خدمات فاضلاب و لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی سیار به صورت تخصصی

کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی به صورت سیار | هزینه لوله بازکنی

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

خدمات لوله بازکنی سیار یکی از خدمات پرتقاضا در ایران می باشد که بدون هیچ گونه تعطیلی در دسترس عموم قرار دارد. مجموعه تخصصی ایبک امداد یکی از بزرگترین مراکز ارائه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد که تمامی خدمات خود را بدون هیچ گونه کثیف کاری و با قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهد.

لوله بازکنی سیار

لوله بازکنی های که در گذشته انجام می شد، با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات قدیمی که به دلیل سرعت بالایی که داشتند، باعث ایجاد کثیف کاری های زیادی در خانه یا محل کار می شدند. همچنین امکان آسیب رساندن به لوله و شکستگی سینک و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما امروزه دستگاه های جدیدی تولید شدند که به دلیل قابلیت کنترل سرعت به صورت دقیق و حرفه ای وارد لوله ها می شوند و علاوه بر اینکه هیچ گونه آسیبی به لوله ها و اطراف وارد نمی کند، کثیف کاری خاصی نیز ندارد. این دستگاه های مدرن برای رفع تمامی گرفتگی ها مناسب می باشند. همچنین علاوه بر برطرف نمودن گرفتگی، امکان رسوب زدایی نیز توسط این دستگاه فراهم می شود.

دلیل گرفتگی و مسدود شدن لوله ها

 یکی از عواملی که باعث می شود به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا کنید، وجود شی غیر قابل عبور در لوله هاست. در بسیاری از موارد اتفاق افتاده است که افراد در حین صحبت با تلفن گوشی از دستشان در داخل چاه افتاده و مسیر را مسدود کرده است. یا در مواردی ریختن دستمال های کاغذی در داخل لوله ها باعث ایجاد انسداد در آن می شود. عمدتاً گرفتگی های لوله های متصل به سینک ظرفشویی به خاطر وجود ذرات چربی و تجمع آن می باشد.

البته دلیل گرفتگی و مسدود شدن لوله ها را نمی توان صرفاً به همین مسائل محدود کرد. چرا که دلایل فنی تر از جمله رعایت نکردن اصول درست لوله کشی نیز عامل اصلی مسدود شدن لوله می باشد. به این صورت که اتصالات لوله ها به صورت اصولی نصب نشده اند. مسئله مهم دیگر که در خصوص دلیل مسدود شدن لوله ها می توان بیان کرد، سفت شدن فضولات است که در نهایت منجر به انسداد لوله های فاضلاب می شوند. در مواردی نادر نیز اتفاق افتاده که ریشه درختان موجب ایجاد چنین مشکلی شده اند.

حتما بخوانید:   لوله بازکنی سیار با حداقل کثیف کاری و رعایت بهداشت

 لوله بازکنی سیار یا شرکت لوله بازکنی؟

حتماً شما هم با تبلیغات وسیعی از لوله بازکنی مواجه شده اید که اکثر آنها صرفاً یک شماره تلفن دارند. و بدون هیچ گونه مجوزی اقدام به فعالیت می کنند. اما آیا تمامی این آگهی ها می توانند انتخاب خوبی جهت ارائه خدمات لوله بازکنی به شما باشند؟ طبیعتا خیر. چرا که این  افراد هیچ گونه تضمینی در خصوص خدمات ارائه شده ندارند و در صورت ایجاد آسیب و شکستگی در لوله ها هیچ مسئولیتی را برعهده نخواهند گرفت.

اما اگر خدمات لوله بازکنی را از شرکت و مراکز تخصصی دریافت نمایید، علاوه بر این که تمامی مسئولیت های کار را بر عهده می گیرند، بلکه با داشتن مجوز و ارائه خدمات تخصصی می توانند تمامی درخواست های شما را مبنی بر باز کردن لوله بدون هیچ گونه کثیف کاری اجرا نمایند. در این صورت پیشنهاد ما شرکت لوله بازکنی می باشد.

ویژگی های لوله بازکنی شرکتی

خدمات لوله بازکنی از طرف شرکت های معتبر ارائه می شود، ویژگی های منحصر به فردی دارند که عبارتند از:

مجوز فعالیت

 اولین و اصولی ترین مسئله ای که باید در انتخاب لوله بازکنی سیار به آن توجه نمایید، داشتن مجوز و اعتبار آن هاست. بسیاری از افرادی که این خدمات را ارائه می دهند، دارای مجوز نیستند و ممکن است در این حرفه تخصص نداشته باشند و آسیب‌های جدی به ساختمان شما وارد نمایند.

شرکت هایی که دارای مجوز فعالیت از اتحادیه هستند، تمامی مدارک و همچنین سوء پیشینه های اخلاقی و قضایی افراد را بررسی می کنند و در نهایت با اطمینان کامل نیروهای خود را به محل شما اعزام می نمایند. مجوز داشتن شرکت ها باعث می شود هزینه ای که بابت خدمات ارائه شده از شما دریافت می کنند، منصفانه و مطابق با نرخ اتحادیه باشد   .

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

گرفتگی لوله ها و بالا زدن چاه فاضلاب یکی از دردسرهایی است که بالکل زندگی را دشوار می کند و مدیریت خانه را به هم می ریزد. بنابراین در صورتی که چنین اتفاقی افتاد، لازم است سریعاً این مشکل رفع شود.

خدمات ارائه شده توسط شرکت های لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلات است. بنابراین در صورتی که گرفتگی و مسدود شدن لوله های ساختمان شما در تعطیلات اتفاق افتاد، نگران نباشید. چرا که لوله بازکنی سیار به صورت شبانه روزی و در هر ساعت که تماس بگیرید، در دسترس شما هستند.

حتما بخوانید:   8 روش کاربردی برای در آوردن اجسام از سیفون و چاه توالت

ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن

شرکت های لوله بازکنی باید دارای تعداد زیادی تکنسین در مناطق مختلف باشند تا در زمانی که نیاز به کمک داشتید، سریعاً به محل شما اعزام شوند.

لوله بازکنی سیار بدون کثیف کاری

نداشتن تجربه و تخصص کار با دستگاه های لوله بازکنی باعث می شود که در حین کار کثیف کاری ایجاد شود و یا لوله ها تخریب شوند و آسیب‌ های جدی به ساختمان ایجاد گردد.

شرکت های لوله بازکنی چنین مشکلاتی ندارند. چرا که تکنسین اعزامی از طرف آنها معمولاً افراد متخصص و کاربلد هستند و کار با دستگاه ها و تجهیزات لوله بازکنی را به صورت کامل آموزش دیده اند. استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی باعث می شود که بدون هیچ گونه کثیف کاری و تخریبی رفع گرفتگی در لوله های ساختمان شما ایجاد شود.

خدمات لوله بازکنی سیار
Plumber unclogging a tub drain with an electric auger.

خدمات لوله بازکنی سیار شامل چه مواردی می باشد؟

امروزه با وجود دستگاه ها و تجهیزات کاملاً مدرن خدمات لوله بازکنی صرفاً مربوط به زدن فنر و باز کردن لوله نمی شود. بلکه خدمات دیگری نیز ارائه می نماید که عبارتند از:

 • خارج کردن اشیا گرانبها مانند طلا از چاه فاضلاب
 • رفع عامل مسدودی لوله با استفاده از پمپ هوا و دستگاه های فنر زن
 • ارائه خدمات به تمامی مناطق به صورت فوری و بدون تعطیلات
 • تشخیص آسیب های لوله فاضلاب از قبیل شکستگی یا ترک برداشتن لوله با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته بدون ایجاد ذره ای کثیف کاری در محیط
 • ارائه کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه با قیمت مناسب و کاملاً معتبر
 • ارائه خدمات مربوط به باز کردن لوله توالت فرنگی
 • رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب
 • تشخیص عامل نم و رطوبت در ساختمان و رفع آن
 • تعمیر خرابی های چاه فاضلاب و لوله ها

روش های مختلف لوله بازکنی سیار

تجهیزات و روش های متفاوتی برای رفع عامل مسدودی و گرفتگی لوله ها وجود دارد که هر یک از این روش ها می توانند مشکل خاصی از لوله را رفع نمایند. برخی روش های خانگی از جمله ریختن محلول شیمیایی و صنعتی در داخل لوله ها وجود دارد که می تواند گرفتگی های جزئی را رفع نماید.

البته در نظر داشته باشید که مواد شیمیایی می تواند علاوه بر اینکه برای شما خطرناک باشد، آسیب های جدی به لوله ها نیز وارد نمایند و در بسیاری از موارد نیز تاثیرگذار نخواهند بود.

حتما بخوانید:   بررسی دلایل بالا آمدن چاه دستشویی

 یکی دیگر از روش های باز کردن لوله ها استفاده از تلمبه می باشد. تلمبه می تواند نوعی مکش رو به بالا ایجاد کند و گرفتگی و عامل مسدودی را به سمت بالا بکشد. البته این روش صرفاً در مواقعی که شی گیر کرده در لوله قابل دیدن به وسیله چشم باشد، تاثیرگذار باشد. در مورد گرفتگی‌ های عمقی نمی توان از روش تلمبه برای رفع گرفتگی استفاده نمود.

روش موثر دیگری که برای رفع این مشکل وجود دارد، استفاده از خدمات لوله بازکنی سیار می باشد. البته این خدمات توسط دستگاه های فنر زن برقی و دستی ارائه می شوند که بهتر است شما از دستگاه فنر زن الکتریکی استفاده کنید. چرا که این دستگاه ها عملکرد بهتری دارند و به صورت دورانی می توانند عامل مسدودی را رفع نمایند.

رعایت نکات بهداشتی حین انجام خدمات لوله بازکنی

 یکی از مسائل حائز اهمیت در هنگام باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب که به طور مستقیم با سلامت افراد خانواده و تکنسین لوله بازکن ارتباط دارد، نکات بهداشتی مربوط به آن است.

بنابراین در حین کار باید تمامی نکات مهم بهداشتی را در نظر گرفته سپس اقدام به باز کردن لوله نمایید.

 • تکنسین و اپراتور دستگاه لوله بازکنی باید کاملاً محتاط عمل کرده و دستگاه را به صورت کامل در کنترل خود قرار داده باشد.
 • در هنگام باز کردن لوله های آشپزخانه باید موارد بهداشتی بیشتر رعایت شود. چرا که آشپزخانه محل پخت و پز است و ممکن است مواد غذایی زیادی در آن وجود داشته باشد.
 • فنرهای دستگاه بعد از هربار استفاده باید شسته شوند و به صورت کامل ضدعفونی گردند.

خدمات لوله بازکنی سیار

هزینه خدمات لوله بازکنی سیار

هزینه مربوط به خدمات لوله بازکنی سیار به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از آن موارد شرایط اقتصادی جامعه و نوسانات بازار می باشد. همچنین میزان سختی کار و تجهیزات به کار رفته برای انجام خدمات عامل تاثیرگذار دیگری بر قیمت آن است. البته در نظر داشته باشید در صورتی که گرفتگی جزئی باشد، هزینه آن بسیار کمتر خواهد بود.

در مجموعه تخصصی ایبک امداد خدمات ارائه شده و هزینه ی آنها مطابق با نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچ یک از تکنسین های مجموعه هزینه ای اضافه بر آن از شما دریافت نمی کنند. همچنین کلیه اصول بهداشتی توسط پرسنل این مجموعه در محل شما رعایت می شود و بعد از اتمام کار تمیزی کامل محیط صورت می پذیرد.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

خدمات لوله بازککنی سیار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات مربوط به لوله بازکنی سیار

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x