مجله

تاریخچه برند لوازم خانگی شرکت برانت فرانسه BRANDT

تاریخچه شرکت برانت

ما در این مقاله از سایت ایبک به بررسی تاریخچه شرکت برانت فرانسه پرداخته ایم. گروه فرانسوی BRANDT در زمینه تجهیزات خانگی از جمله شستشو، پخت و پز، خنک کننده، لوازم خانگی کوچک، تلویزیون و تهویه مطبوع فعالیت می کند.

این گروه برای دو برند بین المللی De Dietrich  و Brandt و دو برند تخصصی Sauter و Vedette محصولاتی طراحی و تولید می کند که در منازل میلیون ها خانواده در سراسر جهان وجود دارد.

گروه فرانسوی BRANDTدارای دو سایت تولید در فرانسه به نام های اورلئان و وندوم، یک پارک صنعتی در الجزایر به نام ستیف، دو سایت تحقیق و توسعه در فرانسه به نام های لیون و اورلئان، یک سایت اختصاص داده شده به خدمات پس از فروش به نام Cergy-Pontoise و یک دفتر در Rueil-Malmaison که دفتر مرکزی شرکت است.

در اروپا، آسیا و شمال آفریقا 6 شرکت توسط مجموعه ای از توزیع کنندگان، محصولات شرکت برانت BRANDT فرانسه را در سراسر جهان توزیع می کنند.

در سال 2011 میلادی، شرکت برانت BRANDT فرانسه اولین تولید کننده لوازم خانگی شد و برچسب تضمین شده ی فرانسوی را برای محصولات تولید شده در سایت های Orléans و Vendôme دریافت کرد.

بیش از 200 میلیون یورو در ساخت مجتمع صنعتی جدید شرکت برانت BRANDT فرانسه که به محصولات شستشو و خنک کننده در Sétif در الجزایر اختصاص دارد، سرمایه گذاری کرده است.

تاریخچه برانت BRANDT

ادگار ویلیام برانت (1880-1960) صنعتگر آلزاسی در کار آهن فرفورژه و صنعتگر تسلیحات و همچنین بنیان گذار لوازم خانگی برقی برند برانت BRANDT بود.

در سال 1902 میلادی ادگار ویلیام برانت یک کارگاه آهن در پاریس ایجاد کرد. اما در طول جنگ جهانی اول، مجبور شد فعالیت کارگاه خود را متوقف کند و امکانات خود را به تولید اسلحه و خمپاره اختصاص دهد.

در سال 1920 میلادی ادگار ویلیام برانت سنگ پرچم برنزِ مقبره ی سرباز ناشناس مدفون در زیر طاق پیروزی در پاریس را ساخت.

در سال 1926 میلادی ادگار ویلیام برانت شرکت برانت را تأسیس کرد. در سال 1936 میلادی شرکت برانت دولتی شد. ادگار ویلیام با این حرکت توانست چندین کارخانه تولیدی را نیز خریداری کند.

در سال 1950 میلادی  ادگار ویلیام برانت صنعت sodame & electromenager لوازم خانگی را ایجاد کرد. سپس شروع به تولید اولین اجاق گاز، یخچال، ماشین لباسشویی، تجهیزات گرمایشی و چرخ خیاطی کرد.

حتما بخوانید:   تمیز کردن کتری‌ سوخته به چه روش‌هایی انجام می‌گیرد؟

در سال 1956 میلادی  شرکت برانت Brandt با Hotchkiss، تولید کننده اتومبیل های لوکس ادغام شد. در 26 ژوئن 1956 ادگار ویلیام برانت ماکت شبکه های طلاکاری شده را به قلعه ورسای ارائه کرد تا جایگزین شبکه های اصلی که در انقلاب فرانسه ویران شده بودند، شوند.

افتخارات شرکت برانت فرانسه

مروری بر افتخارات شرکت برانت

در سال 1963 میلادی برندِ برانت  BRANDT اولین برند ماشین لباسشویی در فرانسه شد.

در سال 1970 میلادی ادگار ویلیام برانت کمپین تبلیغاتی موفقی را راه اندازی کرد.

در سال 1972 میلادی کارخانه La Roche اولین ماشین ظرفشویی فرانسوی را با نام تجاری برانت Brandt تولید کرد.

در سال 1977 میلادی ادگار ویلیام برانت مدیریت بازار ماشین لباسشویی، یخچال و ماشین ظرفشویی در دست گرفت.

