لوازم خانگی

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا TOSHIBA

نمایندگی تعمیر توشیبا TOSHIBA در شهر تهران | نمایندگی رسمی

ما در این مقاله از ایبک به بررسی برخی از خدمات و ویژگی های نمایندگی رسمی و معتبر تعمیرات لوازم خانگی توشیبا پرداخته ایم. همانطور که می‌دانید لوازم خانگی و برقی پس از مدتی کار کرد و استفاده هر چند وقت یکبار به سرویس نیاز دارد. البته با توجه به فنی و تخصصی بودن سرویس لوازم برقی و خانگی، این کار باید توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص صورت گیرد تا از ایجاد خسارات بیشتر در دستگاه جلوگیری شود.

بنابراین برای سرویس به موقع دستگاه و یا برطرف کردن اختلال ایجاد شده در آن شما به یک تعمیرکار مجرب و متخصص با دانش و مهارت کافی در حیطه تعمیر لوازم خانگی نیاز دارید‌. نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا با به کارگیری از تکنسین‌های مجرب و متخصص این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید به راحتی نسبت به تعمیر لوازم برقی و یا خانگی خود اقدام کنید. در این نمایندگی تعمیر انواع لوازم برقی توشیبا اعم از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی، کولر گازی، مایکروفر و غیره انجام می‌پذیرد.

 نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا در تهران

برای تماس با نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم برقی توشیبا که مرکز آن در مناطق مختلف تهران واقع شده است، شما می‌توانید از شماره تماس نمایندگی به کارشناسان مربوطه متصل شوید. همچنین بهره‌گیری نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا از قابلیت‌های ارائه خدمات غیر حضوری این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق سایت مربوطه نسبت به ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی خود اقدام کنید.

پس از ثبت درخواست تعمیر در سایت کد اشتراک و همچنین نام تعمیرکار مورد نظر برای شما پیامک می‌شود. با دریافت کد و اطلاعات تعمیرکار، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تکنسین در محل و یا منزل شما حضور می‌یابد تا نسبت به تعمیر لوازم برقی که دچار اختلال شده اقدام کند. در پایان کار تعمیرکار اعزام شده به محل برگه فاکتور و گارانتی را به شما تحویل می‌دهد. همچنین شما می‌توانید در نظرسنجی که به جهت ارتقای خدمات نمایندگی و رضایت مشتریان طراحی شده، شرکت کنید‌.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر اسپرسوساز Arcelik | عوامل مؤثر در تعیین هزینه

مزایای بهره‌گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا

 نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا پیشرفته ترین دستگاه‌ها و مجربترین تعمیرکاران مجهز است و به این ترتیب شما در دغدغه‌ای در خصوص مهارت و دانش تعمیرکار حضور یافته در منزل خود نخواهید داشت. از دیگر مزایای استفاده از خدمات این نمایندگی سرعت بالای خدمات در آن است. همچنین پس از پایان کار دستگاه شما تست می‌شود تا از صحت کار تعمیرکار اطمینان حاصل کنید.

از دیگر مزایای نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا تعمیر لوازم خانگی توسط این نمایندگی در محل و یا منزل است. بدین ترتیب شما برای تعمیر دستگاه خود دیگر به جابجایی دستگاه به تعمیرگاه نیاز ندارید و این امر خود سبب صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها می شود. از طرفی با تعمیر دستگاه در منزل شما می‌توانید به طور مستقیم بر عملکرد تعمیرکار نظارت داشته باشید.

ارائه خدمات در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا با هزینه مناسب و همچنین بر اساس تعرفه مصوب شده است و خدمات پس از فروش و برگه گارانتی نیز پس از اتمام کار به شما تحویل داده می‌شود‌. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا با ارائه خدمات فوق می‌کوشد تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب کرده و موجبات رفاه حال کاربران را فراهم آورد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی توشیبا

خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی توشیبا

همانطور که پیش‌تر گفته شد در این نمایندگی تعمیر انواع مختلف لوازم خانگی انجام می‌پذیرد. همچنین شما مي‌توانيد خدمات نصب و راه اندازی، سرویس لوازم برقی، تعویض قطعات دستگاه و تعمیر آن را با قیمت بسیار مناسب و صرف کمترین زمان به تعمیرکاران این نمایندگی بسپارید. لازم به ذکر است که تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات توشیبا از دانش و مهارت بالایی برای تعمیر دستگاه‌های مختلف جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و غیره برخوردار هستند.

 در متن زیر برخی از ایرادات و اختلالاتی که ممکن است در لوازم برقی و خانگی برند توشیبا ایجاد شود، اشاره کرده و برخی از روش‌های متداول برطرف کردن این ایرادات رایج را برای شما تشریح می‌کنیم. البته به یاد داشته باشید که برخی از اختلالات در لوازم خانگی و برقی تخصصی بوده و برای رفع آن حتماً باید به نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا مراجعه کنید.

 برخی از اختلالات متداول در ماشین لباسشویی توشیبا

 • نشت آب در ماشین لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب از محفظه
 • عدم ورود آب به محفظه شستشو
 • شسته نشدن البسه به طور کامل برخی از ایراداتی است که ممکن است ماشین لباسشویی برند توشیبا با آن روبرو شود.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر مخلوط کن زومیت zoomit | نمایندگی تعمیرات مخلوط کن زومیت

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

 اختلالات متداول ماشین ظرفشویی توشیبا

 • تمیز نشدن ظروف به شکل مناسب ایجاد لک بر روی آن
 • نشت آب از ماشین ظرفشویی
 • چفت نشدن درب ماشین ظرفشویی
 • روشن نشد ماشین ظرفشویی
 • خراب شدن المنت دستگاه
 • ایجاد اختلال در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی
 • خرابی در دکمه‌های ماشین
 • ایجاد اختلال در واشر درب ماشین ظرفشویی

مشکلات متداول یخچال‌های توشیبا

 • از کار افتادن فن یخچال، عدم منجمد شدن مواد غذایی به صورت کامل در یخچال
 • یکسره کار کردن یخچال و اتوماتیک نکردن آن
 • داغ شدن موتور یخچال
 • ایجاد خرابی در لاستیک درب یخچال

برخی از مشکلات متداول مایکروفر توشیبا

 • روشن نشدن مایکروفر
 • خرابی مایکروفر به دلیل نوسان برق
 • ایجاد بوی سوختگی حین روشن بودن دستگاه مایکروفر
 • شکستگی در شیشه درب مایکروفر و یا دیگر قطعات داخلی آن
 • ایجاد اختلال در پنل لمسی مایکروفر
 • کاهش یافتن گرمای دستگاه

موارد فوق از جمله اختلالات رایج و متداول در مایکروفر برند توشیبا است که با مشاهده این اختلالات می‌توانید از نمایندگی تهمیرات لوازم خانگی توشیبا برای برطرف کردن آن کمک بگیرید.

مشکلات رایج اسپیلت توشیبا

در این قسمت به برخی از اختلالات رایج اسپیلت برند توشیبا می‌پردازیم که با مشاهده این مشکلات می‌توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی توشیبا نسبت به حل مشکلات اقدام کنید.

 • روشن نشدن اسپیلت توشیبا
 • عدم کارکرد درست دستگاه در ایجاد باد سرم یا گرم
 • استارت نخوردن کمپرسور اسپیلت

برخی از نکات کاربردی برای افزایش ماندگاری جاروبرقی توشیبا

در این قسمت برخی از نکات ایمنی که با رعایت کردن آن می‌توانید طول عمر جارو برقی برند توشیبا خود را افزایش دهید، توسط نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا گردآوری شده است.

 • برای استفاده از جاروبرقی مارک توشیبا باید قانون ۱۰ دقیقه را مد نظر قرار دهید.
 • طبق قانون ۱۰ دقیقه شما باید پس از هر ۱۰ دقیقه استفاده جاروبرقی را خاموش کنید.
 • برای پاکت جاروبرقی از پاکت‌های یکبار مصرف استفاده کنید.
 • به طور پیوسته فیلترهای جاروبرقی را بررسی کرده و آن‌ها را تمیز کنید.
 • اتصالات جاروبرقی اعم از لوله خرطومی و برس باید به طور مداوم بررسی شود تا گرفتگی و انسداد نداشته باشد. چرا که در صورت ایجاد گرفتگی و انسداد در آن مکش جاروبرقی نیز به تبع کاهش می یابد.

 هزینه تعمیرات لوازم خانگی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن

یکی از مواردی که کاربران در تعمیر لوازم خانگی مدنظر دارند، هزینه تعمیرات دستگاه است. از این رو برای بهره‌گیری از خدمات به‌صرفه، نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی توشیبا را به شما توصیه می‌کنیم. چراکه خدمات این مرکز به دلایلی که در این قسمت با آن آشنا می‌شویم، مقرون به صرفه و اقتصادی است. یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا استفاده از قطعات اصل و اورجینال توشیبا توسط تعمیرکاران و با قیمت مصوب و منصفانه است.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توشیبا Toshiba | رایج‌ترین معایب

 تمامی تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا با نرخ مصوب شده اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی انجام می‌شود. از دیگر دلایلی که سبب کاهش هزینه در خدمات نمایندگی مذکور خواهد شد، می‌توان به تعمیر در محل و منزل و عدم نیاز به جابجایی دستگاه به تعمیرگاه اشاره کرد‌.

 هزینه تعمیرات لوازم خانگی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن

نتیجه‌گیری

در مطالب فوق نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا، انواع خدمات ارائه شده در این مرکز و برخی از ایرادات و اختلالات متداول لوازم برقی و خانگی توشیبا را برای شما تشريح کردیم. بنابراین چنانچه به دنبال مرکزی برای تعمیر یا سرویس کردن لوازم خانگی و برقی خود با هزینه مقرون به صرفه و در مدت زمانی کوتاه هستید، نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا را به شما معرفی می‌کنیم.

با استفاده از خدمات این نمایندگی شما در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست تعمیر به تعمیرکاران و کارشناسان حرفه‌ای، آموزش دیده و مجرب نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا دسترسی پیدا می‌کنید. علاوه بر این همانطور که گفته شد شما می‌توانید از قطعات اصلی و اورجینال برند توشیبا آن هم با قیمت مناسب و اصلی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که استفاده از قطعات استاندارد و فابریک و همچنین بهره‌گیری از تکنسین‌های متخصص و با سابقه سبب افزایش طول عمر دستگاه شما شده و ممکن است برای مدتی طولانی با خرابی‌های مشابه در لوازم برقی و خانگی خود مواجه نشوید.

 نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی و برقی توشیبا به جهت رفاه حال مشتریان و کاربران در هر ساعتی از شبانه روز و در مناطق مختلف تهران(شرق، غرب، شمال و جنوب) آماده ارائه خدمات به کاربران بوده و شما با خراب شدن دستگاه خود می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز ثبت درخواست تعمیر را انجام داده و از خدمات نمایندگی بهره‌مند شوید.

 با وجود ارائه خدمات فوق در نهایت هزینه‌ای که صرف تعمیر دستگاه خود جهت برطرف کردن اختلال در آن می‌کنید مقرون به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر از سایر مراکز بوده و این عامل خود موجب اقبال کاربران و مشتریان به نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم برقی و خانگی توشیبا شده است.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

 هزینه تعمیرات لوازم خانگی توشیبا در نمایندگی تعمیرات آن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا