تعمیرات هود

هزینه تعمیرات هود آشپزخانه در تهران چقدر است

هود های آشپزخانه از جمله وسیله هایی می باشد که امکان دارد به علت های مختلفی دچار مشکل و ایرادی شوند و نیاز داشته باشند که تعمیر گردند. هود وسیله ای است که در ساخت آن از پیچیدگی های زیادی استفاده نشده است اما پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیرات این دستگاه از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. می توانید تعمیرات هود آشپزخانه خود را به مجموعه ایبک امداد نیز بسپارید. مجموعه ایبک امداد همیشه در تلاش است تا هزینه تعمیرات هود آشپزخانه شما را تا حد امکان کاهش دهد.

بسیاری از افراد در مواقعی که با خرابی هود مواجه می شوند نگران هزینه تعمیرات هود آشپزخانه خود می باشند ولی به شما این اطمینان را می دهیم که می توانید در این گونه مواقع با مراجعه به مرکز ایبک امداد و استفاده از خدمات مجموعه ما کمترین هزینه ها را در خصوص تعمیرات هود خود بپردازید. زیرا مجموعه ایبک امداد تمامی دستمزد ها را طبق نرخ اتحادیه مشخص می کند و همچنین تا حد امکان تلاش به تعمیر قطعات معیوب دستگاه به جای تعویض آن ها دارد.

چه عواملی در هزینه های تعمیرات هود آشپزخانه تاثیر گذار است

 • برند و مدل هود یکی از تاثیر گذار ترین عوامل می باشد.
 • هود دارای گارانتی باشد یا خیر.
 • نوع مشکل و خرابی که در دستگاه وجود دارد.
 • نوع تکنولوژی هایی که در ساخت هود به کار رفته است.

چه مشکلاتی در هود نیاز به تعمیرات دارند

 • مشکلاتی مانند خرابی در موتور هود که نیاز به تعمیرات تخصصی دارد.
 • خرابی های برد الکترونیکی هود که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه دارد.
 • پروانه هود که در برخی مواقع نیاز به تعمیرات یا تعویض دارد.

سرویس هود آشپزخانه چقدر هزینه دارد

سرویس هود در واقع بررسی و چک کردن قطعه هایی مانند موتور دستگاه، پروانه، برد الکترونیکی و … می باشد. شاید به نظر شما سرویس هود آشپزخانه کاری بیهوده و اضافی باشد. اما می توانید با این کار عملکرد هود خود را افزایش دهید و طول عمر آن را افزایش دهید. همچنین می توانید با سرویس های مرتب این دستگاه از خرابی دستگاه و هزینه تعمیرات بالا پیشگیری کنید.

حتما بخوانید:   هود داتیس بهتره یا هود کن؟

تعمیرات موتور هود چقدر هزینه دارد

موتور را می توانیم به عنوان مهم ترین بخش هر وسیله برقی بدانیم. اگر صدای عجیب یا بلندی از هود خود شنیدید، ممکن است موتور هود  مشکل داشته باشد و تلاش می کند از فن دستگاه کمک بگیرد. بلافاصله بعد از شنیدن صدای غیر معمول و زیاد از هود، سریع دستگاه را خاموش نمایید. در غیر این حالت ممکن است موتور هود شما خراب شود و از کار بیفتد، اولویت تعمیرکار های گروه تعمیرات موتور هود تعمیر قطعه به جای تعویض آن است، در صورتی که تعمیر هود قابل تعمیر نباشد، تعمیرکار ها با رضایت مشتری موتور هود را تعویض می کنند.

تعویض موتور هود را با آرامش کامل به تعمیرکار های آموزش دیده و مجرب ایبک امداد بسپارید. همه قطعات تعویض شده در این مرکز اورجینال و دارای گارانتی شرکتی می باشد. برای انجام تعمیرات هود، تکنسین جریان برق را قطع کرد و درپوش فن را جدا کرد. و موتور سالم و نو را به جای آن قرار دهید.

برخی از سیم ها و همچنین اتصالات در هود بریده شده است، که این موضوع یکی دیگر از دلایل صدای بیش از حد هود می باشد.

تعمیرات برد الکترونیکی هود چقدر هزینه دارد

مشخص است که کارت الکترونیکی یکی از مهم ترین قسمت های هود است که کوچکترین خرابی می تواند باعث سوختن این قطعه شود. عیب یابی و تعمیر را به تکنسین بسپارید. دلایلی که می تواند باعث آسیب به برد هود شود به شرح زیر است:

 • به برد هود قطرات آب برخورد کند.
 • جریان برق نوسان داشته باشد.
 • هود بیشتر از اندازه داغ شود.

تعمیرات هود آشپزخانه

تعمیرات فن هود چقدر هزینه دارد

فن هود یکی از اصلی ترین قسمت های هود می باشد که وظیفه دارد مکش ذره ها و بوهای مواد غذایی را انجام دهد. یکی از اصلی ترین قطعات هود ها فن می باشد که در اکثر موارد قابلیت تعمیر را ندارد و باید به کمک یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص تعویض شود.

تعمیرات پروانه هود چقدر هزینه دارد

پروانه هود نیز بعد از خراب شدن دیگر امکان تعمیر را ندارد و باید اقدام به تعویض این قطعه نمایید پروانه هود با توجه به نوع و برند دستگاه شما دارای انواع مختلف با قیمت های متفاوتی می باشد. شما می توانید برای تعویض پروانه هود خود با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید تا در کمترین زمان به منزل شما آمده و اقدام به تعویض قطعه معیوب دستگاه شما نمایند.

حتما بخوانید:   راهنمای تعویض کلید هود | بررسی دلیل خرابی کلید هود

تعمیرات فیلتر هود چقدر هزینه دارد

فیلتر هود دارای دو مدل دائمی و یکبار مصرف می باشد و در چند جنس تولید می شود که از جمله آن می توان به فیلتر های آلومینیومی اشاره کرد. فیلتر هود وظیفه دارد که ذرات غذایی که در هوا معلق است را جمع کرده و از محیط خانه خارج کند. فیلتر های دائمی را باید در مواقع شکستگی تعویض کنید و همچنین این فیلتر ها قابلیت شستشو نیز دارند. اما فیلتر های قابل تعویض را باید هر چند ماه یک بار تعویض کنید. قیمت فیلتر با توجه به برند و نوع هود متفاوت می باشد ولی قیمت بالایی این قطعه ها ندارند.

خرابی های هود و روش تعمیر آن ها چیست

صدای زیاد در هود

هود که هنگام استفاده صدای اضافی ایجاد می کند احتمالاً دارای قطعات شل یا ضعیف است که باید تعمیر شوند. پس از قطع برق، مطمئن شوید که کانکتورها در جای خود محکم هستند. اگر به درستی و محکم در جای خود قرار نگرفتند، آنها را باز کنید و درپوش را بردارید و قطعات شل یا آسیب دیده را بررسی کنید. هر یک از قطعات معیوب را تعمیر یا تعویض نمایید و زمان تعویض پیچ های دستگاه را به خوبی محکم کنید. یاتاقان های موتور و فن در زمان خرابی بیشترین صدا را ایجاد می کنند می توانید برای یافتن دلیل صدای زیاد هود این قطعات را نیز چک کنید.

خرابی برق در هود

اگر هود شما هنگام روشن کردن آن کار نمی کند، دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. بررسی کنید که آیا دستگاه دارای قطع کننده مدار (فیوز ایمنی) است و در صورت خرابی آن را تعویض کنید.

رطوبت در هود

متراکم شدن جرم و چربی در فن هود آشپزخانه ممکن است باعث رطوبت و ایجاد لکه در قسمت زیرین دستگاه شود. بعد از خاموش نمودن آن، درب فن را بردارید و سطح درونی درب هود را به خوبی تمیز کنید.

تعمیرات هود آشپزخانه

سیم کشی هود

محل قرارگیری هود می تواند گاهی اوقات به سیم کشی دستگاه آسیب وارد کند. همچنین می تواند باعث شل و فرسوده شدن سیم ها ی هود شما شود. در این شرایط سیم ها باید تعویض شوند. برق را خاموش کنید و با کشیدن کانکتورها پوشش را بردارید تا در جای خود ثابت بماند. وضعیت سیم ها را برای هر گونه نشانه آسیب به صورت چشمی بررسی کنید.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیرات هود فرانتا | نمایندگی تعمیرات فرانتا

لامپ های هود

این در واقع یکی از مشکلات به نسبت ساده هود می باشد و به احتمال زیاد بیشترین ترین شکایت در مورد هودهای آشپزخانه مربوط به لامپ است، اگرچه در هودهای آشپزخانه ارزان قیمت بیشتر از هودهای آشپزخانه گران قیمت رایج است. بسیاری از افراد همیشه فراموش می نمایند که باید بعد از اتمام کار خود چراغ هود آشپزخانه را خاموش کنند و این کاری است که نباید انجام دهید و یکی از اصلی ترین دلیل های خرابی لامپ هود همین کار است. وقتی چراغ‌ها بیش از اندازه روشن می‌شوند، می‌توانند قطعات پلاستیکی اطراف مانند پایه‌های لامپ و ماژول‌های الکترونیکی را داغ کنند و آسیب‌های زیادی به بار آورند. به مطلع باشید که چراغ های هود را زمانی که استفاده نمی کنید خاموش کنید.

مزیت های تعمیرات هود آشپزخانه در ایبک امداد

 • می توانید با ثبت درخواست تعمیرات خود در مجموعه ایبک امداد اطمینان پیدا کنید در محل شما تمامی خرابی های هود شما در کمترین زمان  عیب یابی و تعمیر می شود.
 • مجموعه ایبک امداد سال هاست در زمینه تعمیرات لوازم منزل در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. این مجموعه صداقت در کار را همیشه پیشه خود قرار داده است.
 • مجموعه ایبک امداد همواره برای اطمینان از رضایت مشتریان خود بعد از انجام خدمات از آن ها در خواست می کند ک در نظرسنجی مجموعه شرکت کند.
 • مجموعه ایبک امداد همواره از تکنسین های حرفه ای در کادر خود استفاده می کند که باعث می شود دستگاه برقی معیوب شما به بهترین شکل تعمیر شود.
 • مجموعه ایبک امداد به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روز های هفته در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.
 • مجموعه ایبک امداد همواره در تلاش است هزینه تعمیرات لوازم برقی مشتریان خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهد.

نتیجه گیری

شما می توانید در مواقعی که با خرابی هایی در هود خود مواجه شدید برای بررسی و تعمیرات دستگاه با مرکز ایبک امداد تماس بگیرید. ایبک امداد همواره در تلاش است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و همچنین هزینه های مربوط به تعمیرات را برای مشتریان خود کاهش دهد.

31

تعمیرات هود آشپزخانه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله در رابطه با روش تعمیرات هود آشپزخانه و هزینه تعمیرات هود آشپزخانه توضیحاتی را شرح داده ایم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x