تعمیرات مایکروفر

خدمات تخصصی تعمیر مایکروفر نف در محل | نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

آموزش عیب یابی و تعمیر مایکروفر نف | نحوه تعمیر مایکروفر neff

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

مایکروفر نف از بهترین و مرغوب ترین برندهای مایکروفر در جهان است که توانسته محصولات باکیفیت با امکانات بالایی را تولید و روانه بازار نماید. این برند آلمانی خیلی زون جای پای خود را محکم نموده و با ارائه خدمات پس از فروش و خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف توانسته رضایت کاربران را به خود جلب نماید. در این نوشته از ایبک امداد به بررسی عیب یابی و تعمیر مایکروفر نف و مسائل مربوط به آن می پردازیم.

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

در صورتی که لوازم خانگی شما خراب شد، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که از نمایندگی آن برای تعمیر دستگاه کمک بخواهید. البته خدمات نمایندگی صرفاً محدود به تعمیرات نیست. بلکه نصب، راه اندازی و عیب یابی دستگاه نیز از دیگر خدمات نمایندگی است و تا زمانی که دستگاه شما مشمول گارانتی باشد، می توانید از این خدمات به صورت رایگان بهره مند شوید.

لوازم خانگی برند نف نیز از این قاعده مستثنا نیست. درست است که این برند آلمانی است و در ایران نمایندگی رسمی ندارد، اما مراکز تعمیر متعددی در کشور ما اقدام به ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف نموده اند که برای دسترسی به آنها می توانید با شماره های مندرج در در برگ گارانتی دستگاه تماس بگیرید.

البته مرکز تعمیر تخصصی ایبک امداد نیز اقدام به ارائه خدمات ویژه و تخصصی برند نف می نماید که کلیه خدمات را در محل شما ارائه می نماید و نیازی نیست در این شلوغی و ترافیک شهری دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کنید.

ارائه خدمات تعمیر در محل، دلیل بر این نمی ‌شود که هزینه بیشتری از شما گرفته شود. بلکه تمامی هزینه های دریافتی از طرف این مرکز مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است و هیچ گونه هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد. جهت ارتباط با این مرکز می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید تا نیروهای متخصص ایبک امداد جهت تعمیر مایکروفر شما سریعاً به محل اعزام شوند.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر تخصصی قهوه ساز نف | نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نف neff

چگونگی سرویس مایکروفر نف

مایکروفر نف از جمله لوازم خانگی پیچیده و حساسی است که در صورت خرابی یکی از قطعات ممکن است باعث آسیب به دیگر قطعات دستگاه شود. بنابراین زمانی که کوچکترین اختلالی در کار با این دستگاه مشاهده نمودید، سریعا نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام کنید.

یکی از کارها و اقدامات مهمی که در خصوص جلوگیری از خرابی های متعدد مایکروفر نف می توانید انجام دهید، سرویس مداوم و سالیانه آن است. با سرویس به موقع مایکروفر می توانید جلوی خرابی های احتمالی آن را بگیرید. در این صورت هزینه ای که برای تعمیر مایکروفر به شما تحمیل می شود، بسیار کمتر خواهد بود. چرا که توانسته اید با استفاده از سرویس دستگاه از خرابی های جدی تر جلوگیری نمایید.

عیب یابی و تعمیر مایکروفر نف

در این قسمت از مقاله قصد داریم ایرادات و مشکلات رایج مایکروفر نف را بیان کنیم و همچنین نحوه تعمیر و عیب یابی آن را به طور کامل توضیح دهیم تا در صورتی که کمی دانش فنی تعمیر لوازم خانگی را دارید، بتوانید خودتان در جهت رفع آن اقدام نمایید. چرا که بسیاری از ایرادات لوازم خانگی منشا جدی ندارند و توسط خودتان قابل حل است. از جمله ایرادات رایج مایکروفر نف عبارتند از:

نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

چرا مایکروفر نف در حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در حین کار با مایکروفر متوجه خاموش شدن ناگهانی آن شوید. در این صورت باید مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است قفل درب دستگاه خراب شده باشد. در صورتی که قفل در خراب باشد، و درب دستگاه به طور کامل بسته نشود، مایکروفر به صورت خودکار خاموش می شود.
 • خرابی در قسمت فن موتور مایکروفر دلیل دیگری بر خاموش شدن ناگهانی دستگاه است.

به چه علت لامپ مایکروفر نف روشن نمی شود؟

 وجود لامپ مایکروفر برای دیدن روند پخت غذا می باشد و در صورتی که بر داخل مایکروفر دید کافی نداشته باشید، نمی توانید غذا را به خوبی آماده کنید. بنابراین می ‌توان گفت که لامپ مایکروفر نقش مهمی در عملکرد آن ایفا می کند. حال اگر این قطعه دچار خرابی شد، باید موارد زیر را جهت عیب یابی آن مورد بررسی قرار دهید:

 • ممکن است لامپ دستگاه سوخته باشد. بهتر است آن را با لامپ دیگری امتحان کنید.
 • به هم ریختن تنظیمات مایکروفر باعث می شود که لامپ دستگاه روشن نشود.
 • در صورتی که احساس کردید خرابی از ناحیه لامپ دستگاه است، سریعا آن را تعویض کنید.
حتما بخوانید:   برد الکترونیکی مایکروفر چیست ؟

چه عاملی موجب خرابی قفل درب مایکروفر نف می شود؟

قفل درب مایکروفر قطعه مهمی است که اگر خراب شود، مایکروفر روشن نمی شود و شروع به کار نمی کند. بنابراین اگر درب دستگاه به خوبی بسته نمی شود، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است قفل دستگاه دچار فرسودگی  شده باشد.
 • تعویض قفل دستگاه می تواند این مشکل را حل کند.
 • همچنین ممکن است ضربه ای به مایکروفر وارد شده باشد و قفل آن شکسته باشد. که در این صورت باید از تعمیرکاران متخصص جهت تعمیر آن کمک بخواهید.

به چه علت مایکروفر نف به خوبی غذا را گرم نمی کند؟

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که غذا را در مایکروفر قرار داده اید و بعد از مدتی که خواستید آن را از دستگاه خارج کنید، متوجه شدید که غذا گرم نشده است. در این صورت باید مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • اصلی ترین دلیلی که باعث گرم نشدن فضای ماکروفر و در نتیجه غذا می شود، خرابی در قسمت مگنترون دستگاه است.
 • همچنین معیوب بودن دیود دستگاه نیز دلیل دیگری بر گرم نشدن آن است. البته این قطعات را حتماً باید متخصص حرفه ای بررسی کند.

در مواردی که سینی داخل مایکروفر نف نمی چرخد چه باید کرد؟

اگر حین کار با مایکروفر متوجه شدید که سینی گردان داخل دستگاه نمی چرخد، لازم مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است موتور گردان دستگاه مشکل پیدا کرده باشد.
 • علت دیگر نچرخیدن سینی مایکروفر خراب شدن غلتک زیر سینی است.
 • همچنین امکان دارد در مسیر چرخش سینی چیزی گیر کرده باشد که مانع از حرکت آن می شود و یا ظرفی که روی سینی قرار داده اید به درستی جاساز نشده باشد.

چه عاملی موجب می شود که مایکروفر نف جرقه بزند؟

در صورتی که حین کار با مایکروفر متوجه شدید که دستگاه جرقه می زند، سریعا باید دستگاه را خاموش کنید و جهت رفع آن اقدام نمایید. برای این کار لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • وجود مشکل در قسمت آنتن سر لامپ باعث ایجاد جرقه در مایکروفر نف می شود.
 • در این صورت بررسی کنید که آنتن سر لامپ گشاد یا سیاه نشده باشد.
 • لامپ مگنترون اگر آسیب دیده باشد، باعث ایجاد جرقه در مایکروفر می شود.
 • ممکن است ظرفیت در مایکروفر جا مانده باشد که باعث ایجاد جرقه شود.
 • ورق نسوز یا همان ورق نیکا در صورتی که آسیب ببیند، در عملکرد مایکروفر اختلال ایجاد می کند و باعث ایجاد جرقه هایی حین کار می شود.
حتما بخوانید:   ارائه خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات هود نف | عیب یابی و تعمیر هود neff

چرا نمایشگر مایکروفر نف روشن نمی شود؟

در صورتی که نمایشگر مایکروفر شما روشن نمی شود، موارد زیر را جهت بررسی آن در نظر داشته باشید:

 • در صورتی که چنین مشکلی به صورت مداوم اتفاق نمی‌ افتد و نمایشگر روشن و خاموش می شود، مشکل در قسمت برد سوکت ها و اتصالات نمایشگر آن است.
 • اما اگر به صورت دائمی صفحه نمایش خاموش شده و هیچ گونه تصویری را نشان نمی دهد، برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده است.
 • البته تعمیر هر یک از این قطعات نیاز به متخصص دارد. توصیه می کنیم خودتان بدون دانش فنی تعمیرات لوازم خانگی اقدام به عیب‌ یابی و تعمیر آن نکنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

هزینه تعمیر مایکروفر نف

هزینه ای که بابت تعمیر لوازم خانگی می ‌پردازید، با در نظر گرفتن دستمزد تعمیرکار، میزان خرابی دستگاه و قطعه و اتصالاتی که تعویض می شوند، محاسبه می گردد. بنابراین نمی ‌توان بدون عیب یابی آن قیمت مشخصی اعلام نمود. اما به طور کلی هزینه تعمیر مایکروفر نف در مجموعه تخصصی ایبک امداد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچ گونه هزینه ای بیشتر از این نرخ از شما دریافت نمی شود.

علاوه بر این با استفاده از خدمات مجموعه ایبک امداد نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه ندارید. در نتیجه هزینه باربری آن به صفر می رسد. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد، از قطعات فابریک برند نف استفاده می شود تا در درازمدت عملکرد بهتری داشته باشد و مقرون به صرفه تر باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

خدمات ایبک امداد

مجموعه تخصصی ایبک امداد همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید. چرا که کسب رضایت مشتری در اولویت این مجموعه می باشد. با استفاده از خدمات مجموعه ایبک امداد می توانید از مزایای زیر بهره‌ مند شوید:

 • استفاده از تخصص تعمیرکاران حرفه ای جهت تعمیر لوازم خانگی
 • امکان ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلات
 • دریافت هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه
 • ارائه خدمات در محل و سرعت در انجام کار

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات مایکروفر نف

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x