نمایندگی تعمیرات خدمات

خدمات تخصصی تعمیر جاروبرقی سونی در ونک | تعمیر محصولات Sony در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

جاروبرقی سونی یکی از محصولات با کیفیت و پرطرفدار برند ژاپنی سونی است که مصرف انرژی بسیار پایینی دارد. به همین جهت طرفداران زیادی در سالهای اخیر پیدا کرده است. درست است که این جاروبرقی ها جایگاه خوبی در بازار لوازم خانگی دارند، اما ممکن است در طول زمان، برخی از قطعات یا سیستم های آنها دچار خرابی یا اختلال شوند که نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. در صورتی که ساکن ونک هستید و جاروبرقی شما خراب شده است، می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی سونی در ونک توسط تیم آی بک امداد بهره مند گردید.

مرکز تعمیرات آی بک امداد یک مرکز تخصصی است که با داشتن تیمی مجرب و متخصص از تعمیرکاران و تکنسین های جاروبرقی سونی، خدمات با کیفیت و قابل اعتمادی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

تعمیر جاروبرقی سونی در ونک

آی بک امداد یک مجموعه معتبر و تخصصی تعمیر لوازم خانگی برند سونی است که کلیه لوازم خانگی این شرکت را عیب یابی و تعمیر می کند. در صورتی که به دنبال بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی سونی در ونک هستید، پیشنهاد ما آی بک امداد است. از جمله خدمات تعمیر جاروبرقی سونی در ونک که آی بک امداد ارائه می کند، عبارتند از:

روشن نشدن جاروبرقی

این مشکل ممکن است به دلیل نرسیدن برق به دستگاه، فعال شدن سنسور دما، پر بودن کیسه زباله یا خرابی سیم جاروبرقی باشد. آی بک امداد می تواند با بررسی و عیب یابی این عوامل، مشکل را به سرعت رفع کند.

حتما بخوانید:   تعمیر یخچال سامسونگ در نارمک | ارائه خدمات در محل شما

کم شدن قدرت مکش جاروبرقی

کم شدن قدرت مکش جاروبرقی زمانی اتفاق می افتد که لوله خرطومی مسدود، فیلتر کثیف، کیسه زباله پر یا موتور جاروبرقی خراب شده باشد. متخصصان و کارشناسان آی بک امداد به راحتی می توانند با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب این مشکلات را رفع نمایند.

صدای زیاد جاروبرقی

صدای زیاد و آزاردهنده ممکن است به دلیل وجود اجسام خارجی در لوله خرطومی، فرسودگی یا شکستگی بلبرینگ موتور، خرابی فن یا کمپرسور جاروبرقی باشد. آی بک امداد می تواند با شناسایی و رفع مشکل، عملکرد جاروبرقی را به حالت عادی برگرداند.

سوختن موتور جاروبرقی

این مشکل ممکن است به دلیل روشن بودن زیاد دستگاه، ورود آب یا گردوغبار به موتور، کوتاه شدن سیم های برق یا خرابی برد الکترونیکی جاروبرقی باشد. آی بک امداد می تواند با تعویض موتور یا قطعات خراب، جاروبرقی را دوباره به حالت قبل برگرداند.

پریدن فیوز در زمان روشن کردن جاروبرقی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حین کار با جاروبرقی فیوز ساختمان  پریده است. این مشکل ممکن است به دلیل اختلال در سیم کشی جاروبرقی یا سیم کشی ساختمان، استفاده از فیوز غیر استاندارد، استفاده از یک پریز برای چند دستگاه برقی یا روشن کردن جاروبرقی در زمان اوج مصرف برق باشد. آی بک امداد می تواند با رفع علت پریدن فیوز، جاروبرقی را از خطر سوختگی محافظت کند.

تعمیر یخچال سونی در ونک

خدمات آی بک امداد صرفا محدود به جاروبرقی سونی نیست. بلکه تمامی لوازم خانگی سونی توسط مجموعه ای بک امداد قابل تعمیر هستند. یکی از این محصولات یخچال سونی است. از جمله خرابی های یخچال سونی که توسط آی بک امداد قابل رفع هستند، عبارتند از:

حتما بخوانید:   تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تجریش | تعمیر لوازم خانگی ایرانی و خارجی در محل شما

صدای فن زیاد و کاهش سرما

این مشکل ممکن است به دلیل کثیفی کویل های کندانسور و اواپراتور یا نشتی گاز مبرد یخچال باشد. برای رفع آن باید کویل ها را تمیز و گاز مبرد را تعویض کرد.

تعمیر یخچال سونی در ونک

برفک زدن اپراتور و یکسره شدن کمپرسور

این مشکل ممکن است به دلیل اضافه بودن گاز مبرد یخچال یا فرسودگی کمپرسور باشد. برای رفع آن باید گاز مبرد را تنظیم و در صورت لزوم کمپرسور را تعویض نمود. این کار تخصصی باید توسط کارشناسان باتجربه ای همچون آی بک امداد انجام شود.

سر و صدای زیاد یخچال

سروصدای زیاد یخچال به دلیل اختلالات و نوسانات برق یا خرابی فن کمپرسور می باشد. برای رفع آن باید ولتاژ برق را چک کرد و در صورت لزوم فن کمپرسور را تعویض نمود. توجه داشته باشید این نوع خرابی ها را نمی توانید خودتان رفع کنید. پیشنهاد می کنیم از خدمات تعمیر آی بک امداد در این خصوص بهره مند گردید.

تعمیر ظرفشویی سونی در ونک

برخی از خرابی های ظرفشویی سونی که توسط آی بک امداد قابل رفع هستند، عبارتند از:

  • عدم کارکرد دکمه های ظرفشویی
  • پریدن فیوز زمان روشن کردن ظرفشویی
  • نمایش کدهای خطا و ارور مختلف

البته خدمات آی بک امداد صرفا محدود به تعمیر همین موارد نیست. در واقع تمامی خرابی هایی که باعث می شوند ماشین ظرفشویی سونی شما نیاز به تعمیر پیدا کنند، توسط مجموعه تخصصی آی بک امداد قابل رفع هستند. بنابراین برای دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی سونی در ونک با ما تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی سونی در ونک

تعمیر لباسشویی سونی در ونک از دیگر خدماتی است که آی بک امداد ارائه می کند. این مجموعه با در اختیار داشتن تعمیرکارانی متخصص و مجرب به صورت تخصصی اقدام به رفع خرابی های لباسشویی سونی در ونک می نماید. برخی از خرابی های لباسشویی سونی که توسط آی بک امداد قابل رفع هستند، عبارتند از:

  • خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی
  • خرابی تایمر لباسشویی
  • ایراد در شیر برقی ورودی آب
  • ایراد در موتور لباسشویی سونی
حتما بخوانید:   خدمات تعمیر لباسشویی دوو در سعادت آباد | تعمیرات تخصصی محصولات Daewoo

تعمیر لباسشویی سونی در ونک

هزینه تعمیر جاروبرقی سونی در آی بک امداد

در جامعه ای زندگی می کنیم که بدون برنامه ریزی و بودجه بندی نمی توانیم از پس هزینه ها برآییم. این مسئله برای تمامی افراد جامعه تقریبا یکسان است. بنابراین اگر از قبل هزینه ای را برای تعمیرات لوازم خانگی اختصاص دهید، بهتر می توانید برنامه ریزی اقتصادی برای زندگی خود داشته باشید.

آی بک امداد با در نظر داشتن این موارد سعی کرده هزینه تعمیرات را تا حد امکان برای شما عزیزان کاهش دهد. با شناخت عوامل موثر در هزینه تعمیر جاروبرقی سونی یا هر وسیله دیگری می توانید به صورت تخمینی بودجه ای برای آن در نظر بگیرید.

هزینه تعمیر جاروبرقی سونی در آی بک امداد به دو عامل اصلی بستگی دارد: 1- کارشناسی و تشخیص صحیح مشکل و میزان حجم کار در رفع مشکل. 2- هزینه قطعه تعویضی (در صورت نیاز).

تعیین میزان هزینه دقیق، به نوع و میزان خدماتی که ارائه می شود نیز بستگی دارد. اگر تعمیر جاروبرقی سونی بدون تعویض قطعه باشد، تنها هزینه اجرت تعمیر گرفته خواهد شد. اما اگر تعمیر با تعویض قطعه همراه باشد، هزینه قطعه تعویضی جدای از هزینه اجرت دریافت می شود.

برای مثال، اگر مشکل جاروبرقی سونی شما به دلیل خرابی میکروسوئیچ درب باشد، هزینه تعمیر آن صرفا محدود به دستمزد تعمیرکار خواهد بود.

اما اگر مشکل جاروبرقی سونی شما به دلیل سوختن موتور باشد، هزینه تعمیر شامل هزینه موتور جدید و هزینه اجرت تعمیر کار است.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعمیر جاروبرقی سونی در ونک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر جاروبرقی سونی در ونک

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x