لوازم خانگی

راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller | نمایندگی جارو شارژی فلر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم و همچنین به مرور زمان لوازم خانگی مدرن تر و جدیدترین به بازار وارد شده است. یکی از این وسایل که توانسته جای خود را در خانه ها باز کند و کاربرد بسیار خوبی در نظافت منزل داشته باشد جارو شارژی می باشد. جارو شارژی به عنوان جایگزینی مناسب برای جاروبرقی به شمار می آید. ایبک امداد در این مقاله قصد دارد به بررسی راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر پرداخته و راهکارهایی برای برطرف کردن مشکلات آن ارائه دهد. در پایان نکاتی جهت نگهداری اصولی از این دستگاه بیان می شود. چنانچه شما نیز از کاربران جارو شارژی فلر می باشید و یا قصد خرید این محصول را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

آموزش عیب یابی جارو شارژی فلر

جارو شارژی به عنوان یکی از پر کاربرد ترین وسایل منزل، محل کار و یا اتومبیل شما محسوب می شود. جارو شارژی ها به علت کوچک بودن و سبک بودن قابلیت جابجایی دارند و به دلیل عدم نیاز به برق کاربرد آسان و راحتی نیز دارند. این وسیله پرکاربرد ممکن است گاهی اوقات دچار مشکل شده و به تعمیرات نیاز داشته باشد. شما با آشنایی و اطلاع کافی از قطعات جارو شارژی و مشکلات مربوط به آن می توانید تا حد امکان خودتان به برطرف کردن آنها اقدام کنید. گاهی اوقات نیز مشکلات به وجود آمده تخصصی تر بوده و نیازمند تعمیرکار ماهر می باشد. ایبک امداد آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی فلر می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره داشتید می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید.

مشکلات متداول در جارو شارژی فلر

همانطور که گفته شد جارو شارژی فلر نیز مانند دیگر لوازم الکتریکی ممکن است گاهی دچار آسیب و خرابی شود در ادامه برخی از این مشکلات نام برده شده است.

 • ایجاد سر و صدای بیش از حد از جارو شارژی
 • استشمام بوی سوختگی
 • داغ شدن بیش از اندازه بدنه
 • کاهش قدرت مکش جارو شارژی
 • عدم شارژ باتری
 • خاموش شدن ناگهانی جاروشارژی
 • روشن نشدن دستگاه
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک General Electric در کرج

علت ایجاد صداهای زیاد در جارو شارژی چیست؟

یکی از مشکلات رایج در جارو شارژی ایجاد صدای زیاد در دستگاه می باشد. این صداهای غیر طبیعی می تواند به علت کثیف بودن فیلترها ایجاد شود. راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller| نمایندگی جارو شارژی فلر

با تمیز کردن و یا در صورت نیاز تعویض فیلترها می توان این مشکل را برطرف کرد. از دیگر دلایل ایجاد سر و صدای زیاد در جارو شارژی می توان به شکستن و آسیب دیدن بلبرینگ ها اشاره کرد که در این حالت نیز باید بلبرینگ جارو شارژی تعویض گردد. تعویض بلبرینگ ها کاری تخصصی بوده و بهتر است آن را به تعمیرکاران ماهر ایبک امداد بسپارید. یکی دیگر از دلایل ایجاد صداهای غیر طبیعی در جارو شارژی وجود انسداد و گرفتگی در اتصالات و یا لوله های جارو شارژی می باشد. جهت برطرف کردن صداها باید هر کدام از موارد بالا را مورد بررسی قرار داده و در صورت گرفتگی آنها را برطرف کنید.

علت بوی سوختگی از جارو شارژی فلر چیست؟

ایجاد بوی سوختگی یکی دیگر از مشکلات رایج در جاروشارژی می باشد و یکی از دلایل بروز این مشکل ساییده شدن و یا پاره شدن تسمه است و یا اینکه ممکن است تسمه از جای خود خارج شده باشد. بنابراین باید به بررسی تسمه بپردازید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. چنانچه تسمه خراب نشده باشد احتمال اینکه موتور سوخته باشد زیاد است. سوختگی موتور در صورت استفاده طولانی مدت از دستگاه ممکن است اتفاق بیفتد. در این شرایط جارو شارژی را باید به یک تکنسین ماهر سپرده و از او بخواهید که آن را تعمیر کند. ایبک امداد آماده خدمات رسانی به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی فلر می باشد.

علت داغ شدن بیش از حد جارو شارژی فلر چیست؟

ممکن است گاهی اوقات به هنگام استفاده از جارو شارژی متوجه شوید که دستگاه بیش از حد داغ شده است در این شرایط بهتر است هر چه سریعتر جارو شارژی را خاموش کرده و اجازه دهید تا خنک شود.

 • یکی از دلایل داغ شدن بیش از حد جاروشارژی وجود انسداد در برس می باشد. جهت برطرف کردن آن باید اقدام به تمیز کردن برس کرده و از آنها را از هر گونه آلودگی پاک کنید.
 • دلیل دیگر داغ شدن جارو شارژی کثیف شدن فیلترها و پر شدن بیش از حد مخزن آن می باشد. در این مواقع لازم است به تعویض فیلتر ها اقدام کنید و مخزن دستگاه را خالی کنید. این کار می‌تواند سبب افزایش کارایی جارو شارژی شود.
 • پر بودن بیش از حد مخزن جارو شارژی می‌تواند موجب نیم سوز شدن موتور شود بنابراین دقت کنید که مخزن باید به موقع خالی شود.
 • خراب شدن موتور جارو شارژی و همچنین خراب شدن باتری نیز می تواند از دلایل داغ شدن جارو شارژی باشد.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات جنرال استیل در کرج

چنانچه قادر به تشخیص علت بروز مشکل نبودید می توانید از راهنمایی کارشناسان ایبک امداد در این زمینه کمک بگیرید.

علت عدم مکش کافی در جارو شارژی فلر چیست؟

یکی از مشکلات رایج در جارو شارژی ها کاهش توان مکش آن می باشد.راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller| نمایندگی جارو شارژی فلر

چنانچه با این مشکل مواجه شدید اقدامات زیر را جهت برطرف کردن آن انجام دهید.

 • یکی از عوامل کاهش توان مکش جارو شارژی پر بودن بیش از حد محفظه آن می باشد. دقت کنید پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی محفظه آن را خالی کنید.
 • ایجاد انسداد در لوله جارو شارژی می تواند باعث عدم مکش دستگاه شود در این شرایط باید لوله های جارو شارژی را مورد بررسی قرار دهید و هرگونه گرفتگی را برطرف کنید.
 • تجمع آلودگی و کثیفی در برس جارو شارژی می تواند قدرت مکش دستگاه را کاهش دهد. بنابراین به بررسی برس جارو شارژی بپردازید.
 • غلتک برس ها باید در جای درست خود قرار بگیرند تا باعث افزایش کارایی جارو شارژی شوند. غلتک برس ها باید به گونه ای باشد که به طور آزادانه بچرخد.
 • کثیف بودن اتصالات و فیلتر می تواند موجب کاهش توان جارو شارژی شود. با تمیز کردن فیلتر و یا در صورت نیاز تعویض آن می توانید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.

چنانچه با انجام موارد بالا مشکل برطرف نشد می توانید با کارشناسان ایبک امداد تماس گرفته و از راهنمایی آنان استفاده کنید تا در سریعترین زمان ممکن مشکل جارو شارژی شما را برطرف کنند.

علت شارژ نشدن جارو شارژی فلر چیست؟

یکی دیگر از مشکلات رایج در جارو شارژی ها عدم شارژ دستگاه می باشد. در این شرایط نخستین کاری که باید انجام دهید این است که از اتصال درست شارژر به جارو شارژی مطمئن شوید. دقت کنید جارو شارژی باید به صورت صحیح روی پایه های شارژ قرار بگیرد در غیر اینصورت مانع از شارژ شدن دستگاه خواهد شد. همچنین می توانید از سالم بودن پریز و وجود جریان برق مطمئن شوید. در واقع باید همه اتصالات شارژر را مورد بررسی قرار دهید. یکی دیگر از عوامل شارژ نشدن جارو شارژی خراب بودن باتری می باشد در این شرایط باید نسبت به تعویض باتری اقدام کنید.

علت روشن نشدن جارو شارژی فلر چیست؟

یکی از مشکلات متداول جارو شارژی روشن نشدن آن می باشد. جهت رفع مشکل بهتر است تمامی اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و جهت انجام این کار از یک فازمتر استفاده کنید. چنانچه مشکل در اتصالات نبود به بررسی کلید روشن و خاموش دستگاه بپردازید. در مرحله نخست باید وجود جریان برق در کلید بررسی شود. اگر لازم بود باید کلید روشن و خاموش تعویض شود. در مرحله بعد جهت پیدا کردن مشکل باید موتور دستگاه و همچنین برد آن بررسی و چک شود. برای بررسی کردن موتور و برد بهتر است از تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی کمک بگیرید. گاهی اوقات ممکن است نیاز به تعویض سیم پیچی آرمیچر جارو شارژی باشد. انجام این کارها تخصصی بوده و چنانچه دانش و مهارت کافی در زمینه انجام آن را ندارید بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی کمک بگیرید. ایبک امداد آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز در این زمینه می باشد.

حتما بخوانید:   قطع شدن ناگهانی برق چه تاثیری بر لوازم خانگی دارد؟

نکات مهم جهت نگهداری اصولی از جارو شارژی فلر

همانطور که می دانید نگهداری اصولی از جارو شارژی می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت عملکرد و طول عمر مفید دستگاه داشته باشد. در زیر به نکات مهم جهت نگهداری درست از جارو شارژی فلر می پردازیم:

 • یکی از موارد مهم جهت نگهداری از جارو شارژی حفظ باتری ها می باشد. استفاده از شارژر های متفرقه می تواند قدرت شارژدهی دستگاه را کاهش داده و طول عمر باتری را کم کند.

راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller| نمایندگی جارو شارژی فلر

 • فیلتر جارو شارژی را همواره مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود انسداد و گرفتگی آن را برطرف کنید و در صورت نیاز تعویض کنید.
 • هرگز از جارو کردن خرده شیشه، شن ریزه، سکه، اشیای تیز و برنده از جارو شارژی استفاده نکنید. زیرا می تواند به برس، لوله، مخزن، فیلتر و کیسه جارو شارژی آسیب های جدی وارد کند.
 • جهت تعمیر و تعویض قطعات جارو شارژی حتماً از قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت استفاده کنید.

سخن پایانی

یکی از لوازم برقی پرمصرف و پرکاربرد که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد جارو شارژی می باشد که به دلیل کارکرد زیاد و کاربرد فراوان آن آن به مرور زمان ممکن است نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کند. گاهی مشکلات مربوط به آن بسیار ساده بوده و توسط خود کاربر برطرف می‌شود اما گاهی اوقات نیز نیاز به تعمیرکار حرفه ای می باشد. ایبک امداد با بهره گیری از سال ها تجربه و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی فلر می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما عزیزان سپاسگزاریم.

00000000000999999

31

 

راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller | نمایندگی جارو شارژی فلر

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا