تعمیرات آبمیوه گیری

تعمیرات تخصصی آبمیوه گیری لتو | ارائه خدمات تعمیر آبمیوه گیری لتو در محل

نحوه عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری لتو | نکات مهم و اصولی در نگهداری از آن

آبمیوه گیری از جمله وسایلی است که برای هر خانه ‌ای ضروری می باشد. چرا که می توان با استفاده از آن میوه های تازه و مرغوب را آب گرفت و خیالتان از بابت خوردن آبمیوه های سالم و طبیعی راحت خواهد بود. یکی از آبمیوه گیری هایی که در بازار ایران بسیار پرطرفدار است، آبمیوه گیری لتو می باشد. این دستگاه که از تولیدات با کیفیت شرکت چینی لتو است، در صورت خرابی نیاز به تعمیرکار متخصص دارد. چرا که دارای سیستمی پیچیده است و هر کسی نمی‌ تواند از عهده تعمیر آبمیوه گیری لتو بربیاید. البته بعضی از ایرادات و مشکلاتی که در دستگاه های لوازم برقی ایجاد می شوند، بین تمامی برندها مشترک می باشند. در این صورت تعمیرکاران برندهای دیگر نیز می توانند این دستگاه را تعمیر کنند. اما بسیاری از مشکلات تخصصی می باشد و نیاز به مهارت خاص تعمیرکار دارد. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی تخصصی مشکلات آبمیوه گیری لتو و نحوه رفع عیب آن پرداختیم.

تعمیر آبمیوه گیری لتو در محل

مرکز تخصصی ایبک امداد اقدام به ارائه خدمات تعمیر لوازم برقی برند لتو از جمله آبمیوه گیری در محل مورد نظر شما می نماید. بنابراین نیازی نیست برای تعمیر دستگاه به تعمیرگاه مراجعه کنید و یا خودتان اقدام به انتقال دستگاه نمایید.

این مجموعه با در نظر گرفتن وضعیت ترافیک شهری و شلوغی زندگی های شهرنشینی اقدام به ارائه خدمات در به محل شما می نماید. بنابراین در صورت خرابی محصولات برند لتو می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و از کارشناسان مجموعه ایبک امداد بخواهید که پرسنل متخصص خود را به محل شما اعزام نمایند.

توجه داشته باشید که هیچ گونه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب تعمیر کار از شما دریافت نمی شود و صرفا هزینه تعمیر لوازم برقی را پرداخت خواهید نمود. از طرفی خیالتان راحت خواهد بود که در صورت تعویض قطعه ای از قطعات اصل و اورجینال برند لتو استفاده می شود. در این صورت عملکرد و کارایی دستگاه شما و همچنین طول عمر آن افزایش خواهد یافت.

حتما بخوانید:   عیب یابی و تعمیر مایکروفر لتو | خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر لتو leto

عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری لتو

در این مقاله بیان کردیم که تعمیرات آبمیوه گیری لتو کاملاً تخصصی است و سیستمی پیچیده دارد که لازم است تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده اقدام به تعمیرات آن نمایند. اما برخی از مشکلات و ایراداتی که در این دستگاه حادث می شود، به جهت استفاده نادرست و غیر اصولی کاربر است و به سادگی توسط خود کاربر قابل رفع می باشد. در ادامه برخی از این مشکلات را بیان کرده و نحوه رفع عیب آن را توضیح می دهیم.

تعمیر آبمیوه گیری لتو

 به چه دلیل آبمیوه گیری لتو بعد از کمی کار کردن داغ می کند؟

در صورتی که شاهد داغ شدن آبمیوه گیری لتو بعد از یک یا دوبار استفاده شدید، باید حتما نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. چرا که داغ کردن دستگاه ارتباط مستقیمی با سوختن موتور دارد. در نتیجه هزینه ای چند برابر برای شما به وجود می آورد. بنابراین در صورت مشاهده داغ کردن دستگاه باید موارد زیر را چک کنید.

 • ممکن است تیغه های آبمیوه گیری کند شده باشد و به دستگاه فشار زیادی وارد شود. لازم است هر از چند گاهی تیغه های آبمیوه گیری را تیز کنید.
 • ریختن حجم بیش از حد از میوه ها داخل آب میوه گیری باعث فشار زیاد به موتور دستگاه و در نتیجه داغ شدن آن می شود.
 • در صورتی که دستگاه را در حین کار روی فرش و موکت قرار دهید، در زیر آن هوا جریان پیدا نمی کند و دستگاه داغ می کند.
 • کند شدن موتور و ضعیف شدن آن باعث داغ شدن هنگام آبمیوه گیری می شود.

به چه علت آبمیوه گیری لتو در حین کار لرزش زیاد دارد؟

اگر آبمیوه گیری در زمان روشن بودن و کار کردن لرزش زیادی دارد، این مسئله را جدی بگیرید. البته لرزش دستگاه تا یک اندازه ای طبیعی است. اما منظور ما لرزش بیش از حد و غیر طبیعی دستگاه است. در این صورت لازم است موارد زیر را بررسی کنید.

 • ممکن است دستگاه روی سطح صاف قرار نگرفته باشد. در این صورت آن را جابجا کنید.
 • وجود میوه در داخل آب میوه گیری باعث فشار آمدن به دستگاه و لرزش آن می شود.
 • ممکن است اتصالات دستگاه و پایه آبمیوه گیری محکم نباشد. در این صورت حتماً آن را بررسی کنید چرا که خطرات جبران ناپذیری را با خود به همراه خواهد داشت.
حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات آبمیوه‌گیری فلر | خدمات تعمیر آبمیوه گیری Feller

چه عواملی موجب می شوند که آبمیوه گیری لتو در هنگام کار کردن به صورت ناگهانی خاموش شود؟

در برخی مواقع نیز ممکن است در حین کار با آبمیوه گیری متوجه شوید که دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شده است. در این صورت اگر برق قطع نشده باشد، باید موارد زیر را جهت عیب یابی آن بررسی نمایید.

 • ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده باشد.
 • خراب شدن یاتاقان دستگاه نیز دلیل دیگری بر خاموش شدن ناگهانی آن خواهد بود.
 • ممکن است مشکلی پیش آمده باشد و قطعه به صورت خودکار دستگاه را خاموش کند تا بتواند ایمنی کاربر را افزایش دهد.

به چه علت آبمیوه گیری لتو بوی نامطبوعی دارد؟

یکی دیگر از مشکلات آبمیوه گیری بوی نامطبوع آن است که باید به آن توجه کنید. بررسی موارد زیر می تواند تا حد زیادی مشکل را رفع نماید.

 • ممکن است موتور دستگاه داغ کرده باشد. در این صورت صورت کمی به آن استراحت دهید.
 • هنگامی که مایعات داخل آبمیوه گیری نشتی نمایند، دستگاه بوی نامطبوعی می گیرد.
 • جمع شدن تفاله در داخل دستگاه و فاسد شدن آن بوی بدی را از دستگاه خارج می کند.

نکات اصولی و مهم جهت نگهداری از آبمیوه گیری لتو

بسیاری از کارها و اقداماتی که در خصوص کار با لوازم برقی از جمله آبمیوه گیری انجام می شود، باید مطابق با اصول باشد. صرف نظر از برند و شرکت تولید کننده دستگاه، تمامی لوازم آبمیوه گیری نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. چرا که دستگاهی حساس می باشد و کوچکترین اشتباهی در حین کار با آن باعث ایجاد خرابی و خسارت در دستگاه می شود. در ادامه چند مورد از نکات مهمی را که برای استفاده اصولی از آبمیوه گیری باید بدانید بیان می کنیم.

 • از ریختن بیش از حد میوه داخل آبمیوه گیری اجتناب کنید و ظرفیت دستگاه را برای هر دور استفاده در نظر بگیرید.
 • مخزن تفاله گیر دستگاه را به سرعت تخلیه کنید.
 • آب میوه های سفت و سخت را با آبمیوه گیری نگیرید.
 • دستگاه را روی سطوح فرش و موکت قرار ندهید، چرا که جریان هوا در زیر دستگاه برقرار نخواهد بود.
 • به صورت دائمی و مداوم دستگاه را روشن نگذارید. چرا که آبمیوه گیری بعد از کمی کار کردن نیاز به استراحت دارد و ممکن است موتور آن داغ کند.
 • در صورتی که ظرف آبمیوه گیری شکسته باشد، باید آن را تعویض کنید. زیرا نشتی مایعات حاصل از میوه ها باعث خراب شدن قطعات داخلی دستگاه می شود.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر آبمیوه گیری لتو | نمایندگی مجاز آبمیوه گیری LETO

هزینه تعمیر آبمیوه گیری لتو

همانگونه که در این مقاله بیان کردیم، آبمیوه گیری لتو سیستم پیچیده ای دارد و خراب شدن هر یک از قطعات ها هزینه های مختص به خود را دارد. بنابراین می ‌توان گفت که عوامل و فاکتورهای مختلفی در هزینه تعمیر این دستگاه تاثیرگذارند و نمی توان قیمت مشخصی جهت تعمیرات آن ارائه نمود. اما به طور کلی هزینه تعمیر این دستگاه به دو بخش تقسیم می شود. اعم از هزینه های ثابت و متغیر.

هزینه ثابت

هزینه دستمزد تکنسین مطابق با تعمیراتی که انجام می شود، ثابت است. هیچ هزینه ای از شما به صورت اضافه دریافت نمی شود.

هزینه متغیر

در صورتی که قطعه ای در آبمیوه گیری نیاز به تعویض داشته باشد، هزینه آن متغیر خواهد بود. قیمت هر یک از قطعات با دیگر قطعات متفاوت است به عبارتی هر چه مدل دستگاه بالاتر باشد، هزینه قطعات آن نیز بیشتر است.

تعمیر آبمیوه گیری لتو

مزایای استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری لتو توسط مجموعه ایبک امداد

چرا مجموعه ایبک امداد را برای تعمیرات تخصصی لوازم خانگی شما پیشنهاد می کنیم؟ مطمئناً مراکز تعمیر زیادی در اطراف محل زندگی شما وجود دارند که می توانند کلیه لوازم برقی را تعمیر نمایند. اما در اینکه ما اصرار داریم حتماً از مرکز تخصصی تعمیرات استفاده کنید، این است که لوازم خانگی سیستم پیچیده و متفاوت دارند و کسی که به عنوان مثال یخچال سامسونگ را تعمیر می کند، نمی تواند به صورت تخصصی یخچال بوش را نیز تعمیر نمایند. چرا که دو شرکت متفاوت اقدام به تولید این محصولات نموده اند و کاملاً سیستم آنها با یکدیگر تفاوت دارد. آبمیوه گیری لتو نیز از این قاعده مستثنا نیست. در همین راستا پیشنهاد می شود که از مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی لتو در جهت رفع ایرادات آن استفاده نمایید. در این صورت خیالتان از بابت کیفیت خدمات و طول عمر دستگاهتان راحت خواهد بود.

از آن جایی که خدمات تعمیر آبمیوه گیری و سایر لوازم برقی در محل شما انجام می شود، تحت نظارت شما و در حضور خودتان تست اولیه آن صورت می گیرد و دستگاه در سلامت کامل به شما تحویل داده می شود.

31

تعمیر آبمیوه گیری لتو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تعمیر آبمیوه گیری لتو

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x