تعمیرات لباسشویی

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس SIEMENS

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس یکی از گزینه هایی است که اگر لباسشویی با این برند داشته باشید، می تواند در مواقع خراب شدن ماشین لباسشویی شما کمک بسیار زیادی در این زمینه کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم تا جایی که امکان دارد در انتخاب این نوع از نمایندگی های تعمیرات به دقت عمل کنید و نکاتی که در مورد آن ها بیان می شود را به صورت کامل و با جزئیات دقیق در نظر داشته باشید. این مقاله از سایت ایبک شما را با خدماتی که این مراکز ارائه می دهند آشنا می کند. همچنین در ادامه با برخی از اشکالاتی که می تواند برای ماشین لباسشویی زیمنس شما رخ دهد آشنا خواهید شد.

مزایای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در محل

بسیاری از اوقات امکان این موضوع وجود ندارد که ماشین لباسشویی خود را به محل نمایندگی ببرید تا بتوانید از خدمات آن ها استفاده کنید. این موضوع سبب می شود تا افراد زیادی ناچار شوند که مدت زمان طولانی را بدون ماشین لباسشویی سپری کنند.

مزایای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در محل

با این وجود نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس این امکان را به وجود آورده است که تعمیرات را در محل انجام دهد و شما را از تمامی دردسرهایی که امکان دارد به وجود بیاید، دور نگه دارد. اما مزیت های این کار چیست؟

 • استفاده کردن از قطعات یدکی اصلی و فابریک به منظور عیب یابی کردن خودرو
 • تعمیر اصولی و مناسب لباسشویی زیمنس
 • ارائه گارانتی در زمان تعمیر کردن ماشین لباسشویی
 • ارائه فاکتوری که شامل تمامی تعرفه های مصوب و همچنین قیمت لوازم یدکی استفاده شده می باشد.
 • صرفه جویی در هزینه هایی که مربوط به زمان و جابجایی لباسشویی می شود.
 • دوری از تهدیدها و خطراتی که ممکن است سبب آسیب به لباسشویی در هنگام حمل و نقل و در بیرون از خانه وجود داشته باشد.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو TECNO

ویژگی های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس باید چه ویژگی هایی داشته باشد و چگونه می توانیم تعمیرکار خوبی را پیدا کنیم که از بابت خدماتی که ارائه می کند نیز رضایت کافی را داشته باشیم؟ در این قسمت به این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد و سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد این مسئله را به صورت شفاف و به دور از هرگونه جانب داری بررسی کنیم.

ویژگی های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر کردن این نوع از ماشین های لباسشویی آلمانی کاری بسیار مهم است، زیرا امکان خرابی قطعات و کار نکردن ماشین لباسشویی در صورتی که تعمیرکار از دانش و مهارت کافی برخوردار نباشد بسیار زیاد خواهد بود.

 • تعمیرکار خوب باید دارای دانشی باشد که همگام با نیازهای روز دنیا است.
 • داشتن مهارت و تجربه نیز سبب می شود که کار تعمیرات به شکل بهتر و مناسب تری بتواند پیش رود.
 • ارائه گارانتی معتبر پس از تعمیرات به مشتریان نیز می تواند از دیگر موارد مهم در این زمینه باشد.
 • مراجعه سریع و در اولین زمان ممکن به محل مشتری به منظور تعمیرات ماشین لباسشویی در محل
 • عیب یابی سریع

پرسش های متداول در خصوص نمایندگی های تعمیرات

پرسش های مختلفی در مورد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس وجود دارد که می تواند برای مشتریان پیش بیاید. در این بخش به مهم ترین و همچنین رایج ترین این سوالات می پردازیم و سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد در مورد این مسائل به طور کامل توضیح دهیم.

هزینه تعمیرات ماشین های لباسشویی چگونه تعیین می شود؟

هزینه تعمیرات یکی از مؤلفه های مهم برای مشتریان است. به صورت کلی هزینه های قطعات یدکی و دستمزدی که بابت تعمیرات پرداخت می کنید می تواند با توجه به مصوبه ها تعیین شود. این هزینه ثابت نیست و امکان تغییر آن با توجه به عیب و قطعات یدکی که استفاده می شود، وجود دارد.

در صورت خرابی مجدد باز هم باید هزینه ای پرداخت شود؟

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار خرابی مجدد شود، نیازی نیست تا هزینه دوباره ای را پرداخت کنید زیرا با اولین بار که تعمیر را انجام دهید، 12 ماه گارانتی خواهید داشت و تعمیرات مجدد رایگان می باشد.

حتما بخوانید:   نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS

دلایل لرزش لباسشویی زیمنس و رفع آن

گاهی اوقات ماشین لباسشویی زیمنس در حال کار شروع به لرزش می کند. این موضوع یک عیب در نظر گرفته می شود و به همین دلیل نیز باید آن را برطرف کرد. دلایلی همچون ظرفیت غیر عادی ماشین لباسشویی، قرار گرفتن ماشین لباسشویی روی سطح ناهموار و یا محکم نبودن پایه های لباسشویی از جمله دلایلی هستند که سبب این مشکل می شوند.

اما نحوه رفع این مشکل به چه صورت است؟ ابتدا از محکم بودن پایه بر روی زمین مطمئن شوید. باید اطمینان حاصل کنید که سطح زیرین لباسشویی تراز است و ماشین ما تعادل دارد. مورد بعدی نیز اطمینان از حرکت صحیح گیربکس و یا تسمه لباسشویی در هنگام کار کردن آن است.

دلایل نشتی آب لباسشویی

گاهی اوقات این ماشین لباسشویی های باکیفیت دچار مشکلی به نام نشتی آب می شوند. نشتی آب ممکن است به خاطر موارد مختلف و متعددی رخ دهد. در ادامه به بررسی بیشتر  این موارد می پردازیم.

 • عدم وجود تعادل در ماشین لباسشویی
 • خارج شدن سبد لباسشویی از حالت تعادل
 • عدم محکم بودن اتصالات و خرابی شلنگ ها
 • خرابی، شکستگی و یا پاره شدگی شلنگ تخلیه
 • وجود نشتی در خطوط آب و شیرآلات
 • عدم تخلیه آب کثیف پس از شستشو

دلایل وجود صداهای عجیب در ماشین لباسشویی

این صداهای عجیب گاهی اوقات بسیار کم و ناچیز بوده و گاهی اوقات نیز می توانند بسیار اذیت کننده  باشند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم تا موارد زیر را به دقت چک کنید.

ابتدا باید سعی کنید منبع و منشا صدا را پیدا کنید، سپس از یک فرد آگاه بخواهید تا گیربوکس و یا تسمه موتور را چک کند، از خالی بودن دیگ لباسشویی کاملا مطمئن شوید و لباس ها را پیش از انداختن در لباسشویی به خوبی چک کنید. گاهی اوقات در زمان تخلیه ممکن است صداهای عجیبی را بشنوید. در این موارد امکان مسدود شدن خط تخلیه وجود دارد که نیاز است نسبت به رفع مسدودی آن اقدام کنید.

دلایل بوی بد ماشین لباسشویی چیست

 • عدم استفاده از مواد شوینده به اندازه کافی
 • رسوب کردن مواد اضافی شوینده در قطعات و بخش های داخلی ماشین لباسشویی
 • عدم تمیز کردن ماهیانه ماشین لباسشویی
 • رشد کردن قارچ در قسمت واشر دور درب
حتما بخوانید:   مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی، کدام یک بهتر است؟

دلایل باز نشدن درب لباسشویی

گاهی اوقات ممکن است درب ماشین لباسشویی باز نشود. این مورد می تواند پس از شستشو رخ دهد و از هیچ طریقی نتوانید لباس های شسته شده را از ماشین لباسشویی خارج کنید. در چنین مواردی بهتر است احتمالات زیر را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید تا حدودی به رفع مشکل نیز بپردازید.

 • عدم تکمیل شدن فرایند شستشوی ماشین لباسشویی
 • وجود آب در مخزن لباسشویی
 • عدم تخلیه شدن کامل آب از لباسشویی
 • خرابی سوئیچ درب ماشین لباسشویی

تاثیر سرویس کردن ماشین لباسشویی در عدم بروز خرابی

معمولا زمانی که برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس به نمایندگی ها مراجعه می کنید به شما توصیه می کنند که حتما ماشین لباسشویی خود را به صورت دوره ای سرویس کنید.

تاثیر سرویس کردن ماشین لباسشویی در عدم بروز خرابی

این کار سبب می شود تا احتمال خرابی مجدد آن بسیار کاهش پیدا کند. سرویس کردن ماشین لباسشویی می تواند شامل عوض کردن قطعات فرسوده و مستهلک و همچنین رسوب زدایی باشد که اهمیت بسیار زیادی نیز دارد.

نتیجه گیری

در خصوص ویژگی های نمایندگی های ماشین لباسشویی های زیمنس و همچنین در مورد ویژگی های مربوط به یک تعمیرکار خوب و با تجربه صحبت کردیم. این موارد سبب می شوند تا بتوانید اگر نیاز به استفاده از خدمات تعمیرکاران داشتید، از آن ها کمک بگیرید. از سوی دیگر با بیان برخی از مهم ترین ویژگی ها و همچنین مهم ترین مواردی که سبب بروز مشکل در لباسشویی های زیمنس می شوند نیز سعی کردیم تا میزان اطلاعات شما در خصوص خرابی این لباسشویی ها را افزایش دهیم.

فراموش نکنید که داشتن اطلاعات کافی صرفا نمی تواند به شما در این زمینه کمک کند و بهتر است حتما یک مرکز خدمات و تعمیرات مناسب را پیدا کنید که از تعمیرکاران خبره و ماهری برای تعمیر کردن لباسشویی های زیمنس و… استفاده می کنند. با این وجود می توانید از تعمیرات و همچنین از خدماتی که دریافت می کنید مطمئن باشید و با خیال آسوده نسبت به این کار اقدام نمایید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس SIEMENS در تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران خدمات رسمی تعمیرکار iebak با ضمانت 365روزه قطعات اصل تعمیر لباسشویی SIEMENS در منزل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x