تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT در تهران

مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات کولر گازی تکنوکیتTECNOKIT | خدمات فنی نمایندگی مجاز کولر گازی تکنوکیت

تعمیرات کولر گازی تکنوکیت از موضوعات بسیار مهمی می‌باشد که صاحبان کولر گازی را درگیر خود کرده است. در واقع افزایش قیمت کولر گازی در بازار و نبود تعمیرگاه‌های معتبر و مطمئن، انتخاب تعمیرگاه مناسب برای سرویس اسپلیت تکنوکیت یا تعمیرات آن را برای صاحبان کولر گازی با مشکل مواجه کرده است. با این اوصاف تصمیم گرفتیم در این مقاله یکی از تعمیرگاه‌های معتبر و باسابقه‌ای که تعمیرات کولر گازی تکنوکیت را به صورت عالی و تخصصی انجام می‌دهند را به شما معرفی کنیم. برای اینکه با خدمات ایبک امداد آشنا شوید در ادامه‌ی مقاله با ما همراه باشید.

چگونه از خدمات تعمیرات نمایندگی مجاز کولر گازی تکنوکیت در تهران استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید از خدمات نمایندگی مجاز کولر گازی تکنوکیت استفاده کنید، بهتر است ابتدا شرکت ایبک امداد را بشناسید تا بدون نگرانی برای تعمیر کولر گازی تکنوکیت با این نمایندگی تماس بگیرید. ایبک امداد جزو معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های تعمیرات لوازم خانگی در شهر تهران می باشد که بیشتر از ۵۰ سال می باشد که در زمینه تعمیرات کولر گازی تکنوکیت و همچین دیگر لوازم خانگی در حال فعالیت است. مجموعه ایبک امداد تعمیرکاران متخصص بسیار زیادی را برای انجام کار تعمیرات استخدام می کند که می توانند تعمیرات کولر گازی تکنوکیت را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهند. همچنین می توانید از طریق شماره تماس با این مجموعه تماس بگیرید و درخواست ثبت تعمیرات دستگاه را داشته باشید. در هر مکانی از شهر بزرگ تهران که باشید می توانید به آسانی از خدمات مجموعه بزرگ ایبک امداد برای تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی تکنوکیت استفاده نمایید.

خدمات فنی نمایندگی مجاز کولر گازی تکنوکیت چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد

خدمات فنی نمایندگی مجاز خدمات کولرگازی تکنوکیت مطابق آنچه که شرکت ایبک امداد برای آنها مشخص نموده است، خدمات بسیاری را ارائه می دهد. در اینجا چند نمونه از خدمات ارائه شده توسط تکنسین های ایبک امداد به مشتریان خود آورده شده است:

 • مهم ترین وظیفه تعمیرکاران کولر گازی تکنوکیت رسیدن به موقع در محل تعمیر است.
 • وظیفه دوم نیروهای شرکت ایبک امداد حمل کلیه تجهیزات لازم جهت عیب یابی و خدمات فنی می باشد.
 • تعمیرکاران ایبک امداد باید بتواند خرابی کولر تکنوکیت را با مواد موجود در محل تعمیر کند.
 • تعمیرکار اسپیلت تکنوکیت موظف به تعمیر کولر گازی در حضور مشتری می باشد.
 • تعمیرکاران کولر گازی تکنوکیت وظیفه تحویل فاکتور خرید قطعات به مشتریان گرامی را بر عهده دارد.
 • تکنسین کولر گازی تکنوکیت مسئولیت انجام کلیه مراحل تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی را با رضایت کامل مشتری بر عهده دارد.
حتما بخوانید:   مرکز تعمیرات یخچال تکنوکیت TECNOKIT

نمایندگی مجاز کولر گازی تکنوکیت برای تعمیرات کولر گازی در محل چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد

شرکت ایبک امداد که یکی از بزرگترین تعمیرکاران در شهر استان است توانسته است مجوز های بسیاری را کسب کرده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. مجموعه ی یابک امداد خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهد که برخی از آنها عبارتند از:

 • انجام تعمیرات کولر گازی در آدرسی که مشتری اعلام کرده است.
 • تکنسین های مجموعه خود را در اسرع وقت به محل تعمیر بفرستید
 • دریافت هزینه های مربوط به تعمیرات طبق نرخ تعیین شده توسط انجمن تعمیرکاران استان تهران.
 • برای پاسخگویی سریع به مشتریان و راهنمایی آنها برای تعمیرات اسپلیت تکنوکیت، پشتیبانی قوی را استخدام کرده اند.
 • کارشناسان و متخصصانی را استخدام کرده اند که بتوانند تعمیرات کولر گازی را با حداقل امکانات به بهترین نحو انجام دهند.

سرویس و تعمیرات کولر گازی تکنوکیت

مزایای سرویس کولر گازی تکنوکیت

همه کولرهای گازی برای اینکه در طول عمر خود به درستی کار کنند نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای دارند. تعمیر و نگهداری دوره ای کولر گازی تکنوکیت تضمین می کند که دستگاه شما در بالاترین سطح خود بدون خرابی ناگهانی کار می کند.

سرویس کولر گازی تکنوکیت باعث افزایش راندمان کولر و کاهش قبض برق می شود. فیلتر هوای کثیف از گردش مناسب هوای داخل خانه توسط کولر جلوگیری می کند. و نتیجه این است که کولر گازی تکنوکیت باید برای مدت طولانی در طول روز کار کند که ممکن است نیاز به تغییر تنظیمات دما داشته باشد زیرا به دلیل کار بیشتر دستگاه نیز احساس خنکی نمی کنید. کویل کندانسور کثیف، کمپرسور تبرید را مجبور می‌کند تا سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را به سرویس الکتریکی وارد می‌کند و منجر به هزینه‌های بالای قبض برق می‌شود.

سرویس دوره ای کولر گازی تکنولیت

تمیز کردن و نگهداری کولر گازی تکنوکیت با پیدا کردن مشکلات قبل از بزرگتر شدن و گران شدن آنها در هزینه های شما صرفه جویی زیادی می کند. کویل کثیف کندانسور نه تنها باعث می‌شود کولر گازی سخت‌تر کار کند و هزینه‌های الکتریکی را افزایش دهد، بلکه می‌تواند باعث شود کمپرسور سریع‌تر کار کند و منجر به خرابی زودرس شود. هزینه بررسی و تمیز کردن کویل کندانسور بسیار کمتر از هزینه تعویض کمپرسور است. تعمیر و نگهداری دوره ای همچنین می تواند موارد دیگری مانند نشت آب در سیستم را که می تواند به کولر یا ساختمان آسیب برساند، شناسایی و رفع کند.

حتما بخوانید:   عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی یونیوا UNEVA

با مراقبت از کولر گازی خود در حین کار، عمر آن را افزایش دهید. کولر گازی تکنوکیت زمانی که به طور منظم نگهداری و تمیز می شوند به درستی کار می کنند. اگر یکی از قطعات به درستی کار نکند، می تواند به کل دستگاه فشار وارد کند و در نهایت دستگاه پیش از موعد از کار بیفتد. نگه داشتن تمام قطعات در وضعیت کار خوب به معنای استرس و فشار کمتر برای همه است. دستگاه در مدت زمان طولانی تری نسبت به دستگاهی که به طور منظم نگهداری نمی شود، عملکرد بهتری خواهد داشت.

سرویس کولر گازی تکنوکیت شامل چیست

الف- بررسی پنل درونی کولر گازی تکنوکیت

 • فیلترهای کولر گازی را بشویید
 • فن کولر گازی
 • تعمیر و نگهداری سنسورهای کولر گازی
 • پره ها یا کویل های کولر گازی
  بررسی خروجی آب (لوله تخلیه)

ب – تعمیر و نگهداری پنل خارجی کولر گازی تکنوکیت
تعمیر و نگهداری پنل خارجی کولر گازی یا کندانسور بسیار مهم است زیرا در خارج از منزل شما نصب می شود و در تماس مستقیم با گرد و غبار و کثیفی است، بنابراین در صورت عدم شستشوی به موقع آن ممکن است نیاز به پرداخت هزینه برای تعمیرات این دستگاه باشد. زیرا کثیفی بیش از حد بر روی کندانسور از عملکرد صحیح دستگاه جلوگیری می کند و فشار زیادی به دستگاه شما وارد می کند، بنابراین بهتر است یک تعمیرکار مجرب به طور مرتب آن را شستشو دهد (به راحتی می توانید این کار را توسط پرسنل مجرب مجموعه ی ایبک امداد انجام دهید.) که تعمیرکاران این مجموعه این کار را با استفاده نمودن از دستگاه های مخصوص شستشو واتر جت فشار قوی انجام می دهند.

سرویس و تعمیرات کولر گازی تکنوکیت

هزینه های مربوط به سرویس کولر گازی تکنوکیت

شرکت ایبک امداد با چندین سال سابقه حرفه ای در تعمیر کولر گازی تکنوکیت معتقد است که خدمات سرویس کولر گازی تکنوکیت به قدری مهم و ارزشمند است که نگران هزینه سرویس کولر گازی تکنوکیت خود نباشید، زیرا سرویس کولر گازی قیمت کمی دارد.  این سرویس باعث افزایش طول عمر کولر گازی و پرداخت هزینه های سنگین تر برای تعمیر کولر گازی تکنوکیت است. نگران قیمت سرویس کولر گازی خود نباشید، مجموعه ایبک امداد همواره پشتیبان و کمک کننده شماست و کولر گازی تکنوکیت شما را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت سرویس و شستشو خواهد داد.

حتما بخوانید:   شارژ کولر گازی هایسنس | مراحل شارژ کولر گازی هایسنس

چه زمانی کولر گازی تکنوکیت نیاز به شارژ مجدد گاز دارد

به طور کلی کولر گازی شما باید طبق 3 حالت شارژ شود:

 • کولر گازی شما به تازگی نصب شده و دستگاه نو است.
 • سیستم کاملاً بدون گاز است. (شارژ گاز کامل)
 • سیستم نیاز به شارژ گاز (اضافه) (شارژ گاز اضافی) دارد

اگر منبع کولر گازی شما کاملاً خالی از هر گونه گاز است، به شارژ گاز کامل نیاز دارید، یعنی لازم دارید که به طور کامل شارژ کنید، اما اگر از قبل گاز در باک گاز وجود دارد، باید گاز را با توجه به مقدار آن بارگیری کنید. در این حالت تکنسین باید میزان گاز موجود را با دستگاه های تخصصی تشخیص دهد و در ادامه اقدام به حجم مورد نیاز مخزن نماید.

گاهی وجود نشتی های بسیار کوچک به مرور زمان باعث کاهش مقدار گاز کولر گازی می شود. زمانی که این اتفاق افتاد بهتر است ابتدا بررسی کنید که چرا کمبود گاز کولر گازی رخ داده است (به دلیل نشتی یا دلایل دیگر) و ابتدا این مشکل را حل کنید، سپس گاز کولر گازی تکنوکیت را شارژ کرده و گاز تکنوکیت را تعمیر کنید. شارژ گاز کولر گازی تنها در مواقع ضروری و مورد نیاز قابل انجام است اما بارها این شارژ در هر زمان سرویس سالانه انجام می شود.

جمع بندی

در مطلب فوق به بررسی مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی تکنوکیت در استان تهران پرداخته ایم. شرکت ایبک امداد که به دلایل انجام دادن تعمیرات با کیفیت بالا و رعایت قوانین و مقررات جزو یکی از بهترین و بزرگترین تعمیرگاه های تعمیرات کولر گازی شناخته شده است. این مجموعه با ارائه انواع خدمات حرفه ای خود در زمینه های مختلف از جمله تعمیر کولر گازی تکنوکیت در محل، انجام تعمیرات اسپلیت با قطعه های شرکتی، تعمیر کولر گازی در حضور مشتریان و … توانسته راحتی بیشتری را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد. به همین دلیل می توانید با خیال راحت تعمیر تمامی لوازم خانگی معیوب منزل خود را به شرکت ایبک امداد بسپارید تا تکنسین های حرفه ای این مجموعه به بهترین شکل ممکن و همچنین بالاترین کیفیت تعمیرات لوازم خانگی شما را انجام دهند.

111111111111111111

31

سرویس و تعمیرات کولر گازی تکنوکیت

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله یاد می گیرید که چگونه سرویس و تعمیرات کولر گازی تکنوکیت را انجام دهید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا