تعمیرات لباسشویی

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس | نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی G PLUS

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس | نصب ماشین لباسشویی جی پلاس

ماشین لباسشویی یکی از ابزارهای مهم زندگی انسان است که بخش اعظمی از کارهای خانه را بر عهده می گیرد. بنابراین مهم است که یک ماشین لباسشویی با کیفیت خریداری نمایید. جی پلاس یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین های لباسشویی را تولید و روانه بازار می ‌کند. حال شرایطی را در نظر بگیرید که لباسشویی جی پلاس شما خراب شده است و این مسئله کاملا طبیعی می باشد. در این صورت برای تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس باید از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. چرا که لباسشویی جی پلاس سیستمی بسیار پیچیده دارد. کوچکترین اشتباهی در یکی از قطعات آن باعث ایجاد خرابی در قطعات دیگر و گاهاً از کار افتادن دستگاه خواهد شد. مجموعه تخصصی ایبک امداد یکی از مراکز تعمیر لوازم خانگی جی پلاس در ایران است که خدمات مورد نیاز شما را در محل مورد نظرتان ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

 جی پلاس شرکتی خارجی است که در ایران به صورت رسمی نمایندگی ندارد. برخی از مراکز تعمیر اقدام به ارائه خدمات در این خصوص می نمایند که اگر دستگاه شما مشمول گارانتی باشد، می توانید از خدمات رایگان این مراکز استفاده کنید. برای این کار لازم است با شماره های مندرج در گارانتی تماس بگیرید.

 اما مراکز تخصصی دیگری نیز وجود دارند که با در اختیار داشتن تکنسین متخصص و کاربلد اقدام به ارائه خدمات خط مربوط به تمامی برندها مخصوصاً جی پلاس می نمایند که یکی از آنها مجموعه تخصصی ایبک مداد است.

تمایز این مجموعه با دیگر مراکز تعمیر این است که خدمات مورد نیاز کاربر را در محل ارائه می نماید و به این صورت نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه و دردسرهای بعد از آن وجود نخواهد داشت.

حتما بخوانید:   نحوه تعمیر و عیب یابی اجاق گاز جی پلاس | نمایندگی تعمیر اجاق گاز جی پلاس GPLUS

برای استفاده از خدمات مرکز تخصصی ایبک امداد می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید تا سریع نزدیکترین تکنسین مجموعه به محل شما اعزام شود.

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس در محل

به جهت اینکه ماشین لباسشویی وسیله ای بسیار سنگین  و غیر قابل حمل و نقل می باشد، در صورت خرابی یا هر مسئله دیگری نیاز به دریافت خدمات در محل دارد.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس باید به گونه‌ ای باشد که خدمات خود را در محل کاربر ارائه کند. با استفاده از این خدمات از مزایای دیگری نیز برخوردار خواهید شد. از جمله:

 • عدم نقل و انتقال دستگاه تعمیرگاه  و پیشگیری از احتمال آسیب به بدنه یا سایر قسمت های دستگاه در حین جابجایی
 • صرفه جویی در وقت و هزینه به این صورت که در ترافیک شهری باقی نمی مانید و از طرفی هزینه برای جابجا کردن آن به وانت پرداخت نخواهید کرد.
 • تمامی مراحل تعمیر در محل شما و تحت نظارت شما انجام می شود و اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشت، مطمئن خواهید شد که از قطعه پلمپ شده و فابریک استفاده می شود.

بررسی نحوه تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی جی پلاس

هدف ما از نوشتن این مقاله آشنایی شما با ایرادات و مشکلات رایج ماشین لباسشویی جی پلاس می باشد تا در صورتی که خرابی جزئی در آن حادث شد، نیازی به حضور تعمیرکار نباشد. به این صورت بسیاری از هزینه های شما کاهش خواهد یافت. چرا که بخش عمده ‌ای از ایرادات و ارور های ماشین لباسشویی توسط خودتان قابل رفع است. بنابراین پیشنهاد می ‌شود این بخش از مطلب را با دقت بخوانید.

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

 به چه علت ماشین لباسشویی جی پلاس صدای ناهنجار و غیر طبیعی از خود تولید می کند؟

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه می شوند صدای ناهنجار و آزاردهنده ماشین لباسشویی است. البته نگرانی از این بابت کاملاً طبیعی است، چرا که در حالت عادی لباسشویی نباید صدای غیر طبیعی داشته باشد. بنابراین در چنین شرایطی لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • در صورتی که تعداد لباس ها در دستگاه کم باشد، لباسشویی صدای غیر طبیعی تولید می کند.
 • البته برعکس این مسئله نیز صادق است، به این صورت که زیاد بودن لباس ها در دستگاه نیز دلیل بر صدای ناهنجار لباسشویی خواهد بود.
 • در مواردی که کمک فنر نگهدارنده دیگ لباسشویی از جای خود خارج شود، صداهای غیر طبیعی را در حین کار از ماشین لباسشویی می شنوید که البته برای تعمیر آن باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
 • تراز نبودن لوازم برقی دلیل بر صدای غیر طبیعی آن هاست. ماشین لباسشویی نیز از این قاعده مستثنا نیست. به این صورت که اگر روی سطحی صاف قرار نگرفته باشد، و در محل نصب خود به درستی تراز نشده باشد، صدای ناهنجاری از خود تولید می کند. که البته با تراز کردن آن می توانید این مشکل را رفع نمایید.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی کندی در تهران

عوامل موثر در ایجاد لرزش زیاد ماشین لباسشویی جی پلاس چیست؟

در بسیاری از مواقع ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که ماشین لباسشویی در حین کار ارزش زیادی داشته باشد. البته لرزش بیش از اندازه و غیر طبیعی لباسشویی را نمی توان نادیده گرفت. به همین جهت ابتدا لازم است موارد زیر را بررسی کنید و در صورتی که مشکل رفع نشد، باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید:

 • تراز نبودن ماشین لباسشویی علاوه بر اینکه صدای ناهنجاری از آن خارج می کند، باعث لرزش آن نیز می شود. به این صورت که دستگاه در جای خود به صورت ثابت قرار نمی گیرد و طبیعتا لرزش هایی در حین کار خواهد داشت.
 • در مواردی که تسمه کاهش دهنده حرکت دیگ لباسشویی دچار مشکل شده باشد، داشتن لرزش در حین کار طبیعی خواهد بود.

به چه علت دیگ ماشین لباسشویی جی پلاس در حین کار نمی چرخد؟

ممکن است بعد از روشن کردن و شروع به کار کردن ماشین لباسشویی شاهد نچرخیدن دیگ آن باشید. در این صورت مشکل را باید در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است دیگ سنگین باشد به جهت اینکه لباس هایی بیش از ظرفیت دستگاه در آن ریخته باشید و دیگ توان حرکت نداشته باشد.
 • در مواردی که قفل درب ماشین لباسشویی خراب شده باشد، دیگ دستگاه نمی چرخد.
 • همچنین خراب بودن میکروسوئیچ درب لباسشویی نیز دلیل دیگری بر نچرخیدن دیگ آن است که در این صورت حتما باید از تخصص تعمیرکاران استفاده نمایید.

چه عاملی موجب می شود ماشین لباسشویی جی پلاس روشن نشود؟

ممکن است بعد از قرار دادن لباس در ماشین لباسشویی متوجه شوید که دستگاه شروع به کار نمی کند. در این صورت برای عیب یابی روشن نشدن ماشین لباسشویی باید موارد زیر را چک کنید:

 • برق به دستگاه نرسد، در این صورت یا برق ساختمان مشکل دارد یا پریزی که دوشاخه دستگاه را به آن وصل کردید، دچار خرابی شده است. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا دستگاه را با پریز دیگری امتحان کنید.
 • در مواردی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب شده باشد، دستگاه روشن نمی شود.
 • خراب شدن سنسور دمای آب لباسشویی عامل موثر دیگری در روشن نشدن ماشین لباسشویی است.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیر کولر گازی جی پلاس در محل | نمایندگی تعمیرات کولر گازی G PLUS

چه عواملی موجب می شوند که ماشین لباسشویی جی پلاس بعد از اتمام کار آب را تخلیه نکند؟

 یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین لباسشویی و تخلیه نکردن آب بعد از اتمام کار است. در این صورت لازم است ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است چاه فاضلاب مسدود شده باشد و یا پر شده باشد، در این صورت آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود.
 • امکان دارد پمپ تخلیه دستگاه خراب شده باشد. البته در این مورد باید از تعمیرکار حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.
 • در صورتی که فیلتر ماشین لباسشویی مسدود شده باشد، شاهد عدم تخلیه آب از دستگاه خواهید بود که در این مورد نیز به تخصص تعمیرکار نیاز دارید.

به چه علت آب از ماشین لباسشویی جی پلاس نشتی می کند؟

در مواردی که شاهد نشتی آب از ماشین لباسشویی هستید، باید ابتدا علت نشتی را پیدا کنید و سریعا اقدام به رفع آن نمایید. چرا که رطوبت و نشتی آب باعث زنگ زدگی بدنه و یا دیگر قطعات دستگاه می شود.

 • ممکن است شیلنگ تخلیه از قسمت اتصال خود جدا شده باشد و یا دچار پارگی یا سوراخ شده باشد که در این صورت شیلنگ را باید تعویض کنید. چرا که با تعمیر آن مشکل رفع نخواهد شد.
 • در مواردی که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی خراب شده باشد، آب از دستگاه نشتی می دهد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جی پلاس

 یکی از سوالاتی که همواره کاربران از ما می پرسند، این است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تا زمانی که عیب یابی دستگاه انجام نشود، نمی ‌توان هزینه ‌ای از آن اعلام کرد. چرا که خرابی قطعات مختلف هزینه های متفاوتی دارد، بنابراین تعیین دقیق هزینه صرفاً بعد از عیب یابی صورت می گیرد.

به طور مثال اگر خرابی در قسمت موتور دستگاه باشد، قطعا هزینه آن بسیار بیشتر از زمانی است که درب آن مشکل داشته باشد.

 همچنین در زمانی که قطعه ای تعویض شود، هزینه آن بیشتر از تعمیر آن قطعه خواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

مزایای استفاده از خدمات ایبک امداد

با استفاده از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد می توانید از مزایای زیر بهره‌ مند شوید:

 • اعزام تعمیرکار و تکنسین متخصص به محل
 • تعویض قطعات با قطعات اصل و اورجینال برند جی پلاس
 • مقرون به صرفه بودن هزینه به نسبت دیگر مراکز تعمیر

00000000000999999

31

 

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا