تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا SNOWA

مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در تمامی نقاط شهر تهران با توجه به قوانین مربوط به مشتری مداری و همچنین با رعایت تمامی اصول خدمات در شرکت ایبک امداد انجام می گیرد. باید بدانید که برای رفع خرابی های جاروبرقی اسنوا حتما باید از مراکز مجاز تعمیرات جاروبرقی اسنوا کمک بگیرید تا به عمر مفید دستگاه اضافه گردد.

محتوا پنهان
1 روش تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل

روش تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل

می توانید با استفاده از مراحل زیر با مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا و دیگر برند ها در ایبک امداد تماس بگیرید:

 1. در اولین قدم باید با نزدیک ترین شعبه به محل زندگی تان تماس بگیرید.
 2. همینطور می توانید وارد صفحه ی تماس با ما شده و با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید.
 3. بعد از تماس شما و ثبت درخواست تعمیرات نام و شماره ی تماس تعمیرکار ایبک امداد برای شما ارسال می شود.
 4. در کمتر از یک ساعت تعمیرکار جاروبرقی اسنوا در منزل شما حضور می یابد.
 5. تعمیرکار موظف است در انتهای تعمیرات فاکتور رسمی ایبک امداد و گارانتی برای شما صادر کند.
 6. در پایان کار تعمیرات از طرف شرکت با شما تماس گرفته میشود و درباره ی درصد رضایت شما از تعمیرکار نظرسنجی می شود.

جاروبرقی اسنوا دارای چه خدمات پس از فروشی می باشد

مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا این محصول را طبق استانداردها عیب‌یابی و تعمیر می‌کند. ذکر این نکته ضروری است که؛ استفاده از خدمات تعمیرکاران غیرمجاز می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری را به دستگاه شما برساند و هزینه‌های گزافی را متحمل شود. بنابراین در صورت بروز مشکل در دستگاه شما باید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا یا تعمیرگاه‌های مجاز استفاده کنید تا دستگاه خود را به صورت نو راه اندازی کنید.

همچنین توجه داشته باشید که ایبک امداد برای تعمیر جاروبرقی‌های این برند کد رسمی از نمایندگی اسنوا ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب‌یابی و رفع ایراد در منزل یا کارگاه مجهز می‌پردازد. . برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی اسنوا با شماره درج شده در کارت گارانتی خدمات ویژه گروه انتخاب تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید:   نحوه تعمیر تلویزیون اسنوا snowa

تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی اسنوا در شهر تهران

گروه ایبک امداد با داشتن تجربه زیاد دارای تعمیرکارهای مجرب، حرفه‌ای و همچنین آموزش دیده در تعمیر تمامی محصولات اسنوا بوده و یکی از قدیمی ترین‌ها در این زمینه می‌باشد.

 1. تعمیرات جاروبرقی‌های اسنوا در شهر تهران با قطعات اصلی و اورجینال انجام می‌شود.
 2. خدماتی که در تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی اسنوا در تهران ارائه می‌گردد توسط متخصصین بر اساس استانداردها و مهارت‌های تخصصی انجام می‌شود.
 3. این مرکز برای تعمیر دستگاه‌های خراب به صورت تخصصی، تعمیرگاه‌های خود را از بین افراد با دانش آکادمیک انتخاب کرده است.
 4. دوره‌های فشرده‌ای برای آن‌ها تدارک دیده شده است تا با گذراندن این دوره‌ها با قطعات جاروبرقی آشنا شده و با مدرن‌ترین روش‌های تعمیر آن‌ها آشنا شوند.
 5. تعمیرکارهای شاغل در تعمیرگاه‌های مجاز مرکزی جاروبرقی اسنوا در تمامی ساعات از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم در شهر تهران می‌باشند.
 6. این مرکز پس از مراجعه تلفنی یا حضوری کاربر، تعمیرکار‌های خود را در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز به محل مورد نظر اعزام می‌کند.
 7. سپس پس از معاینه فنی دستگاه و تشخیص خرابی آن نسبت به رفع ایراد و تعمیر دستگاه معیوب اقدام نمایید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا

تعمیرات جاروبرقی اسنوا در منزل

هنگامی که برای تعمیر جاروبرقی اسنوا با مرکز مجاز تعمیرات تماس می‌گیرید، تعمیرکاران آن در اسرع وقت و طبق مهلت تعیین شده توسط مشتری در منزل یا محل مورد نظر حاضر شده و جاروبرقی خراب را بررسی و سپس اقدام به تعمیر آن می‌کند تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات اسنوا در حین تعمیر دستگاه اقدام به تعمیر قطعه خراب کرده و از تعویض آن خودداری می‌کند. چون این کار در کاهش هزینه‌های تعمیر موثر می‌باشد و شاید در تعمیر دستگاه موثر است و نیازی به تعمیرات بیشتر نخواهد داشت و به درستی عمل می‌کند.
از آنجایی که حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل در سطح شهر بسیار مشکل بوده و علاوه بر سختی، هزینه بالایی نیز دارد، ایبک امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر جاروبرقی اسنوا در محل به جای حمل دستگاه به محل سرویس، تکنسین‌های خود را به منزل یا محل نصب دستگاه میفرستد تا مشکل حمل و نقل برای کاربران پیش نیاید.

از نمایندگی تعمیرات محصولات اسنوا استفاده کنیم یا مرکز خدمات تعمیرات ایبک امداد

اگر به تازگی اقدام به خرید جاروبرقی اسنوا کرده اید باید بدانید که می توانید به مدت زمان نوشته شده در برگه ی ضمانت نامه از خدمات رایگان این شرکت استفاده کنید.

اگر مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده می توانید برای انجام تعمیرات دستگاه جاروبرقی اسنوا با گروه تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید. برای این کار وارد صفحه ی تماس با ما شده و با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

خدمات مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در ایبک امداد

باید گفت که تعمیرات دستگاه‌های حساسی مانند جاروبرقی‌های اسنوا را نباید به مراکزی سپرد که در این زمینه مهارت لازم را ندارند. زیرا می‌تواند صدمات جبران ناپذیری برای تعمیرات دستگاه ایجاد کند. بنابراین اگر قصد استفاده از خدمات مربوط به تعمیر جاروبرقی اسنوا را دارید و به دنبال یافتن مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا هستید، باید بدانید که بهترین مرکز تعمیرات به منظور خدمات مربوط به تعمیر جاروبرقی مرکز مجاز ایبک امداد می‌باشد. ایبک امداد یکی از باسابقه‌ترین مراکز تعمیرات جاروبرقی در تمامی برند‌ها است که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند.

 • با توجه به تعیین هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه، استفاده از خدمات این مرکز این امکان را به شما می‌دهد که تا ۷۵ درصد در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.
 • با استفاده کردن از خدمات مربوط به تعمیر جاروبرقی اسنوا در خانه دیگر نیازی به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب نخواهید داشت.
 • در این مجموعه فقط از قطعات و فابریک و اصلی برند اسنوا برای تعمیر جاروبرقی استفاده شده است. این موضوع کیفیت اصلی دستگاه را به خوبی حفظ می‌کند.
 • حضور تعمیرکاران جاروبرقی اسنوا در اسرع وقت و کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست مشتری انجام می‌شود.
حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از اجاق گاز اسنوا SNOWA | نمایندگی محصولات اسنوا

چگونه با سرویس کردن به موقع جاروبرقی اسنوا از خرابی های احتمالی پیشگیری کنیم

هر یک از لوازم خانگی از جمله جاروبرقی عمر مفیدی دارند و برخی از مصرف کنندگان با استفاده نادرست وعدم سرویس به موقع عمر جاروبرقی خود را کاهش می‌دهند. بنابراین مهمترین اقداماتی که برای افزایش طول عمر جاروبرقی و افزایش کیفیت عملکرد آن باید انجام شود سرویس جاروبرقی اسنوا در زمان معین می‌باشد. بسیاری از نمایندگی‌ها از جمله تعمیرگاه مجاز جاروبرقی اسنوا در ایبک امداد، امروزه با بالاترین کیفیت خدمات سرویس دستگاه و عیب‌یابی جاروبرقی‌ها را ارائه می‌دهند.

 • با انجام تعمیر و نگهداری جاروبرقی در بازه زمانی مشخص می‌توان عملکرد بهینه دستگاه را بهبود بخشید و عمر مفید آن را افزایش داد.
 • یکی از مهمترین مزایای سرویس جاروبرقی در محل این است که با این کار می‌توانید از نقص فنی دستگاه و تعمیرات جاروبرقی اسنوا جلوگیری کنید.
 • عملکرد مراقبت و نگهداری جاروبرقی این امکان را به مصرف کننده می‌دهد که دیگر برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود هزینه‌ای صرف نکند.

آموزش درباره ی تعمیرات جاروبرقی اسنوا

آموزش درباره ی تعمیرات جاروبرقی اسنوا

جاروبرقی یکی از وسایلی است که در اثر کار مداوم می‌تواند در معرض خرابی‌های بسیار زیادی قرار گیرد. گاهی اوقات هنگام استفاده از جاروبرقی اسنوا مشکلاتی پیش می‌آید که به راحتی قابل حل است. بنابراین مصرف کنندگان به دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه تعمیر جاروبرقی اسنوا در منزل هستند. به طور کلی برخی از مشکلاتی که در این دستگاه به وجود می‌آید را می‌توان به راحتی در منزل و بدون هیچ کارشناسی برطرف کرد.
به همین دلیل است که برای رفاه حال شما عزیزان، ایبک امداد راهنمای کامل عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی برند اسنوا را در اختیار شما قرار داده است تا در صورت داشتن دانش فنی، بدون پرداخت هزینه بتوانید جاروبرقی اسنوا خود را تعمیر کنید. . پس از مطالعه مقاله، در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید در انتهای همین مقاله از کارشناسان ایبک امداد بپرسید.

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی اسنوا توسط تعمیرکاران ایبک امداد

تعمیرات و همچنین عیب‌یابی جاروبرقی‌های برند اسنوا توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات مجاز ایبک امداد به لطف سال‌ها تجربه این مرکز، ایرادات رایج این دستگاه را به طور کامل رفع کرده است. بنابراین تمامی تعمیرکارهای ما آموزش‌های لازم را در مورد این جاروبرقی‌ها و سایر جاروبرقی‌های اسنوا گذرانده‌اند و می‌توانند در کمترین زمان جاروبرقی شما را به صورت کامل آماده کنند.

چرا جاروبرقی اسنوا خاموش میشود و راهکار تعمیر آن چیست

اگر جاروبرقی شما خاموش شد و قصد دارید در خانه آن را تعمیر کنید به وارد زیر دقت کنید:

 • دوشاخه جاروبرقی را بررسی کنید.
 • پریز برق را چک کنید.
 • مطمئن شوید که جاروبرقی داغ نباشد.
 • جاروبرقی‌های اسنوا پس از کار مداوم به طور خودکار خاموش می‌شوند.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر | خدمات تعمیر جاروبرقی FELLER

چرا جاروبرقی اسنوا مکش خوبی ندارد و راهکار تعمیر آن چیست

مکش نیاز اصلی جاروبرقی است و ضعف آن می‌تواند کارایی جاروبرقی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در ادامه‌ی این مطلب به مشکل جاروبرقی اسنوا در مواقعی که دستگاه مکش خوبی ندارد پرداخته ایم.

در صورت وجود مشکل در جاروبرقی از نکات گفته شده در زیر برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا در شهر تهران می‌توانید استفاده کنید:

 • به احتمال زیاد کیسه پر است.
 • همچنین وجود گرفتگی در شیلنگ جاروبرقی را بررسی کنید.
 • خرابی بلبرینگ نیز می‌تواند دلیلی برای این مشکل باشد.
 • خرابی موتور یکی دیگر از دلایل این مشکل می‌باشد.

چرا جاروبرقی اسنوا به صورت یکسره کار می کند و راهکار تعمیر آن چیست

جاروبرقی که یکسره کار می‌کند یکی از دردسر سازترین مسائل برای مصرف کننده است و البته نیاز به تعمیرات بسیار تخصصی دارد، اما دقیقاً دلیل کار مداوم جاروبرقی چیست؟

 • مطمئن شوید که کلید مربوط به روشن/خاموش جاروبرقی مشکلی ندارد.
 • همچنین امکان دارد مشکل از کلید دیمر جاروبرقی باشد.
 • سعی کنید دیمر را برای مدت طولانی روی حداکثر تنظیم نکنید.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی اسنوا دچار مشکل شده است و راهکار تعمیر آن چیست

در پاسخ به این سوال که چرا سیم کلکتور جاروبرقی اسنوا آسیب دیده است، باید گفت که رفع مشکل سیم جمع کن جاروبرقی اسنوا در خانه مشکل است، اما خرابی سیم کلکتور می‌تواند یک مشکل ساده مانند گیر کردن سیم باشد. مشکل ساده‌ای که با دنبال کردن راه حل ما قابل حل است و می‌تواند آن مشکل را به راحتی حل کنید.

 • ۲-۳ متر سیم را بیرون بکشید و دوباره دکمه جمع کننده سیم را امتحان نمایید.

چرا جاروبرقی اسنوا صدای ناهنجار و زیادی می دهد و راهکار تعمیر آن چیست

در صورت وجود صدای غیر عادی در دستگاه، برای تعمیر جاروبرقی اسنوا از موارد زیر استفاده نمایید:

 • جریان هوا در لوله ممکن است مسدود شود.
 • مسدود شدن فیلتر نیز می‌تواند دلیل این مشکل باشد.
 • احتمال خرابی در موتور جاروبرقی اسنوا نیز ممکن است وجود داشته باشد.

هزینه ی مربوط به تعمیرات جاروبرقی اسنوا

اگر میخواهید هزینه تعمیرات جاروبرقی اسنوا خود را کاهش دهید، می‌توانید از مزیت های ایبک امداد که در زیر گفته شده برای کاهش هزینه ها استفاده نمایید:

 • از قطعات اصلی اسنوا با قیمت مناسب استفاده کنید
 • صدور فاکتور با نرخ مصوب توسط اتحادیه در ایبک امداد
 • ضمانت کلیه خدمات ایبک امداد

مزیت های استفاده از مرکز تعمیرات ایبک امداد برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا

 • دسترسی آسان به تعمیرکاران متخصص برند اسنوا
 • نظارت بر تعمیرات تعمیرکاران ایبک امداد در منزل
 • دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی در منزل
 • نیازی به جابجایی دستگاه نیست.
 • صدور فاکتور بر طبق نرخ مصوب اصناف که باعث کاهش هزینه‌‌های تعمیرات می‌شود.
 • در تعمیر لوازم خانگی شما از قطعات اصلی استفاده می‌کند.
 • سرعت در تعمیر جاروبرقی شما
 • علاوه بر تمامی موارد بالا مرکز تعمیرات مجاز ایبک امداد معتبرترین مرکز تعمیرات در ایران با داشتن کلیه مجوزهای لازم است که می‌توانید همه آن‌ها را بررسی کنید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنواSNOWA|تعمیر در محل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

راهنمای آشنایی با نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی اسنوا در تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا