تعمیرات اجاق گاز

خدمات تعمیرات اجاق گاز آاگ AEG | آموزش تعمیر اجاق گاز آاگ

اجاق گاز آاگ AEG یکی از محصولاتی است که بدون شک تا به امروز در خانه بسیاری از ایرانیان دیده شده، این اجاق گاز کیفیت خوبی داشته و از لحاظ امنیت هم تمام استانداردهای امنیتی را دریافت کرده است، پس با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد، اما در هنگامی که دچار خرابی و مشکل می شود شما باید یا خود دست به کار شوید و یا به پشتیبانی سازنده مراجعه کنید، البته فراموش نکنید که ایبک امداد همیشه همراه شما خواهد بود، در این مقاله برای خدمات تعمیرات و حل مشکل اجاق گاز آاگ مطالبی را بیان کرده ایم که می تواند در روند استفاده و حتی در زمان خرابی برای شما مفید باشد.

تمیز کردن اجاق گاز آاگ

اجاق گاز آاگ هم مانند اجاق های دیگر بعد از مدتی استفاده ممکن است دچار کثیفی شود، چرا که اجاق گاز برای درست کردن غذا ساخته شده است، درست کردن غذا مخصوصا برای ما ایرانی ها مساوی است با استفاده زیاد از روغن و مواد روغنی، این نوع استفاده سرانجامی جز چرب شدن اجاق را نخواهد داشت، از روغن هم گذشت کنیم هر ماده غذایی دیگر که روی اجاق بریزد مثل شیر، سر رفتن برنج و… باعث کثیف شدن اجاق گاز شما خواهد شد و این موارد نیاز به تمیز کردن خواهد داشت، حال شما برای تمیز کردن دو راه دارید، ابتدا اینکه خودتان دست به کار شوید و با استفاده از شوینده گاز یا ترکیب آبلیمو و جوش شیرین اقدام به برق انداختن اجاق گاز کنید، یا اینکه مستقیما با پشتیبانی ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست انجام سرویس و خدمات برای اجاق گاز آاگ نمایید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز آاگ چگونه می باشد؟

اجاق گاز آاگ توسط هر شرکتی که گارانتی شود دارای خدمات پس از فروش می باشد، تمام شرکت هایی که یک محصول را گارانتی می کنند وظیفه تامین نیازهای مصرف کننده را در دوران ضمانت دستگاه دارند، بنابراین شما می توانید با مراجعه به برگه گارانتی لیست خدمات ارائه شده توسط شرکت گارانتی کننده را مشاهده کنید و با تماس با آن ها درخواست خدمات پس از فروش کنید، خدمات پس از فروش به مجموعه سرویس هایی گفته می شود که بعد از فروش یک محصول به شما توسط شرکت مربوطه داده می شود، از آنجایی که بصورت مستقیم شرکت آاگ در ایران فروش نمی‌کند با استفاده از نمایندگی ها واسط می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

حتما بخوانید:   مرکز نمایندگی رسمی محصولات آاگ AEG در کرج | تعمیرات یخچال، کولرگازی و...

البته فراموش نکنید که همیشه برای سرویس گرفتن ضرورتی بر تماس با شرکت گارانتی کننده نیست و ممکن است شما از خدمات آن ها رضایت نداشته باشید و در این موارد می توانید با مراجعه به مراکز خدماتی دیگر و تماس با پشتیبانی ایبک امداد درخواست خدمات پشتیبانی نمایید.

ویژگی هایی که یک تعمیرکار اجاق گاز آاگ باید داشته باشد چیست؟

اجاق گاز آاگ

اگر قرار باشد اجاق گاز شما در محل توسط تعمیرکار تعمیر شود بهتر است که بدانید یک تعمیرکار چه ویژگی هایی باید داشته باشد. ما در ادامه مقاله ویژگی هایی که یک تعمیرکار باید داشته باشد را برایتان بیان کردیم:

 •  تعمیرکار باید در ساعت مقرر برای تعمیر کردن اجاق گاز در محل حاضر باشد.
 • همچنین فرد باید تجربه کافی در این کار را داشته باشد و بتواند در زمان مناسب اجاق گاز را تعمیر کند.
 • یکی دیگر از ویژگی هایی که تعمیرکار باید داشته باشند رعایت کردن نکات ایمنی و بهداشتی است که در دستور کار قرار دارد.

چگونه سرویس اجاق گاز از بروز خرابی در دستگاه می تواند جلوگیری کند؟

در کل برای اینکه بتوانید از بروز مشکلی در کارکرد اجاق گاز جلوگیری کنید باید طی مدت زمان مشخصی اجاق گاز خود را سرویس نمایید. در ادامه مقاله چند مزایای استفاده کردن از این خدمات را برایتان بیان خواهیم کرد:

 • شما می‌توانید با استفاده کردن از خدمات سرویس اجاق گاز در نمایندگی از آسیب دیدن قطعات و دستگاه جلوگیری کنید.
 • هزینه ای که از مشتریان برای سرویس کردن دریافت می شود بسیار ناچیز و کم می باشد . این امر باعث خواهد شد که مصرف کنندگان از صرف هزینه‌های سنگین تر بی نیاز شوند .
 • تعمیرکارانی که در نمایندگی های تعمیرات اجاق گاز حضور دارند افرادی بسیار مجرب و متخصص هستند و توانایی پیدا کردن مشکل و حل آن را دارند.

راهنمای عیب یابی و تعمیر اجاق گاز در محل

یکی از اصلی ترین هدف های ما در ایبک امداد به وجود آوردن فضایی برای زیاد کردن اطلاعات شما در زمینه تعمیر اجاق گاز و عیب یابی آن است پس در هر قسمت از مقاله سوالی داشتید می توانید در انتهای مطلب و در قسمت دیدگاه ها سوال خود را بپرسید، اما برای تعمیر اجاق همیشه نیاز نیست اجاق گاز خود را به نمایندگی ها یا تعمیرگاه ها ببرید و میتوانید با استفاده از سرویس گارانتی محصول یا تماس با ما در ایبک امداد خدمات تعمیرات در محل را نیز تجربه کنید.

در صورت نیاز می توانید از تمام مقالات بخش تعمیرات اجاق گاز دیدن کنید، با اینکار می توانید خودتان یک تعمیرکار تمام عیار شوید و عیب یابی و تعمیر را بصورت کاملا تخصصی و قدم به قدم بیاموزید.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر ساید بای ساید آاگ AEG | عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر

چرا مشعل های اجاق گاز روشن نمی شوند و چگونه ان را تعمیر کنیم ؟

روشن نشدن مشعل اجاق گاز یکی از نگران کننده ترین مشکلات این دستگاه می باشد، چرا که می تواند نشانه خرابی های زیادی در قسمت های مختلف اجاق گاز شما باشد ما در ادامه مقاله روش هایی برای رفع این مشکل برایتان بیان کردیم:

 • حتماً اول از همه چک کنید که در اتصالات جریان گاز یا شیر گاز شهری مشکل وجود نداشته باشد.
 • امکان دارد که فندک اجاق گاز خراب شده باشد. اگر این اتفاق افتاده باشد شما می توانید مشاهده کنید که گاز روشن نمی شود.
 • باید چک کنید که شبکه گازرسانی اجاق گاز مشکل نداشته باشد، همچنین شما می توانید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید تا این مشکل شما را حل کند.

یکدست نبودن شعله اجاق گاز به چه علت می باشد؟

شاید این مشکل برای شما هم اتفاق افتاده است ،بعد از روشن کردن اجاق گاز متوجه می‌شوید که شعله اجاق گاز یکنواخت نمی باشد. در ادامه مقاله روش عیب یابی دستگاه در این شرایط را برای شما بررسی می کنیم:

 • امکان دارد که شعله اجاق گاز شما به دلیل پر شدن چربی و گرد و غبار در سوراخ‌های مشعل، یکنواخت نباشد. برای اینکه بتوانید این مشکل را حل کنید بهتر است که این قسمت را به خوبی با برس تمیز کنید.
 • اگر که با مشکل در شبکه گازرسانی داخلی روبرو شدید شما مشاهده خواهید که شعله گاز یکنواخت نمی باشد و برای رفع کردن این مشکل با تعمیرکار اجاق گاز نیز تماس بگیرید.
 • یکی دیگر از این دلایل اشتباه قرار گرفتن شعله در جای خود می باشد و برای رفع کردن این مشکل باید محل شعله اجاق گاز خود را درست کنید و در جای صحیح قرار دهید.

به چه دلیل بوی گاز از اجاق گاز پخش می شود؟ چگونه می توانیم آن را تعمیر کنیم؟

اجاق گاز آاگ

پخش شدن بوی گاز در اجاق گاز می‌تواند یکی از مشکلات نگران کننده باشد، به همین دلیل در ادامه مقاله علت بوی گاز را بررسی خواهیم کرد:

 • اگه اشکالی در اتصال اجاق گاز وجود داشته باشد امکان دارد که شما متوجه بخش شدن بوی گاز شوید و برای حل کردن این مشکل بهتر است که از فرد حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.
 • یکی دیگر از دلایلی که می تواند موجب پخش شدن بوی گاز اجاق گاز شود افتادن دیگ بر روی گاز می باشد که این امر باعث قطع شدن گاز می شود در این حین شما باید شعله گاز خود را ببندید تا بوی گاز در اطراف آن پخش نشود.
 • اگه بعد از بررسی کردن اجاق گاز متوجه این شدید که مشکل از لوله های اجاق گاز و شبکه‌های داخلی گازرسانی است حتماً برای حل کردن این مشکل با تعمیرکار اجاق گاز تماس بگیرید.
حتما بخوانید:   راهنمای خرید اجاق گاز آلتون

دلیل سر و صدای شعله اجاق گاز چه می باشد؟

یکی از مشکلاتی که در هنگام استفاده کردن از اجاق گاز امکان دارد برای شما پیش بیاید صدای شعله می باشد، در ادامه دلایل بروز این مشکل و راه های برطرف کردن آن را برایتان بیان کردیم:

 • امکان دارد که شاتر اجاق گاز شکسته باشد اگر این اتفاق افتاده باشد شما صدایی در دستگاه خود می شنوید برای رفع کردن مشکل باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید.
 • اگه شعله اجاق گاز را بیشتر از حد مجاز زیاد کنید، صدایی در آن مشاهده خواهید کرد برای حل کردن این مشکل بهتر است که شعله را بر روی ۲۰ میلی متر بگذارید.
 • همچنین اگر شعله اجاق گاز خیس شده باشد امکان دارد صداهایی به وجود بیاید برای اینکه بتوانید از این مشکل جلوگیری کنید باید سعی کنید که شعله همیشه خشک باشد.

قیمت تعمیر اجاق گاز در نمایندگی چه مقدار می باشد؟

یکی دیگر از مشکلات و  دغدغه های افراد هنگام آسیب گاز،  قیمت آن و هزینه آن در نمایندگی می باشد که در ادامه مقاله ما به بررسی هزینه تعمیر اجاق گاز خواهیم پرداخت:

 • هزینه تعمیر کردن دستگاه پس از بررسی تعمیرکار اجاق گاز مشخص خواهد شد.
 • همچنین اگر یکی قطعات تعویض شود قیمت و هزینه این قطعه در هزینه‌های تعمیر اجاق گاز تاثیر خواهد داشت.
 • اگر اجاق گاز در دوره گارانتی باشد می تواند در کم شدن هزینه ها نیز موثر باشد.

مزیت های استفاده کردن از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ

در ادامه مقاله مزیت های استفاده کردن از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

 • بعد از اینکه درخواست شما ثبت شد تعمیر کار با تجهیزات کامل در محل حضور پیدا می کند.
 • این فرد بعد از تعمیر اجاق گاز آاگ شما فاکتور سرویس را به شما تحویل می دهد.
 • قطعاتی که تعویض می شود ۹ تا ۱۰ ماه گارانتی نیز دارند.
 • همچنین اگر اجاق گاز شما در دوره گارانتی باشد تا ۷۵ درصد در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

سخن آخر

در این مقاله از بخش تعمیرات اجاق گاز تیم ایبک امداد با شما همراه بودیم تا با تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز آاگ آشنا شوید، حتما با توجه به مطالب بالا دانسته اید که همیشه هنگام خرید، برگه مربوط به خدمات نمایندگی را کامل مطالعه کنید و خدمات آن ها را از پیش بشناسید و حتی در بعضی مواقع که دو شرکت گارانتی کننده متفاوت یک محصول را گارانتی می‌کنند حتما لیست پشتیبانی های آن ها را مطالعه کنید چرا که در آینده می تواند تقریبا 20 درصد از رضایت استفاده شما از محصول همین بخش باشد.

روش تعمیر کردن اجاق گاز آاگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ چگونه می باشد؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا