تعمیراتتعمیرات یخچال

انواع یخچال فریزر ویترینی چیست و چه مزایایی دارد؟

انواع یخچال فریزر ویترینی بسته به مدل و برند در بازار متفاوت است. یخچال‌های ویترینی یکی از پرکاربردترین یخچال‌ها در بازار کسب و کار به حساب می‌آیند. این یخچال‌ها با کاربردی که دارند می‌توانند اقلام و کالاها را به دید مشتری به زیبایی هرچه تمام‌تر در بیاورند. ما در این مقاله از سایت ایبک قصد داریم تا به شما انواع یخچال فریزر ویترینی را معرفی کنیم و در رابطه با مزایای آن بیشتر صحبت کنیم. با ما تا پایان این مقاله کاربردی همراه باشید.

انواع یخچال فریزر ویترینی

انواع یخچال فریزر ویترینی

اگر کسب و کار غذایی خود را دارید، درک عملکرد فریزر ویترینی اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند. یخچال‌ فریزر ویترینی نه تنها تابلوهای تبلیغاتی فروشگاه‌ها هستند، بلکه نقش مهمی در ارتقاء فروش شرکت‌ها دارند. اگر یک سیستم تبرید صفحه نمایش با کیفیت بالا دارید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان دید واضحی از هر محصول دارند. نه تنها این، فریزر با کیفیت بالا است، بلکه درک مکان‌هایی که مردم با بهترین روش برای نمایش محصولات خود به راحتی جذب می‌شوند را برای بازرگانان آسان می‌کند.

انواع یخچال فریزر ویترینی در بازار وجود دارد که شامل کابینت بستنی، کابینت نوشیدنی، کابینت بار پیشخوان، یخچال دارو و غیره است. در این بخش تعدادی از پرکاربردترین انواع یخچال فریزر ویترینی در فروشگاه‌های مختلف آورده شده است.

کولر نوشیدنی یکی از انواع یخچال فریزر ویترینی

نوشیدنی به عنوان محبوب‌ترین خوردنی در تابستان، در مهمانی‌ها، تماشای بازی‌ها و سالگردها دیده می‌شود. بازرگانان نوشیدنی را در کابینت نوشیدنی قرار می‌دهند که می‌تواند خنکی را به تابستان گرم بیاورد. APEX دارای انواع خنک کننده‌های نوشیدنی است که به نمایش و نگهداری نوشیدنی‌ها در دمای مناسب کمک می‌کند. آن‌ها با استانداردهای کیفیت و عملکرد بسیار دقیق و حرفه ای ثابت شده‌اند.

یکی دیگر از انواع یخچال فریزر ویترینی کابینت نمایش بستنی است

بستنی یکی از پرطرفدارترین غذاهاست و در بین افراد در سنین مختلف نیز محبوبیت دارد. اگر بتوانید بستنی را به بهترین شکل به نمایش بگذارید، به راحتی مشتریان بیشتری را به فروشگاه شما جذب می‌کند. وقتی صحبت از بهترین روش برای نمایش بستنی به میان می‌آید، راه حل ایده آل استفاده از یخچال نمایش بستنی با کیفیت بالا است. این یخچال‌ها برای نگهداری بستنی طراحی شده‌اند و بنابراین دارای محدوده دمایی ایده آلی هستند، بنابراین بستنی داخل آن ذوب نمی‌شود.

حتما بخوانید:   سرد نشدن قسمت پایین یخچال دوو به چه علت است؟

انواع یخچال فریزر ویترینی

نمایشگر کانتر فریزر یکی از بهترین انواع یخچال فریزر ویترینی

اگر اغلب به سوپرمارکت می‌روید، متوجه خواهید شد که آن‌ها از فریزرهای صفحه نمایش پیشخوان استفاده می‌کنند. به طور کلی، این کابینت‌های صفحه نمایش بهترین نتیجه را هنگامی که در صندوق یا محل پرداخت قرار می‌گیرند، دارند. در این مکان‌ها مشتریان همیشه زمان کافی برای مشاهده فضای داخلی ویترین دارند. این نوع از فریزرهای نمایشگر دارای چراغ های LED داخلی نیز هستند تا افراد بتوانند محتویات آن را ببینند و انسان‌ها عموماً تمایل دارند چیزهایی که به خوبی روشن می‌شوند جذب شوند.

مزایای انواع یخچال فریزر ویترینی

تبلیغات عالی

انواع یخچال فریزر ویترینی قطعاً برای نگهداری اقلام در دمای پایین تر هستند. اما یکی از مهم‌ترین چیزها این است که این یخچال‌ها باعث می‌شود که مواد غذایی در نظر مشتریان وسوسه انگیزتر شوند. مشتریان می‌توانند مستقیماً به مواد غذایی نگاه کنند و سپس تصمیم بگیرند که آیا آن‌ها را سفارش دهند یا نه. مواد غذایی قرار داده شده در یخچال نمایشگر بسیار جذاب به نظر می‌رسند. شما می‌توانید قیمت مواد غذایی ذخیره شده را نمایش دهید که می‌تواند برای مشتریان بسیار مفید باشد و به عنوان یک تکنیک تبلیغاتی وسوسه انگیز عمل کند که به بهبود درآمد کمک می‌کند.

ظاهر عالی

یک یخچال فریزر ویترینی زیبایی شناسی فروشگاه را بهبود می‌بخشد، زیرا می‌تواند اقلام غذایی را به گونه‌ای ذخیره کند که برای مشتریان بسیار جذاب باشد. طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها وجود دارد و مردم می‌توانند نسخه‌های ایستاده، ذخیره‌سازی روی میز، استفاده از صفحه نمایش شیشه‌ای به عنوان پیشخوان و غیره را خریداری کنند. با این حال، یکی از مهم‌ترین چیزها این است که این یخچال‌ها به ذخیره مواد غذایی و همچنین نمایش آن‌ها به مشتریان کمک می‌کنند.

گزینه بهداشتی

وقتی مشتری وارد یک فروشگاه می‌شود، بیشتر اوقات از آنچه می‌خواهد و واقعاً به چه چیزی نیاز دارد بی اطلاع است. در چنین مواردی آن‌ها می‌توانند مستقیماً به مواد غذایی نگاه کنند و انتخاب خود را انجام دهند. انواع یخچال فریزر ویترینی این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند که به این اقلام نگاه کنند و در عین حال درب‌های شیشه‌ای نیز مانعی را ایجاد می‌کنند که از دست زدن مشتریان به این اقلام جلوگیری می‌کند و این به بهداشت نیز کمک می‌کند.

انواع یخچال فریزر ویترینی

باعث صرفه جویی در وقت مغازه دار می‌شود

اکثر این یخچال‌ها دارای گزینه‌ای برای خود سرویس دهی هستند و در نتیجه در زمان زیادی برای مغازه داران صرفه جویی می‌شود. صاحبان فروشگاه می‌توانند در هزینه‌های مورد نیاز کارکنان خود در این زمینه صرفه جویی کنند زیرا مشتریان خود می‌توانند اقلام مورد نیاز را تهیه کنند. به این ترتیب، می‌توان نیروی انسانی را برای انجام کاری پربارتر در فروشگاه منحرف کرد.

با کمترین هزینه بیشتر دریافت کنید

هزینه اولیه سرمایه گذاری در یخچال تجاری زیاد نیست. با این حال، مزایای طولانی مدت با این سرمایه گذاری وجود دارد. در کنار ارائه ظاهر زیبایی به فروشگاه، مالکان نیز می‌توانند این یخچال را به عنوان یک گزینه بازاریابی تبدیل کنند. بنابراین سرمایه گذاری در اضافه کاری نتایج خوبی به همراه دارد.

خرید یخچال فریزر ویترینی

برندهای مختلفی از یخچال‌های فریزر  نمایشگر در بازار موجود است، اما باید مطمئن شوید که گزینه‌ها را به خوبی مقایسه کرده‌اید و فقط به سراغ مواردی بروید که برای فروشگاه شما مناسب هستند. در این زمینه کمک گرفتن از اینترنت و تحقیق در مورد بهترین برند در منطقه خود، نمایندگی‌ها و همچنین گارانتی محصول مفید خواهد بود. همچنین می‌توانید بررسی کنید که آیا آن‌ها یخچال‌های نمایشی سفارشی می‌سازند که می‌توانند مطابق با الزامات و محدودیت‌های فروشگاه شما سفارشی شوند یا خیر.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر یخساز یخچال کنوود kenwood

دسترسی به محصول

مشتریان نه می‌توانند محصولاتی را بخرند و نه نمی‌توانند آن‌ها را در فروشگاه به راحتی ببینند یا بازیابی کنند. امکان دسترسی آسان به محصولات، به ویژه در هنگام تشویق به خریدهای فوری، کلیدی است. ارائه یک پلتفرم که نه تنها محصولات تجاری شما را با وضوح نمایش می‌دهد، بلکه آن‌ها را در یک فرآیند آسان برای گرفتن نیز ارائه می‌دهد، همچنین ناگزیر به فروش شما کمک می‌کند.

یخچال‌های فریزر ویترینی این بستر را فراهم می‌کنند که میزبانی محصولات در یک پلتفرم روشن، تمیز و به راحتی برای مشتریان فروشگاه را داشته باشد. مگر اینکه مشتری قبل از ورود به فروشگاه شما تصمیم به خرید یک محصول داشته باشد، به احتمال زیاد از خرید محصولی که %100 قصد خرید آن را ندارد درخواست نخواهد کرد. هیچ کس، به خصوص مشتریان، از این برخورد لذت نمی‌برد. بنابراین به هر قیمتی از آن اجتناب می‌کنند. نمایش تجاری محصولات خود و به حداقل رساندن این برخوردها به مشتریانی که پرداخت می‌کنند این فرصت را می‌دهد تا بدون استرس تصمیم بگیرند. همچنین سایر گزینه‌های نمایش داده شده را بررسی کنند.

انواع یخچال فریزر ویترینی

دید روشن

گوشت‌ها، مواد معدنی، محصولات لبنی و بسیاری دیگر از اقلام یخچال‌دار به صورت تجاری به نمایش گذاشته می‌شوند که به طور قابل توجهی در فروشگاه با یک یخچال فریزر ویترینی موجود است. در همه موقعیت‌های بازاریابی، دیده شدن کلیدی است. نور ال‌ ای‌ دی که در انواع یخچال‌های صفحه ‌نمایش قائم یافت می‌شود، کمک می‌کند تا چراغی برای محصولات یخچال‌تان به راحتی ایجاد کنید.

روشنایی استاندارد محصولات را به روشی تمیز، تجاری و فریبنده ارائه می‌دهد. ایجاد حداکثر دید برای درخشان کردن کالای شما ظاهری ممتاز برای همه محصولات زیر این نورافکن ایجاد می‌کند. هنگام نمایش، محصولات هر چه روشن‌تر باشد بهتر است.

انواع یخچال فریزر ویترینی درجه تجاری تمیز و کارآمد هستند

یخچال‌های ویترینی چیزی بیش از یک پلتفرم نمایش محصول هستند. آن‌ها همچنین جذابیت کلی فروشگاه شما را افزایش می‌دهند. یک دستگاه تازه، نشاط‌آور و صرفه‌جویی در فضا از یخچال‌ها و تجهیزات تجاری Perth به جوان‌سازی فروشگاه شما کمک می‌کند و بر کل طیف محصولات شما تأثیر می‌گذارد.

حذف یخچال‌های درب بلوکی و جامد و جایگزینی آن‌ها با یک یخچال شیشه‌ای درب عمودی زیبایی‌شناختی که نور LED را به نمایش می‌گذارد. همچنین یک شفق تجاری دلپذیر در اطراف فروشگاه شما، مجموعه‌ای از مزایای ناگفته دارد.

آن‌ها همچنین برای تولید حداقل نویز و استفاده از مصرف کم انرژی ابداع شده‌اند. این یخچال‌ها تضمین می‌کنند که صورت حساب‌های شما در بین تمام مزایای ذکر شده پایین می‌مانند.

فضای نمایشگاهی با طراحی خوب

یخچال با درب‌های شیشه‌ای برای صنعت خدمات غذایی ایده‌آل هستند. زیرا دید واضحی از محتویات نگهداری شده ارائه می‌دهند. فضای نمایش داده شده توسط این لوازم یک روش فوق العاده برای جلب توجه مشتریان و افزایش فروش است.

حتما بخوانید:   کم شدن فشار آب در شیر آب اهرمی و 5 دلیل اصلی آن

نمایش اقلامی مانند کیک، کلوچه و سایر محصولات پخته شده ممکن است با استفاده از یخچال‌های ویترینی انجام شود. رستوران‌ها از این گجت‌ها برای نمایش اجناس خود به مشتریان مانند وعده‌های غذایی گوشت یا ماهی استفاده می‌کنند. در اصل، این ابزارها به عنوان تبلیغاتی برای اقلام آشپزی که باید تهیه کنید عمل می‌کنند. امکان مشاهده از طریق درب شیشه‌ای به کالا برای مصرف کنندگان وجود دارد. مکان یابی این وسایل باید هدفمند باشد تا نمایشگر برای مصرف کنندگانی که آن را می‌بینند جذاب به نظر بیاید.

انواع یخچال فریزر ویترینی

عملی است

مشتریان می‌توانند بدون نیاز به باز کردن درب دستگاه، ببینند چه اقلامی در یخچال‌های درب شیشه‌ای نگهداری می‌شوند. از دست دادن هوای سرد در نتیجه باز شدن درب دستگاه رخ می‌دهد. برای ثابت نگه داشتن دمای داخلی، یخچال باید بیشتر کار کند. دمای داخل برای ایمن نگه داشتن مواد غذایی در هنگام نگهداری مواد غذایی ایده آل است. درب شیشه‌ای این امکان را به شما می‌دهد که بدون باز کردن درب از منظره لذت ببرید. که از مشکل باز و بسته کردن اغلب در در طول روز جلوگیری می‌کند. در نتیجه مصرف انرژی دستگاه به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

دوباره پر کردن آن ساده است

از آنجایی که همه چیزهایی که ذخیره شده‌اند به راحتی قابل دسترسی هستند، تعویض آن آسان است. بعضی چیزها باید دوباره پر شوند که بتوانید ببینید. حتی لازم نیست درب را باز کنید تا بفهمید چه خبر است. علاوه بر این، اقلامی که در داخل نگهداری می‌شوند در نتیجه این امر مدت بیشتری سالم می‌مانند. هوای گرم به طور مداوم به داخل دستگاه کشیده نمی‌شود. به همین دلیل، دستگاه عمر طولانی‌تری خواهد داشت و عملکرد موثرتری دارد.

بهبود مهارت های سازمانی

با توجه به اینکه اقلام از بیرون قابل مشاهده هستند، شما موظف به نگهداری از محصولات سازماندهی شده هستید. مشتریان همیشه به سمت چیزهایی کشیده می‌شوند که به شیوه‌ای منظم نمایش داده می‌شوند. وقتی کارها به شیوه‌ای منطقی سازماندهی می‌شوند، برای مشتریان ساده‌تر است که مکان مورد نظر خود را پیدا کنند.

تمیز کردن آن ساده است

تمیز کردن وسایل با درب‌های شیشه‌ای ساده است. ممکن است از یک حوله مرطوب برای تمیز کردن درب شیشه‌ای روی سطح صاف استفاده شود. لکه‌های روی درب شیشه‌ای ممکن است به راحتی با یک راه حل ساده پاک شوند. اگر لکه‌ای در داخل دستگاه وجود داشته باشد، می‌توانید به راحتی آن‌ها را ببینید زیرا درب آن شیشه‌ای است. این امر به شما امکان می‌دهد تا به داخل دستگاه توجه داشته باشید و در عین حال آن را تمیز نگه دارید.

انواع یخچال فریزر ویترینی

 

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار از ما حمایت کنید.

انواع یخچال فریزر ویترینی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای کامل برای شناخت انواع یخچال فریزر ویترینی و کاربرد آن ها

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا