مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب صدف | معنی دیدن صدف بزرگ در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

صدف جانوری نرم تن و آبزی است که در داخل بعضی از آنها مرواریدی هم نهفته می‌باشد. این مرواریدها ارزش زیادی دارند و جزو کالاهای تجاری بسیار گران قیمت هستند. معمولاً وقتی در کنار دریا راه می‌روید، صدف‌های بسیار ریز و زیبایی را می‌بینید.

دیدن صدف در خواب می‌تواند نمادی از موفقیت و خوشبختی باشد. طبق نظر بعضی از معبرین، معنی خواب صدف عبارت است از: نوزاد و فرزند، آرامش، پول و ثروت، خوش شانسی و…

در این مقاله از مجله آی بک شما را با تعبیر خواب صدف آشنا می‌کنیم ولی قبل از هر چیز باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که وقتی شما خواب حیوانات و یا خوراکی‌ها را می‌بینید، تعبیر خوابتان شدیداً به جزئیات آن بستگی دارد. پس اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید معنی خواب خود را بدانید، ابتدا یک کاغذ و قلم بالای سرتان قرار دهید تا هنگامی که از خواب بیدار شدید جزئیات خواب را یادداشت کنید زیرا اگر از بیدار شدن شما زمانی هرچند کوتاه بگذارد، جزئیات خواب خود را فراموش خواهید کرد.

دیدن خواب صدف نماد چیست؟

دیدن خواب صدف می‌تواند نماد حالت‌های زیر باشد:

  1. شما هدف سختی را در نظر گرفته‌اید و برای رسیدن به آن تلاش زیادی می کنید.
  2. به خودتان اطمینان کامل دارید و احساس می‌کنید قادر به انجام کارهای بزرگ هستید.
  3. چیزی را بررسی می‌کنید که در روی آینده شما، شدیداً تأثیرگذار است.
  4. معمولاً زیاد اهل ابراز علاقه و محبت کردن نیستید.
  5. و…

تعبیر خواب صدف از دیدگاه معبرین مختلف

محمد بن سیرین در مورد تعبیر خواب صدف می‌گوید:

اگر خواب دیدید که صدفی در دست دارید نشانه خدمتکار است ولی اگر خواب دیدید که صدفی را در دست داشته و آن را گم کرده‌اید، نشانه این است که خدمت کارتان به شما خدمت نمی‌کند.

لوک اوتینهام در مورد تعبیر خواب صدف می‌گوید:

اگر خواب صدف دیدید، نشانه خوبی نداشته و ممکن است خبرهای منفی و بدی از دوستان دورتان به شما برسد ولی شما باید خونسردی‌تان را کاملاً حفظ کنید.

اگر خواب دیدید که صدف را در کنار آب جمع می‌کنید، نشانه این است که شما دارای اراده و پشتکار قوی هستید و می‌توانید به راحتی مشکلات و موانع را از سر راهتان بردارید.

اگر هم خواب صدف خالی را دیدید، نشانه خوبی نبوده و تعبیر آن خسارت و ضرر است. ولی اگر خواب صدف پر از مروارید را دیدید تعبیر آن بسیار خوب است و می‌تواند نشانه کامروایی، سعادت و آینده روشن باشد.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب کاشتن بذر و انواع دانه | تعبیر کاشتن ذرت در خواب

نظر گوستاو یونگ در مورد خواب صدف:

کارل یونگ در مورد دیدن صدف در خواب می‌گوید: این خواب نماد دارایی، ثروت، فروتنی، تواضع و جلال زیبایی است. وقتی شما در خواب صدف می‌بینید نشان دهنده این است که برای کنار گذاشتن بعضی از افراد سمی از زندگی تان، خودتان را بسیار آزار می‌دهید و عذاب وجدان دارید. این کارتان درست نبوده و شما بابت قطع ارتباط خوب با دیگران، مختار هستید و نیازی نیست به کسی جواب پس بدهید. پس عذاب وجدان را فراموش کرده و انسان‌های نادرست و سمی را از زندگی‌تان حذف کنید. دیدن پوست صدف در خواب تعبیر خوبی ندارد و ممکن است نماد سرشکستگی و ناامیدی در مورد مسائل مالی باشد.

تعبیر خواب صدف در کتاب سرزمین رویاها

در کتاب سرزمین رویاها در مورد خواب صدف آمده:

این خواب می‌تواند نماد خوشبختی، سعادت و خوش شانسی باشد. احتمالاً در آینده نزدیک، زندگی خوبی انتظارتان را می‌کشد. اگر خواب دیدید که صدف‌ها را جمع می‌کنید تعبیر آن خوب بوده و نشانه به دست آوردن پول و ثروت فراوان است.

اگر خواب دیدید که صدف را می‌خورید، تعبیر آن این است که شما کار مشکل و سختی را در پیش دارید و باید در روی استعدادهای تان بیشتر کار کنید.

اگر خواب دیدید در بازار، صدف‌های زیادی آورده‌اند و آنها را می‌فروشند، نشانه این است که شما در زندگی فرزندان زیادی خواهید داشت و طول زندگی آنان هم زیاد است.

و اگر خواب دیدید که صدف می‌خرید نشانه این است که شخصی عاشق شما شده و حاضر است برای رسیدن به شما هر چیزی را فدا کند. باید به او فرصت دهید که خودش را به شما اثبات کند.

اگر هم خواب دیدید که از کسی صدف هدیه گرفته‌اید، نشانه ضعف جرأت شماست. اگر می‌خواهید به سربلندی و موفقیت دست پیدا کنید باید حتماً جرئت و جسارت قوی داشته باشید.

تعبیر خواب صدف

تعبیر خواب صدف از دیدگاه معبرین غربی

از دیدگاه معبرین غربی، دیدن صدف در خواب ممکن است سمبل دل نشینی‌های پنهانی، زیبایی، رمز آلودی، شک و سکون باشد. بعضی‌ها معتقدند که که صدف سمبل جسم و بدن انسان بوده که در داخل خود مروارید و گوهری را نگهداری می‌کند.

اگر در خواب صدف را دیدید، نشانه این است که کردار و شخصیت تان با ناراحتی‌ها و سختی‌ها شکل می‌گیرد و اتفاقاتی که در زندگی شما رخ می‌دهد، بی‌دلیل نبوده و باید از آنها نکته‌های مهم بیاموزید.

صدف ممکن است نشانه پاکسازی روح و دگرگونی و تغییرات باشد و به دلیل وجود مروارید در دل صدف، می‌تواند نشانه سیاست، ثروت، تواضع، فروتنی، جلال و زیبایی محسوب شود.

اگر مقدار زیادی صدف را در اطراف خود دیدید، نشانه خوبی بوده و به معنی این است که زندگی آرام و خوبی دارید و خداوند فرزندان بسیاری به شما عطا می‌کند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب اسیر شدن و گرفتار شدن | تعبیر گرفتار شدن در زیر آب

اگر هم خواب دیدید که صدفی را می‌فروشید، تعبیر آن خوب است و نشانه سربلندی و موفقیت در مورد کار و یا حتی در موارد احساسی می‌باشد و ممکن است که عشق شما همیشه پایدار و ماندگار بماند و روابط عاطفی‌تان به نحو احسن جلو برود.

تعبیر دیدن پوسته صدف در خواب

اگر خواب پوسته صدف را دیدید معنی آن این است که شما چیزی را از دیگران پنهان می‌کنید. احتمالاً این چیز به سلامت یکی از اعضای خانواده و یا خود شما مربوط می‌شود و نمی‌خواهید دیگران از آن مطلع شوند و نسبت به این موضوع حساسیت زیادی دارید.

تعبیر دیدن صدف بزرگ در خواب

اگر خواب صدف بزرگی را دیدید، معنی آن این است که تصمیم گرفته‌اید کار سخت و بزرگی را انجام بدهید ولی می‌دانید احتمال دارد در انجام این کار شکست بخورید. شما به توانایی‌های خود کاملاً اعتماد داشته و گاهی احساس می‌کنید قادر هستید که به اهداف سخت و بزرگ خود دست پیدا کنید زیرا انجام این کار آینده شما را تغییر خواهد داد. پس باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا در آن موفق شوید.

قادر نیستید صدف را باز کنید.

اگر در خواب دیدید که قادر نیستید صدف را باز کنید، نشانه این است که شما کار بسیار بزرگی را شروع کرده ولی از انجام دادن آن ناتوان هستید. انجام این کار بزرگ از قدرت تان خارج است و به دلایل مختلفی نمی‌توانید از انجام آن صرف نظر کنید. شاید خودتان را بیشتر از آنچه هستید قدرتمند و توانا نشان داده باشید و حالا غرور شما اجازه نمی‌دهد که قبول کنید شکست خورده‌اید.

تعبیر خوردن صدف خام در خواب

اگر خواب دیدید که صدف خام می‌خورید نشانه این است که شما شخصی هستید که جهت رسیدن به اهداف و آرزوهایتان، معمولاً راه ساده را انتخاب می‌کنید و متأسفانه برایتان اهمیت ندارد که راهی انتخاب شده درست است یا غلط؟ به همین علت معمولاً در انجام کارهایتان شکست خورده و زحمات خود را به هدر می دهید.

تعبیر دیدن صدف در ساحل

اگر خواب دیدید که در ساحل صدف‌های روشنی قرار دارد، معنی آن این است که شما بهترین دوران زندگی خود را سپری خواهید کرد و گاهی احساس می‌کنید برای انتخاب، گزینه‌های زیادی دارید. به بعضی از اهداف و آرزوهای خودتان دست پیدا کرده‌اید و به همین دلیل بسیار خرسند و خوشحال هستند.

تعبیر دیدن مروارید در داخل صدف

اگر خواب دیدید که در داخل صدف مرواریدی وجود دارد، معنی آن این است که شما اعتماد به نفستان بسیار بالا بوده و گاهی احساس می‌کنید می‌توانید به تمام آرزوها و اهدافتان دست پیدا کنید و حتی برای این کار به کمک کسی هم نیاز ندارید.

تعبیر خواب صدف

تعبیر دیدن صدف‌های ارزان قیمت در خواب

اگر خواب دیدید که مقداری صدف دارید که قیمت زیادی نداشته و ارزان هستند، معنی آن این است که برای رسیدن به اهدافتان تلاش زیادی کرده‌اید ولی شک داشته و فکر می‌کنید آیا راه انتخابی تان درست بوده یا نه. گاهی حس می‌کنید این هدف ارزش آن را نداشت که تمام وقت خود را برای آن به هدر بدهید و شاید در انتها متوجه شوید که اصلاً هدف خوب و درستی را انتخاب نکردید و این هدف ارزش گذاشتن وقت و هزینه را نداشته است. به همین دلیل برای ادامه دادن راه خود مردد شده‌اید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب گوشت گاو | تعابیر مختلف خوردن گوشت در خواب

تعبیر دیدن صدف خالی در خواب

اگر خواب دیدید که صدفی را با زحمت زیاد باز کردید ولی داخل صدف خالی است، معنی آن این است که برای رسیدن به اهدافتان تلاش زیادی کرده‌اید ولی حالا که به اهدافتان رسیده‌اید، متوجه شدید که کاملاً بی‌ارزش بوده و تلاش شما به هدر رفته است. مثلاً امکان دارد برای رسیدن به شخصی که به او علاقمند بودید تلاش زیادی کرده باشید ولی اکنون که به او رسیده‌اید متوجه شدید که این شخص با تصورات شما فرق زیادی دارد و به همین دلیل بسیار پشیمان و ناامید هستید.

تعبیر باز نشدن صدف در خواب

اگر خواب دیدید صدفی دارید که باز نمی‌شود و شما به زور می‌خواهید آن را باز کنید و یا حتی می‌خواهید آن را بشکنید، معنی آن این است که برای شما فقط رسیدن به خواسته‌هایتان اهمیت دارد و اصلاً برایتان مهم نیست که از چه راهی به این اهداف دست پیدا می‌کنید و اصلاً فکر نمی کنید که آیا این روش صحیح است یا خیر؟ در مسیری که طی می‌کنید برایتان اهمیت ندارد که کسی آسیب ببیند و یا حتی حق کسی ضایع شود. شما فقط می‌خواهید به اهداف خود دست پیدا کنید.

تعبیر دیدن صدف کوچک در خواب

اگر خواب دیدید که صدف‌های کوچکی پیدا کرده و یا از بازار خریده‌اید، معنی آن این است که شما کارهایی انجام می‌دهید که بی‌ارزش بوده و انجام دادن آن برایتان سودی ندارد. شما عادت دارید چیزهای مهم را رها کنید و با جزئیات خودتان را مشغول کنید. به همین دلیل است که با وجود این همه تلاش هیچ وقت به جایی نمی‌رسید و نمی‌توانید موفقیت زیادی کسب کنید. شما پول زمان و انرژی تان را صرف کارهای کوچک و بیهوده کرده‌اید. البته خودتان هم این را می‌دانید و بسیار ناراحت هستید و از این کار خود خسته شده‌اید ولی متأسفانه قادر نیستید خودتان را تغییر بدهید.

سخن پایانی

دیدن خواب صدف زیاد رایج نیست زیرا جزو خوراکی‌های پرطرفدار در ایران به حساب نمی‌آید. معمولاً خواب صدف، معنی خاصی ندارد ولی اگر خواب صدف را دیدید و فکر کردید که خوابتان تعبیر دارد، بهتر است ابتدا جزئیات خواب را به یاد آورده و سپس به فکر تعبیر کردن آن باشید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب صدف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معنی دیدن صدف بزرگ در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x