در سال 1978 میلادی ساخت اولین ماشین لباسشویی و خشک کن مدل  Statomatic 46راه اندازی شد.

در سال 1983 میلادی ادگار ویلیام برانت کوره های پیرولتیک را راه اندازی کرد.

در سال 1984 میلادی شرکت برانت اولین ماشین لباسشویی با عرض 40 سانتیمتر BB40 با بار بالایی را راه اندازی کرد.

در سال 1988 میلادی ادگار ویلیام برانت اولین اجاق گازهای القایی را به بازار معرفی کرد و یک شرکت تابع TEM (Thomson Electromenager) ایجاد کرد.

سرانجام در سال 1995 میلادی گروه Brandt تشکیل شد.

در سال 2000 میلادی برند Moulinex توسط گروه  Brandtخریداری شد.

در سال 2002 میلادی گروه ElcoBrandt ایجاد شد.

در 15 ژوئن سال 2005 میلادی برای حفظ BRANDT گروه FagorBrandt به عنوان یک برند در فرانسه و اسپانیا ایجاد شد.

جوایز برانت BRANDT

شرکت برانت BRANDT فرانسه در طول عملکرد خود طی سالیان طولانی موفق به کسب جوایز بزرگی از کشورهای مختلفی شد. از جمله این جوایز :

1- برنده جایزه نوآوری در نمایشگاه تجاری پاریس در سال 2007 میلادی برای ساخت ماشین ظرفشویی کواترو شد.

2- موفق به دریافت نام تجاری معتبر فرانسوی در سال 2008 میلادی برای پنجمین سال متوالی برای برند Brandt شد.

3- برنده جایزه  Industry Janusتوسط وزارت صنعت فرانسه برای کوره ماتریکس Coulour برایDe Dietrich

4- موفق به دریافت جایزه ی لورل طلای مشتریان برای ساخت اجاق گاز و سرامیک شد.

5- موفق به دریافت جایزه ی لورل طلای مشتریان در گروه اکتشاف در سال 2008 میلادی، برای ساخت اجاق گاز القایی برند Mastercook شد.

6- اعطای جایزه ی شرکت نمونه به فاگور مسترکوک برای مسئولیتشان.

7- موفق به دریافت جایزه ی بین المللی Novia Salcedo 2010 برای تعالی در ادغام حرفه ای جوانان در کشور اسپانیا شد.

حتما بخوانید:   انواع موسسات خیریه /۱۰۰ راه کمک به فقرا نیازمندان و مدد جویان

8- کسب جایزه بین المللی Superbrands 2012 برای برند Mastercook در لهستان.

10 دلیل برای انتخاب برانت BRANDT فرانسه

برانت همیشه افراد را در مرکز تخصص خود قرار می دهد. به همین دلیل محصولات خود را به همان اندازه کارآمد و مبتکرانه طراحی می کند.

فناوری به کار رفته در محصولات برانت نوآورانه، راحت و بادوام، راه‌حل‌هایی را برای برآورده شدن نیازهای روزمره ی همه ارائه می‌دهد.

جوایز و افتخارات شرکت برانت فرانسه

دلایل انتخاب شرکت برانت به عنوان یک برند قابل ستایش

شرکت برانت همه محصولاتش را بر پایه ی اینکه، آنچه مردم می توانند با کمک دستگاه انجام دهند، ساخته است. دلایلی که موجب می شود ما برانت را انتخاب کنیم عبارتست از :

1- شرکت برانت BRANDT فرانسه بیش از 60 سال تخصص در تجارت لوازم الکتریکی خانگی دارد.

2- برانت یک برند قابل اعتماد و کاربرپسند است که نوآوری مفیدی را برای عموم مردم به ارمغان می آورد. همچنین کیفیت و راحتی زندگی روزمره را بهبود می بخشد. نیمی از خانواده های فرانسوی حداقل یک دستگاه برانت دارند.

3- برانت یک برند مرجع است که قصد دارد کاربر را در تمام طول عمر همراهی کند.

4- برانت یک تجارت اخلاقی ست که تعهدی دیرینه برای حفاظت از محیط زیست داشته است.

5- برانت یک برند فرانسوی با 5 مرکز تحقیقاتی و نوآوری مستقر در فرانسه است.

6- برانت برندی است که با حضور در بسیاری از کشورها از طریق شرکت ‌های تابعه یا توزیع‌ کنندگان متعهد با مشتریان خود نزدیک و در ارتباط است .

7-Brandt  طیف گسترده و جامعی را ارائه می دهد که با نیازهای همه سازگار است.

8- نوآوری برانت، مردم را در هسته مهندسی ما قرار می دهد. هدف برانت تسهیل زندگی روزمره کاربر با محصولات مبتکرانه است.

9- برانت برای صرفه جویی در مصرف آب و برق محصولاتی با کارایی بالا طراحی می کند. به همین علت مرتباً به خاطر پیشرفت های تکنولوژیکی خود جوایزی دریافت می کند.

10- محصولات برانت ساده است ولی کارآیی عالی دارند.

شرکت برانت فرانسه

اصل تضمینی فرانسوی

برانت BRANDT یک برند بین‌المللی و یک کالای اصلی با کیفیت برتر است. برانت در طراحی محصولاتی که هوشمند، قابل اعتماد، قوی و در دسترس همگان هستند، شهرت زیادی به دست آورده است.

شرکت برانت BRANDT فرانسه طی سال‌ها تحقیق و توسعه، به طور مداوم خواسته ‌ها و انتظارات مشتریان خود را برآورده کرده و اعتماد و وفاداری مردم فرانسه را به خود جلب کرده است.

حتما بخوانید:   وکس صورت چیست؟ | آرا نیک

“منشا تضمین شده فرانسوی” برچسبی است که برانت هرگز آن را بدیهی نمی‌داند و بالاترین سطح استانداردها را برای فرآیند تولید خود در سراسر خط خانواده فرهای خود رعایت می‌کند.

برانت به کیفیت فرانسوی متعهد است

شرکت برانت اخیراً توسط انجمن Pro France برچسب Origine France Garantie را برای همه محصولاتش که در کارخانه های تولیدی فرانسه ساخته شده اند، دریافت کرده است.

این برچسب که توسط Bureau Veritas تایید شده است، به مشتریان اطمینان می دهد که محصولاتی که خریداری می کنند منشاء فرانسوی دارند. تا بر اساس آن معیار انتخاب خود را انجام دهند.

برانت این گواهینامه را برای تمام محصولات تولید شده در سایت های صنعتی خود در فرانسه بجز اجاق گازهای سرامیکی شیشه ای، پس از یک فرآیند صدور گواهینامه که توسط سازمان صدور گواهینامه پیشرو در جهان به نام Bureau Veritas Certification انجام شد، دریافت کرد.

این برچسب گواهی بر حضور صنعتی محکم برانت در فرانسه است که عنصر اصلی هویت آن است. گواهی مبدا فرانسوی تضمین شده از طریق ممیزی های منظم، که توسط نهادهای رسمی به رسمیت شناخته شده انجام می شود، اخذ و تمدید می شود.

نتیجه گیری

امیدواریم با مطالعه این مقاله به کیفیت و محبوبیت برند لوازم خانگی شرکت برانت BRANDT فرانسه پی برده باشید. برانت یک برند تاریخی، همچنین علامت تجاری عمومی کشور فرانسه است و در تمام خانواده های محصولات در زمینه های شستشو، آشپزی، خنک کننده، لوازم خانگی کوچک، تلویزیون و تهویه مطبوع حضور پررنگی دارد.

شرکت برانت از شهرت زیادی در بین مصرف کنندگان سود می برد. در نبض زندگی روزمره کاربرانش، چندین دهه است که بخشی از اکثریت قریب به اتفاق خانه های فرانسوی بوده است.

از زمان راه ‌اندازی تا به امروز، مأموریت برند برانت ساده بوده است. با ارائه محصولات با کیفیت، نوآورانه، مفید و مرتبط از مصرف‌کنندگانش در تمام عمر حمایت می کند.

جالب است بدانید آسان‌تر کردن زندگی روزمره با ارائه تجهیزات سازگار در DNA برند ثبت می‌شود. برانت که پیشگام نوآوری هایش است، خود را از رقبا متمایز کرده است.

بسیاری از محصولات برانت در صدر جدول فروش هستند و تأثیر مستمری بر نسل فعلی و آینده خواهند داشت. برانت هم در کشور فرانسه و هم در جهان جزء برند های محبوب به شمار می آید.

تاریخچه برند لوازم خانگی شرکت برانت فرانسه BRANDT

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

تاریخچه برند- لوازم خانگی شرکت برانت فرانسه BRANDTتاریخچه برانت BRANDT-مروری بر افتخارات شرکت برانت- جوایز برانت BRANDT

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا