تعمیرات مایکروفر

مرکز تعمیر سولاردم ال جی | نمایندگی ال جی در تهران

سولاردام های ال جی یکی دیگر از لوازم مدرن است که جایگاه ویژه ای در خانه ها پیدا کرده و پخت و پز را با سرعت بالاتری انجام می دهد. با استفاده نامناسب و اشتباه از دستگاه سولاردام ال جی، این امکان وجود دارد که قطعات این دستگاه از کار بیفتد و باعث خرابی آن شود. در ادامه با مرکز معتبر تعمیر سولاردم ال جی در ایبک امداد آشنا خواهیم شد.

تعمیر سولاردام ال جی

در بعضی از مواقع، امکان دارد متوجه شوید که این دکمه‌های دستگاه با مشکل مواجه شده اند و کار نمی‌کنند.

علت کار نکردن بعضی از دکمه های سولاردام ال جی ممکن است این باشد که دستگاه سولاردام ال جی بیشتر از 10 سال است که از آن استفاده می شود. به طور کلی پس از گذشت عمر مفید دستگاه احتمال وقوع این اتفاق برای سولاردام ال جی وجود خواهد داشت.

این امکان وجود دارد که دکمه مربوط به شروع یا توقف در دستگاه سولاردام ال جی شما ایراد داشته باشد و یا از برنامه  های دیگر این سولاردام به نام گریل دچار خرابی شده باشد.

چون در دستگاه سولاردام ال جی برای انتخاب برنامه از یک کلید و یک عدد سوئیچ و همچنین 2 کلید سوئیچ مربوطه استفاده می کنند و برای راه اندازی و توقف دستگاه به این دکمه ها نیاز است.

معیوب شدن دکمه های دستگاه سولاردام ال جی ممکن است به علت خرابی هر کدام از این کلیدها باشد و راه حل رفع این مشکل ممکن است به دلیل خرابی دستگاه باشد که مانند روز اول نمی تواند دوباره شروع به کار کند.

از خراب شدن این دستگاه نترسید و برای تعمیر سولاردام ال جی خود می توانید به راحتی با تعمیرکاران ماهر و مجرب مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید.

چرا باید فیلتر سولاردام ال جی را تعویض کرد

یکی از مهمترین قطعات دستگاه سولاردام ال جی فیلتر این دستگاه می باشد. فیلتر های دستگاه سولاردام ال جی قطعی بسیار پر اهمیت و کاربردی است که کارایی آن پس از 18 تا 24 ماه تمام می شود با مشکلاتی مواجه خواهد شد و باید آن را  تعویض کنید.

حتما بخوانید:   تعمير و تعويض فن يخچال ال جی | نمایندگی تعمیرات يخچال ال جی

امکان دارد در زمان  تمیز کردن سولاردام ال‌جی یا قرار دادن ظرف آلومینیومی داخل سولاردام ال‌جی، آسیب به این قسمت وارد شود و  باعث از بین رفتن آن خواهد شد. بلافاصله بعد از آسیب به این قطعه باید اقدام به تعویض آن نمایید.

با این سهل انگاری نقطه ای از فیلتر که دچار آسیب می شود، فیلتر تابشی سولاردام ال جی می باشد که با خراب شدن این قطعه باعث ایجاد جرقه های آبی یا زرد درون دستگاه سولاردام می شود.

تعمیر سولاردم ال جی

دلیل گرم نکردن غذا توسط سولاردام ال جی چیست

ترجیحاً سولاردام مستقیماً به پریز برق باید وصل گردد و به محافظ یا دستگاه شخص ثالث مشترک با دستگاه دیگری وصل نشود. به دلیل اینکه روی گرمایش دستگاه تاثیر منفی می گذارد همانطور که قبلا گفته شد سولاردام برای گرمایش نیاز به ولتاژ بالا دارد.

به همین دلیل در ساعات اوج مصرف برق به علت افت ولتاژ برق امکان دارد مشکل گرم نشدن پیش بیاید که در این صورت با افزایش زمان گرم کردن مواد غذایی درون دستگاه سولاردام مشکل برطرف خواهد شد.

دلیل عدم باز شدن درب سولاردام چیست

یکی از مهم ترین مشکلاتی که امکان دارد بعد از چندین سال برای سولاردام به وجود بیاید باز نشدن درب سولاردام است، امکان دارد اهرم یا دستگیره قفل درب نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. بررسی کنید که اهرم باز آسیبی ندیده باشد. اگر اهرم بازشو سولاردام شکسته باشد یا دچار آسیب دیگری شده باشد، باید آن را تعویض نمایید. فنر درب را بررسی کنید تا ببینید آیا فنر درب آسیب دیده است یا خیر، قفل درب را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. اگر قفل درب دچار شکستگی شده است، آن را باید عوض کنید.

دلیل روشن نشدن صفحه نمایش سولاردام چیست

در مواقعی که صفحه نمایش سولاردام ال جی به صورت جزئی خاموش گردد نشانه این است که صفحه نمایش دچار خرابی هایی شده است. در این مواقع باید از تکنسین های حرفه ای تعمیرات سولاردام ال جی برای تعمیر این قطعه کمک بخواهید. اما اگر به هیچ عنوان صفحه نمایش دستگاه شما کار نمی کند باید اقدام به تعویض صفحه نمایش یا کنترل پد نمایید. زیرا در این مواقع دیگر صفحه نمایش قابل تعمیر نیست و تنها راه چاره شما تعویض این قطعه می باشد.

تعمیر سولاردم ال جی

چگونه باید عملیات مربوط به تعویض لامپ سولاردام ال جی را انجام داد

لامپ سولاردام امکان دارد کم نور گردد یا کلا سوخت شده و روشن نشود، در مواقع کم شدن نور، تمیز کردن شیشه زیر لامپ سولاردام ال جی که نقش محافظ لامپ را دارد، ممکن است این مشکل را حل کند.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر ماکروفر در زعفرانیه|عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر

اما در مواقعی که لامپ سولاردام ال جی اصلا روشن نمی شود احتمال سوختن لامپ یا قطع شدن سیم های آن زیاد است. که در این مواقع اگر خودتان فنی هستید می توانید لامپ دستگاه را تعویض کنید ولی اگر اطلاعت فنی ندارید بهتر است برای پیشگیری از آسیب بیشتر به دستگاه این کار را به یک متخصص تعمیرات سولاردام ال جی بسپارید.

نکاتی مهم درباره ی روش های استفاده و نگهداری از دستگاه سولاردام ال جی

اگر می خواهید دستگاه سولاردام بیشتر مفید باشد و همچنین عمر دستگاه سولاردام ال جی افزایش یابد و در نهایت از تعمیر سولاردام خودداری کنید، بهتر است که از یک سری موارد مهم که در ادامه شرح داده ایم و پر اهمیت در نگهداری از سولاردم ال جی است را موارد توجه قرار دهید:

  • رعایت نکته های ایمنی بسیار مهم است، گذاشتن درب ظرف غذا باعث کاهش زمان پخت آن می شود.
  • برای یخ زدایی مواد غذایی منجمد، بهتر است مواد غذایی را مدتی بیرون بگذارید و سپس در دستگاه سولاردام ال جی قرار دهید. تا یخ زدایی مواد بهتر انجام شود.
  • پرهیز از حرارت دادن یا پختن مواد غذایی که درصد چرب بالایی دارند و روغنی هستند در داخل دستگاه سولاردام ال جی یکی دیگر از این موارد است چرا که باعث گرما و دمای بسیار بالا در سولاردام می شود.
  • به ظرفی که درون دستگاه سولاردام ال جی می گذارید دقت کنید تا ظرف هایی از جنس فلزی گوشه دار نباشد و این ظرف ها را هرگز داخل دستگاه سولاردام ال جی قرار ندهید.
  • نکته دیگر این است که از قرار دادن قوطی های کنسرو در درون دستگاه سولاردام ال جی برای گرمایش اکیدا خودداری نمایید.
  • بهترین زمان برای استفاده کردن از این دستگاه سولاردام ال جی در ساعت هایی می باشد که پیک مصرف برق وجود ندارد تا بتوانید از راندمان برتر این دستگاه بهره مند شوید.
  • باید به این نکته توجه داشته باشید که درون دستگاه را مرتب و همیشه تمیز نماید زیرا بی توجهی به آن می تواند کارایی آن را کاهش دهد. ظرف های پر را درون سولاردام های ال جی به هیچ عنوان قرار ندهید.
  • هرگونه علامت جرقه زدن درون دستگاه، سوختن فیوز سولاردم، به مشام رسیدن بوی سوختن و ایجاد دود از دستگاه سولاردام ال جی ممکن است نشانه آسیب دیدن قطعات این دستگاه باشد و نیاز به تعمیرات را داشته باشید. برای تعمیرات سولاردم ال جی خود می توانید از متخصصان حرفه ای مجموعه ایبک امداد کمک بگیرید.
  • برای تماس با مجموعه ایبک امداد فقط کافیست با یکی از شماره های موجود در سایت تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.
حتما بخوانید:   مرکز تعمیرات مایکروفر ال جی در محل

انجام تعمیرات سولاردام ال جی در منزل چگونه است

در اکثر مواقع وقتی با خرابی در دستگاه سولاردام ال جی خود مواجه می شوید شروع به تحقیق برای پیدا کردن یک تعمیرکار معتبر و خوب هستید. بعد از آن تعمیرکار را پیدا کردید مشکل بعدی این است که چگونه دستگاه را تا تعمیرگاه حمل کنید.

ما به شما این نوید را می دهیم که مجموعه ایبک امداد خدمات تعمیرات سولاردام ال جی در منزل را به شما ارائه می دهند. در هر کجا که باشید با یک تماس می توانید بهترین تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد را در منزل خود داشته باشید. با بهره مندی از این خدمات دیگر نیاز به جا به جایی دستگاه تا تعمیرگاه ندارید.

انجام تعمیرات سولاردام ال جی در محل چگونه است

هر زمان که با دستگاه سولاردام ال جی مشکلی داشتید باید به تعمیرکار اطلاع دهید بنابراین توصیه می شود از کارشناسانی مانند مجموعه ایبک امداد کمک بگیرید تا به سرعت به محل شما مراجعه کرده و تعمیرات دستگاه سولاردام شما را انجام دهند.

هزینه مربوط به تعمیرات سولاردام ال جی چقدر است

زمانی که دستگاه سولاردام ال جی از کار بیفتد هزینه های تعمیر بالایی را متحمل می شوید و این هزینه ها بر اساس قطعات آسیب دیده و تعویض آنها محاسبه می شود. اما با انتخاب یک مجموعه منصف برای تعمیرات دستگاه خود می توانی هزینه تعمیرات سولاردام ال جی را تا حدودی کاهش دهید. زیرا مجموعه ایبک امداد تعمیر قطعات معیوب را به تعویض آن ترجیح می دهد و همچنین برای دریافت هزینه تعمیرات طبق لیست اتحادیه عمل می کند که این موارد باعث کاهش هزینه تعمیرات مشتریان تا حد زیادی می شود.

نتیجه گیری

سولاردام از دیگر لوازم برقی مدرن می باشد که جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها امروزی به خود اختصاص داده است. در صورتی که دستگاه سولاردام ال جی شما دارای مشکل فنی است و نشانه ها و عیب هایی در دستگاه ظاهر می شود می توانید از متخصصان مجموعه ایبک امداد برای رفع مشکل دستگاه کمک بگیرید.

31

تعمیر سولاردم ال جی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با روش های تعمیر سولاردم ال جی و همچنین برخی از مشکلاتی که برای سولاردام ال جی پیش می آید آشنا خواهید شد.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x