تعمیرات اسپرسوساز

خدمات تعمیر اسپرسو ساز زیمنس SIEMENS

مراحل انجام کار تعمیر قهوه ساز، اسپرسو ساز زیمنس، تعمیر قهوه ساز زیمنس در محل مشتری

نکات برگزیده مطلب
 • چرا اسپرسو ساز زیمنس سر و صدای زیادی دارد | دلیل کم شدن فشار در اسپرسو ساز زیمنس چیست | چرا اسپرسو ساز زیمنس نشتی آب دارد | دلیل تلخی طعم قهوه در اسپرسو ساز زیمنس | راهنمای کامل تعمیرات اسپرسو ساز در تهران و کرج

قهوه یکی از نوشیدنی‌های مورد علاقه اغلب افراد می باشد. بدین سبب خرابی آن می تواند حال شما را حسابی دگرگون کند. ما در این مقاله از ایبک مطالبی درمورد انواع خرابی‌های اسپرسو ساز زیمنس و همچنین راه‌ حل‌های تعمیر آن را جمع‌ آوری کرده‌ایم و به شما توصیه می کنیم که اگر قصد دارید در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ درد سری اسپرسو ساز خود را در خانه تعمیر کنید، حتما تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

چرا اسپرسو ساز زیمنس سر و صدای زیادی دارد

تولید سر و صدای زیاد در اغلب لوازم برقی به معنای وجود اختلال و خرابی در آن‌ها می باشد. در صورتی که شما نیز متوجه تولید سر و صدای زیاد توسط دستگاه اسپرسو ساز زیمنس خود شدید واجب است که جهت تعمیر آن، ابتدا دلایل بروز آن را مورد بررسی قرار دهید. از جمله دلایلی که منجر به تولید سر و صدای زیاد توسط دستگاه اسپرسو ساز زیمنس می شود، عبارت است از:

 • وجود عیب و ایراد در پمپ دستگاه اسپرسو ساز یکی از دلایلی است که باعث می شود دستگاه سر و صدای زیادی را ایجاد کند. به همین علت هنگامی که سر و صدای زیادی از طرف دستگاه اسپرسو ساز زیمنس به گوشتان می رسد، واجب است که این قسمت از دستگاه را بررسی کنید و در صورت لزوم جهت رفع مشکل، آن را تعمیر کنید.
 • در صورتی که از دانه‌های درشت قهوه استفاده می کنید، تولید سر و صدای زیاد توسط دستگاه اسپرسو ساز زیمنس چندان دور از انتظار نیست. چنانچه منشا تولید سر و صدای زیاد دستگاه اسپرسو ساز به دلیل استفاده از دانه‌های درشت قهوه بود شما می توانید برای جلوگیری و یا رفع این مشکل از دانه‌های ریز قهوه استفاده کنید.

دلیل کم شدن فشار در اسپرسو ساز زیمنس چیست

گاهی اوقات ممکن است که با کم شدن فشار دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، مواجه شوید. این کم شدن فشار به معنای وجود عیب و ایراد در یکی از قطعات دستگاه اسپرسو ساز می باشد.

دلیل کم شدن فشار در اسپرسوساز

از جمله دلایل بروز این مشکل و همچنین راه حل‌های لازم جهت تعمیر آن، عبارت است از:

 • کم شدن فشار دستگاه اسپرسو ساز ممکن است به دلیل وجود عیب و ایراد در واشر گروپ باشد که در این شرایط شما نیز می توانید با بررسی و تعمیر این قطعه از دستگاه، مشکل کم شدن فشار اسپرسو ساز را بهبود بخشید.
 • همچنین در صورتی که دستگاه کثیف باشد این مشکل رخ می دهد. به همین دلیل لازم است که این دستگاه را به صورت سالیانه و منظم، تمیز کنید. زیرا در غیر این صورت با مشکل کم شدن فشار اسپرسو ساز زیمنس، رو به رو خواهید شد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر مخلوط کن زیمنس | نمایندگی تعمیرات میکسر Siemens

چرا اسپرسو ساز زیمنس نشتی آب دارد

یکی دیگر از مشکلات رایجی که اغلب مصرف‌کنندگان اسپرسو ساز زیمنس با آن مواجه می شوند، نشتی آب دستگاه می باشد. در صورتی که شما نیز با چنین مشکلی رو به رو شدید، می توانید با به کاربردن راهکار‌هایی که در این مقاله برای شما شرح می دهیم، مشکل خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید.

 • یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین دلایل بروز مشکل نشتی آب دستگاه اسپرسو ساز، پوسیدگی و یا سوراخ شدن لوله ورودی آب دستگاه می باشد. بنابراین واجب است که هنگام مواجه شدن با مشکل نشتی آب دستگاه، این قطعات را بررسی و سپس تعمیر کنید.
 • از بهترین راه حل‌های رفع مشکل نشتی آب دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، بررسی لوله اتصال آب می باشد. بنابراین بهتر است در صورت مشاهده چنین مشکلی سریعاً لوله اتصال آب را بررسی کنید و در صورت وجود عیب و ایراد، اقدام به تعمیر آن کنید.

دلیل باقی ماندن تفاله قهوه در اسپرسو ساز زیمنس

باقی ماندن تفاله قهوه در دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، یکی دیگر از مشکلاتی است که اغلب مصرف‌کنندگان دستگاه با آن مواجه می شوند. منشا بروز این مشکل می تواند به دلیل وجود عیب و ایراد در یکی از قطعات دستگاه باشد.

 • در صورت مشاهده تفاله‌های باقی مانده از قهوه در دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، بهتر است که فیلتر دستگاه را چک کنید. زیرا فیلتر دستگاه اسپرسو ساز یکی از قطعاتی است که خرابی آن منجر به باقی ماندن تفاله‌های قهوه در دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، می شود. به همین دلیل چک کردن و یا تعویض فیلتر دستگاه در چنین مواقعی برای رفع مشکل واجب می باشد.

دلیل تلخی طعم قهوه در اسپرسو ساز زیمنس

گاهی اوقات ممکن است که مزه قهوه اسپرسو ساز بیش از اندازه تلخ شود. ما در این مقاله با بررسی دلایل بروز این مشکل، به شما کمک می کنیم تا مشکل خود را به بهترین شکل ممکن رفع کنید و همچنین از بروز مجدد آن جلوگیری به عمل آورید.

دلیل تلخی طعم قهوه در اسپرسوساز

 • مناسب‌ترین دما برای درست کردن قهوه در اسپرسو ساز زیمنس، ۹۳ درجه سانتی‌گراد می باشد. دمای بیش از حد دستگاه منجر به تلخ شدن مزه قهوه می شود.
 • آسیاب شدن بیش از حد دانه‌های قهوه تاثیر چشمگیری در تلخ شده مزه آن دارد.
 • از دیگر دلایلی که باعث تلخ شدن مزه قهوه می شود، استفاده از دانه‌های درشت قهوه در دستگاه اسپرسو ساز زیمنس می باشد.
 • همچنین کثیف بودن دستگاه اسپرسو ساز و تمیز نکردن آن باعث تلخ شدن مزه قهوه می شود. به همین دلیل برای جلوگیری از چنین پیشامدی لازم است که حتما به این نکات توجه کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیرات کولر گازی زیمنس SIEMENS

علت خارج نشدن قهوه از اسپرسو ساز زیمنس

در صورتی که پس از روشن کردن دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، قهوه‌ از دستگاه خارج نمی شد، می توانید با به کارگیری نکاتی که در ادامه آن‌ها‌ها را ذکر می کنیم مشکل خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید.

تعمیر خارج نشدن قهوه از اسپرسوساز

 • از مهم ترین دلایلی که بیشترین تاثیر را در بروز این مشکل دارد، مربوط به عدم وجود آب در دستگاه می باشد. به همین دلیل واجب است که قبل از کارکردن با دستگاه، ابتدا از وجود داشتن آب در دستگاه اطمینان حاصل کنید و در صورت نبودن آب آن را پر کنید. در صورتی که دستگاه مورد استفاده شما مخزن ندارد و آب را مستقیماً از سیستم آب دریافت می کند، از متصل بودن آب مطمئن شوید.
 • در صورتی که پمپ دستگاه جرم گرفته باشد، قهوه از اسپرسو ساز خارج نمی شود. بدین‌سبب در چنین شرایطی لازم است که جهت رفع مشکل، دستگاه را به صورت ماهانه جرم گیری و تمیز کنید.
 • همچنین در صورتی که مقدار قهوه موجود در فیلتر دستگاه زیاد باشد، این اتفاق رخ می دهد.

چرا قهوه در اسپرسو ساز زیمنس گرم نمی شود

در صورتی که با گرم نشدن قهوه توسط اسپرسو ساز زیمنس مواجه شدید، می توانید با استفاده از نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم مشکل خود را حل کنید.

 • گرم نشدن قهوه در اسپرسو ساز زیمنس می تواند مربوط به خراب شدن المنت دستگاه باشد که در این شرایط برای رفع مشکل، لازم است این قطعه از دستگاه را بررسی و در صورت لزوم اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید.

دلیل نبود کف بر روی اسپرسو ساز زیمنس چیست

نبودن کف بر روی اسپرسو ساز زیمنس، از نشانه‌های خراب بودن دستگاه می باشد که شما می توانید با به کارگیری راه‌ حل‌هایی که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم، مشکل خود را حل کنید. این راه‌ حل‌ها عبارت است از:

 • برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید، بهتر است که از قهوه مرغوب و با کیفیت استفاده کنید. زیرا استفاده از قهوه‌های بی کیفیت در دستگاه اسپرسو ساز زیمنس، مانع از ایجاد کف بر روی قهوه می شود.
 • از دیگر دلایلی که مانع از ایجاد کف بر روی قهوه می شود، کثیف بودن خروجی اسپرسو ساز زیمنس می باشد. بدین‌سبب برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلی واجب است که این قسمت از دستگاه را مرتباً تمیز کنید.
 • همچنین کم بودن دما دستگاه نیز منجر به وقوع پیوستن چنین مشکلی می شود. بدین‌سبب واجب است که به میزان دما دستگاه، توجه کافی را داشته باشید.
 • کم بودن فشار دستگاه نیز یکی دیگر از دلایلی می باشد که مانع از به وجود آمدن کف بر روی قهوه اسپرسو می شود.

تعمیرات اسپرسو ساز زیمنس SIMENS

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمایی تعمیرات اسپرسو ساز زیمنس SIMENS

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا