خدمات فاضلاب و لوله بازکنی

لوله بازکنی سیار با حداقل کثیف کاری و رعایت بهداشت

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

لوله بازکنی سیار در شرکت های لوله بازکنی از خدماتی هستند که شما می توانید در هنگام گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت و حمام از آنها کمک بگیرید. این خدمات با حداقل کثیف کاری انجام می شود. در این مقاله از ایبک امداد می خواهیم شما را با لوله بازکنی سیار و همچنین شرکت های لوله بازکنی های معتبر که خدمات سیار هم دارند، آشنا کنیم.

لوله بازکنی سیار بهتر است یا شرکت های لوله بازکنی معتبر؟

اولین سؤالی که ممکن است شما هم داشته باشید این است که آیا لوله بازکنی سیار بهتر است یا شرکت های لوله بازکنی معتبری که در زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند؟ با توجه به اینکه لوله بازکنی سیار دفتر و یا شرکت ندارند باید برایتان این موضوع مهم باشد که این گونه افراد را برای بازکردن لوله فاضلاب انتخاب کنید یا اینکه به سراغ شرکت های لوله بازکنی معتبر بروید؟

باید بدانید که اکثر برچسب های تبلیغاتی که شما در روی در و دیوار ها می بینید به وسیله لوله بازکنی های سیار انجام می‌شود و در تبلیغات خود از واژه هایی مانند لوله بازکنی با ۲۰۰۰۰ تومان یا لوله بازکنی ارزان و…. فقط برای جذب مشتری استفاده می‌کنند.

در ادامه می خواهیم معایب و مزایای این خدمات را با هم بررسی کرده و شما را با آن آشنا کنیم:

مزایای لوله بازکنی سیار چیست؟

اگر خواستید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با لوله بازکنی های سیار تماس بگیرید باید با مزایای آن آشنا باشید که عبارتند از:

 • این لوله بازکنی ها سریع در محل حاضر می شوند.
 • لوله بازکنی های سیار فوری برای بازکردن لوله فاضلاب اقدام می کنند.
 • شبانه روزی می باشند.
 • تعطیلی ندارند.

لوله بازکنی سیار

معایب لوله بازکنی سیار

لوله بازکنی سیار در کنار مزایایی که نام بردیم دارای معایبی هستند که بسیار مهم بوده و باید به آن توجه کنید این معایب عبارتند از:

 • لوله بازکنی های سیار هزینه های نجومی دریافت می‌کنند.
 • دفتر و یا شرکت ندارند.
 • نقاط محدودی را پوشش می‌دهند.
 • در لوله بازکنی تجربه کمی دارند.
 • در هنگام کار کثیف کاری زیادی دارند.
حتما بخوانید:   بررسی دلایل بالا آمدن چاه دستشویی

شرکت های لوله بازکنی معتبر

لوله بازکنی های معتبر دارای پروانه کار می باشند و شما می توانید با اطمینان خاطر از خدمات آنها استفاده کنید. مزایای این لوله بازکنی ها عبارتند از:

 • زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند.
 • هزینه های دریافتی آنان طبق تعرفه اتحادیه تعیین می شود.
 • لوله بازکن های سیاری دارند که زیر نظر این شرکت ها فعالیت می کنند.
 • تمام نقاط شهر را تحت پوشش قرار می دهند.

معایب شرکت های لوله بازکنی های معتبر

با توجه به مزایای که در مورد شرکت های لوله بازکنی معتبر برایتان بیان کردیم، اگر این شرکت ها معتبر باشند حتماً زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند. تقریباً می‌توان گفت این شرکت‌ ها معایبی ندارند با توجه به نکاتی که بیان شد باید متوجه شده باشید که کدام یک از این خدمات بهتر است و شما باید کدام را انتخاب کنید. پس شرکت های لوله بازکنی از سیار بهتر هستند.

نکاتی مهم برای انتخاب لوله بازکن سیار

اگر به هر دلیلی شما مجبور شدید که از لوله بازکن های سیار کمک بگیرید باید به نکات زیر توجه کنید:

 • حتماً از هویت شخص مورد نظر اطلاع پیدا کنید.
 • قبل از اینکه شخص را به منزل خود راه بدهید هویت او را از روی کارت شناسایی بررسی کنید.
 •  اشخاصی را انتخاب کنید که برای دوستان شما کار کرده باشند و تقریباً با آنها آشنا باشند.
 •  شخصی را انتخاب کنید که در منطقه خودتان ساکن باشد.

البته پیدا کردن لوله بازکن سیاری که هویت او شناخته شده باشد کار دشواری است. توصیه می کنیم برای اینکه خاطرتان آسوده شود از شرکت های معتبر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب کمک بگیرید. شرکت های لوله بازکنی دارای دفاتر بوده و شما می توانید به راحتی در سایت های معتبر با آنها تماس بگیرید.

رعایت بهداشت محیط و بهداشت فردی در خدمات لوله بازکنی چه مواردی هستند؟

در کارهای خدماتی مخصوصاً لوله بازکنی، سرویس کار با فاضلاب سروکار دارد و باید حتماً بهداشت را در اولویت کار خود قرار دهد. ولی متاسفانه بعضی از شرکت ها بهداشت فردی و همچنین بهداشت محیط را رعایت نمی کنند به همین دلیل مشتریان تماس گرفته و درخواست لوله بازکنی سیار را دارند و به دنبال شخصی می گردند که بهداشت را رعایت کرده و کثیف کاری هم نکند. رعایت بهداشت در لوله بازکنی شامل موارد زیر می باشد:

 • بعد از استفاده از فنر، حتماً باید فنر شسته شود.
 • لباس های سرویس کار باید تمیز باشد.
 • انجام کار لوله بازکنی در مکان‌هایی مانند آشپزخانه، حمام و توالت بدون کثیف کاری باشد.
 • بعد از انجام کار، سرویس کار باید حتماً دست های خود را تمیز بشوید.
 • در زمان کرونا برای جلوگیری از انتقال ویروس، باید از الکل استفاده کند.
 • بعد از رفع گرفتگی لوله فاضلاب و استفاده از فنر، حتماً باید لوله را به وسیله پودر شوینده و آب گرم شستشو دهد.
حتما بخوانید:   رفع گرفتگی لوله فاضلاب رستوران ها، غذاخوری ها و آشپزخانه ها

طور کلی می‌توان گفت لوله بازکن سیار باید هنگام کار به هیچ وجه کثیف کاری نداشته و اگر هم جایی کثیف شد سریع آنجا را تمیز کند.

لوله بازکن سیار با چه دستگاه هایی لوله فاضلاب را باز می کند؟

بعضی از لوله بازکن های سیار فقط یک دستگاه دارند و آن هم فنر برقی با دریل است. اگر چه امروز دیگر از دریل استفاده های زیادی نمی شود به دلیل اینکه استفاده از دریل، معایب بسیار زیادی دارد مانند: پاشیدن فاضلاب به اطراف، کثیف کاری و آسیب رسیدن به لوله ها به دلیل قدرت بالا.

ولی شرکت های معتبر لوله بازکنی، دارای دستگاه های جدیدی مانند ژنراتور فنر برقی می باشند. این دستگاه تقریباً هیچ عیبی نداشته و مزایای زیادی دارد. مانند بازدهی و قدرت بالا و انجام دادن کار بدون کثیف کاری.

این دستگاه باعث می شود قدرت به فنر انتقال داده شده و هیچ ضربه زدنی هم انجام نشود و فنر فقط به صورت چرخشی باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب می شود.

آیا می توان به لوله بازکن های سیار اطمینان کرد؟

با توجه به تغییر سبک زندگی مردم مشاغل جدیدی به وجود آمده که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و دارای ویژگی هایی هم می باشند. یکی از این مشاغل لوله بازکنی سیار است. در گذشته لوله بازکنی زیاد نبود و تعداد محدودی دفتر کار و یا مغازه در سطح شهر، برای لوله بازکنی وجود داشت که مردم از خدمات آن برای تخلیه چاه و لوله بازکنی استفاده می کردند.

با گسترش شهرها و افزایش جمعیت، دسترسی به این افراد سخت شد و مردم نیاز به خدمات بیشتری جهت لوله بازکنی داشتند. به همین دلیل اشخاصی به سمت شغل لوله بازکنی سیار رو آوردند. سخت بودن دریافت مجوز و همچنین دردسرهای آن باعث شد افرادی بدون داشتن تجربه و فقط با یک فنر فعالیت لوله باز کنی سیار خود را شروع کنند. بعد از زیاد شدن نیروهای فنی در این کار و آسان شدن دسترسی به سرویس کاران و ارائه خدمات شبانه روزی، مردم از خدمات این لوله بازکنی ها استفاده کردند.

حتما بخوانید:   خدمات اسید شویی لوله ها | روش های مختلف اسید شویی و فلاشینگ

ولی رفته رفته افرادی سودجو به این شغل رو آورده و توانستند جای خود را باز کرده و با ترفند های غیر اخلاقی پول بیشتری از مشتری دریافت کنند و این باعث سلب اعتماد مشتری نسبت به لوله بازکنی سیار شد.

با وجود این مطالبی که گفتیم اشخاصی که در حوزه لوله بازکنی سیار فعالیت می‌کنند اکثراً سودجو بوده و مهارتی در این کار ندارند البته اشخاصی هم هستند که سالم کار کرده و با مشتریان صادق می باشند ولی با این حال بهتر است برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با شرکت های معتبر تماس بگیرید.

این شرکت ها پاسخگوی مشتریان بوده و به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهند و شما می توانند در صورت شکایت به وب سایت های معتبر مراجعه کرده و شکایات خود را هم ثبت کنید.

توجه داشته باشید افرادی که برای لوله بازکنی های سیار فعالیت می‌کنند گاهی با کلاهبرداری از ترفند هایی استفاده می کنند که یکی از این ترفند ها این است که در هنگام تماس تلفنی به شما قیمت پایین می دهند تا مشتری جذب کنند و بعد از مراجعه و انجام کار، از شما به دلایل مختلف هزینه های هنگفت دریافت می کنند.

برای کلاهبرداری های بزرگ مراقب حساب بانکی خود باشید و صرفاً به لوله بازکنی سیار اعتماد نکنید. البته همانطور که گفتیم هستند اشخاصی که سالم کار می کنند ولی پیدا کردن این اشخاص کار آسانی نیست. پس توصیه می کنیم برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با شرکت های معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید.

لوله بازکنی سیار

سخن پایان

در این مقاله از ایبک امداد شما را با شرکت های لوله بازکنی سیار آشنا کردیم و مزایا و معایب این لوله بازکنی ها را برایتان به طور کامل توضیح دادیم. با توجه به مطالب بیان شده توصیه می کنیم در صورت گرفتگی لوله فاضلاب حتماً به شرکت های معتبر مراجعه کنید و از خدمات آنها استفاده کنید تا با مشکلاتی احتمالی روبرو نشوید.

اگر در زمینه شرکت های لوله بازکنی سؤالی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگوی شما باشند.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

لوله بازکنی سیار با حداقل کثیف کاری و رعایت بهداشت

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مزایای لوله بازکنی سیار چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x