تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو TECNO

✅ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو Tecno | خدمات رسمی تعمیر لباسشویی در محل ✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

اگر شما به تازگی ماشین لباسشویی تکنو را خریداری کرده اید شاید بخواهید با ماشین لباسشویی تکنو و مشکلات متداول آن آشنا شوید. ما در این مقاله از ایبک امداد برای شما مشکلات متداول در ماشین لباسشویی تکنو و همچنین روش های برطرف کردن آن را توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

سرویس کردن ماشین لباسشویی تکنو چگونه می تواند از خراب شدن آن جلوگیری کند؟

یکی از مهمترین کارهایی که شما برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی تکنو باید انجام دهید سرویس کردن مرتب ماشین لباسشویی می باشد در هنگام سرویس کردن تعمیرکار نمایندگی فیلترها، خشک کن، واشر ها، شلنگ ها و غیره را به طور کامل بررسی می‌کند و از مشکلات احتمالی دستگاه جلوگیری خواهد کرد:

 • سرویس ماشین لباسشویی هر چند که دارای هزینه ناچیزی می باشد ولی باعث می شود شما از هزینه های بعدی که برای تعمیر دستگاه خواهید پرداخت جلوگیری کرده باشید.
 • سرویس دوره ای لباسشویی باعث می شود که اگر در دستگاه شما خرابی وجود دارد شناسایی شده و به طور کامل تعمیر گردد.
 • شما می‌توانید برای سرویس ماشین لباسشویی تکنو خود به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی مراجعه کنید.
 • برای این منظور می‌توانید با پشتیبانی ایبک امداد تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

هر چند که محصولات تکنو از کیفیت بالایی برخوردار می باشند ولی امکان دارد مانند هر وسیله برقی دیگری دچار خرابی شود بعضی از مشکلات ماشین لباسشویی به راحتی قابل حل کردن است و شما می‌توانید با رعایت نکاتی ساده و یا تنظیم درست، مشکل دستگاه لباسشویی خود را برطرف کنید ولی گاهی هم امکان دارد که مشکلات ماشین لباسشویی جدی بوده و شما قادر به برطرف کردن آن نباشید در این صورت حتماً به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو مراجعه کنید و از خدمات در محل این نمایندگی استفاده کنید.

دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی تکنو چیست؟

اگر هنگام استفاده از ماشین لباسشویی متوجه شدید که دستگاه لباسشویی شما روشن نمی شود موارد زیر را بررسی کنید:

 • در مرحله اول پریز برق را چک کنید امکان دارد مشکل از پریز برق باشد.
 • برای این منظور می توانید وسیله برقی دیگری را به پریز متصل کنید.
 • امکان دارد دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی، بسته نشدن درب دستگاه باشد.
 • از بسته بودن درب دستگاه لباسشویی اطمینان پیدا کنید.
حتما بخوانید:   نحوه تعمیر کردن اسپرسو ساز تکنو

بیشتر مواقع روشن نشدن دستگاه لباسشویی به دلیل گیر کردن سوئیچ و یا خراب شدن آن است  درب دستگاه را بررسی کنید و از بسته شدن کامل آن اطمینان پیدا کنید. احتمال دارد یکی از سوئیچ های درب خراب شده باشد و این باعث روشن نشدن دستگاه می شود. شاید پریز برق و یا مدار تایمر دچار مشکل شده باشد باید از رسیدن جریان برق به دستگاه لباسشویی اطمینان پیدا کنید. اگر مشکل روشن نشدن دستگاه برطرف نشد باید سریعاً با تعمیرکار تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی تکنو

چرا در ماشین لباسشویی تکنو برنامه ها اجرا نمی شود؟

اگر دستگاه را روشن کردید و خواستید برنامه ای را اجرا کنید ولی اجرا نشد برای برطرف کردن مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 •  ابتدا قفل کودک را چک کنید تا مطمئن شوید که قفل کودک روشن نیست.
 • خراب شدن برد ماشین لباسشویی
 • از بسته بودن درب دستگاه لباسشویی اطمینان پیدا کنید.

اگر قفل کودک در ماشین لباسشویی فعال شده باشد باعث خواهد شد که تمام کلید ها از کار بیفتد در مرحله اول باید قفل کودک را چک کرده و اگر فعال بود آن را غیرفعال کنید دلیل دیگری که می‌تواند باعث شود کلیدهای ماشین لباسشویی کار نکند خراب شدن برد دستگاه لباسشویی است. برد یکی از مهمترین قسمت های دستگاه لباسشویی می باشد که تمام فرمان ها را به سایر قسمتها صادر می کند. اگر برد خراب شود باید به وسیله یک شخص ماهر تعمیر شود. باز بودن درب دستگاه لباسشویی هم می تواند باعث کار نکردن برنامه های ماشین لباسشویی شود از بسته بودن درب دستگاه اطمینان پیدا کنید.

چرا ماشین لباسشویی تکنو بیش از حد آبگیری می کند؟

اگر متوجه آبگیری بیش از حد دستگاه لباسشویی خود شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • گاهی ممکن است دستگاه زیاد آبگیری کرده و شما متوجه شوید که داخل لباسشویی شما پر از آب شده است.
 • این مشکل می‌تواند به دلیل خراب شدن محفظه فشار باشد.
 • محفظه فشار در داخل دستگاه لباسشویی قرار دارد.
 • اگر محفظه فشار خراب شده بود حتماً باید به تعمیرکار مراجعه کنید.

چرا فیلتر ماشین لباسشویی تکنو مسدود شده است؟

اگر فیلتر دستگاه لباسشویی شما مسدود شود باعث خواهد شد که آب دستگاه تخلیه نشود برای اینکه دستگاه شما بهتر کار کند باید به طور مرتب فیلتر تخلیه را تمیز کنید فیلتر تخلیه نقش مهمی در دستگاه لباسشویی دارد فیلتر ها در ماشین لباسشویی پرز، مو و کثیفی های داخل لباس را به خود گرفته و باعث می شوند این کثیفی ها به داخل پمپ وارد نشود می‌توان گفت فیلترها محافظ پمپ می باشند و باید هر چند وقت یکبار آنها را عوض کنید تا پمپ شما با مشکل برخورد نکند.

حتما بخوانید:   نکات مهم هنگام خرید ماشین لباسشویی دست دوم

دلایل خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی تکنو چیست؟

اگر دستگاه شما در حین کار ناگهان خاموش شود حتماً این مشکل شما را بسیار نگران خواهد کرد اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • در مرحله اول برق ورودی دستگاه و برق ساختمان را چک کنید.
 • اگر برق وصل بود ممکن است تایمر و یا برد الکترونیکی خراب شده باشد.
 • اگر تایمر و یا برد الکترونیکی خراب شده بود حتماً باید به وسیله یک تعمیرکار آن را تعمیر کنید.

دلایل صدایی زیاد در ماشین لباسشویی تکنو چیست؟

صدای زیاد و ناهنجار در ماشین لباسشویی می تواند به دلیل موارد زیر باشد:

 •  تراز نبودن دستگاه لباسشویی
 •  خراب شدن کاسه نمد یا کمک فنر
 • خراب شدن تسمه دستگاه لباسشویی
 • قرار دادن حجم زیاد لباس داخل دیگ لباسشویی

اگر شما از ماشین لباسشویی تکنو خود صدای غیر طبیعی شنیدید احتمالاً دستگاه لباسشویی شما تراز نیست در مرحله اول باید محل قرارگیری دستگاه را بررسی کنید که حتماً صاف باشد. خراب شدن کمک فنر و یا کاسه نمد دستگاه لباسشویی می تواند باعث سر و صدای دستگاه لباسشویی شما شود باید این قطعات را چک کنید و در صورت خرابی آن ها را عوض کنید.

خراب شدن تسمه دستگاه لباسشویی دلیل دیگری است که می‌تواند باعث صدای ناهنجار در دستگاه لباسشویی باشد در صورت خرابی تسمه باید آن را تعویض کنید. اگر بیش از اندازه لباس داخل دیگ لباسشویی بریزید باعث می شود که دیگ به سختی چرخیده و تولید صدای ناهنجار کند.

دلایل نشتی در ماشین لباسشویی تکنو چیست؟

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی آب شده است موارد زیر را بررسی کنید:

 • سهل انگاری در نصب دستگاه
 •  خرابی پمپ تخلیه
 • از بین رفتن و فرسوده شدن لاستیک های دور درب دستگاه لباسشویی
 •  فرسودگی لوله های تخلیه
 •  شل بودن واشر انتهای شلنگ

نشتی آب در دستگاه لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از آنها سهل انگاری در هنگام نصب دستگاه لباسشویی است این کار باعث می‌شود شلنگ ها استحکام زیادی نداشته باشد. پس در هنگام نصب دستگاه لباسشویی به شلنگ های تخلیه و همچنین شلنگ های ورودی اهمیت زیادی بدهید. اگر پمپ تخلیه دچار مشکل شود باعث نشتی آب خواهد شد اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً باید به تعمیرکار با تجربه مراجعه کنید.

از بین رفتن و فرسوده شدن لاستیک های دور درب دستگاه می تواند باعث نشتی آب شود وقتی شما درب دستگاه را زیاد باز و بسته کنید باعث می شود که درب ماشین لباسشویی فرسوده شود در این صورت باید لاستیک درب لباسشویی وسیله تعمیرکار تعویض شود. دلیل دیگری که می‌تواند باعث نشت آب در ماشین لباسشویی تکنو شود فرسوده شدن لوله های تخلیه است اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً باید لوله ها را تعویض کنید. اگر واشر انتهای شلنگ ها شل شود باعث نشتی آب خواهد شد.

حتما بخوانید:   راهنمای برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی آبسال

چرا عمل تخلیه در ماشین لباسشویی تکنو صحیح انجام نمی شود؟

یکی از مشکلات متداولی که در بیشتر ماشین های لباسشویی به وجود می آید عدم تخلیه صحیح دستگاه لباسشویی است خراب شدن پمپ تخلیه می تواند یکی از دلایل بروز این مشکل باشد در این صورت باید به تعمیرکار مراجعه کنید تا پمپ تخلیه را تعویض کند.

اگر شلنگ تخلیه به وسیله موها و یا پرزهای لباس مسدود شود باعث تخلیه نشدن درست دستگاه لباسشویی خواهد شد برای اینکه این مشکل را برطرف کنید آب دستگاه لباسشویی خود را تخلیه کرده و بعد شلنگ را از جای خود در آورید و آب را با فشار بسیار زیادی داخل شلنگ کنید تا آشغال های درون شلنگ تخلیه شود.

ماشین لباسشویی تکنو

چرا ماشین لباسشویی تکنو در دور تند کار نمی کند؟

یکی از دلایلی که باعث می شود دستگاه لباسشویی شما در روی دور تند کار نکند خراب شدن خازن راه اندازی دور تند است در این صورت باید خازن را تست کنید اگر خازن خراب شده بود نیاز به تعویض دارد. ممکن است ولتاژ به دور تند نرسد این باعث می‌شود دستگاه لباسشویی شما روی دور تند کار نکند در این صورت خازن را چک کنید. اگر سیم های رابط دور تند قطع و یا خراب شده باشند دستگاه شما نمی تواند روی دور تند کار کند این مشکل باید به وسیله تعمیرکار بررسی و برطرف شود.

نتیجه گیری

در این مقاله از ایبک امداد شما را با مشکلات متداولی که امکان دارد برای ماشین لباسشویی تکنو شما به وجود بیاید به طور کامل آشنا کردیم دقت داشته باشید که ممکن است ایرادات ماشین لباسشویی جزئی بوده و شما بتوانید به راحتی آن را در منزل برطرف کنید ولی اگر خرابی ماشین لباسشویی تکنو شما به دلیل خراب شدن قطعات دستگاه لباسشویی بود حتماً باید به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو مراجعه کنید.

اگر در این زمینه سوالی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگوی شما باشند.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

چرا عمل تخلیه در ماشین لباسشویی تکنو صحیح انجام نمی شود؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x