تعمیراتتعمیرات یخچال

معنای کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

کلمات کنار دکمه های یخچال های ساید بای ساید چه معنی دارند؟

در مقالات گذشته به معنی کلمه های روی صفحه نمایش یخچال و فریزر پرداختیم و کلماتی که روی یخچال فریزرهای معمولی درج شده بودند را کامل شناختید، در این مقاله از ایبک امداد به سراغ یخچال های ساید بای ساید خواهیم رفت و شما را کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید آشنا خواهیم کرد.

معنی کلمات روی کلید های صفحه نمایشگر یخچال ساید

کلمه های روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید اصلی ترین مسئله ای است که جهت مصرف آن بایستی با معنی و مفهوم هر کدام از آنها آشنا شوید. البته شایان ذکر است بدانید که بسته به نوع برند و قابلیت های متفاوتی که برای هر دستگاه وجود دارد، کلیدهای موجود در صفحه نمایش ساید بای ساید احتمالا متفاوت خواهد بود.در ادامه این مقاله تا به معنای کلمه هایی که روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید وجود دارند بپردازیم. پس لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید و جامعی در این زمینه کسب نمایید.

کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

اصلی ترین کلمه ها بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید

از اصلی ترین کلمه های موجود بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید می‌توانیم به کلید های زیر اشاره نماییم.

عملکرد کلید Freezer set :از اصلی ترین کلید های موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید کلید Freezer set می‌باشد. توسط این دکمه می‌توان دمای داخلی نرمالی که فریزر شما به آن نیاز دارد را تعیین نمایید. در صورت کار نکردن عملکرد صحیح این کلید حتما با کارشناسان و تعمیرکاران معتبر نمایندگی های مجاز برند دستگاه خود تماس بگیرید تا در اولین فرصت مشکل شما را بررسی کنند و در جهت رفع آن اقدام نمایند.

عملکرد کلید Super freezer: یکی از کلید های موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند دوو که با اسامی متفاوتی بر روی بقیه برند ها نیز موجود است، کلید Super freezer می‌باشد. به طور مثال در ساید بای ساید برند سامسونگ این کلید تحت عنوان Power freeze می‌باشد که کاربرد مشابهی با این کلید در برند دوو دارد. همان گونه که از اسم این کلید پیداست،کارایی آن جهت سرد ساختن سریع فریزر است. اگر چنانچه این کلید به درستی عمل نکرد، بایستی حتما با نمایندگی های معتبر تعمیرات فریزر ساید بای ساید برند دوو تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی کنند و آن را برطرف نمایند.

حتما بخوانید:   روش عوض کردن ترموستات آبسردکن

عملکرد کلید fridge: جهت تنظیم نمودن دمای داخلی یخچال ساید بای ساید برند سامسونگ می‌توانید از این کلید کمک بگیرید. این کلید در سایر برند ها ممکن است با نام های دیگری رویت شود. به طور مثال در یخچال ساید بای ساید برند دوو این کلید تحت عنوان refrigerator set است که توسط آن می‌توان دمای داخل یخچال را تنظیم کرد.

عملکرد کلید Ice type: یکی از مهم ترین کلمه های موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند سامسونگ این کلید می‌باشد که می‌توانید توسط آن نوع یخ را مشخص نمایید. به بیانی  دیگر، با فشردن این کلید می‌توانید یخ مورد نیاز خود را به شکل قالبی و یا خرد شده انتخاب کنید. اگر دیدید این کلید عملکرد صحیحی ندارد و به درستی کار نمی‌کند، تعلل ننمایید و حتما با نمایندگان معتبر تعمیرات دستگاه خود تماس گرفته و مشکل را با آنها در میان بگذارید تا به بررسی مشکل شما بپردازند و آن را حل کنند.

عملکرد کلید Filter: از جمله کلید های بسیار مهمی که بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید وجود دارد و بایستی نهایت دقت را در ارتباط با آن به خرج دهید کلید Filter است. اگر چنانچه چراغ این کلید سبز باشد به معناست که فیلتر آب دستگاه فعال می‌باشد و چنانچه چراغ قرمز باشد یعنی فیلتر دستگاه خراب است که در این حالت بایستی حتما فیلتر آب دستگاه خود را تعویض نمایید.

کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

عملکرد کلید Fresh air filter: از آنجایی که هوای داخلی یخچال ساید بای ساید بسیار سریع بوی بدی به خود می‌گیرد، از همین رو کلید Fresh air filter برای این موضوع طراحی گشته است. گزینه هایی که برای این کلید وجود دارد auto و power می‌باشند، گزینه auto موجب می‌گردد تا فیلتر هوا دستگاه شما به اندازه ۱۰ دقیقه کار کرده و ۱۱۰ دقیقه خاموش گردد. اما در مورد گزینه power در طی ۴ ساعت به مدت ۱۰ دقیقه روشن و ۵ دقیقه خاموش می‌گردد.

عملکرد کلید Ice plus: جهت تولید کردن یخ به مقدار زیاد در بازه زمانی کم می‌توان از این کلید استفاده نمود. در صورت عدم کارکرد صحیح این کلید بایستی حتما با متخصصین مربوطه از نمایندگی های مجاز کمپانی برند دستگاه خود تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را با آنان در میان بگذارید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.

عملکرد کلید Ice maker lock: جهت فعال یا غیر فعال نمودن بخش یخساز دستگاه ساید بای ساید می‌توانید از این کلید کمک بگیرید. توسط این کلید می‌توانید به شدت در برق مصرفی دستگاه صرفه جویی نمایید.

عملکرد کلید Lock: یکی از کاربردی ترین کلید های موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید قفل کودک است که در برندهای متفاوت با کلمه های مختلفی نشان داده می‌شود. به طور مثال در یخچال ساید بای ساید برند دوو تحت عنوان lock ولی در برند سامسونگ با  child lock نمایش داده می‌شود.

حتما بخوانید:   دلایل بوق زدن یخچال جنرال چیست؟

عملکرد کلید Alarm door: در صورتی که درب یخچال فریزر شما بیش از زمان مشخص و تعریف شده آن باز باشد این گزینه به معنای هشدار نمایش داده می‌شود. اگر چنانچه کلید در زمان باز بودن بیش از حد درب یخچال فریزر آلارم هشدار نداد بایستی حتما با کارشناسان نمایندگی های معتبر تعمیرات برند دستگاه خود تماس بگیرید و آنها را از این مشکل مطلع سازید تا در اولین فرصت مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

عملکرد کلید Power cool: از جمله کلمه های دیگر موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند سامسونگ و بقیه برند ها Power cool است که تشابه زیادی با کلید super freeze دارد و تنها فرقی که دارد این است که این کلید تنها برای سرد نمودن سریع کابین داخل ساید بای ساید تعبیه گشته است.

عملکرد کلید Lighting: این کلید که در حقیقت نشان دهنده لامپ ساید بای ساید می‌باشد، جهت روشن یا خاموش نمودن led یخساز و یا آب‌سردکن تعبیه گشته است.

عملکرد کلید sleep: ممکن است در بعضی مواقع به خصوص در شب یخچال فریزر ساید بای ساید شما صدای آزاردهنده ای داشته باشد. با کمک آیین کلید  ساید بای ساید در حالت خواب قرار می‌گیرد و بعد از مدت ۱۲ ساعت مجددا به شکل اتومات به حالت نرمال برمی‌گردد و تمامی برنامه های موجود در آن انجام می‌شود.

عملکرد کلید Water/ice: با کمک این کلید می‌توانید انتخاب کنید که از دستگاه شما آب سرد خارج گردد یا یخ قالبی و یا خرد شده.این کلید بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند دوو نیز با همین عنوان قابل رویت است. اگر دیدید که این کلید به مشکل برخورده است و به درستی کار نمی‌کند حتما با متخصصان و کارشناسان نمایندگی های معتبر تعمیراتی مرتبط با برند دستگاه خودتان تماس حاصل فرمایید و این مشکل را برای آنها با شرح کامل مطرح نمایید تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی کنند.

عملکرد کلید Display off mode: یکی از کلید هایی که در شب کاربرد زیادی برای ساید بای ساید دارد و در صفحه نمایشگر ساید بای ساید ال جی وجود دارد کلید Display off mode است. با استفاده از این کلید می‌توانید led صفحه نمایشگر ساید بای ساید را روشن و یا حتی خاموش کنید. اگر چنانچه این کلید و یا حتی سایر کلید ها به درستی عمل نکردند حتما این مطلب را با کارشناسان و نمایندگی های معتبر تعمیرات ساید بای ساید کمپانی ال جی در میان بگذارید تا در اسرع وقت به مشکل دستگاه شما رسیدگی کنند.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر یخساز یخچال ویرپول Whirpool | نمایندگی تعمیرات یخساز یخچال ویرپول

عملکرد کلید Vacation: این کلید که برای صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند الکترواستیل طراحی گشته است در مواقعی که قصد سفر دارید کاربرد خوبی دارد. با کمک این کلید می‌توانید با خیالی آسوده به سفر بروید،زیرا باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌گردد.

عملکرد کلید Eco: از جمله کلید های موجود بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید برند الکترواستیل کلید eco می باشد. به منظور صرفه جویی و کنترل مصرف انرژی با فعال نمودن این کلید می‌توانید دمای موجود در دستگاه را با توجه به شرایطی که دارد تنظیم نمایید. از آنجایی که صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه امری ضروری می باشد چنانچه دیدید دستگاه شما میزان مصرف انرژی بالایی دارد و در حقیقت  کلید فوق دارد به درستی عمل نمی کند برای رفع این مشکل حتما با نمایندگی های معتبر مرتبط با برند دستگاه خودتان تماس بگیرید و این مشکل را با آنان در میان بگذارید تا در اسرع وقت این مسئله را بررسی کنند و مشکل دستگاه شما را حل کنند.

کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

نتیجه گیری

معنا و مفهوم عملکرد کلمات بر روی صفحه نمایشگر ساید بای ساید را در چندین برند معرفی نمودیم. البته ذکر این نکته لازم است تا بدانید که هر برندی در مدل های متفاوت خود ویژگی های جدیدی را عرضه می‌دارد. از همین رو شاید کلید های روی صفحه نمایشگر هر مدلی با برند و مدل دیگر متفاوت باشد. بهترین روش برای آگاهی از معنای کلمات و عملکرد این کلید ها مطالعه دفترچه راهنمای آنها می‌باشد.

چنانچه کارایی هر کدام از این کلید ها با آنچه تحت عنوان معانی کلمه های موجود در صفحه نمایشگر ساید بای ساید با توجه به نوع برند دستگاه شما متفاوت بود و یا اگر یکی از کلید ها به درستی عمل نکرد، لازم است تا با کارشناسان و نمایندگی های معتبر تعمیرات ساید بای ساید همان برندی که دستگاه شما به آن تعلق دارد تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت مشکل شما را بررسی و در جهت برطرف نمودن آن اقدام نمایند. امیدواریم این مقاله گام کوچکی در جهت اطلاع سازی شما عزیزان باشد و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما بزرگواران گذاشته باشیم.

111111111111111111

31

کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای کامل برای بررسی کلمات روی کلیدهای یخچال ساید بای ساید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا