تعمیرات تلویزیون

خدمات تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس | نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس

آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر کنترل تلوزیون جی پلاس | علت خراب شدن ریموت کنترل تلویزیون G PLUS

یکی از مشکلات رایجی که اغلب کاربران به هنگام استفاده از تلویزیون با آن مواجه می شوند،خرابی کنترل تلویزیون است. به این صورت که اغلب ریموت کنترل دچار مشکل می شود و امکان استفاده از آن را محدود می کند. تلویزیون جی پلاس یکی از باکیفیت ترین کنترل ها را دارد، البته کیفیت بالا دلیل بر عدم خرابی آن نیست. در صورتی که با مشکل خرابی در قسمت ریموت کنترل جی پلاس شده اید، بهتر است از خدمات تعمیرکاران متخصص برای تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس بهره مند شوید. ایبک امداد  یکی از مراکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی مربوط به برند جی پلاس است که با استفاده از تخصص تعمیرکاران خود اقدام به ارائه خدمت خدمات در محل شما می نماید.

نمایندگی تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

در هنگام خرابی لوازم خانگی یکی از مسائل اصلی و مهم پیدا کردن تعمیرکاری متخصص است. در صورتی که به تازگی وسیله مورد نظر را خریده اید، می توانید از خدمات نمایندگی آن بهره مند شوید. چرا که مشمول زمان ضمانت نامه و گارانتی است و هزینه آن برای شما رایگان خواهد بود. برای این کار می توانید با شماره های مندرج در دفترچه راهنمای محصول  تماس بگیرید و از خدمات نمایندگی آن بهره مند شوید.

اما اگر محصول شما مشمول گارانتی نیست و یا قبلا از خدمات نمایندگی استفاده کردید و از آن رضایت نداشتید، می توانید از مرکز تعمیر تخصصی لوازم خانگی جی پلاس در ایبک امداد استفاده کنید. این مجموعه با در اختیار داشتن تکنسین متخصص و حرفه ای تمامی خدمات مورد نیاز شما را در محل حل ارائه می نماید.

دلایل خرابی کنترل تلویزیون جی پلاس

خرابی کنترل یکی از کلافه کننده ترین مشکلاتی است که برای لوازم خانگی مخصوصاً تلویزیون رخ می دهد. چرا که بسیاری از عملکردهای تلویزیون به کنترل وابسته است و اگر کنترل مشکلی داشته باشد، تلویزیون به خوبی نمی تواند نیازهای شما را پاسخگو باشد. اما چه عواملی باعث می شوند که کنترل تلویزیون خراب شود؟ در اینجا به چند مورد از دلایل خرابی کنترل تلویزیون جی پلاس اشاره می کنیم.

 • ممکن آب و رطوبت وارد کنترل شده باشد که در این صورت برد ریموت با مشکل مواجه می شود و به احتمال زیاد نیاز به تعویض خواهد داشت.
 • خراب بودن باتری کنترل که در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم حتما از باتری های نو برای تعویض آن استفاده نمایید.
 • شکستگی کنترل که در اثر ضربه رخ می دهد و یا ممکن است از دست شما به زمین افتاده باشد.
 • وجود خرابی در قسمت سنسورهای مادون قرمز تلویزیون
حتما بخوانید:   نحوه رفع عیب و تعمیر جاروبرقی جی پلاس | نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جی پلاس

 

ویژگی تعمیرکاران مراکز تخصصی تعمیر لوازم جی پلاس

اطلاع داشتن از ویژگی ها و وظایف تعمیرکاران و مراکز تخصصی تعمیر می تواند به شما در جهت دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی برند جی پلاس کمک کند تا بتوانید بهترین مرکز تعمیر را انتخاب نمایید.

تعمیرکاران مجموعه باید متخصص و دارای مهارت بسیار بالایی باشند و همواره در کلاس های آموزشی شرکت کنند و با مدل های مختلف و جدیدترین مدل های لوازم جی پلاس آشنایی داشته باشند.

مجوز لازم در خصوص تعمیرات انواع وسایل مختلف از جمله تلویزیون که از سیستم ای بسیار پیچیده برخوردار است، را داشته باشند.

هزینه های مرکز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باشد و اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشت، از اصل برند جی پلاس استفاده نمایند.

از آنجایی که بیشتر وسایل برقی امکان حمل و نقل آنها سخت می باشد، تعمیرکاران متخصص مجموعه معتبر باید بتوانند در محل حاضر شوند و اقدام به تعمیر نمایند و نیازی به نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه وجود نداشته باشد.

تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

مشکلات رایج ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

مدل های مختلفی از تلویزیون های جی پلاس در بازار موجود است که هر یک کنترل های خاص خود را دارند. استفاده طولانی مدت از کنترل ها باعث می شود مشکلاتی در آنها ایجاد شود از قبیل ضعیف شدن باتری، کار نکردن دکمه های کنترل، تجمع گرد و غبار در درزها و قسمت های مختلف کنترل، خرابی سنسور مادون قرمز و … .

 نحوه تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

در مواردی که کنترل تلویزیون جی پلاس دچار مشکل شده، بهتر است از تعمیرکاران متخصص جهت تعمیر آن استفاده نمایید. البته اگر شما نیز دانش فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارید، با مطالبی که در این مقاله گفته می شود خودتان می توانید اقدام به رفع عیب آن نمایید. با ما همراه باشید.

حتما بخوانید:   دسترسی به منوی مخفی تلویزیون|منوی مخفی تلویزیون جی پلاس

تمام شدن باتری کنترل

در اکثر موارد خراب شدن کنترل و یا عمل نکردن آن به خاطر ضعیف بودن باتری است. قبل از هر کاری بهتر است ابتدا باتری آن را عوض کنید و باتری نو در قرار دهید و آن را تست کنید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، موارد دیگر را بررسی نمایید.

خراب بودن ریموت کنترل

در صورتی که از سالم بودن باتری مطمئن شدید، نوبت به تست ریموت کنترل می رسد. برای این کار می توانید از دو روش زیر اقدام کنید:

 • کنترل را به سمت یک رادیو می گیرید و یکی از دکمه ها را فشار می دهید. در صورتی که صدای نویز از بلندگوی رادیو بلند شد کنترل سالم است.در غیر این صورت باید اقدام به تعمیر ریموت نمایید.
 • البته همین تست را می توانید نسبت به دوربین نیز انجام دهید. به این صورت که کنترل را به سمت دوربین می گیرید. البته از قبل باید آن را روشن نمایید. در اینجا منظور از دوربین، همان دوربین عکاسی است. بعد از اینکه کنترل را به سمت دوربین گرفته یکی از دکمه ها را فشار می دهید. اگر نور قرمز جلوی کنترل روشن شد، یعنی سالم است و در صورتی که هیچ نوری مشاهده نکردید، احتمال خرابی ریموت کنترل زیاد است.

ایراد در قسمت برد تلویزیون

 در مواردی که از سالم بودن کنترل خود اطمینان حاصل کردید و باتری های آن را نیز تعویض نمودید، برای عیب یابی باید برد تلویزیون را چک کنید. البته پیشنهاد می کنیم برای این کار از دانش و خدمات تعمیرکاران متخصص بهره مند شوید.

هزینه تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

 در مواقعی که هر یک از وسایل منزل خراب می شوند، اولین چیزی که به ذهن کاربر می‌ رسد، هزینه تعمیر آن است. مخصوصا الان که در شرایط اقتصادی نابسامانی قرار داریم، قطعاً تمامی هزینه ها باید با برنامه ریزی انجام شود. اما خرابی لوازم خانگی از پیش تعیین شده نیست و قاعدتاً هزینه ای برای آن کنار گذاشته نشده است.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل | نمایندگی تعمیر تلویزیون G PLUS

 بنابراین لازم است برای اینکه شرایط اقتصادی شما با مشکل چندانی مواجه نشود، از مرکز تعمیراتی کمک بخواهید که هزینه منصفانه ای جهت تعمیر لوازم برقی در نظر می ‌گیرند. یکی از این مراکز تعمیر مجموعه تخصصی ایبک امداد است.

 • تمامی هزینه های این مجموعه براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هزینه های اضافه بر آن از شما دریافت نمی شود.
 • از طرفی تعمیرات در محل مورد نظر شما انجام می شود، بنابراین برای نقل و انتقال دستگاه نیز هزینه صورت نمی گیرد و در این مورد نیز صرفه جویی به عمل می آید.
 • همچنین در صورتی که تعمیرکار در محل شما حاضر شود، نیازی به صرف وقت از طرف کاربر نیست و شما می توانید به کارهای خودتان برسید.
 • اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، این مجموعه از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند تا دستگاه طول عمر بیشتری داشته باشد و دوباره دچار خرابی نشود.

تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

مزایای استفاده از خدمات ایبک امداد

در این مقاله به مشکلات رایج در کنترل تلویزیون جی پلاس و نحوه تعمیر آن پرداختیم. در ادامه مرکز تخصصی ایبک امداد را به  شما معرفی کردیم تا بتوانید از خدمات آنها در محل خودتان استفاده کنید.

به طور کلی با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید از مزایای زیر بهره‌ مند شوید:

 • تمامی خدمات در محل ارائه می شود و نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه وجود ندارد در نتیجه از آسیب های احتمالی جلوگیری می شود.
 • قطعاتی که برای تعویض لوازم به کار می رود، اورجینال و فابریک هستند که باعث افزایش طول عمر و عملکرد بهتر کنترل می شوند.
 • تکنسین و تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد به طور کامل با جدیدترین مدل های دستگاه های جی پلاس آشنایی دارند. چرا که همواره کلاس های آموزشی جهت نحوه عیب یابی و تعمیر لوازم جی پلاس برای آنها به صورت دوره ای برگزار می شود.
 • در وقت و هزینه شما صرفه جویی به عمل می آید و نیازی نیست برای انتقال دستگاه ساعت ها پشت ترافیک در شلوغی شهر قرار گیرید.

00000000000999999

31

 

تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تعمیر ریموت کنترل تلویزیون جی پلاس در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا