خدمات جوشکاری

خدمات جوشکاری ساختمان سیار | کار چی داری

مزایای استفاده از خدمات جوشکاری سیار ساختمان | هزینه جوشکاری سیار

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

جوشکاری به عنوان اتصال دو قطعه به هم طراحی شده است، با این وجود مدل های مختلفی از جوشکاری امروزه وجود دارد که می تواند نیازهای مردم را برطرف گرداند. اما جوشکاری در یک محل خاص معایبی نیز خواهد داشت، که برای برطرف کردن این معایب جوشکاری سیار طراحی شد. شرکت هایی در این زمینه برای انجام خدمات جوشکاری سیار آماده ارائه خدمت می باشند. جوشکاری انواع مختلفی همچون آرگون، الکتریکی، آلومینیوم و… دارد که از تمامی جوشکاری ها به عنوان جوشکاری سیار هم نیز می توان استفاده نمود.

خدمات جوشکاری سیار

در گذشته جوشکاری فقط در کارگاه ها و یا محل های خاص قابل اجرا بود، که این روش مشکلاتی را به دنبال داشت. یکی از بزرگترین مشکلات جوشکاری در کارگاه ها این بود که افراد دسترسی سریع به آن نداشته و زمان طولانی برای انجام آن باید در نظر گرفته می شد. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه انجام خدمات جوشکاری در محل موردنظر اتفاق خواهد افتاد.

این روش در شهرهای بزرگ برای در امان ماندن از ترافیک های سنگین شهری بسیار موثر می باشد. لازم به ذکر است بدانید جوشکاری سیار جزء جوشکاری معمولی می باشد و فقط با این تفاوت که این جوشکاری در محل موردنظر برای اتصال دو قطعه صورت می گیرد.

این نوع جوشکاری سبب صرفه جویی در وقت و زمان خواهد شد و البته هزینه کاملا به صرفه ای برای شما خواهد داشت. در جوشکاری سیار فرد متخصص در این حرفه تمامی ابزار لازم برای جوشکاری را به همراه خود داشته تا بتواند بهترین خدمات را ارائه کند.

یادتان باشد انجام جوشکاری باید توسط افراد ماهر صورت گیرد تا بهترین خدمات به شما ارائه شود. پس بهتر است حتما از شرکت های معتبر در این زمینه برای انجام خدمات کمک بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط جوشکاری سیار

جوشکاری در بیشترین قسمت های ساخت خانه کاربرد دارد و فقط مربوط به پروژه های بزرگ نمی باشد. در زمانی ممکن این جوشکاری برای اتصال قطعات آهن برای کولرهای آبی در پشت بام باشد. یا اینکه برای درست کردن صندلی نیاز به جوشکاری باشد، در این صورت بدون اینکه به کارگاه های جوشکاری مراجعه کنید در منزل با گرفتن یک شماره و ثبت درخواست می توانید در سریعترین زمان ممکن از خدمات جوشکاری سیار بهره ببرید. انواع خدمات جوشکاری سیار عبارتند از:

 • برای اتصال قطعات راه پله های فلزی
 • برای ساخت نرده های فلزی می توان از جوشکاری سیار استفاده کرد.
 • همچنین برای ساخت انواع پنجره ها
 • برای طراحی حفاظ های درب و پنجره
 • ساخت آلاچیق
 • جوشکاری لازم برای اسکلت ساختمان
 • طراحی حفاظ برای تراس و پشت بام
 • برای ساخت نردبان و چهارپایه های فلزی
 • طراحی پل های فلزی بر روی جوی های آب و …
حتما بخوانید:   آموزش روش های جوشکاری آلومینیوم

مواردی که در بالا اشاره کردیم خدماتی بود که ما برای انجام آن ها به جوشکاری نیاز داریم که با آمدن جوشکاری سیار کار بسیار آسان و سریعتر انجام خواهد شد.

خدمات جوشکاری سیار

انواع جوشکاری های سیار

نیاز افراد به جوشکاری در ساختمان ها و خانه های مسکونی و تجاری بسیار زیاد می باشد که باید برای صرفه جویی در وقت و زمان از بهترین روش بهره برد. جوشکاری های سیار امروزه خدمات زیادی را به مردم ارائه می دهند و مشکلات آن ها را برای وقت و زمان و یا حتی هزینه کاهش می دهند.

همانطور که گفتیم جوشکاری سیار تفاوتی با جوشکاری معمولی ندارد. یعنی تمامی خدماتی که جوشکاری معمولی در کارگاه ها به مردم ارائه می دهد، جوشکاری سیار نیز می تواند انجام دهد. این نوع جوشکاری تنها تفاوتی که با جوشکاری معمولی دارد این است که جوشکاری سیار در محل موردنظر برای انجام خدمات حاضر می شود و عوامل لازم را انجام خواهد داد. همانطور که جوشکاری معمولی شامل چندین نوع جوشکاری می باشد جوشکاری سیار نیز انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

جوشکاری سیار آرگون

در این جوشکاری برای اتصال صفحه های آلومینیومی، مسی و یا چدنی که معمولا ضخامت چندانی ندارند استفاده می کنند. در جوشکاری آرگون به جای الکترود از سیم جوش برای اتصال قطعه استفاده می شود.

جوشکاری سیار co2

در این جوشکاری معمولا از یک گاز استفاده می کنند که با این وجود نسبت به جوشکاری آرگون هم جرقه کمتری دارد و هم اینکه از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر نیز می باشد.

جوشکاری سیار برق

جوشکاری برق به سه مرحله تقسیم می شود که یکی از آن ها جوشکاری مقاومتی و دیگری جوشکاری قوسی و در نهایت آخری نیز لحیم کاری می باشد. در جوشکاری مقاومتی برای اتصال لب به لب استفاده می شود و جوشکاری قوسی برای قوس کربن و هیدروژن لازم می باشد. البته یادتان باید این نوع از جوشکاری نسبت به دیگر جوشکاری ها از هزینه بالاتری برخوردار است.

حتما بخوانید:   انواع مدرک جوشکاری بین المللی را بشناسید

نکات مهم در مورد یک جوشکار سیار خوب

جوشکاری جزو حرفه ای می باشد که نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارد و نباید خودسرانه از آن استفاده کرد. شما برای دریافت خدمات از جوشکاری سیار باید به افراد ماهر در این زمینه مراجعه کنید.

امروزه گروه هایی همچون ایبک امداد با داشتن تخصص کافی در زمینه جوشکاری به شکل سیار توانسته نیازهای مردم را برطرف کند. این شرکت ها با داشتن افراد متخصص در این زمینه بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد تا شما بتوانید به صورت کامل نیاز خود را برطرف گردانید. البته یک جوشکار سیار خوب دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • در انجام جوشکاری تخصص و مهارت بالایی دارد.
 • از لحاظ تجربه نیز در این زمینه باید مهارت کافی داشته باشد.
 • قیمت ارائه شده برای جوشکاری را باید طبق نرخ مصوب اعلام کند.
 • از ابزارآلات به روز و سیستم های مجهز برای جوشکاری استفاده کند.
 • در انجام جوشکاری سرعت عمل بسیار بالایی داشته باشد تا در وقت صرفه جویی شود.
 • برای انجام جوشکاری باید از بهترین متریال موجود در بازار استفاده کند.
 • همچنین از لحاظ ایمنی نیز بسیار مراعات کننده باشد.

هزینه لازم برای دریافت خدمات از جوشکاری سیار

جوشکاری سیار نیز مانند دیگر کارهای موجود در بازار شامل قیمت هایی می باشد که ممکن است فاکتورهای متعددی بر قیمت آن موثر باشند. به عنوان مثال برای جوشکاری در یک پروژه بزرگ نرخ آن با جوشکاری برای یک کار کوچک متفاوت می باشد و می تواند سبب افزایش و یا کاهش قیمت گردد. همچنین یکی دیگر از عامل های موثر بر قیمت این است که مدت زمانی را که جوشکار در هنگام جوشکاری می باشد می تواند سبب بالا بردن قیمت نیز شود.

هزینه جوشکاری سیار به قطعات و ابزارهای استفاده شده در جوشکاری بستگی دارد که ممکن است وزن آهن در مواردی بسیار زیاد و یا بسیار کم باشد. در مواردی همچون وزن قطعات در هنگام جوشکاری در آخر هزینه به صورت کیلویی محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه جوشکاری های ساعتی معمولا به ساعت و تایم موردنظر بستگی دارد، به این صورت که اگر تایم طولانی باشد هزینه بالاتر رفته و در صورت پایین بودن تایم هزینه نیز کمتر خواهد شد.

مزایای استفاده از جوشکاری سیار

یکی از بزرگترین و مهم ترین مزایا استفاده از جوشکاری سیار دسترسی راحت و سریع در هر نقطه ای می باشد که در این صورت زمان کمتری برای حمل و نقل کالا در نظر خواهد گرفته شد.

یکی دیگر از مزایا استفاده از جوشکاری سیار این است که هزینه ها بسیار کاهش پیدا زیرا شما علاوه بر هزینه جوشکاری در کارگاه باید هزینه حمل و نقل رفت و برگشت را پرداخت کنید که در این صورت به صورت حتمی هزینه دریافت شده از جوشکار سیار کمتر از جوشکارهای معمولی می باشد.

حتما بخوانید:   الکترود جوشکاری چیست | انواع الکترود جوشکاری

استفاده از خدمات جوشکاری سیار برای تمامی افراد حتی در حاشیه های شهر و یا مرکز شهر قابل انجام خواهد بود که شما در این صورت باید تنها درخواست خود را ثبت کنید و سپس از خدمات آن ها بهره ببرید.

همچنین شما با ثبت درخواست خود برای خدمات جوشکاری سیار به صورت ویژه می توانید از مشاوره های لازم در این زمینه استفاده کنید. با دریافت مشاوره به نوع جوشکاری، هزینه، ابزار لازم برای جوشکاری و… دست پیدا خواهید کرد.

نمونه هایی دیگر از خدمات جوشکاری سیار

خدمات مربوط به جوشکاری صرفا محدود به مواردی که در بالا ذکر کردیم، نمی باشد بلکه نمونه هایی دیگر را نیز شامل می شود که عبارتند از:

طراحی و ساخت زیر کولری

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها که افراد معمولا بیشتر به آن نیاز دارند ساخت زیر کولری می باشد. در منازل مسکونی این ابزار بسیار ضروری است. به دلیل بزرگ بودن و سنگین بودن زیر کولری به طور معمول نمی توان آن را با ماشین حمل و نقل کرد که در این صورت جوشکاری های سیار در انجام این کار در برطرف کردن مشکل بسیار کارآمد می باشند.

ساخت چهارپایه

یکی دیگر از ابزارهای لازم برای هر خانه ای وجود چهارپایه می باشد تا افراد بتوانند برای دسترسی به لوازم از آن استفاده کنند. چهارپایه های چوبی معمولا به مرور زمان دچار پوسیدگی شده و از بین خواهند رفت، اما چهارپایه های فلزی بسیار محکم بوده و تا چندین سال برقرار می باشند.

برای ساخت این چهارپایه ها جوشکاری سیار بسیار مناسب می باشد. زیرا در محل موردنظر و یا خانه برای ساخت این چهارپایه استفاده کرده و می تواند گزینه مناسبی برای صرفه جویی در هزینه باشد. همچنین برای تعمیر چهارپایه ها نیز می توانید از خدمات جوشکاری سیار استفاده کنید.

خدمات جوشکاری سیار

نتیجه گیری

امروزه با استفاده از خدمات جوشکاری های سیار می توان راحت تر و بدون هیچ دردسری برای جوشکاری در منزل از آن استفاده نمود. البته یادتان باشد از گروه های معتبر به همراه مجوز رسمی در این زمینه کمک بگیرید که یکی از این گروه ها برای انجام جوشکاری گروه ایبک امداد می باشد. این گروه با تجربه چندین ساله بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

خدمات جوشکاری سیار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

کلیه خدمات مربوط به جوشکاری سیار ساختمان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x