تعمیرات یخچالتعمیرات

ارور یخچال کنوود KENWOOD | لیست کامل کدهای خطا

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

یخچال های کنوود یکی از برندهای برتر حال حاضر در دنیای یخچال به حساب می آید، در این مقاله به سراغ یخچال های کنوود خواهیم رفت و ابتدا شما را با این برند و محصولاتش آشنا کرده و سپس لیست کامل ارور یخچال کنوود را در بخش تعمیرات یخچال ایبک امداد برایتان شرح خواهیم داد.

کارخانه کنوود Kenwood در سال 1947 در انگلستان آغاز به کار کرد. این برند در طول فعالیت 60 ساله اش به عنوان یکی از برندهای خوب لوازم خانگی در سراسر جهان شناخته می شود و انواع مختلف لوازم خانگی را تولید می کند. به صورت کلی شرکت کنوود در کشور های مختلف مثل ترکیه، چین، پاکستان و انگلستان کارخانه هایی را تاسیس کرده است. همه ی این شرکت ها تحت لیسانس کارخانه کنوود انگلستان مشغول به فعالیت هستند.

از محصولاتی که کنوود  در حال تولید و عرضه آنها می باشد، می توان به مخلوط کن، سامانه تهویه هوا، لوازم برقی آشپزخانه، یخچال فریزر و … اشاره نمود. یکی از مهمترین نکاتی که در زمینه بررسی محصولات برند کنوود باید به آن توجه کرد، این است که یخچال های فریزر تولید شده به وسیله این برند تحت لیسانس انگلستان  و در کشور ترکیه  مونتاژ می شوند.

برند کنوود همیشه در تلاش است تا محصولات با کیفیتی را با بهترین مواد اولیه تولید کند. به همین خاطر یخچال فریزر های تولید شده به وسیله این برند بسیار بادوام و مرغوب هستند. موتورهای به کار رفته در یخچال های کنوود عمدتاً از نوع اینورتر می باشند که بدون هیچ صدایی کار می کنند و از سطح مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند.

به سبب کیفیت بالای موتور یخچال کنوود این اطمینان برای دارندگان این یخچال ایجاد می شود که می توانند سال های زیاد بدون هیچگونه ایرادی از این یخچال ها استفاده کنند. این برند محصولات خود را ضمانت می کند که می تواند خیال مصرف کنندگان را از بابت مشکلات موتور یخچال راحت کند.

امروزه اکثر یخچال های فریزر دارای سامانه های الکترونیکی هستند. به همین دلیل چنانچه ایراد و یا مشکلی برای یخچال فریزر به وجود بیاید، صفحه نمایش الکترونیکی کد ارور را به شکل عدد یا حروف انگلیسی به نمایش خواهد گذاشت. مفهوم این پیغام این است که یخچال شما ایرادی دارد و ضروری است آن را برطرف کنید. دانستن معنای هر یک از کد خطاها به منظور برطرف کردن آن امری ضروری می باشد.

در این مقاله ارور های یخچال فریزر کنوود یا همان کد های خطای یخچال فریزر کنوود را برای شما دوستان توضیح داده ایم تا چنانچه به تعمیر یخچال کنوود خود نیاز داشتید، با اطلاع از معنای کد خطای نشان داده شده بر روی نمایشگر یخچال کنوود خود در حد توان به برطرف کردن ایراد آن بپردازید، در غیر این صورت می توانید از تعمیرکار یخچال فریزر کنوود کمک بگیرید. شما دوستان همچنین برای استفاده از یخچال کنوود می توانید به دفترچه راهنمای یخچال فریزر کنوود مراجعه کنید. استفاده از محتوای این چنین برای کاربران این یخچال کاملا ضروری می باشد. علاوه بر ایراد یابی، امکان  استفاده راحت از یخچال نیز با یادگیری این کدها برای شما فراهم می شود.

ارور یخچال کنوود به چه دلیل است؟

در این قسمت به بررسی انواع کد خطای یخچال فریزر کنوود خواهیم پرداخت. در این مقاله ارور های رایج یخچال فریزر کنوود، دلیل بروز آنها و شیوه تعمیر و رفع آنها توضیح داده خواهد شد. بعضی از ایرادات یخچال  کنوود امکان دارد بیش از یک راه حل داشته باشند، پس اگر راه حل نخست کارگشا نبود و موثر واقع نشد، یکی از روش های دیگر که در لیست وجود دارد را امتحان کنید.

حتما بخوانید:   علت گرم شدن یخچال | علت گرم شدن داخل یخچال

ارور یخچال کنووددلیل آلارم یخچال های فریزر کنوود کد خطای E0

ارور دلیل ارور
E0 در این حالت سنسور یا حسگر فریزر دچار ایراد شده است

شیوه برطرف کردن ایراد کد خطای E0 یخچال های فریزر کنوود به صورت زیر می باشد:

 • با دقت بسیار سنسور دیفراست را چک کنید و اگر نیاز بود آن را عوض کنید.

دلیل آلارم یخچال فریزر کنوود کد خطای E1

ارور دلیل ارور
E1 در این مورد سنسور دیفراست یخچال دچار ایراد شده است، یخ و برفک فریزر ذوب نمی شود و برای مدت زمانی طولانی درجه حرارت زیر صفر نشان داده می شود.

شیوه برطرف کردن  ایراد کد خطای E1 یخچال فریزر کنوود به صورت زیر می باشد:

 • سنسور دیفراست را با دقت بسیار چک کنید و اگر نیاز به تعویض بود آن را جایگزین کنید.

دلیل آلارم یخچال فریزر کنوود کد خطای E3

ارور دلیل ارور
 E3 سنسور میان فریزر و یخچال دچار ایراد می باشد.

شیوه برطرف کردن ایراد کد خطای E3 یخچال فریزر کنوود به صورت زیر می باشد:

 • سنسور میان فریزر و یخچال را با دقت بسیار چک کنید و چنانچه نیاز به تعویض بود آن را عوض کنید.

دلیل آلارم یخچال فریزر کنوود کد خطای E4

ارور دلیل ارور
E4 در این خطا المنت دستگاه تولید کننده گرما سوخته است.

شیوه برطرف کردن ایراد کد خطای E4 یخچال فریزر کنوود به صورت زیر می باشد:

 • المنت دستگاه را به دقت چک کنید.
 • با دقت بسیار ترمودیسک را چک کنید.
 • چنانچه ترمودیسک سالم بود، به تعویض کردن المنت اقدام کنید.
حتما بخوانید:   علت سرما نداشتن یخچال مابه Mabe

دلیل آلارم یخچال ساید بای ساید کنوود کد ارور E8

ارور دلیل ارور
E8 سنسور یخ ساز یخچال فریزر کنوود دچار ایراد است.

نحوه رفع عیب کد خطای E8 یخچال کنوود به شرح زیر است:

 • مدارهای سنسور یخچال را با دقت زیاد چک کنید، امکان دارد دچار اتصال شده باشد.
 • چنانچه نیاز بود سنسور یخ ساز را جایگزین کنید.

دلیل آلارم یخچال فریزر کنوود کد خطای E9

ارور دلیل ارور
E9 در چنین حالتی یخ ساز یخچال کنوود ایراد دارد و توانایی اینکه به صورت کامل یخ را تخلیه کند ندارد به صورتی که دوبار یخ را تخلیه می کند اما همچنان یخ در یخ ساز وجود دارد و به صورت کامل تخلیه نشده است.

شیوه برطرف کردن ایراد کد خطای E9 یخچال فریزر کنوود به صورت زیر می باشد:

 • سنسور یخ ساز یخچال را به دقت چک کنید و چنانچه نیاز به تعویض بود به جایگزین کردن آن اقدام کنید.

دلیل آلارم  یخچال فریزر کنوود کد خطای   K10

ارور دلیل ارور
K10 در چنین حالتی میزان اهم سنسور یخچال ده کیلو است.

دلیل آلارم روشن شدن علامت تعجب قرمز در یخچال فریزر کنوود چیست؟

دلیل روشن شدن علامت تعجب بر روی صفحه نمایش یخچال  فریزر کنوود مرتبط با خراب بودن و یا قطعی سنسور ها می باشد. سنسور ها را با دقت چک کنید و چنانچه به تعویض نیاز بود آن را جایگزین کنید.

ارور یخچال کنوود

شیوه برطرف کردن آلارم و کد خطای یخچال فریزر کنوود

ارور و کد های خطای یخچال فریزر کنوود وجود ایراد و خرابی در قسمت هایی از یخچال را به نمایش می گذارد. آشنایی با این آلارم ها می تواند راهنما و کمک خوبی برای شناسایی ایرادات یخچال و درجه اهمیت آنها باشد. به شکل کلی ارور های یخچال فریزر کنوود نسبت به بقیه برند ها کمتر است و عمدتاً نشان دهنده وجود ایراد در سنسور های سامانه می باشد.

پس خوب است از تکنسین ها و تعمیر کاران ماهر در این زمینه کمک بگیرید. علاوه بر این خوب است با این ارور ها آشنا باشید تا بتوانید بعضی از مشکلات جزئی را خودتان رفع کنید و ایرادات اساسی تر  را به افراد متخصص و تعمیرگاه های مجاز بسپارید.

حتما بخوانید:   چرا یخچال فریزر عرق می کند ؟

شیوه  برطرف کردن آلارم یخچال فریزر کنوود در خانه

به صورت کلی کد خطا یا آلارم یخچال فریزر کنوود اشکال مختلفی از عیب ها و ایرادات یخچال  را به شما نشان می دهد که این کدها با توجه به مدل یخچال امکان دارد مقداری متفاوت باشند. قبل از هر کاری جهت اقدام برای برطرف کردن کد خطا یخچال کنوود در خانه لازم است دفترچه راهنمای یخچال را در اختیار داشته باشید که به وسیله آن بتوانید معنای کد ارور را پیدا کرده و آن را رفع کنید. روش دیگر کمک گرفتن از مطالب بیان  شده در این مقاله می باشد که به شرح مفهوم هریک از ارور ها و راه های برطرف کردن ارور مربوطه پرداخته است.

البته همواره لازم است به این نکته توجه کنید که این کد های خطا امکان دارد مشکل دستگاه را به شکل حدودی نشان دهند. به همین خاطر چنانچه هریک از آن ها  را مشاهده کردید بهتر است نخست با کارشناس ماهر تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را درباره این مشکل دریافت کنید تا یخچال دچار ایرادات بیشتری نشود.

 • خوب است در صورت رخ دادن هر گونه ایرادی به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود مراجعه کنید.
 • نمایندگی ها دارای ویژگی های مثبت بسیاری می باشند از جمله اینکه از قطعات اوریجینال و اصل استفاده می کنند.
 • اما متاسفانه تکنسین های تعمیر غیر مجاز از قطعات دست دوم  و یا غیر اصل استفاده می کنند که بعدا هزینه های اضافی را در پی خواهد داشت.
 • علاوه بر این خرید از نمایندگی ها، خدمات پس از فروش و ضمانت نامه  معتبری را در اختیار شما قرار می دهد.
 • علاوه بر ضمانت نامه معتبر و قطعات اورجینال، داشتن تکنسین حرفه ای نیز از دیگر نقاط مثبت مجموعه تعمیر یخچال فریزر کنوود می باشد.
 • تکنسین تعمیر غیر مجاز امکان دارد هزینه کمتری را نسبت به نمایندگان رسمی دریافت کنند اما کارشان با ایراد همراه است.
 • و شما بعد از هزینه اولیه دوباره نیازمند پرداخت هزینه های بیش تر هستید چون که  این تکنسین ها از قطعات اصل استفاده نمی کنند.
 • خرابی این قطعات به مفهوم هزینه مضاعف می باشد.

 

نتیجه گیری :

نتیجه گیری از مقاله کد ارور یخچال فریزر کنوود به صورت زیر است:

 • با نمایش هریک از این ارورها شما به آسانی می توانید مشکل یخچال خود را پیدا کنید.
 • با دانستن دلیل مشکل نیز سریعاً آن را تعمیر کنید و از ایرادات بعدی دوری کنید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

ارور یخچال کنوود KENWOOD

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای کامل برای آشنایی با انواع ارور یخچال کنوود KENWOOD

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x