی حایر استفاده کنید.

برنامه زهکشی لباس ها(Spin) در ماشین لباسشویی حایر

برای زهکشی لباس ها هم می توانید از این برنامه استفاده کنید.

برنامه مربوط به لباس های پشمی و ابریشمی(Silk & Wool)

برای اینکه بتوانید لباس های حساسی همچون لباس های پشمی و ابریشمی را مورد شستشو قرار دهید باید از برنامه مخصوص این لباس ها استفاده کنید. این گزینه برایتان چنین امکاناتی را فراهم می کند.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر؛ سخن نهایی

در این مقاله سعی کردیم برنامه ها، علامت ها و دکمه هایی که روی ماشین لباسشویی حایر گنجانده شده است را با هم مرور کنیم. همانطور که قبلاً هم بیان کردیم این ماشین لباسشویی قابلیت ها و امکانات مختلفی دارد و می تواند لباس ها را به بهترین شکل ممکن بشوید. اگر بتوانید برنامه مناسب برای شستن لباس ها را انتخاب کنید هم از لباس هایتان محافظت خواهید کرد و هم عمر دستگاه تان را افزایش خواهید داد. هر کدام از برنامه هایی که روی ماشین لباسشویی حایر می بینید برای کار خاصی طراحی شده است. بعد از آشنایی با این برنامه ها می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب لباس های شما باشد و بتواند شستشوی خوبی را برایتان فراهم کند. به خاطر داشته باشید که مراقبت از ماشین لباسشویی حایر از همین اقدامات به ظاهر کوچک آغاز می شود و همین آموزش ها می تواند به عملکرد بهینه دستگاه شما کمک کند.

امتیاز سردبیر

امتیاز سردبیر

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی حایر

در این مقاله به بررسی برنامه ها و علائم موجود در ماشین لباسشویی حایر می پردازیم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا