لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زیمنس SIEMENS

چرخ گوشت زیمنس از پرطرفدارترین و پرکاربردترین وسایل در آشپزخانه ها به شمار می رود، همچنین این دستگاه در کشور ایران به دلیل کاربرد و کیفیت خوبی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. ما در این مقاله انواعی از مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید را بررسی می کنیم، تا در زمان برخورد با چنین مشکلاتی بتوانید مشکل خود را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشید. توصیه می کنیم که  جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد چرخ گوشت زیمنس، تا آخر این مقاله از ایبک را همراهی کنید. این مقاله به شما راهنمایی می کند تا چگونه تعمیر چرخ گوشت زیمنس را انجام دهید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت زیمنس

گران شدن قیمت دلار باعث شد که نمایندگی های اصلی برندها، کشور را ترک نمایند. امروزه برخی شرکت های داخلی، خدمات محصولات زیمنس را به مشتریان خود در داخل کشور ارائه می کنند.

در صورتی که قصد دارید از خدمات نمایندگی چرخ گوشت  زیمنس بهره بگیرید، لازم است که اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بر روی ضمانت نامه محصول شماره ای درج شده است که شما نیز می توانید با آن شماره تماس بگیرید و از خدمات این نمایندگی، بهرمند شوید.
 • یکی از ویژگی های خوبی که نمایندگی چرخ گوشت زیمنس دارد، ارائه خدمات به مشتریان، حتی پس از تمام شدن دوره گارانتی دستگاه می باشد.

مشکل روشن نشدن و تعمیر چرخ گوشت زیمنس

از عمده ترین مشکلاتی که اکثر مصرف کنندگان چرخ گوشت زیمنس با آن مواجه می شوند، روشن نشدن آن می باشد. رخ دادن این مشکل می تواند حسابی حال شما را دگرگون کند. اما ما در این مقاله راهکار و ترفند هایی را ارائه می کنیم که شما با استفاده از آنها می توانید مشکل خود را حل کنید و همچنین برای جلوگیری از بروز این اختلال دلایلی را که منجر به وقوع پیوستن این مشکل می شوند را برای شما ذکر می کنیم.

 

 • از دلایلی که می تواند منجر به روشن نشدن چرخ گوشت زیمنس شود، خرابی پریز برق می باشد. در این شرایط برای مطمئن شدن از خرابی و یا سالم بودن پریز برق، می توانید دستگاه دیگری را به پریز متصل کنید. در صورتی که این دستگاه نیز مجددا روشن نشد، بدین معنا می باشد که مشکل از پریز برق است و در این شرایط شما باید دو شاخه دستگاه چرخ گوشت زیمنس را به پریز دیگری متصل کنید.
 • از دیگر دلایل تاثیر گذار در رخ دادن این اختلال، خرابی کلید خاموش و روشن دستگاه چرخ گوشت زیمنس می باشد، که در این صورت جهت رفع مشکل باید دستگاه خود را نزد یک تعمیرکار حرفه ایی و متخصص در این زمینه، ببرید.
 • از آنجا که مقدار برق مصرفی چرخ گوشت ها زیاد می باشد، ممکن است نوسان و افت فشار در برق منجر به روشن نشدن دستگاه شود. در چنین شرایطی، تنها کاری که می توانید انجام دهید، این است که استفاده از دستگاه را به تعویق بیندازید.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیر اسپرسو ساز زیمنس SIEMENS

علت صدای زیاد چرخ گوشت زیمنس چیست

گاهی اوقات ممکن است که در هنگام کار کردن با دستگاه چرخ گوشت زیمنس، با صدای بلندی مواجه شوید. این صدا بسیار آزاردهنده و ناخوشایند می باشد و همین موضوع باعث ابراز ناراحتی و همچنین شکایت های متعددی از سوی مصرف کنندگان شده است. در ادامه ی این مقاله به دلایل بروز این اختلال در چرخ گوشت زیمنس و همچنین راهکار های لازم جهت تعمیر آن می پردازیم.

 • در صورتی که تکه ای از استخوان گوشت با تیغه دستگاه برخورد کرده باشد، صدای بسیار زیادی از دستگاه تولید می شود. با توجه به این موضوع لازم است، هنگامی که قصد دارید، گوشت را چرخ کنید، ابتدا تمامی استخوانهای موجود در آن را جدا کنید تا با چنین مشکلاتی رو به رو نشوید..
 • همچنین یکی دیگر از دلایلی که منجر به ایجاد صدای بلند از چرخ گوشت می شود، مربوط به خرابی بلبرینگ های دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر این قطعه از دستگاه باید از یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر چرخ گوشت، کمک بگیرید.
 • در صورتی که دستگاه چرخ گوشت زیمنس بر روی یک سطح نامسطح قرار گرفته باشد، تولید صدای زیاد چندان غیر طبیعی نیست. بدین سبب برای پیشگیری از تولید صدای بلند و آزاردهنده توسط چرخ گوشت، بهتر است که دستگاه را بر روی یک سطح صاف و محکم قرار بدهید.
 • از دیگر دلایلی که می تواند باعث تولید صدای زیادی از سمت چرخ گوشت شود، ساییده شدن چرخ دنده های آن می باشد که در این صورت باید با کمک گرفتن از یک تعمیرکار متخصص، اقدام به تعمیر آن کنید.
 • چنانچه خرابی هایی برای گریس موجود در چرخ دنده های چرخ گوشت پیش آمده باشد، قطعات دستگاه خشک می شوند و در نتیجه صدای بسیار بلندی ایجاد می شود.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات مخلوط کن زولینگن | نمایندگی تعمیرات مخلوط کن زولینگن

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت زیمنس

بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت زیمنس، از دیگر مشکلاتی است که اکثر مصرف کنندگان با آن رو به رو می شوند. از آنجا که هیچ اتفاقی بدون دلیل رخ نمی دهد وقوع این مشکل نیز به دلایلی وابسته است که در ادامه به آنها می پردازیم. همچنین با راه حل هایی را که در اختیارتان قرار می دهیم به شما کمک می کنیم تا بتوانید بدون هیچ دردسری مشکل خود را حل کنید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت زیمنس

 • رخ دادن این مشکل می تواند مربوط به بسته شدن منفذ خروجی گوشت باشد. در چنین شرایطی، جهت رفع مشکل، شما می توانید در هنگام شستشوی چرخ گوشت، راه منافذ خروجی دستگاه را با استفاده از یک جسم شبیه به سیخ، باز کنید و آن قسمت را نیز شستشو دهید.
 • در صورتی که تیغه های دستگاه چرخ گوشت زیمنس، خراب شده باشند، گوشت نمی تواند از چرخ گوشت خارج شود. در چنین مواقعی برای حل کردن مشکل، با یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.
 • همچنین زمانی که قصد دارید گوشت را چرخ کنید، خوب دقت کنید که در آن گوشت، رگ و استخوان وجود نداشته باشد. زیرا این موارد باعث می شوند که دستگاه چرخ گوشت زیمنس، صدای بسیار بلند و آزار دهنده ای را تولید کند.

علت جرقه زدن چرخ گوشت زیمنس چیست

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد، جرقه زدن دستگاه چرخ گوشت زیمنس می باشد. رخ دادن این مشکل نیز مانند هر مشکل دیگری به دلایلی وابسته است که در ادامه به آنها می پردازیم و همچنین راه حل های لازم جهت تعمیر این مشکل را برای شما شرح می دهیم.

دلیل جرقه زدن چرخ گوشت زیمنس و نحوه تعمیر آن

 • رخ دادن این مشکل می تواند مربوط به محل قرار گیری چرخ گوشت باشد. در صورتی که چرخ گوشت روی یک سطح فلزی قرار داشته باشد و همچنین با این سطح اصطحکاک ایجاد کند، جرقه می زند. به همین دلیل برای پیشگیری از به وقوع پیوستن مشکل جرقه زدن چرخ گوشت، لازم است که دستگاه را بر روی یک سطح عایق قرار دهید.
 • از دیگر دلایلی که در جرقه زدن چرخ گوشت تاثیر گذار است، اختلال در سیم پیچی داخلی آن می باشد. در صورتی که سیم پیچی داخلی دستگاه دچار اختلالاتی شود، شاهد جرقه زدن دستگاه خواهید بود. در چنین شرایطی برای حل کردن مشکل جرقه زدن دستگاه لازم است که با نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس تماس بگیرید و مشکلتان را با آنها در میان بگذارید.
 • همچنین ورود رطوبت به دستگاه نیز ممکن است که منجر به جرقه زدن دستگاه شود. به همین دلیل برای جلوگیری از پیش آمدن چنین رخداد هایی لازم است که از ورود آب به دستگاه و یا همچنین گذاشتن مواد غذایی همراه با آب، در این دستگاه جداً خودداری کنید. اگر قبل از گذاشتن گوشت درون دستگاه، آن را شستشو داده اید، لازم است منتظر بمانید تا گوشت خشک شود و سپس آن را در دستگاه بگذارید. در غیر این صورت شاهد جرقه زدن چرخ گوشت برند زیمنس، خواهید بود.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس siemens

دلیل کارکرد کند چرخ گوشت زیمنس

کند بودن تیغه های چرخ گوشت زیمنس، باعث کند شدن عملکرد چرخ گوشت می شود که این موضوع برای مصرف کنندگان بسیار ناخوشایند می باشد. ما در این مقاله راه حل هایی را جهت تعمیر مشکل کند بودن تیغه های دستگاه چرخ گوشت، به شما ارائه می دهیم تا بتوانید مشکل خود را حل کنید. این راه حل ها عبارت است از:

 • سوهان کشدن به تیغه های چرخ گوشت برای تیز شدن آن، از جمله اقداماتی است که در هنگام رو به رو شدن با این مشکل، می تواند تاثیر زیادی در رفع این مشکل داشته باشد.
 • در صورتی که اتصال قطعات دستگاه چرخ گوشت زیمنس اشتباه باشد، تیغه های آن نیز کند می شوند. بدین سبب هنگامی که متوجه کارکرد کند دستگاه شدید، لازم است جهت رفع مشکل، این مورد را بررسی کنید.
 • همچنین از دیگر دلایلی که باعث می شود دستگاه چرخ گوشت زیمنس عملکرد کندی داشته باشد، گذاشتن حجم زیادی از گوشت داخل دستگاه می باشد. با توجه به این موضوع واجب است که مقدار گوشتی را که درون دستگاه قرار می دهید، مناسب و اندازه باشد.
 • در صورتی که با انجام دادن مراحل ذکر شده در بالا، موفق به تعمیر دستگاه چرخ گوشت زیمنس نشدید، واجب است که دستگاه خود را به دست یک تکنسین متخصص بسپارید.

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در تهران و کرج

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا